Jump to content
Einaras_Bmw

Montgomery ligoninėje dirbs naujas daktaras!

Rekomenduoti pranešimai

jDFnVZJ.png
Prabėgo itin greiti rinkimai į Medikų direktorių, laikas analizuoti kandidatus ir aiškinti kam pavyko gauti direktorių. Iš viso užpildė 11 žmonių, tačiau išliko tik 6 pagrindiniai, kurie nepažeidė jokių taisyklių. Asmeniškai man šie rinkimai buvo vieni iš sunkiausių, kadangi tie šeši kandidatai buvo labai stiprūs ir vienodi, o atrinkti pagrindinius tris  - buvo sunki užduotis. Dažniausiai aš atrinkdavau tikrindamas kandidatų aktyvumą, anketą. Tačiau šį kartą jeigu vienas kandidatas gauna pliusą viename dalyke, tai kitas gauna kitame ir visiškai buvo visi ganėtinai lygūs. Tačiau visgi labiausiai atsižvelgiau į anketą, ypač idėjas bei aktyvumą. Tad koks daktaras nuo antradienio dirbs Montgomerio ligoninėje?

yOUKQoW.png6Zpxbxt.pngDyuw3OY.png

PauliusMafiukas - Pažeista taisyklė, jog Forumo slapyvardis nesutampa su Žaidimo slapyvardžiu.
JamesSplite - Pažeista taisyklė: Nepaspausta „Rodyti kas redagavo“ ant anketos per 15 min.
MarcusWalton - Atsisakė kandidatuoti ir pasirinko pavaduotojo postą.
AirisSpace - Pažeidė Medikų darbo taisykles dirbant, todėl buvo išmestas iš darbo ir pašalintas iš rinkimų.
TsgLukis - Pažeista taisyklė: Nepaspausta „Rodyti kas redagavo“ ant anketos per 15 min.

PIRMAS ETAPAS (anketos analizavimas, veikla serveryje)

DeivisSplash - Patyręs žmogus, kuris neutraliose firmose jaučiasi lyg žuvis vandenyje. Turėjęs esi ne vieną direktorių, kuriuose jei neklystu pasirodei tikrai labai neblogai. Medikų patirties turi ganėtinai nemažai, virš 4000 tūkstančių, tai akivaizdu, kad nesi naujokas šioje firmoje ir puikiai žinai jos trūkumas bei teigiamus dalykus. Kalbant apie anketą, tai ji išties gana skurdoka. Realiai tikėjausi gana nemažai iš tavęs, kaip kandidato, tačiau deja. Idėjos jokios neišskyrei ir neparašei, o tikrai galėjai kažką pagalvoti, juk ir patirties turi tiek neutraliose, tiek medikų darbe. Taip pat kuo sudominsit žaidėjus atsakei dviem žodžiais: aktyvumu bei pastangomis. Tačiau ar tikrai tik tiek? O, ir aktyvumas tavo neblizga. Aktyvumas pastarąsias 30 dienų buvo gana mažas, iš visų šešių pagrindinių kandidatų mažiausias. Visa kita parašei gan neblogai, nors kai kuriose vietose norėjau išsiplėtimo ir paliko tavo anketa man nemažai klaustukų. Taip pat užduotyje su sakinio pabaigimais nuspalvinai jį visą, galbūt tai atidumo klaida, bet to neturėtų būti. Tačiau į tai tikrai daug nekreipiau dėmesio, kadangi visiems gali pasitaikyti. Apibendrinant, tai anketa ganėtinai skurdoka, esi patyręs žmogus, galėjai parašyti tikrai daugiau, nes apie neutralias firmas išmanai. Taip pat aktyvumas mažiausias, todėl tikrai negaliu praleisti tave į trejetuką, todėl atsiprašau - ne šį kartą.

AivarasGunDaugiausiai patirties turintis iš viso šešeto, tai  virš 8 tūkstančių. Taip pat esi buvęs praeito Direktoriaus Griffin'o pavaduotojas, kuris tau teikia nemažą pliusą šiuose rinkimuose. Skaitant tavo anketą, tai patiko, jog gana rimtai pažiūrėjai į pasiekimų klausimą ir išsamiai papasakojai visą savo istoriją medikų darbe. Tačiau kiek nuliūdino tavo idėja, nes parašei algų sistemą. Ji pasirodė man labai banali ir pas daugelį Direktorių dažniausiai būna įgyvendinta. Nemanau, kad žaidėjus tau pavyks šia idėja tau nustebinti. Vieną iš buvusio Direktoriaus klaidą paminėjai kaip per didelis kiekis atrankų, nes nebevertina žaidėjai darbo. Tačiau galbūt tai nėra problema, o didžiausia problema, jog per lengva patekti? Kaip sudominsi darbuotojus - man realiai patiko, manau, jog jeigu sugebėtum įgyvendinti ką parašei, galėtum būti neblogas Direktorius. Kalbant apie sutarimą su neutraliomis firmomis užmiršai mechanikus, o gal nematei, jog jau buvo išrinktas Direktorius. Šiaip visai nebloga anketa, galbūt trūko šiek tiek atidumo ir idėjų geresnių, bet tavo aktyvumas neblogas ir esi buvęs pavaduotojas, o tai tau teikia pliusą, jog nepasiduodi ir sieki Direktoriaus. Tad sėkmės tau, tu tikrai patenki į kitą etapą.

