Jump to content
Jason_Franklin

Kaip grybauti?

Rekomenduoti pranešimai

AGPfKxu.png

 

Kaip grybauti?

 

separator.png

Sistemos aprašymas

 

LMG Serveryje yra grybavimo sistema. Serveryje yra specialiai sukurta vieta - Grybų plantacija, kurią galima rasti naudojantis /gps komanda. Būdami Grybų plantacijoje galite rinkti grybus. Norėdami tai padaryti, pirmiau Jūs turite turėti krepšį jiems dėti, kurį galite įsigyti Grybų plantacijos parduotuvėje. Turėdami krepšį turite eiti į mišką ir užlipti ant nurodytų vietų - žymeklių. Užlipę ant jų, Serveris Jums parašys ar radote grybą ar ne. Surinkę pilną krepšį grybų arba tiek, kiek Jums pakankamai galite nueiti į Grybų plantacijoje esančią parduotuvę ir parduoti grybus taip užsidirbdami pinigų.

 

separator.png

Grybų plantacija

 

Atvykti į Grybų plantaciją, kuria galite rasti su komanda /gps. Atvykę praeiti pro duris ir susimokėti reikiamą sumą, siekiant patekti į Grybų plantaciją.

 

zOmT5IS.png

 

 

Prieiti prie šalia esančio kiosko ir ten nusipirkti krepšį grybams rinkti. Neturėdami krepšio, negalėsite rinkti grybų.

 

qPFrjFm.png

 

Turėdami krepšį, galite pradėti grybų rinkimą. Grybai išsidėstę tik aptvertoje teritorijoje, miške. Kiekvienas grybas pažymėtas specialiu žymekliu. Jums tereikia užlipti ant jų.

 

8kDehSd.png

 

 

Radę grybus apie tai Jus informuos Serveris. Daugiausiai galima rasti 2 grybus, mažiausiai 1 arba nieko. Norėdami parduoti surinktus grybus, grįžkite prie anksčiau buvusio kiosko.

 

IuIt3ZA.png

 

 

separator.png

Vaizdo įrašas

 

 

Vaizdas: Tank_Eddye
Balsas: Arnas_Haiva

 

separator2.png

PANAŠIOS PAMOKOS:

 

wIhvqzQ.png

ybYKB4a.png

Xq61mWI.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×