Jump to content
Ignaz_Weed

[Idėja] Vartotojo Profilio Patvirtinimas

Idėja forumui  

10 nariai balsavo

  1. 1. Ar reikalinga tokia idėja?Rekomenduoti pranešimai

• Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Ignaz_Weed
• Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Patvirtinto profilio ženkliukas g9jOmxF.png
• Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Idėja būtų paiimta iš socialiniu tinklų, tokiu kaip "Instagram", "Facebook" ir t.t. Instagrame, kad gautum šį ženkliuką, reikia turėti daug sekėjų, būti įžymiam asmeniui, na, o ant lmg galima būtų padaryti, kad žmogus turintis +3000 pranešimų, užsiregistravęs maždaug prieš 3-4 metus, bei turintis reputacijos +1000 galėtų užpildyti tam tikrą anketą ir bandyti gauti šį ženkliuką arba tiesiog gautų jį pagal pagr. administracijos nuožiūra. Manau reikalavimai turėtų būti aukšti ir šis ženkliukas būtų sunkiai gaunamas, kad forume jų per daug nebūtų. Privalumų daugiau kaip ir nebūtų, tiesiog būtų išskirtinis ženklas prie vartotojo vardo ir turėtų tam tikrų taisyklių laikytis, pvz. : Jeigu vartotojo vardas būtų pakeistas į kokį kitą, tuomet tas asmuo prarastų šį ženkliuką ir jeigu vartotojas būtų užblokuotas taipogi jį prarastų.
• Kuo ši idėja bus naudinga mūsų tinklapiui?: Manau, kad ši idėja yra unikali bei suaktyvintu žmonių dalyvavimą forume, na ir šiaip for fun

 

Kaip maždaug atrodytų: 

KSDuqAz.png

 

idF3rvT.png

 

 

mdBYe9K.png

 

qgu9GF5.png

 

QEqb9hY.png

 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

tikrai pointo nematau, tokiam reikalui nebent čia galėtu būti tokiems, kaip ir serverio.priž, forumo ar dar kažkam bet, kad rinkti ten 'instagram/fb/snap' kažką tokius nesamones nemanau, ar apsimoka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×