Jump to content
Einaras_Bmw

Chaosas Dylerių Direktoriaus rinkimuose. Du Direktoriai, vieni rinkimai?!

Rekomenduoti pranešimai

eaXNZ95.png

Labas vakaras visiems, kiek netikėtai, tačiau skelbiu analizę. Turbūt supratote iš pavadinimo, kad rinksiu ne vieną direktorių iš karto. Pasitarę su kolega Tomcikas_Zdarof nusprendėme, jog rinksime iš karto du direktorius ir taip gavosi, jog analizę rašau aš. Šiandien pasistengsiu išrinkti tiek Dylerių, tiek Fūristų direktorius. Iš karto renkame du direktorius būtent todėl, jog šiuo metu nusikalstamos grupuotės yra ypač silpnos ir verkiant reikia tokių žmonių, kurie galėtų vėl pasipriešinti teisėsaugai. Iš tikrųjų pildė ganėtinai nemažai, tačiau daugelis atmesti. Vien dėl to, jog yra nepatyrę, o šiuose rinkimuose buvo žiūrima pagrinde tik į tai, kadangi reikia tokių vadovų, kurie patirtimi galėtų pakovoti prieš Teisėsaugą. Ilgos apžvalgos tikrai nerašysiu labai didelės, tad iš karto einame prie reikalo.


G3eTnaC.png

Anketoje buvo klausimas, būtent kokia firma domintų be Dylerių, todėl atsižvelgę į tai ir nusprendėme kas gali varžytis dėl Fūristų Direktoriaus kėdės. Pagrindiniai kandidatai tapo Lukas_Yawazaki bei Mantvydas_Zigass.

Lukas_Yawazaki -  išskirtinė ir sakyčiau unikali persona, kuri jau parodė ką gali Transporterių Direktoriaus kėdėje. Šį kartą nusprendei išbandyti savo šansus Dylerių rinkimuose. Patiko tavo anketa iš tikrųjų mums abiems, ganėtinai rimta, patiko išsakytos mintys ir anketoje atsispindėjęs brandumas. Matosi, jog žmogui ne vienuolika bei jog jau yra buvęs nusikalstamose grupuotėse ir patirties turi. Pasižiūrėjus į Tavo aktyvumą, tai jis iš dalies tikrai gana mažas, tačiau net neabejoju, jog jis pakils, kai turėsi pareigas. O, be to ir lyginant su kitais kandidatais nėra jis ką ir mažesnis, galbūt net šiek tiek didesnis. 

Mantvydas_Zigass - galbūt neturėjęs tiek daug patirties nusikalstamose, tačiau turėjęs patirties teisėsaugoje. Dažnai tai būna itin geras dalykas, kadangi žinai visus minusus bei pliusus teisėsaugos ir gali išsisukti iš įvairių situacijų bei eiti visada viena korta į priekį. Tu taip pat pasirinkai, jog jeigu galėtum, galbūt užpildytum ir išbandytum savo šansus Fūristų Direktoriaus rinkimuose. Anketa parašyta gana rimtai, matosi tikslai ir kaip pas konkurentą - branda. Patinka, kad rašai aiškiai ir konkrečiai, taip kaip ir turėtų rašyti nusikalstamų grupuočių lyderis. Tačiau pasižiūrėjus į tavo aktyvumą, jis mane kiek liūdina, nes už tavo konkurentą jis gerokai prastesnis.

 

pmZLO1F.png

Priėjome prie pagrindinių rinkimų, kuriuose ir buvo numatyta išrinkti miestelių barygą. Realiai, tai pagrindiniai kandidatai buvo keli, bet kadangi Rokas_Janickas gavo užblokavimą, kurį patvirtino už čytinimą, liko tik du. Tai Saras_Gurry ir Mantis_Okay.

