Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Luk_Pran

Prisistatau Luk_Pran

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Luk_Pran
2. Jūsų tikrasis vardas: Lukas - [Žaidime vadina Praniukas]
3. Amžius: 21 metai.
4. Miestas, kuriame gyvenate: Alytus <3
5. Kontaktiniai duomenys: FB: jai kam reiks į A.Ž. ; discord: Luk_Pran#4505
6. Jūsų pomėgiai, hobiai: Na vienintelis pomėgis, tai yra futbolas, aišku pomėgis yra laisvalaikiais praleisti laiką su draugais, atsigerti kokio alučio ir t.t. Na aišku sportuoju ant turniko, na pomėgių yra daugelis, aišku praleidžiu laiką prie PC ir kas be ko prie SAMP'O.
7. Charakterio bruožai: Na esu draugiškas, padedantis kitiems, ištiesiantis pagalbos ranką, niekada neatsuku nugaros kitiems, nesikišu į kitų reikalus, nes man nesvarbu tiesiog.
8. Gerosios/blogosios savybės: Manau esu tas žmogus, kuris greitai užsidega. Negaliu žiūrėti, kaip kažkas skleidžia paskalas, ar rašinėja kokias nors nesąmones visiškai be pagrindo ir kažkokių tai argumentų. Dažniausiai tokiems tiesiai šviesiai ir pasakau/parašau ką galvoju. Kartais galiu būti per daug įkyrus, nes tiesiog labai nemėgstu kai kažkas mane verčia laukti ir iš prigimties toks esu, kuris užsinorėjęs to nori greitai ir dabar. Aišku rašydamas tokius va pranešimus ar anketas nesikeikiu, dažniausiai tai darau ir išsilieju TeamSpeak'e ir visiškai matau, kad darosi kažkas baisaus ir reikia, kad visi suklustų. Aišku...dabar galbūt nebus nieko gero, kad apibūdinau save iš blogosios pusės, bet nenoriu rašyti apie save saldžiai. Aišku, o pliusai tiesiog atsiskleis savaime, atsižvelgsite kai kurie patys į tai.
9. Kuo jūs ypatingas, kuom išsiskiriate iš kitų?: Nesu aš jau toks ir ypatingas tikrai, visi esame skirtingi ir nėra jokių lygybių. Aišku yra Prižiūrėtojai ten aišku išsiskiriu toliau nuo jų, nes dar nesu to liežuvio ragavęs šiame projekte. Tiesiog ypatingų čia tikrai nėra.
10. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Neturiu.
11. Turite sesių, brolių?: Nop. Ir vienam gerai, nereikia nors dalintis :P
12. Kaip sužinojote apie mūsų projektą?: Na jau čia senas laikas, kaip pradėjau žaisti šiame projekte, tai jau žaidžiu nuo 2014 metų, aišku žaidžiu su pertraukomis, bet tos pertraukos nėra ypatingos, sužinojau iš kiemo draugo, na ir insižaidžiau ir opcę viskas tvarkoje, prasidėjo NOLIFE tiesiog.
13. Jūsų pasiekimai projekte, jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą: Na mano pasiekimai, tai Firmų Prižiūrėtojai daugybė kartų, na ir pasiekęs esu Taksi/Transporterių Pavaduotoją, na ir užėmęs 2-ąją vietą Medikų Pavaduotojo rinkimuose. Tad siekiam savo tikslo ir toliau :)
14. Tikslai serveryje: Na tie tikslai pas mane, tai pirma pasiekti Direktorių, aišku norisi ir į tą LMG KOMANDĄ papulti, bet dar aš tam nepasiruošęs tikrai ir nežadu siekti, svarbiausia dabar įrodyti su lengvesnėmis pareigom nei su sunkiomis, kurias galiu pavesti ar kažkas tai tokio. Esame užsibrėžęs manau kiekvienas savo tikslo. Mano tikslas šiuo metu yra TAKSI DIREKTORIUS, o toliau žiūrėsime kaip čia kas bus.
15. Kiek laiko žaidžiate serveryje?: Na pradėjau nuo 2014 metų, bet aišku su pertraukomis, tad apytiksliai žaidžiu kokius 3 metus drąsiai, o gal ir daugiau.
16. Ar turite savo autoritetą projekte, kas jis?: Na šiaip autoriteto, kaip tokio sakoma galingo, kaip ir neturiu, bet aišku pataria man geri draugai tikrai ir jie mane palaiko @Ugniux_Ugnytea @Matis_Mind @Lil_Cobra @Domas_Roze @Nojus_Moderkkk @King__Life @Cactus_Germis @Mindaugas_Purple @Madd_Rocky na ir aišku yra ir kitų, kurių ir nepaminėjau, kurie mane gerbia ir palaiko.
17. Jūsų nuotrauka (būtina)http://www.part.lt/img/9af69fe8634c31a790e7ced971540945591.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 2 valandas(-ų), Leo_Cortez rašė:

