Jump to content
Elegy_Gang

[Idėja] Forumo atsiblokavimam

Ar reikalinga ši idėja?  

12 nariai balsavo

Ši apklausa yra uždaryta naujiems balsams
  1. 1. Ar reikalinga ši idėja?

Rekomenduoti pranešimai

• Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Elegy_Gang
• Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Nu panaikinti skiltį kur reikia parašyti \unban anketa,  kad tave atblokuotų
• Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Nu kaip kažkas parašo ban anketa ir prižiūrėtojas ją atmeta ir tiesiog iškart atbainti, kad nereiktų rašyti unban anketos (palikti atsiblokavimus nuo sistemos) nes kam tai reikalinga? Prižiūrėtojas atmetė ir viskas toliau gali žaisti!
• Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Nu nereikės pildyti pagal mane nereikalingų skilčių ir kaip prižiūrėtojas atmeta iškarto gali eiti žaisti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 6 valandas(-ų), Nikita_Foxcon rašė:

O jeigu tarkim administratorius neužpildo ban apeliacijos, kaip tada reikėtu atsiblokuoti ? Į PM gi nerašinėsi žmogui. 

Tai sukurti naują tema pavyzdžiui atsiblokavimai nuo žaidėjų ir prie taisyklių parašyti atsiblokavimai nuo kitų žaidėjų, o ne jei parašo atmesta administratorius nebus baudžiamas ir kaip prisijungs priž. atbanins 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Banned anketas patvirtina administracijos prižiūrėtojas, o atbkokuoja atsiblokavimų prižiūrėtojas, viskam yra sukurtos skiltys ir jei manai, kad taip geriau/patogiau tai tu smarkiai klysti, atsiblokavimų temoje prižiūrėtojas aiškiai mato kuriam žaidėjui reikia atsiblokavimo, o pagal tave jis turėtų eiti per banned skiltį ir žiūrėti kur kas patvirtinta ir kas atmesta, visiškai nenaudinga ir tik apsunkintų darbą, bet paliksiu temą atrakintą, kad ir kiti išreikštų savo nuomonę.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Lukas_Vegeneris rašė:

Banned anketas patvirtina administracijos prižiūrėtojas, o atbkokuoja atsiblokavimų prižiūrėtojas, viskam yra sukurtos skiltys ir jei manai, kad taip geriau/patogiau tai tu smarkiai klysti, atsiblokavimų temoje prižiūrėtojas aiškiai mato kuriam žaidėjui reikia atsiblokavimo, o pagal tave jis turėtų eiti per banned skiltį ir žiūrėti kur kas patvirtinta ir kas atmesta, visiškai nenaudinga ir tik apsunkintų darbą, bet paliksiu temą atrakintą, kad ir kiti išreikštų savo nuomonę.

Pagal mane palengvintų, bet tai tavo nuomonė ir ačiū, kad neužrakinai temos ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tipo jei tu moketum isreiksti suprantamai ideja butu puiku. Taip buna kad kai tave uzbanina nu tsg nepasidarai fotkes nu tai blmb ka daryt pirkt unbana nesamone.. 

Esu pries panaikinima unban temu nes tu isivaizduok kiek uzbaninama naujoku acc ir reik tikrint unban priz.. tai tiesiog didelr nesamone. 

Dalinai esu uz tavo ideja bet ji turetu skambeti taip.

Atblokuoti zaideja kai jis pamirso pasidaryti banned nu nes pvz nakti palieki ir žer restarta tave uzbanina nu ir vsio gg.. nebeturi nuotraukos

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Zygis_Budrys rašė:

Tipo jei tu moketum isreiksti suprantamai ideja butu puiku. Taip buna kad kai tave uzbanina nu tsg nepasidarai fotkes nu tai blmb ka daryt pirkt unbana nesamone.. 

Esu pries panaikinima unban temu nes tu isivaizduok kiek uzbaninama naujoku acc ir reik tikrint unban priz.. tai tiesiog didelr nesamone. 

Dalinai esu uz tavo ideja bet ji turetu skambeti taip.

Atblokuoti zaideja kai jis pamirso pasidaryti banned nu nes pvz nakti palieki ir žer restarta tave uzbanina nu ir vsio gg.. nebeturi nuotraukos

Nu jo apie tai ir kalbu nes aš netyčia su keybindu /q padariau ir vsio gg fotkės neturiu unban tai nepirksiu, bet  vertėtų palaukti ir kitų nuomonės

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nereikalinga. Šiuo metu Užblokavimų anketas tikrina Administracijos prižiūrėtojai, o Atsiblokavimus tikrina Atsiblokavimo prižiūrėtojai, du skirtingi prižiūrėtojai, du skirtingi dalykai. Šis dalykas funkcionuoja jau ilgą laiką, todėl keisti nieko nereikia. Prieš.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.