Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Lukas_Yawazaki

STREIKAS 03/28

Ar prisidėsite prie STREIKO?  

91 nariai balsavo

Ši apklausa yra uždaryta naujiems balsams
  1. 1. Ar prisidėsite prie STREIKO?

• Taip
      74
    • Ne
      16

Rekomenduoti pranešimai

vjhXWOQ.jpg

S T R E I K A S

Mieli serverio žaidėjai, atsižvelgiant į pastaruosius įvykius miesteliuose, bendruomenės susikaupusį pyktį prieš direktorių prižiūrėtoją Ei Narą, Lmg komandą bei Pgr. Administraciją, manau, kad laikas mums nustot forume pletkint, o imtis kažkokių realių veiksmų, taigi skelbiu LMG streiką!

kRH3H8y.png

I D Ė J A

Viskas labai paprasta, šio mėnesio (03/28) paskutinį ketvirtadienį kviečiu visus prisidėti prie akcijos atrakcijos ir paprasčiausiai nesijungti į serverį, galbūt tada, Edgaras ir Franklinas, pamatę, kad serverio prisijungusių žaidėjų skaičius nukritęs, ir ne dėl to kad team'speakas eilinį kartą neveikia, ar /vt1 miestelį visus išmeta iš serverio, jie išgirs mus, tuos kurie yra viena ir vienintelė priežastis kodėl šis serveris vis dar gyvuoja ir nuspręs imtis kažkokių realių veiksmų.

Tema atvira diskusijoms visiems, išskyrus komandos nariams, jūs vis tiek negalit dalyvauti streike, blow me. Išliekit savo susikaupusią frustraciją, apipilstykit serverį purvais kaip ir mėgstat, arba tiesiog pasidalinkit su kitais forumo lankytojais savo turiningomis mintimis. Ačiū už dėmesį, tikiuosi kad nepabūgsit ir prisidėsit, linkiu geros likusios dienos/vakaro!

kRH3H8y.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Įdomiausia, kad greičiausiai Edgaras to net nepamatys, nors greičiausiai net nevykęs streikas bus :D

O, šiaip tai čia žaidimas ir toks streikų organizavimas juokingas:DD Man sako, jog sureikšminu žaidimą ir tada po kelių dienų tokia tema :D

Beje, net mąstant logiškai, jeigu pavyktų, kas pasikeistų, pelnas sumažėtų nuo to? Čia topas ką esu matęs per visus tuos metus kiek žaidžiu. 

gl

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Einaras_Bmw rašė:

Įdomiausia, kad greičiausiai Edgaras to net nepamatys, nors greičiausiai net nevykęs streikas bus :D

O, šiaip tai čia žaidimas ir toks streikų organizavimas juokingas:DD Man sako, jog sureikšminu žaidimą ir tada po kelių dienų tokia tema :D

gl

Why ze fak ye cryiing why ye alwayz cryiiing pls stop faken craying.

Pats nusipelnei backclash'o kurį gauni, kaip dp galėtum ir nedemotyvuoti serverio žaidėjų vardan gero tikslo :).

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

jeigu pavyks viskas pitakas, jums o jeigu ne tai ne aisku bus tokiu kurie still jungtis i lmgyna ir kazka veiks.

ketvirtadienis loftas, #crashparty.

@Edga_Kesa daryk kazka, ryzabardzi o kitaip ir ts neveiks ir zmones nuo crashu kentes. ;]

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pamačiau per discord, pagalvojau reikia paskaityti. Tokios streiko akcijos 'n' kartų norėtos, bandytos, darytos ir panašiai. Tokie dalykai nepadės ir nieko nepakeis. Dėl to nepavyks pasiekti rezultatų - chill :D O, apskritai, Forumo moderatoriai gal netgi tokį turinį tiesiog blokuos.

Beje, viršutinė nuotrauka, aš kadaise panašų parašą esu gavęs:

bEEZIyr.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Pamačiau per discord, pagalvojau reikia paskaityti. Tokios streiko akcijos 'n' kartų norėtos, bandytos, darytos ir panašiai. Tokie dalykai nepadės ir nieko nepakeis. Dėl to nepavyks pasiekti rezultatų - chill :D O, apskritai, Forumo moderatoriai gal netgi tokį turinį tiesiog blokuos.

