Jump to content
Vilius_Venturas

LMG.LT - GAUJOS

Rekomenduoti pranešimai

https://i.imgur.com/CxcS1et.png

Ilgai lauktas ir pagaliau sulauktas. Dirbom ilgai, norėjau šiek tiek geriau, bet gavosi kas gavosi. Baisiai nebarkit kam nepatiks, bet manau gavosi visai neblogai. Paskutinė scena užuomina į kitą, ateinantį video, šito vaizdo įrašo tęsinį. Didelis dėkui visiems žmonės kurie padėjo filmuotis, iškentė mane ir Frankliną filmavimosi metu:D. Žiūrim, vertinam, komentuojam.

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Nu baisiai gražu, it koks teaseris būtų. Patiko sprogimo modifikacija, galėjot šiek tiek komunikuoti su dabartiniu GP Danillo ties video kūrimo realistiškiau, pagal dabartines jo sistemas. Patiko ir man sudalyvauti video gale, viskas sudėta puikiai, tik atsibodusi muzika, vos ne kas antras video ar editas su ta pačia. Ačiū, jog kuri:) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Man video patiko, nes gera kokybė, gražūs modai, gražūs efektai, nu krč viskas gražu kaip visada.

BET Siūlyčiau daugiau gyvenime nesulėtinti video, nes asmeniškai vos ne viską sugadino. Toks jausmas, kad kai kurias vietas filmavai su "/fpslimit 3".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Šiek tiek kritikos, tikiu, kad panaudosi teisingai. Nereikėjo lėtinti tam tikrų vietų, atrodo keistai, lyg lagintų, nors žinau, kad sunku tai padaryti. Pati daina galbūt parinkta ne per geriausiai, bet čia irgi sunku su tuo pataikyti. Daug kur galima pastebėt keistą ar nekokybišką aktorių vaidybą, vietose jie pasimeta arba nežino ką daryti (nesilaiko plano). Pati Gaujų istorija nepatiko labiausiai, nes kai kur pastebėjau nelogiškas vietas, pavyzdžiui, atskirų gaujų nariai, tarkim, Ballas, Vagos ir Grove Street vidoso pradžioje vaizduojami kaip sąjunga, paskui jie daužosi brawle, o dar paskui Vagos susivienija su Grove Street ir iššaudo Ballas. Jei kurtum vaizdo įrašą pačiam GTA SA - galbūt prasisuktum, bet serveryje to nebūna. Visų pirma gaujos tarpusavyje retai bendradarbiauja, o visų antrą, paprasčiausiai nebūna jų tiek. Kiek nerealistiška. Susidarė jausmas, kad žiūrėčiau 2013-2014 metų Gaujų filmuką, tas galbūt ir gerai, bet manau, kad reikalingas 2019 metų veiksmas, reikia naujų modifikacijų, aprangų, veiksmų parodymas. Gaujinio stovėjimas prie atidarytos mašinos bagažinės jau ant tiek banalu ir visur panaudota, kad susidaro vaizdas, jog tai yra būtina parodyti kiekviename video. Šiaip galiu pagirti už gausiai panaudotą transportą, įdomias vietas ir žmonių vargą prisidedant prie šio video. Sudomino video pabaiga, tikiuosi, kad ten kažkas primins Malavita (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Viskas atrodo gerai surežisuota ir suplanuota. Kai kuriuose vietose yra nedidelių striginėjimų, bet apart to viskas gerai. Manyčiau vaizdo įrašas sėkmingai pagamintas, nes skirta daug laiko ir pastangų, bei įvertinta teigiamai pagr. administracijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Patiko muzika, įpač kai kala nuo 1:03 su montavimu ir smothcam bei camhunt gerai padirbėta , taip pat ir samp grafika gera bei žaidėjų pasiruošimas suvaidinti filmuke yra idealus gerai pasistengė , o kad kažkas ne taip su gaujom , kad susijungia tai vėl kariaują tai čia net kreipt nereikia dėmesio " LMG " serveryje keistesnių dalyku nesurasi jokiam serveryje , tai susidrasko dėl kažko o tada ir vėl sueina lyg nieko nebūta , viskas z.jbs :P

Bet aišku aš geresnį padaryčiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×