Jump to content
Larry_Huffez_

[IDĖJA] Direktoriams ir pavaduotojams

Ar reiktu direktoriams ir pavaduotojams ivesti tokia komandą ?  

35 nariai balsavo

1. 1. Ar reiktu direktoriams ir pavaduotojams ivesti tokia komandą ?

Rekomenduoti pranešimai

• Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):Larry_Huffez
• Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai):Apie tai kad direktoriai ir pavaduotijai turėtu komandą /dget.
• Jūsų siūlomos idėjos aprašymas:Tai yra komanda kuri padėtu direktoriams arba pavaduotojams kurie neturi paslaugų. Direktoriai ir pavaduotojai galėtu getinti darbuotojus su šia komanda
• Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?:Manau gal būtu naudinga visiems direktoriams ir pavaduotojams.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 4 minutes(-čių), Priputus_Panda rašė:

Prieš. Yra administracija arba patys direktoriai/pavaduotojai gali įsigyti šį statusą. Tikrai yra svarbesnių dalykų kuriuos galima padaryti ir be šios įdėjos.

Dėja, ne visi direktoriai, pavaduotojai gali įsigyti administratoriaus statusą ;) 

Aš būčiau už, kadangi tai palengvintų direktorių ir pavaduotojų darbuotojų surinkimą, neturint administratoriaus statuso, pagerintų ir pagelbėtų firmos valdžios atstovus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Balsuoju prieš, vien dėl to, jog direktoriams/pavaduotojams šiuo metu reikia daug geresnių ir reikalingesnių komandų, kaip /ismestioffdarbuotoją ir panašiai!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš esu PRIEŠ. Kodėl?

1. Tai visų pirma, jei tu tampi direktoriumi ar pavaduotojumi, tu jau pats sprendi ar pirkti admin ar ne.

2. Tada būtų tyčinis prašymas į pavaduotojus, kad gautų tą komandą.

3. Admin yra visiškai nesusijęs su direktoriumi ir pavaduotojumi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.