Jump to content
Tadas__Bass

[ MAPP ] SWEDBANK

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų, kaip Architekto slapyvardis?: Grazole69
2. Kiek laiko užsiiminėjate modeliavimu?: Nezinau 
3. Komentaras (kaip pats asmeniškai vertinate savo darbą, ko tikėtis iš jo, galbūt manote, jog labiau patobulėjote nei ankstesniame darbe ir t.t):
4. Vaizdinė medžiaga:

fcfa8ba2c478c9281f258d7aa4ea59c5109.jpg

979fd610827eac3e9efe170e1279790b552.jpg

7e56c09c560a9a745d00c98859a9996d117.jpg

5da9519e4271d1f32a5ffd5f7e19ff8c544.jpg

04c5e4bd2d40e6c571970d10ccac1b25570.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 1 valandą, Mark_Horner rašė:

Nu matosi tikrai nepirma dieną žmogus mappina. Asmeniškai man tikrai gražus darbas, tik kaip sakė prieš tai augalai galėtų būti natūralesni :)

Ką tik, Parodyce_Games_ rašė:

100 sykių matytas bankas ir gali neteikti jog tai yra tavo darbas.

Darbas gal ir kopijuotas nevisiems yra pilna įdėju bet jis nors stengiasi kažką daryti kopijuoti ir tobulėt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 minutes(-čių), Parodyce_Games_ rašė:

100 sykių matytas bankas ir gali neteikti jog tai yra tavo darbas.

Tu man parodyk kas nuo kur kopijuota :D aš tau galiu numest 5 video iš kur imiau kelis dalykus pvz :  langai - pamoka , grindys - pamoka 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Asmeniškai šnekant bankas neturėtų atrodyti kaip ofisas, bet žinoma už pastangas vertinčiau 5 iš 10 balų sistemos. Sienos tuštokos, kaip ten kažkas sakė galėjai pagyvinti gėlęs. Kaip bankui reikėtų suteikti išvaizdesnę aplinka viduje. Banko interjeras turėtų turėti bent porą kambarių. Privatus "bankininkai" ten kur tvarko reikalus. Svarbiausias kambarys manau turėtų būti seifas už kokių nors grotų jog primintų šiokia tokia tikrovę. Žinoma banko priimamasis ten kur šiuo atveju žaidėjai galėtų žaisti moneta. Šaunu laukiame daugiau tavo darbu. Gal net panaudosi kur nors mano patarimus jeigu darysi antra variantą banko 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 10 valandas(-ų), Eho_San rašė:

Asmeniškai šnekant bankas neturėtų atrodyti kaip ofisas, bet žinoma už pastangas vertinčiau 5 iš 10 balų sistemos. Sienos tuštokos, kaip ten kažkas sakė galėjai pagyvinti gėlęs. Kaip bankui reikėtų suteikti išvaizdesnę aplinka viduje. Banko interjeras turėtų turėti bent porą kambarių. Privatus "bankininkai" ten kur tvarko reikalus. Svarbiausias kambarys manau turėtų būti seifas už kokių nors grotų jog primintų šiokia tokia tikrovę. Žinoma banko priimamasis ten kur šiuo atveju žaidėjai galėtų žaisti moneta. Šaunu laukiame daugiau tavo darbu. Gal net panaudosi kur nors mano patarimus jeigu darysi antra variantą banko 

Nuo kada tau realybėj stovi už grotu seifas ? :D tu galvoji aš mapinau šį mapp darbą šiam projektui kad žaist moneta ar ten dar kažkokį š ? nebejuokauk :D Aišku kiritikos reikia , bet iš tavęs čia tokia kritiką gavau kad juoka kelia 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labas. Bankas kaip ir minėjo Eho (Kiškis)  neturėtų būti kaip ofisas. Bankas turi būti kaip bankas. Mano manymu dar daug ko trūksta tau. Darbas gražus, bet čia ne bankas. 6/10 už pastangas.. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.