Jump to content
Einaras_Bmw

Išrinktas naujasis Mechanikų direktorius!

Rekomenduoti pranešimai

Cb6QKC8.png

Mechanikų direktoriaus rinkimai pakankamai laiko užsitęsė, todėl pasikalbėjęs su savo kolega, nusprendėme nieko nelaukti ir kuo greičiau išrinkti direktorių. Šie rinkimai paskelbti buvo dar Vasario 20, tačiau dėl susiklosčiusių aplinkybių jie truko iki šiandienos. Į Mechanikų direktoriaus kėdę nusprendė kandidatuoti devyni asmenys, kurie buvo gana visi lygiaverčiai, tačiau pradėjus gilintis į jų asmenybes, greitai atsirinko tikrieji ir pagrindiniai kandidatai. Šiuose rinkimuose bus vienas etapas, o taip pasielgta dėl to, jog firmos direktorius renkamas virš trijų savaičių. Net neabejoju, jog kitos analizės bus labiau vertos dėmesio, tačiau šį kartą - spaudžia laikas. Taigi, kas sėda už mechanikų vadovo vairo?

Peržvelgęs visus kandidatus, atsirinkau tris - Baikeris_Note, Fre_Dez, Rytis_Carbon. Tačiau pasižiūrėjus kandidatų aktyvumą, patirtį bei parašytą anketą atkrito Baikeris, nes jo aktyvumas buvo labai mažas ir patirties beveik neturėjo, kiti kandidatai buvo daug kartų stipresni. Lieka Fre_Dez ir Rytis_Carbon. Tai abu kandidatai gana stiprūs, tiek aktyvumu, tiek patirtimi skiriasi labai minimaliai. Peržvelgęs abiejų anketas, visgi stipresnė akivaizdžiai yra Ryčio. Atsakymus lengva skaityti, parašyta rišliai, konkrečiai bei suprantamai. Viskas atsakyta taikliai, o ir nuo klausimo nenukrypta. Fre_Dez'o anketą buvo išties gana sunku skaityti, nemažai klaidų, ypač yra daug žioplų klaidų, kurie padaryti per skubėjimą. 

Apibendrinant, tai manau, jog abu kandidatai šiai dienai yra lygiaverčiai, tačiau šiuose rinkimuose pasirodė vienas geriau. Direktorius privalo būti tikras lyderis, atidus bei pasitikintis savo jėgomis. Deja, vienas iš kandidatų to šiai dienai neturėjo ar bent jau neparodė. Pasitarę su kolega nusprendėme, jog už Mechanikų direktoriaus vairo turi sėsti Rytis_Carbon. Tad, sveikinu naująjį Mechanikų direktorių ir linkiu sėkmės darbuose!

 

[!] Direktoriui neišbuvus reikiamo laikotarpio savo poste, jis bus perleidžiamas antros vietos nugalėtojui - Fre_Dez.
[!] Visi asmenys, kurie pildė į Mechanikų direktoriaus kėdę gali per 24 valandas susisiekti su Einaras_Bmw bei gauti išsamią priežastį, kodėl netapo direktoriumi.
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×