Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Rokas_BIazys

LMG.lt - „Pagalbos centras 24/7“.

Rekomenduoti pranešimai

D8aYj.png

Pagalbos centras - savanorių sukurta tema norint kokybiškai ir greitai padėti LMG.lt serverio žaidėjams. 

jLQgVRk.png

Kokią pagalbą teikiame?

• teikiame pagalbą ties serverio komandomis, darbais, pačio serverio struktūra;
  • CLEO failais;
  • modifikacijomis;
  • kompiuterine įranga, gedimais;
  • projekto forumu;
  • "Teamspeak 3", "Discord" ar kitokiomis pokalbių programėlemis.

jLQgVRk.png

Kodėl rinktis mūsų pagalbos centrą?

Esame patikimi, daug žinių per ilgus žaidimo metus sukaupę žaidėjai, norintys jomis pasidalinti su kitais serverio žaidėjais. Dirbame 24/7, t.y. atsakysime bet kuriu paros metu. Pateiksime visus įmanomus problemos sprendimus ir kiekvieną žingsnį atskirai jums į Ą.Ž.

jLQgVRk.png

Pagalbos centro darbuotojai ;

Visus pagalbos šaukimus atsakys Rokas_Blazys ir Kenny_Silver.

jLQgVRk.png

Visa informacija, būtina žinoti prieš pateikiant savo klausimą ;

• jeigu į Jūsų pagalbos šauksmą neatsakysime per 24 valandas, avansu Jums suteiksime 10 forumo reputacijos taškų;
  • jeigu informacija bus netiksli ar nepadės Jums išspręsti Jūsų problemos, suteiksime jums 10 forumo reputacijos taškų;
  • pagalbos atsakymą gausite į savo Ą.Ž;
  • privalote pildyti pagal temos šabloną, kitaip nesuteiksime pagalbos.

jLQgVRk.png

Pagalbos centro šablonas ;

1. Kokios pagalbos reikia:
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą:
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą:

©K'S, 2018.
GFX  - @Jonas_Avp
Leidimas gautas iš - @Griffin_Opps

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 23 minutes(-čių), Monte_Gangga rašė:
  1. Kokios pagalbos reikia: Nesitikiu, kad suprasit, bet pabandysiu. Žodžiu pc jau lavonas, tarkim žaidimus žaidi, viskas gerai, norint nueiti į forumą ar į kažkokį kitą puslapį ,užstringa pelė ir viskas kompiuteris aplamai, nereguoja niekas, padeda tik kompo rr, bet nu užknisa tą rr daryt, kas 5min, nes taip dažnai būna. Kaip manot kas gali būti?
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: Manau paaiškinau viską.
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Windows buvo perašyti, tačiau vstk

Pagalbos centras atsakė į Jūsų problemą Jums į ĄŽ. Ačiū, jog naudojates mūsų paslaugomis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Kokios pagalbos reikia: Sveiki. Taigi nutiko šiokia tokia problema. Įjungus patį kompiuterį viskas veikia, fanai sukasi, gpu šviečia, viskas kaip ir normaliai, tačiau monitorius black screen'e. Pelė su klaviatūra taipogi neveikia, nes nešviečia nei pati pelė nei rodo, jog caps lockas įjungtas ar num pad'as. perdėt ram stick į kitą slotą, niekas nepadėjo. Jungiant kompiuterį girdisi vienas pypsėjimas. Taigi nebežinau ką daugiau daryti, gal kas galėtumėt padėti?
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: No
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Nieko

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-01-23 at 19:50, Lukas_Kanapius rašė:
  1. Kokios pagalbos reikia: Sveiki. Taigi nutiko šiokia tokia problema. Įjungus patį kompiuterį viskas veikia, fanai sukasi, gpu šviečia, viskas kaip ir normaliai, tačiau monitorius black screen'e. Pelė su klaviatūra taipogi neveikia, nes nešviečia nei pati pelė nei rodo, jog caps lockas įjungtas ar num pad'as. perdėt ram stick į kitą slotą, niekas nepadėjo. Jungiant kompiuterį girdisi vienas pypsėjimas. Taigi nebežinau ką daugiau daryti, gal kas galėtumėt padėti?
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: No
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Nieko

Pagalbos Centras atsakė į Jūsų problemą Jums į A.Ž. Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Kokios pagalbos reikia: Žaidžiu ant laptop'o kompiuterio, ant kompiuterio klaviatūros neveikia ESC mygtukas, galbūt yra kitas būdas įjungti žaidime ESC lentelę? Kur nustatymai visi, pagrindinis išėjimas ir panašiai.
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: Ne.
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Nieko, neįsivaizduoju ką bedaryti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kokios pagalbos reikia: Neleidžia per laptopą įsijungti NameTag. Nes F3 yra garso didinimas. Gal žinote kaip kitaip įsijungti? 

Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: Paaiškinau viską 

Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Visus F1(2,3,4,5...) mygtukus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 22 minutes(-čių), Rytis_Carbon rašė:

1. Kokios pagalbos reikia: Žaidžiu ant laptop'o kompiuterio, ant kompiuterio klaviatūros neveikia ESC mygtukas, galbūt yra kitas būdas įjungti žaidime ESC lentelę? Kur nustatymai visi, pagrindinis išėjimas ir panašiai.
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Nieko, neįsivaizduoju ką bedaryti.

prieš 2 minutes(-čių), Bass_Boster rašė:

Kokios pagalbos reikia: Neleidžia per laptopą įsijungti NameTag. Nes F3 yra garso didinimas. Gal žinote kaip kitaip įsijungti? 

Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: Paaiškinau viską 

Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Visus F1(2,3,4,5...) mygtukus.

Abiems sėkmingai atsakyta į pagalbos šablonus. Ačiū, jog naudojates "Pagalbos centro" paslaugomis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Kokios pagalbos reikia: Jungiu samp'ą, versija r3, gta - san andreas be modų,  išmeta error'ą "Cannot detect Samp version. Aborting..." Error lentelės viršuj išmeta visokias raides, ten ždž..
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: Nea.
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Bandžiau persiinstaliuot samp'ą nepadėjo, su cleo irgi nemanau,nes visus ištryniau ir per nauja susidėjau, bet nepadėjo. HELPP

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 11 minutes(-čių), Just__Eitvydas rašė:
  1. Kokios pagalbos reikia: Jungiu samp'ą, versija r3, gta - san andreas be modų,  išmeta error'ą "Cannot detect Samp version. Aborting..." Error lentelės viršuj išmeta visokias raides, ten ždž..
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: Nea.
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Bandžiau persiinstaliuot samp'ą nepadėjo, su cleo irgi nemanau,nes visus ištryniau ir per nauja susidėjau, bet nepadėjo. HELPP

"Pagalbos centras" sėkmingai atsakė į Jūsų šabloną. Ačiū, jog naudojatės mūsų paslaugomis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Kokios pagalbos reikia: Is neturejimo ka veikt ijungiau Ispanu kalba, po ijungimo srifto isvis nerode tad isjungiau sampa ir poto jau nepasileido nei sampas, nei GTA.
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Kokius 5 kartus perrasiau GTA bet vis tiek nepadejo, Padekit seniukai.
  1.  

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 valandas(-ų), Kornix_Allco rašė:

1. Kokios pagalbos reikia: Is neturejimo ka veikt ijungiau Ispanu kalba, po ijungimo srifto isvis nerode tad isjungiau sampa ir poto jau nepasileido nei sampas, nei GTA.
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Kokius 5 kartus perrasiau GTA bet vis tiek nepadejo, Padekit seniukai.
  1.  

"Pagalbos centras" sėkmingai atsakė į Jūsų šabloną. Ačiū, jog naudojatės mūsų paslaugomis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Kokios pagalbos reikia: [f8] spaudžiu rašo screenshot.000 ir taip toliau kiek bespaudinėsi.
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: no
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: niekaip

©K'S, 2018.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes(-čių), Dovydas_Mercedes rašė:
  1. Kokios pagalbos reikia: [f8] spaudžiu rašo screenshot.000 ir taip toliau kiek bespaudinėsi.
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: no
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: niekaip

©K'S, 2018.

„Pagalbos centras“ sėkmingai atsakė į Jūsų pagalbos šabloną. Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Kokios pagalbos reikia:Ooooi man reikia daaug pagalbos. Gerai 1. Kodėl kai įsijungiu sampą man labai toks lagas didelis, nors fps ir pingas normalus. 2. Kodėl kai fotkinu parodo, kad nuotrauka pasidaro, bet screens failiukas tuščias? 3. Kodėl kai nuleidžiu GTA ir bandau jį pakelt, beveik visada gaunu crashą?
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą:Ne. Manau viską aiškiai paaiškinau
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą:Ko aš tik nebandžiau, bet hujne viskas taip pat arba dar blogiau xD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Jack__Tiran rašė:
  1. Kokios pagalbos reikia:Ooooi man reikia daaug pagalbos. Gerai 1. Kodėl kai įsijungiu sampą man labai toks lagas didelis, nors fps ir pingas normalus. 2. Kodėl kai fotkinu parodo, kad nuotrauka pasidaro, bet screens failiukas tuščias? 3. Kodėl kai nuleidžiu GTA ir bandau jį pakelt, beveik visada gaunu crashą?
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą:Ne. Manau viską aiškiai paaiškinau
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą:Ko aš tik nebandžiau, bet hujne viskas taip pat arba dar blogiau xD

