Jump to content
Lauris_Hudd

Peikiu Gustis_Gustisss

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauris_Hud
2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Gustis_Gustisss
3. Peikimo priežastis:  Papeikimą rašau ne kaip administratoriui, o kaip moderatoriui. Visų pirmą šis moderatorius manę nubaudė už žodį " grybas ", o kito žaidėjo kuris pavartojo tapatį įžedimą ant manęs, nenubaudė. Tema : 

Visų antrą, kiek žinau, dabar pirmam kartui turi skirti perspėjimą o ne iškart bausti ispėjimais [ Žaidėjų įžeidinėjimas - 1 kartą perspėjimas, pakartojus pažeidimą [3 balai] ]

Visų trečia, įspėjimus gavęs nepagrįstai, turėjau atsiblokuoti forumą ir išnaudoti savo 300 taškų be reikalo. [ Laiškas lmg gmaile. ]

Taigi @Jason_Franklin norėčiau, jog šis " moderatorius " būtų atitinkamai nubaustas ir mano 300 taškų būtų gražinti į mano vartotoją.

p.s @Gustis_Gustisss nu tai zujki dabar lauksiu dažnesnio tavo apsilankymo mano profilį, nes gi mėgsti keršyti pasitelkiant savo pareigas. ;) 
4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka)https://imgur.com/a/ppk1lun

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 23 minutes(-čių), Lauris_Hudd rašė:

Visų pirmą šis moderatorius manę nubaudė už žodį " grybas ", o kito žaidėjo kuris pavartojo tapatį įžedimą ant manęs, nenubaudė.

Nubaudžiau. Ačiū, kad pranešėte.

p. s. „bausk, nes patį nubausiu“ nėra viena iš priežasčių.

prieš 23 minutes(-čių), Lauris_Hudd rašė:

Visų antrą, kiek žinau, dabar pirmam kartui turi skirti perspėjimą o ne iškart bausti ispėjimais [ Žaidėjų įžeidinėjimas - 1 kartą perspėjimas, pakartojus pažeidimą [3 balai] ]

Buvote nubaustas už žaidėjų įžeidinėjimą ne pirmą kartą, todėl perspėjimo Jums nereikia. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 9 minutes(-čių), Gustis_Gustisss rašė:

Nubaudžiau. Ačiū, kad pranešėte.

p. s. „bausk, nes patį nubausiu“ nėra viena iš priežasčių.

Buvote nubaustas už žaidėjų įžeidinėjimą ne pirmą kartą, todėl perspėjimo Jums nereikia. 

Tu vpš ahuelini? Koks ne pirmą kartą? kada gavau perspėjimą? Naujos taisyklės įsigaliojo nuo 2019-02-20. Nuo tos datos negavau įspėjimų absoliučiai už nieką, o įsigalint naujoms taisyklėms, manau ir tūrėtum bausti taip, kaip parašyta? Baisius tu čia atmazus mėtai. Nuo kada tu žiūri, kad aš jau gavęs ispėjimus už įžeidinėjimus? Tai dabar visi kas kažkada buvo nubausti už kažkoki pažeidimą, negaus žodiniu? Išsimiegok gal. @Jason_Franklin gali tu šita cirkininka sutramdyt, ar čia jau padėtis tokia beviltiška, kad bijai kažką jam padaryt?

paskutinį kartą gauti ispėjimai už šitą dalyką - 

Žaidėjų įžeidinėjimas

6. Forume nariui draudžiama vartoti: įžeidimus, keiksmažodžius ar kitokius pažeminimus prieš kitus forumo narius.
  •  Pripažintas
  •  
  • Įspėta moderatoriaus Gustis_Gustisss, Lapkritis 24, 2018

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.