ZeniaBond - Visiškas mechanikų žmogus užpildė į Medikus, gan keista, ne? Todėl man buvo labai įdomu skaityti tavo anketą ir ypač dėl ko pasirinkai pildyti būtent į šią firmą. Pildymo priežastis man kaip ir aiški bei suprantama, bet tas sakinys, kur rašei, jog apsidžiaugei, jog Griffinas paliko, tai kaip tikras lietuvis, net prajuokinai. Puikiai įvardijai ir idėja, aš puikiai suvokiu, jog serveriui daug metų ir praėjo ne viena idėja, bet man patinka, kai žmogus turi viziją bei bent kažkokią idėją, kurią gali realizuoti ir ji yra šiek tiek kitokia, nei visų kitų buvusių Direktorių. Beje, noriu pasakyti pastabą, jog anketose stengtumeisi nerašyti šypsenėlių, nes jos tikrai išmuša žmogų iš skaitymo ir šiaip atrodo visa anketa be jų kultūringesnė. Čia tik patarimas. Kaip ir tavo kolega Aivaras, Tu taip pat puikiai įvardijai kaip sudomintum žaidėjus, manau, kad tikrai ganėtinai taikliai ir tokiu būdu tikrai sudominsi ne vieną asmenį. Visiems žmonėms yra svarbiausia, kai su jais užsiima, bendrauja, tuomet jiems yra įdomu dirbti. Tai sakau ką aš pats pastebėjau, kai būdavau Direktorius. Baigdamas sakinius paskutinėje užduotyje tu į vieną atsakei visa pastraipa, nors ir nedėjai taško, tačiau tokio vieno sakinio tikrai būti negalėjo. Nereikėjo tiek išsiplėsti, nes ir nurodžiau, jog vienas sakinys, todėl norėjosi konkretumo. Šiaip esi protinga asmenybė, esi tikrai aktyvus, t.y. aktyviausias iš visų kandidatų. Su anketa matosi, jog padirbėjai, todėl negalėčiau tavęs nepraleisti į kitą etapą, tad belieka palinkėti sėkmės.

VaclovasZaibasDar vienas visiškas mechanikų žmogus, kuris kaip ir Zenia bando Medikų Direktoriaus rinkimuose. Nežinau kaip Jūs čia sugalvojot, bet įtariu, kad esate abu draugai ir bandote šansus abu. Esi ganėtinai aktyvus, Medikų patirties labai daug neturi, tačiau tai nėra riba negauti Direktoriaus. Kalbant apie anketą, tai iš karto noriu prieiti prie idėjų. Idėja sakyčiau irgi gana banaloka, kaip ir daugelio kandidatų. Gaila, kad jokių pastebėjimų neradai pas praeitą Direktorių, o kiekvienas asmuo manau, jog tikrai kažką blogo padaro, o ypač kiti žmonės tai pastebi. Taip pat paminėjai, jog nestebėjai jo Direktoriavimo, tad šiek tiek gaila, kadangi nuo Medikų firmos buvai atitolęs. Vienas iš nedaugelio pasirinkai žaidėjų gydymą, o ne per grobimus gydymą. Aš kiek nustebintas, šiaip patinka, kai žmonės mąsto šiek tiek kitaip, nei visi. Tačiau šį kartą manau, kad yra ganėtinai svarbu ir grobimai, nes naujokai ne tiek prašo tų pagydymų, tuo labiau dažnai pagydo juos administratoriai kaip pavyzdžiui grobimuose reikia medikų. Kodėl esi vertesnis užimti pareigas, būtent tame klausime ten du žodžius parašei: "neutraloi firomoje", tai sudaro įspūdį, jog savo anketos neperskaitei, o galėjai. Visada yra geras dalykas parašyti anketą ir po valandos perskaityti bei pataisyti, nes tikrai atsiras minčių ką patobulinti, o tuo labiau išsitaisyti tokias atidumo klaidas. Apibendrinant, tai anketa šiek tiek prastesnė nei kitų kandidatų, todėl tikrai negaliu tavęs priimti į TOP trejetuką. Ačiū už dalyvavimą, dėl tavęs ilgiausiai mąsčiau ar praleisti ar ne.

