Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Zamasu_Deivis

Peikiu Eimis_Mag FTB direktorius

Rekomenduoti pranešimai


Peikiant Direktorių:
1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Zamasu
2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Eimis_Mag
3. Jūsų kaltinimai: Dalina free raides, žaidėjams kurie nei pavaduotojai nei prižiurėtojai, paprašius nuimti raide nenuima ir jam būna visiškai nusispjauti ir + Serverio Klaidų Naudojimas savo labui <3 
4. Vaizdinė medžiagahttps://imgur.com/a/X0iMMge

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Dar vienas ožiukas, gerai, atsakysim ir šitam, raides duodu tiems žmonėms, kurie padeda man palaikyti tvarką tiek grobimų metu tiek TeamSpeak'e. Būtent tai jie ir daro, tu, nedirbi mūsų firmoje, tad skaitaisi pašalinis ir TeamSpeak kanaluose, ateini leisdamas savo soundboardus, už tai tave ir išspyrinėja iš kanalo. O dėl banned atsakiau viską banned anketoje, tad laukiam prižiūrėtojų spręndimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Negaliu neįkišt trigrašio kitur, kur man nereikia. Charakteris lievas. Čia irgi pasireikšiu. Raides kanale turi tie, kurie yra verti tų raidžių. Direktorius nustato pats, kas jas turi ir kas ne. Tu gali nedirbt toj firmoj, tačiau jeigu direktorius nori, jog turėtum raidę, tai ir turėsi. Dėl tavęs ( rašau iš mažosios raidės, nes nulis pagarbos ), nereikėjo apsikraut, kai Eimis iš darbo išmetė PD. Nereikėjo įsijaust, galvot, kad esi neliečiamas. Viskas turi savo ribas - išmetimo galėjai laukt ankščiau nei priklauso. Ties papeikimu - nu blemba, ant kiek turi būt žlugusiu, kad pridėt įrodymus kaip parašo kad nusispjaut ant papeikimo? Mąstai su galva ar nelabai? TS įrodymai - nebesvaikit;D Niekuomet TS įrodymai negaliodavo, negalioja ir negalios, nepriburk savo taisyklių.Klaidų naudojimas, ten tai išviso cirkai, sėdi į fūrą, bet atsisėdi ant moco, tai baikit bairius. Zamasu, kai neberašysi papeikimų dėl šhūdų, nebeverksi dėl kiekvienos nesąmonės, tada gal ir galėsi skaitytis kaip normalus žaidėjas, nes dabar tai tokiu vadintis teisės negali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×