Jump to content
Didisis_Tetusis_

Grove'Gang"38

Rekomenduoti pranešimai

uhLPbH2.png

Istorija

Gauja Grove'Gang"38 buvo paminėta 1974m. pirma karta kaip legenda, kai gauja Grove'Gang"38 buvo surinke daugiau gaujos narių, jie darė žmonių grobimus ir susišaudymus, per kekviena grobima ar susišaudyma mirdavo daug gaujos narių, jiems vienas grobimas buvo labai nesekmingas, nes mirė daug labai Grove'Gang"38 gaujos narių, jie vis galvodavo, ka reikia daryti kad nemirtu tiek Grove'Gang"38 gaujos narių, taigi gaujos Leaderis Haris pagalvojo, jei visi už viena taigi visi už visus, jie vėlk surinko daug Grove'Gang"38 Gaujos narių, ir visi į graže eilute per grobima susitojo ir neleido praeit FUCKPOLICE, 1979m. gauja buvo išfarsėjusi kaip didžiausia LEGENDA, Haris niekada nepasidodavo, kai Hario pagalbininkas sugalvojo plana pasakyt Hariui, taigi juo planas, važiojam į Los Santos miesta ir tenais padarom grobima miesto, Haris sunkiai galvojo apie šita klausima, kai surinko daugiau Grove'Gang"38 Gaujos narių, jie važiavo 24h. Kai atvažiavo pasiskirste po visur, ir išžudė visa Los santos miesta, kai iš kitų miestu pamatė kad spogdinamas Los Santos miestas, jie jau žinojo kad Grove'Gang"38 Gauja tai padarė, kai atsirado gauja Šalkai, taigi Haris bandė su jias sutarti, bet nepavyko, turėjo Grove'Gang"38 nužudyti Šalkų gaujos vada, planas pavyko, 1987m. buvo beveik visas pasaulis užgrobtas, beliko vienas miestelis, tan pati miesteli užgrobia ir Grove'Gang"38 nebebuvo veiksmo, nes jau visi miestai buvo užgrobti. Legend Grove'Gang"38 Gauja, nuo 1972 iki 1997m.

Leader

Haris_Hrs - Kai jis buvo 14-metis turėjo tieva, tas tievas buvo Negrogranijos kurėjas, taigi sųnus gimė toks pats, kai Haris sulaukė 15-kos metu, pradėjo rukyti žole, pradėjo daugiau daužymu mokykloi, taigi Hario tėvas Algirdas mire kai Hariui jau buvo 21m. Nuo susišaudymo, Haris sugalvojo reikia užimti tievo vieta, ir pakeisti pavadinima, Haris buvo paminėtas kaip jam buvo 27-neri m. Delto nes surinko daugiausiai Gaujos narių ir darė geriausiui Grobimus|Susišaudymus, jam buvo dekojama, Gaujos nariai džiaugės kad turi toki Lead'eri.

Grincs_Sto - Jis buvo pats geriausias Hario draugas, kiemo draugas, kai pamatė Grinčas Hario tėva kokius daro grobimus, Grinčas nustebo, Jie su hario galvojo kad ir jiems pavyks, taigi kai sužinojo kad Hario tėvas mirė grobime, jiems buvo liųdna, kai Haris Grinčui pasakė savo plana, Grinčas sutiko, ir jiems pavyko susikurt gauja, atėjo nemažai žmonių į gauja, Haris su Grinču buvo nustebe, kai Haris mirė, Grinčas užėme juo vieta, ir darė toliau Grobimus|Susišaudymus.

Skin'ai

Mųsu Skin'u ID Bųs 105, 106, 107 ID.

Skin_107.png.5c7ddd3c46d6dd28194cea9dcbfceba4.pngSkin_106.png.256cf0e534a5bd8cc3df847c0ff3bb24.pngSkin_105.png.5df67f2ce92945a321dc5dda9c4866b6.png

 Hood'as

Rb2sbeH.jpg

Pasiekimai

|Buves Folk Nation X3 Gaujos Co-Lead - Fre_Dez|Buves 3klubų pavadotojas - Krc_Danila - Isvis_Eimantas|Buves Transporteriu Grobimo Prižiurėtojas - Luk_Bam| Buves PD Veiklų/Grobimo Prižiurėtojas - Karo_Wanted|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 12 minutes(-čių), Haris_Hr rašė:

Sveikas, tu pats per 2sav 5gaujas buvai sukures, bet su mano gauja jei patvirtins taip nebus

 

Hmm idomiai parasiau jog apie mane galit nesneketi paleavines serva. Visu antra jau kuri ne pirma gauja si gauja kokia 5kurios nepatvirtina. na bet jai patvirtins tai tikrai linkiu [SEKMES]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 2 valandas(-ų), Haris_Hr rašė:

Tai kada @Danillo_Quentuella Atsakysi į šia gauja? Yra labai daug laiko praėja, bet tu vistiek nėka nekreipi dėmesi, ir gauja kita yra peikiama, bet nieka nedarai.

 Tu cia kazka skelbdamas nieko nepakeisi. Noredamas kazka paklausti kreipkis I zaideja zaidime ar Asmenine forumo zinute!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×