IgnasMezoAtvirai - tai viena patraukliausių mano matytų anketų iš pirmo žvilgsnio. Tikrai labai gražiai pateikta, matosi, jog prie to padirbėta. Pakalbėkime apie tave kaip asmenį, tavo veiklą ir aktyvumą. Patirties tikrai Medikų darbe turi nemažai, virš 4 tūkstančių, tačiau aktyvumas tavo tikrai neblizga. Esi per 30 pastarųjų dienų praleidęs panašiai kaip Deivis, maždaug tris dienas be AFK. Tikrai ganėtinai prastoki reikalai ties tuo. Tavo išskirta idėja man nesuprantama. Galbūt tu norėjai kažkaip ir gražiai, aiškiai parašyti, tačiau man nepavyko to suprasti. Gal čia apmokymai naujokų ir tu įvardijai ką mokysi, tačiau ganėtinai neaiškiai. Šiaip jei taip įsivaizdavau, tai galbūt visai ir originalu. Buvusio Direktoriaus klaidas paminėjai ganėtinai aiškiai, taip pat parašei, jog kiekvienas minusų turime, o tai yra tikrai tiesa ir smagu, jog pastebėjęs jį parašei. Žaidėjų sudominime parašei, jog kiekvieno žmogaus tikslas užsidirbti pinigų einant į darbą tiek žaidime, tiek realybėje. Turbūt vėl aš ne taip supratau, tačiau nuskambėjo labai dviprasmiškai. Patiko ir tai, jog mano žodžiai tave motyvavo pildyti ir bandyti užimti Medikų vadovo kėdę, kadangi nebandęs - nieko nepeši. Šiaip tavo anketa yra viena iš geresnių, galbūt kai kuriose vietose nesupratau ką norėjai pasakyt, bet tikrai pasistengei. Man labai įdomu ką tu gali parodyti kituose etapuose, todėl į jį tave ir pasirinkau.

AfterEralIš pirmo žvilgsnio ganėtinai įkyrus žmogus, kadangi rašei ne kartą ir klausinėjai, tačiau tikrai padėjai greičiau apsispręsti. Aktyvumas, Medikų darbo patirtis tikrai nežiba. Patirties virš 200, o aktyvumas panašus kaip Igno ir Deivio. Idėja ganėtinai paprasta, galėjai bent jau kokį pavadinimą geresnį sugalvoti. Dabar ta dienos užduotis nėra unikali, dažnai juk tai daro žmonės. Taip pat labai gaila, jog nepastebėjai ir neparašei jokios Griffin'o klaidos, nes visi mes jų darom, o kito klaidas pamatyti ir iš jų pasimokyti - geras dalykas. Iš tikrųjų tavo ir pasiekimai rodo, jog nesi pats pačiausias neutralių žmogus, galbūt reikėtų daugiau patirties būtent neutralių darbuose? Taip pat tavo anketa ganėtinai skurdoka, realiai kai kur norėtųsi išsamumo, ypač tokiuose klausimuose: kaip sudominti žaidėjus ir t.t. Galbūt ir galėtum būti geras direktorius, tačiau tikrai ne šį kartą. Dar manau, jog per anksti bandyti, kadangi tiek anketa, tiek aktyvumas ir patirtis neutraliose firmose pas visus kitus kandidatus yra žymiai didesnė. Bet didelis ačiū už dalyvavimą ir linkiu nepasiduoti!

70ZaKNC.png

ANTRAS ETAPAS (bendra praktika)

Antrąjį etapą sumaniau padaryti kiek įdomesnį ir gal nematytą. Tai visiems trims kandidatams, kurie pakliuvo į antrąjį etapą reikėjo kartu pravesti praktiką Medikams. Būtent todėl pasielgiau taip, jog renku tikrą lyderį ir būtent lyderis yra tas, kuris geba dominuoti firmoje ir žmonių minioje. Man buvo labai įdomu kaip sugebės kiekvienas išsisukti iš situacijos, kaip sugebės susitvarkyti su situacija. Skyriau pusantros valandos, per kurias jie turėjo parodyti maksimumą ir būtent per tą pusantros valandos stengiausi pamatyti, kuris geba dirbti komandoje, gali būti griežtas ir yra tas, kurio ieško Medikų darbas.

q3uPie8.png

Spoiler

Visi trys pasiskirstėte po 30 minučių ir vedėte praktikas. Pirmasis pradėjai Tu. Prisistatei visiems, papasakojai ir pradėjote praktiką. Nuvažiavote iki Las Venturo oro uosto.