Saras_Gurry - kiek tave prisimenu, tai tikrai daugiausiai laiko praleidai nusikalstamose. Tačiau aš tavęs visiškai nemačiau žaidžiant, o ir aktyvumas ganėtinai panašiai parodė. Tas liūdina, nes klausimas ar išvis tu žaisi? Šiaip prie anketos matosi, jog padirbėjai. Atsakymai išsamūs, gana tikslūs ir iš tikrųjų man jie patiko. Puikiai aprašei bei paminėjai kur ir kaip koncentruosiesi valdydamas savo firmą, patiko, jog paminėjai stabilumą, tačiau šiuo metu jį pasiekti ganėtinai sunku, ypač nusikalstamose, kai vyksta tokie rimti pokyčiai gana dažnai. Realiai, tai tavo kandidatavimas yra labai stiprus, tavo pasiekimai ir patirtis kalba už tave šiandieną, tačiau ar to užtenka?

Mantis_Okay - atvirai, tai negirdėtas asmuo, bet pasižiūrėjus į Dylerių patirtį - gana patyręs asmuo.  Drįsčiau teigti, kad vienas iš labiausiai patyrusių, kalbant apie Dylerių firmą. Esi buvęs neseniai ir nusikalstamų valdžioje, realiai tavo ir aktyvumas ganėtinai neblogas. Pasiekimus parašei, tai kaip lietuvių VBE rašinį, na bet Tu jų turi išties daug. Pasisakei, jog pretenduotum į Transporterių Direktorių, jeigu galėtum. Išties gana keista, juk pagrinde renkasi kuo populiaresnę firmą visi, o tu ne? Patinka išskirtinės asmenybės. Paminėjai ir apie naujovę, tačiau neišsiplėtei ir išties - suintrigavai. 

 

VaMjxzi.png

Analizė ganėtinai trumputė, nerašiau litanijų kaip mėgstu visada, kadangi norime išrinkti kuo greičiau nusikalstamų vadeivas, kurie galėtų kuo greičiau kelti chaosą miesteliuose. O, tuo labiau, kad rinkimai ganėtinai užsitęsė lyginant su kitais rinkimais. Su Tomu ilgai svarstėme kas gali tapti naujais direktoriais, kuris yra geriausias, ties Dylerių pasirinkimu buvo ganėtinai nesunku, tačiau Fūristų Direktoriaus pasirinkime kilo ginčų. Pradedu iš pradžių nuo Fūristų Direktoriaus. Kalbant apie Mantvydas_Zigass ir Lukas_Yawazaki, tai abu gana stiprūs kandidatai, tačiau matydami ką išdarinėjo Lukas būdamas Transporterių Direktoriumi, tikime, jog tą darys būdamas ir Fūristuose. Kažkaip matau tavyje tą tikrą lyderį, ko labai trūksta daugeliui pildančiųjų į Direktoriaus kėdę. Taip pat Mantvydo aktyvumas gana mažas, todėl būtent Jam ir skiriame antrąją vietą šiuose rinkimuose. Didelis ačiū už gerą pretendavimą! O, dabar apie pagrindinius - Dylerių Direktoriaus rinkimus. Realiai abu kandidatai yra gana stiprūs, tačiau vieno aktyvumas visas kortas sumaišo. Saras_Gurry garantuoju, jog galėtų iškelti Dylerius į viršų ir pakovoti prieš stiprius teisėsaugos vadovus, tačiau su tokiu aktyvumu? Nemanau, kad dabar laikas. Mantis_Okay man yra ganėtinai šviežia persona, nors jau turėjęs Direktoriaus postą. Tačiau visgi šiuose rinkimuose, manau, kad tu labai stipriai sužibėjai, tuo labiau, jog esi ganėtinai aktyvus, patyręs Dylerių firmoje ir apskritai nusikalstamose. Nežinau, kaip tau pasiseks, tačiau kažkaip matau, jog šiandien tu esi stipriausias variantas. Tad didelis ačiū tau Sarai už dalyvavimą, puikios anketos pateikimą, tačiau šiandien Tu esi antros vietos nugalėtojas. O, šiandien pergalę švenčia Mantis_Okay. Taigi, didžiausi sveikinimai naujiems Dylerių ir Fūristų direktoriams, viliuosi, jog sugebėsit pakovoti prieš teisėsaugą ir būsit puikūs bei stiprūs vadovai!

 

[!] Direktoriams neišbuvus reikiamo laikotarpio savo postuose, jie bus perleidžiami antros vietos nugalėtojams.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×