Jump to content
Ryan_Collins

Didžiausia serverio machinacija ir kitos tiesos

Rekomenduoti pranešimai

Vientintelis blogas kurį skaitytadamas vertė vis toliau ir toliau skaityti, nes begale įdomių minčių ir gryna tiesa apie projekta, ačiū tau už įneštas naujoves į šį žaidimą. Pamatęs, jog  gavai DP, net nesudvėjaujau sugrįšti ir pažaisti, nes žinojau jog laukia kažkas naujo, puiku. Tie kurie peikia už buginimą f.u.c.k you.  Ačiū dar kartą, jog buvai su mumis <3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Šiaip *Myliu LMG.lt* man ant tų įspėjimų, tegu Gustis deda, bet čia viskas išsakyta puikiai, nebuvo melo, viskas tiesiog tobula. Labai ačiū Ryan už tavo darbą, naujoves, o Wizardai ir Augi - susidegink, nes nesugebat atlikti savo darbo - tik išreikalo... sėkmės Collin'sai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Manau Ryanas išsakė tik dalį to, ką norėjo visiems trumpai apsakyti pagrindinę situaciją, esu įsitikinęs, kad jis norėjo daug daugiau viską išpasakoti. Labai norėčiau pamatyti pagr. adminų parašytą tema, kur jie patys įvertintų viską nuo A iki Z. Būtu labai šaunu išgirsti kokias naujienas ir ketinimus kažką daryti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

įdomus blogas, kažkas daugiau įdomesnio nei skaitymas apie gyvenimą, depresūhas ir visą kitą, ačiū Tau už informatyvų blogą apie komandą ir jos savininkus, manau daug kam informacija pravers. Gaila, jog palieki, bet sėkmės real lyfe! Nebeturėsi gaišt laiko virtualioje erdvėje, galėsi siekti savo svajonių  !

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gaila, kad tokie žmonės palieka projektą ( kad ir aš pats čia nežaidžiu ), bet vis tiek .  Tiesa sakai, kad projektas nepajudės iš vietos nei per žingsnį iki tol, kol numirs sa-mp , Nes Edgarui jau yra seniai pofik ant projekto . Jam užtektų tik paimti kitą žmogų į scripterius ir projektas vėl kiltų į aukštumas , ir jūs man galit nepasakot pasakų apie tai, kad jis bijo jog pavogs modifikaciją, paplatins ir t.t. visiem pofik ant šitos modifikacijos, kuri yra tokio senumo, kad dabar nuėjus į supergames gamemode skiltį rastum milijoną kur kas geresnių modifikacijų, kurios jau yra paplatintos  , niekam nėra įdomi ši seniena  , vienintelis dalykas kas čia yra vertingas - tai vartotojai ( vartotojų informacija ) . Daugiau viskas yra š...

o dėl komandos tai pritariu tau visu 100 procentų, aš apsilankau forume, galima sakyti kiekvieną dieną, net ir būna kad prisijungiu į projektą pažiūrėt kaip pusiau freeroom laikosi , tai dauguma prižiūrėtojų net vip pareigų nėra verti. Na bet čia vėl ( per pažintis gali pasiekti visko lmg )

Tikiuosi administracija paskaitys tavo pranešimą ir pagaliau pradės kažką galvoti, bent jau dėl projekto komandos, nes ji yra tragiška ( sorry kai kurie gal visai ir nieko tokie ) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Realiai skaitau ir lygiai taip pat jau mąsčiau gal 2015 metais, nors ir LMG komandoje nesu buvęs, jau labai senai matėsi iš šono kaip yra puikiai renkama LMG komanda. Man tiesiog gaila tų naujos LMG kartos žaidėjų, kurie yra motyvuoti atlikti pareigas ir galėtu daug daugiau nuveikti nei dabartinė komanda, tačiau vistiek į pareigas ima tuos asmenys kurie tipo turi patirties, nes nulaifindavo sampą arba tokie, nes ten kitų komandos narių draugai.

Šiaip, @Ryan_CoIIins, taip ir maniau, kad nebe užimsi Direktorių Prižiūrėtojo pareigų, kažką panašaus ir parašysi, nes pabendravus su tavim šiuo metu kol buvau direktorius matėsi tavo nepasitenkinimas dabartinė LMG situacija, bet iš kitos pusės labai džiugu, kad stengeisi bent kiek pagyvinti serverį, bet kai buvo gangwar'as: TEISĖSAUGA vs NUSIKALSTAMOS ir kai Pgr.Administracija nesutiko paremti šio reikalo tai buvo juokinga. Šaunuolis, visada didžiuodavausi tavimi, visada klausydavau tavo patarimų, nors dar pats tu esi jaunas ir durn*s, tačiau meh, nuostabus pacanas. Čiau, braškyt, susirašysim dar kartais. :D 

Btw, čia dauguma žinau žaidžia ne dėl serverio, o dėl šaikos, kad ateiti pabazarint ar paprikolinti, tad patarčiau tokiems geriau eiti į naujus projektus, taip padėti plėstis mažiems projektams bei tokiems kurie stengiasi, nes manau vistiek Jums bus tas pats Š ar žaisti čia ar kitur. c:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šaunuolis collinsai tu vienintelis išdrįsai iš visų atskleisti tikrąjį lmg serverio vidu ir padėti kitiems susivokti aš tai pat gryzau po restaro tikėjaus kažkokio tai įspūdingo, bet visi kaip numirė ir vienintelis kuris pirmas maloniai mane pasitiko buvai tu iškart matosi kur žmogus kilnios širdies. Visko ko geriausio tau seniuk, sėkmės. ✌️

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Daug kas paliks ši serveri po tavo išsakymu nes tai tiesa cia zada zada bet kaip niekas neivksta taip nikeas. pvz geriausais update kad kaledinius papuošimus iišejo ir šiektiek bugu sutvarke cia top 1 updeitas buvo :D   

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

aš per Lietuvių pamokas tiek neskaitau, kiek čia.

