Jump to content
Edga_Kesa

LMG Metines !

Rekomenduoti pranešimai

Apie Eventus

1. Biškį padarė nesamone iš pradžiu 2 žmonės ėjo į ringą paskui jau 3. ( Realiai 3 neina )

2. Medžioklės evente Ignas_Sorrent buvo prie manes gulėjo jį nužudiai, o jis laimėtojas nesupratau.

Edga_Kesa žaidžia su sobeit jei įkrenti kur nors kur išlipt nemožna pasidaryk komanda /skristi, o ne su sobeit žaisti ir rodyti kitiems pavyzdį. Sekantis pats pradžioj sakiai kad galima bėgti tai tu man pasakyk kaip pabėgsi jei tu kill komanda naudoja aš pabėgau, o tu mane su /kill komanda nužudiai + jail metiai.

Tikiuosi ateinantys eventai bus normalūs nes dabar šitie kurie buvo atsiprašant šūdini.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Apie Eventus

1. Biškį padarė nesamone iš pradžiu 2 žmonės ėjo į ringą paskui jau 3. ( Realiai 3 neina )

2. Medžioklės evente Ignas_Sorrent buvo prie manes gulėjo jį nužudiai, o jis laimėtojas nesupratau.

Edga_Kesa žaidžia su sobeit jei įkrenti kur nors kur išlipt nemožna pasidaryk komanda /skristi, o ne su sobeit žaisti ir rodyti kitiems pavyzdį. Sekantis pats pradžioj sakiai kad galima bėgti tai tu man pasakyk kaip pabėgsi jei tu kill komanda naudoja aš pabėgau, o tu mane su /kill komanda nužudiai + jail metiai.

Tikiuosi ateinantys eventai bus normalūs nes dabar šitie kurie buvo atsiprašant šūdini.

Wo wo pritariu :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Klausyk tu diki blet auka y psichetrine veža tave į šule neini , žarnos plyše matai jam . Pridusk vapšie nes nepareisi namo .

Prabilo plonas ;D Vogia biznius, čytini, naudojo necenzūriškus žodžius ir laukia unban. Apgailėtinas ;D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.