hltZVhv.png

Ten suskirstei į 2 komandas ir padarei estafetes, kurių tikslas - kuo greičiau pagydyti.

bDYrckF.png

Tuomet visi sustojote prie sienos bei padarei reakcijas, nes buvo likę laiko.

lwPUUPO.png

Bendrai kalbant apie tavo praktiką, tai ji tikrai ganėtinai nebloga. Viską aiškiai ir mandagiai paaiškinai, nekilo jokių nesusipratimų ar papildomų ginčų. Visi klausė, taip pat visos užduotys praėjo visai linksmai. Įtilpai į laiką ir puikiai parodei savo vadovavimo įgūdžius.

CadQbpk.png

Spoiler

Antrasis, kuris vedei praktiką buvai Tu. Jūs visi pajudėjote iš oro uosto link miestelio prie Fort Carson. 

QKmvjK3.png

Ten lyg ir tą patį padarei kaip ir Ignas, tik individualiai. Medikui reikėjo pravažiuoti trasą prašautomis galinėmis padangomis, suteikti man šarvus/pagydymą ir grįžti. Skaičiavai laiką ir rašeisi.

WO64F55.png

Ši užduotis kiek užsitęsė, todėl dar norėjai padaryti slėpynes, todėl pajudėjot link Fort Carson miestelio. Ten visiems liepei pasislėpti, tuomet Medikų ieškojote.

L6d2ghR.png

Bendrai kalbant apie pačią praktiką, tai realiai labai nepatiko, jog paskutiniam kandidatui palikai tik 25 minutes, nes su slėpynių žaidimu išnaudojai. Taip pat ta pirmoji užduotis, kad nors ir per laiką, tačiau labai panaši buvo į Igno. Galbūt reikėjo kažką kitką sumąstyti, juk daviau 20 minučių visiems susitarti. Šiaip slėpynės visai pavykusios gavosi, manau, jog Medikų firmoje tokių žaidimų tik daugiau turėtų būti.

MNfPCZA.png

Spoiler

Visus atkėlei prie valčių ir su jomis lenktyniavote iki San Fierro karinių bazių laivo. 

ZcN2vvD.png

Ten suskirstei visus komandomis ir reikėjo gaudyti savo komandos Mediką bei jį pagydyti. Realiai nelabai supratau viso to esmės, bet yra kaip yra.

AOykGMV.png

Buvai paskutinis ir tau liko tik 25 minutės. Nežinau, asmeniškai aš būčiau netylėjęs ir prašęs pabaigti slėpynes ir judėti daryti savo praktikos dalies. Manau, jog čia neturi būti daug draugiškumo, nes dabar degi Tu, o ne Jis. Nesugebėjai pabaigti praktikos, nežinau galbūt pasimetei, o galbūt nežinojai ką daryti. Trūksta galbūt vadovavimo įgūdžių, tačiau tikrai prastai viskas buvo. 

84K37LN.png

GALUTINIS VERDIKTAS

Iš karto noriu pradėti nuo trečios vietos. Nors ir buvai pas Griffin'ą pavaduotojas, tačiau visgi sudegei šiuose rinkimuose, daug klaidų, kurios parodo, jog šiuose rinkimuose tavo varžovai buvo stipresni. Tad, ačiū tau Aivaras_Gun, bet ne šį kartą. Lieka antra ir pirma vietos. Ignas_Mezo ir Zenia_Bond. Abu asmenys panašūs, tačiau šiandien dienai vienas pranašesnis. Zenia_Bond yra patyręs vilkas mechanikų firmoje, taip pat turintis patirties apskritai visose neutraliose, taip pat jo aktyvumas tikrai nemažas. O, Ignas_Mezo yra ne toks aktyvus, tačiau savo anketos pateikimu davė sau didelį pliusą, o pravesta praktika - nepaliko jokių dvejonių. Didžioji dalis dalyvavusių praktikos dalyvių pasisakė būtent už Tave, kadangi Tu sugebėjai atitikti praktikos tikslą, taip pat parodyti savo vadovavimo įgūdžius. Tikiu, jog Zenia_Bond gali būti puikus vadovas, tačiau šiuose rinkimuose negaliu skirti pirmos vietos būtent todėl, nes Ignas yra kovotojas ir savo veiksmais nubloškė kitus savo kandidatus. Tad sveikinu tave su Medikų Direktoriaus pareigomis ir dedu visas viltis!

yOUKQoW.png6Zpxbxt.pngDyuw3OY.png

[!] Direktoriui neišbuvus reikiamo laikotarpio savo poste, jis bus perleidžiamas antros vietos nugalėtojui.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.