"Pagalbos centras" sėkmingai atsakė į Jūsų pagalbos šabloną. Ačiū, jog naudojatės mūsų paslaugomis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Kokios pagalbos reikia: Nepaleidžia sampo su sampfuncs gal padėsit 
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: Išbandžiau kelis sampfuncs tai man arba išmeta iš žaidimo arba nedakrauna sampo
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: aukšiau yra viskas pasakyta 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Kokios pagalbos reikia: Reikia gero GTA ir SAMP linku.
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą:Atsisiunčiau gta, susitvarkiau, kad paleistu ant windausu 10. Paleidus gta, neveikia mausas žaidime o paspaudžius ESC ten veikia. Dar nežinau kokios samp reikia, kad eitu prisijungti į lmg serverį.
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Bandžiau skirtingus gta ir ant visų neveikia mausas. Pas mano draugo yra tokia pat problema. AČIŪ.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Kokios pagalbos reikia:UNJAIL
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą:Turiu nuotrauka kaip tempiu masina nes ji buvo palikta ant non_rp ir tempiant link bazes mane surakino FTB ir uzdejo itarima NON-RP.
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą:Rasiau kad as esu mechanikas ir tempiu masina kuri buvo palikta NON-RP.Kadangi man neisejo ikelti nuotraukos cia tai keliu i Imgur Link:https://imgur.com/a/5oJEZwl

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 valandas(-ų), Who_Lol rašė:
  1. Kokios pagalbos reikia: Reikia gero GTA ir SAMP linku.
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą:Atsisiunčiau gta, susitvarkiau, kad paleistu ant windausu 10. Paleidus gta, neveikia mausas žaidime o paspaudžius ESC ten veikia. Dar nežinau kokios samp reikia, kad eitu prisijungti į lmg serverį.
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: Bandžiau skirtingus gta ir ant visų neveikia mausas. Pas mano draugo yra tokia pat problema. AČIŪ.

"Pagalbos centras" sėkmingai atsakė į Jūsų pagalbos šabloną. Ačiū, jog naudojatės mūsų paslaugomis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-02-06 at 19:45, Justelis_Tiz rašė:

1. Kokios pagalbos reikia: Nepaleidžia sampo su sampfuncs gal padėsit 
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: Išbandžiau kelis sampfuncs tai man arba išmeta iš žaidimo arba nedakrauna sampo
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: aukšiau yra viskas pasakyta 

Pagalbos centras neatsakė į Jūsų pranešimą, nes pagalbos centas buvo neaktyvūs kelias dienas, atsiprašome už jūsų sugaištą laiką. Ačiū už supratimą.

prieš 2 valandas(-ų), Riperinis_Pinigelis rašė:
  1. Kokios pagalbos reikia:UNJAIL
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą:Turiu nuotrauka kaip tempiu masina nes ji buvo palikta ant non_rp ir tempiant link bazes mane surakino FTB ir uzdejo itarima NON-RP.
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą:Rasiau kad as esu mechanikas ir tempiu masina kuri buvo palikta NON-RP.Kadangi man neisejo ikelti nuotraukos cia tai keliu i Imgur Link:https://imgur.com/a/5oJEZwl

Pagalbos centras nesuteiks Jums jokios pagalbos( t.y. Unjail'o.) , pildykite apačioje pateiktą skiltį ir užpildykite su anketos šablonu. ;
http://www.lmg.lt/forumas/forum/299-išlaisvinimo-ir-atsitildymo-anketos/

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  1. Kokios pagalbos reikia: Na matai man rašo kad čytus turiu bet aš žiurėjau kad jų nėra tai.
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: 9944022300cfc956756d2f14d5f4268a926.png
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: žiurėjau ar tikrai nėra bet neradau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Andriokazz rašė:
  1. Kokios pagalbos reikia: Na matai man rašo kad čytus turiu bet aš žiurėjau kad jų nėra tai.
  2. Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: 9944022300cfc956756d2f14d5f4268a926.png
  3. Ką išbandėte, tvarkydami problemą: žiurėjau ar tikrai nėra bet neradau.

Pagalbos centras atsakė į Jūsų pranešimą, tiesiai į A.Ž., Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.