Sveikas Lukai , malonu susipažinti , sėkmės ;) 

Sveikutis. Malonu girdėti iš tavo pusės :)

prieš 1 valandą, Domas_Roze rašė:

myliu

Nu, tai ką jau padarysi aš ir tave Myliu! <3

prieš 1 valandą, King__Life rašė:

Nu privetas Luk'ai Pran'ai malonu tikrai malonu ;)

Rėma mažink

Nu sveikutis Kinguti. Tikrai malonu :)

Ai žinai visko pasitaiko visko reikia.

prieš 47 minutes(-čių), Sultan_Pixelis rašė:

Sveikutė Lukuti, malonu susipažinti, sėkmes virtualiam gyvenime ir realiame.

Pasakysiu Sveikutė ir tau Sultan :D Malonu tikrai malonu. Dėkoju, sėkmės ir tau pačiam!

prieš 15 minutes(-čių), Sirioga_Master rašė:

Sveikas, lukai senas geras drauge! :D

Sveikutis sveikutis, tikrai senas draugužis. Malonu!

prieš 4 minutes(-čių), Mindaugas_Purple rašė:

Maladec čiuvas, judėk toliau

Na dėkoju dėkoju tau, pajudėsim tikrai!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 valandas(-ų), James_Cabrel rašė:

Sveikas Lukai malonų susipažinti sekmės tiek serveryje tiek realiame gyvenime! 

Sveikutis. Malonu ir man. To paties linkiu ir tau!

prieš 1 valandą, Gustas_Kvedarasxd rašė:

Sveikas lukai, labai įdomiai aprašei save, tikiuos susipažinsime. 

Sveikutis. Tikrai manau susipažinsime ir pabendrausime ;)

prieš 1 valandą, Sorak_Evra rašė:

Sveikas, malonu susipažinti. Tikiuos teks pabendrauti serveryje. Sėkmės 

Sveikutis, malonu ir man. Na manau tikrai teks susidurti ir pabendrauti. Palinkėsiu sėkmės ir tau!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 3/5/2019 at 14:42, Cactus_Germis rašė:

Sveikas Lukai. Malonu matyti tavo prisistatymą nors žinau, kad prisistatai ne pirmą sykį. Gera žinoti, kad mane laikai savo autoritetu draugu šiame serveryje.

Sveikutis. Na tikrai malonu malonu pačiam ir man.

On 3/5/2019 at 21:28, Lil_Cobra rašė:

Krasava seni, visada galvojau koks tavo real vardas ar Lukas ar Pranas. Tai ka sekmės serveryje bei realiame gyvenime!
lwf45e2mdtp11.gif

Na sveikutis seniukai. Tai va šiuo metu sužinojai. To paties linkiu ir tau pačiam ;)

On 3/6/2019 at 11:45, Matis_Mind rašė:

Sveikas, malonu apie tave sužinoti daugiau :) Ir malonu, kad priskiri mane prie savo autoritetų. Sėkmės tau serveryje ir gyvenime!

Sveikutis. Na va džiugu girdėti :) Sėkmės linkiu ir tau!

On 3/6/2019 at 20:10, Rokas_Janickas rašė:

Marozelis :D Malonu jog prisistatei, sėkmės žaidime :D

Marozėli marozėli :D Sėkmės ir tau!

On 3/10/2019 at 22:42, Matas_Geimeriss_ rašė:

Sveikas, Praniukai galbūt Lukai? Tai malonų jog parašiai savo prisistatyma ir sėkmes gyvenime bei žaidime.

Sveikas. Lukai Lukai :D Sėkmės linkiu ir tau. Vistiek serve liksiu pavadintu Praniuku! :)

On 3/11/2019 at 19:21, Motoristas_Pro rašė:

Sveikutė Lukuti, malonu susipažinti, sėkmes virtualiam gyvenime ir realiame.

Sveikutė sveikutė. Malonu ir man, sėkmė ir tau pačiam!

On 3/11/2019 at 19:22, Isku_Ahuilet rašė:

Nu Bahuras Praniuk :D Sekmes tau judek toliau

Taip Praniukas Praniukas :D Dėkoju, sėkmės ir tau, bandysim pajudėt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.