Nors tiesa senai buvo žinoma, po Toshos išėjimo, tai nėra mums didelė naujiena. Liūdniausia ne tai, kad į komandą prastūmiami draugai, pažįstami ir panašiai, o Tai, jog serveris neteko dar vieno senbuvio, kuris projektą galėtų pirstelt į kitą lygį. Dėkojame Tau už paskutinį apsilankymą mūsų serveryje, didžiausios ir nuoširdžiausios sėkmės gyvenime. Lauksim dar galbūt grįžtančio.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jeigu tavo aprašytam tekste viskas taip $hit, man, what the fuck u doing here? Pats atstovavai tai pačiai LMG komandai, bet apie minusus labai tyliai nutylejai, ko pasekoje išsireiški čia. Aš neturiu nieko prieš tave, bet užteks čia tas scenas kelt. Tylaus išėjimo.  (: 

P.S. Autoriaus bratkos, neužpjaukit, už tai kad išsiskirsiu iš pilkos masės ir pasakysiu savo nuomonė.

P.S.S. Kaip Direktorių Prižiūrėtojas tu geras, kaip asmenybė - supuvęs. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

http://prntscr.com/mpimn9 Kai blogas sudomina net pagr. administraciją tikrai, manau, verta skaityti ir viską įsikalti sau į galvą. Ta prasme,kad ir kokia karti, nemaloni širdžiai tiesa, visada išliks  tiesa. To tavo nelegalaus pasipelnymo, ko gero gali nesuprasti tik akis įsmeigęs į žaidimą 12- metis. Tikrai servery pagyvinai, o ten,kad kelis 100 euriukų sau pasiiemei tai tagul dusta pavyduoliai. Esi tikrai puiki, rimta bei perspektyvi asmenybė, kuri atveria žaidėjams akis, padeda praleisti smagiau laiką serveryje ir visame kame. Didžiausios sėkmės visame kame, Ryanai!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šaunus "blogas" man tikrai patiko. Nieko nuostabaus jau ir taip seniai buvo aiškūs tie visi minusai. Matosi ,kad galva ant pečių, sugalvojai ir atradai bugą iš kurio pasipelnei ir užtenka. Žodžiu pareigas atlikai labai gerai ir iš to gavai piniginės naudos :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

xddd ten su tuo aktyvumų tai baisiai xdd, o ir čia tą paskutinę naktį kai net neleido į savo hatą įeit jau nujaučiau kažko blogo, ir po rr pamačiau kad nebe pas mane tą hatą tai sau pasakiau lolas svarbiau buvo nei lmg, ir šjp ką čia veikt lmg kai jį valdo vien čyteriai, neblogas blogas daug kam siūlau paskaityt nuo pradžios iki pabaigos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Blogas yra labai šaunus, įdomu skaityti, paskaitom nuo pradžių iki galo, tavęs nepažinojau, bet žinojau iš youtubes, bet vėliau pabendravom ir susipažinom, dėkui tau už mechanikų pavaduotoja, šaunius pasikalbėjimus, ledinius repus, ir šaunų idenlį LMG.LT serveriui.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pagaliau atėjo laikas, kuomet vienas žmogus nepabūgo pažvelgti tiesai į akis ir iškloti ją tiesiai šviesiai. Noriu paspausti Ryan'ui dešinę ranką ne tik už gerai atliktas pareigas, teisų požiūrį į žaidėjus, tačiau ir tarus žodį apie komandą. Norėčiau prisidėti prie Augis_Dash ir aš, tikrai Augi, nustok ginti tą Erla_Hujn kuomet žaidėjas čytina ir aiškiai tai matos, bet draugą gi reikia apgint, o ne paties garbę ;) Šaunuols Ryan!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Maladec Ryanai! Teisingai padarei, kad viska išklojai. Malonu buvo bendraut, tikiuos dar susitiksim serveryje, o dėl buginimo tai nesitikėjau iš tavęs bet šaunuolis turi galva ant pečiu ir sukiesi :D

Tariu dideli AČIUUU tau! 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visiškai teisingai aprašytą viskas. Ištikrujų stebiuosi tavo drąsa bei atsidavimui darbui. Po kolkas nebuvau sutikes žaidime tokio žmogaus, ir abejoju jog šitas serveris turės tokį, tai tik įrodo jog šitas serveris su laiku žlungą.

Po tavo tokiu teisingai išdeliotu minčių net čia žaist nebesinori, nes tai yra tiesą.

Ištikruju juokinga kaip išgirsti šituos žodžius " serveris laikosi ant savanoriškos sąžiningos LMG komandos ":D Halevai art ir stengtis dėl serverio kaip žinai jog niekas nieko netvarkys bei tik kabės tavo vardas čia? Man realiai nebūtų jokio džiaugsmo didžiuotis tuo.. Bet nieko nesakau, yra žmonių kurie nekorupciškai stengias, bet iš to nebus naudos ateitį..

Bet man patiko vieną citatą, jog sutaisius vieną bugą, atsirandą kruva kitu bugu :D skaudi ir juokingą tiesą įrodantį savininkų aplaidumą, bendrai net nereik jos įrodynėt po šitos temos..

Žodžiu čia trumpiausiai ir aiškiausiai dauguma yra pasilike dėl savos hebros.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.