Beje, viršutinė nuotrauka, aš kadaise panašų parašą esu gavęs:

bEEZIyr.png

Jeigu turi pasiulymų kaip pasiekti 'rezultatus', prašom, tema atvira lmg garbės nario turiningoms idėjoms. Be abėjo tema gali būti ištrinta, tai tik patvirtins tą faktą, dėl kurio serverio žaidėjai jaučia nepasitenkinimą ties lmg komanda.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na tiesą sakant tikrai nieko manau nepakeis tas streikas Ketvirtadienį. Vistiek jungsis į tą serverį žaidėjai, bet jai pavyks, tai vistiek tam Kesai bus neįdomu kas čia vyksta manau, bet aišku verta pabandyti tą padaryti, manau prisijungsiu prie streiko, žiūrėsiu, kaip čia kas klostysis ;) Manau Kesa sureaguos į tai ir atsižvelgs kas vyksta šiame projekte, kaip nieko nedaro, o išlėkęs į kokius havajus ir jam p**ui yra :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kodėl jūs nesuvokiat, kad jau atėjo paskutinioji čia viskam. Aš sakiau ne kartą, Tosha ne kartą užuomenom užsiminė ir visi, kurie bent šiek tiek pažįsta Edgarą supranta, kad viskas. Vienintelis aktualus dalykas jam yra - pinigai. Serveris krito, krito pajamos, pasidarė sambrūzdis, kas pasidarė? Padarė restartą pinigų. Tą mėnesį galiu lažintis, kad padarė ketvirčio apyvartą iš pardavimų paslaugų, nes visi šimtu procentų pirko. Kai kurie, limonus pirko už taškus, tad šitas sprendimas buvo visiems blogas, išskyrus jį. Būtų daręs atnaujinimus, būtų dirbęs - būtų taip staigiai nekritę viskas, gal būtų net ir tie 350, nes matę progresą ir įdomumą žaisti, bet jam tai yra tik pocket money, tad ar daugiau jų, ar mažiau, laikys ant balanso kol išeis pasiimt maksimalią naudą nededant daug pastangų ir laiko į serverį. Paskyrė Jasoną, kuris iš sprendimų matosi, kad nelabai supranta kur randasi. Žmogus negali staiga įsilieti į projektą po tokios pertraukos, ypač kuomet ko klausosi, tai tik komandos narių, o jie kiša savus :) Darykit, ne darykit protestus, bet LMG pasirašė mirties nuosprendį su pinigų restartu, su kiekviena diena krenta ir kris, valdžioje žmonių, kurie suvaldyt galėtų (Fanta, Tosha, panašaus kalibro žmogus) nėra. LMG sugrįžo į 2013 metus, kuomet kiti projektai yra 2019. Čia jau reikia Edgos update, o jis žmogus yra prie web, o ne prie gamemode programavimo, tad stebuklų nebus. Ne kartą jam buvo siūlyta pagalba tiek iš skripto pusės, tiek iš skatinimo tobulinti projektą kitaip, bet deja. Jis pasirodo tada, kada būna šakės, kažką padaro ir tai akimirkai būna gerai - deja, ateina laikotarpis, kuomet tai nepadės. Beje, kuomet sakiau, kad restartas paspartins žlugimą - vadinot kvailiu, sveiki atvykę! :) Na, o stumt ant Einaro, Gusčio dar ko nors - let's go, jie turi visišką laisvę, niekas jų nevaržo, o kuomet vadovas Jasonas - išsimazint galima būtų net ir su freebanais. C'mon, komandoje būdamas tris kart išsisukau už pinigų, XP buginimą, tad tiesiog susitaikykit ir arba galit rinktis kitus projektus, arba tikėtis stebuklo, kad viršuje kažkas pasikeis ir atsiras toks kaip Tosha. 

radijos užšaldymas - firma, kuri galėdavo prikelti serverį, kuri prikeldavo jį, kuri skatindavo žaidėjus kažką veikti daugiau, nei važinėti su mašiną yra panaikinta. Sveiki atvykę, dėkojame direktorių prižiūrėtojų kolektyvui, jog prisideda prie sėkmingo projekto žlugdymo bei pagrindiniai administracijai, kurie nesuvokdami situacijos projekte, leidžia viską jiems daryti :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Žodžiu, čia tas streikas bereikalingas išreiškimas savęs kitokių veidu. Tiesiog... Edga jau nebe šešiolikinis, nebėra laiko čia ta samp'a žaist, daryt atnaujinimus. Atsiranda žymiai įdomesniu žaidimu. Senoji karta užaugus, kai kurie turi net savo verslus, tad Edgaras irgi manau nestovi vienoj vietoj, ties šituo projektu. Viskas praėjo tie laikai, eikit mamom padėt indu plaut sampiniai jus :D VISKAS, ITS OVERRRR

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Įdomi diskusija matau užvirė, reiktų ir man pasireikšt. Pilnai sutinku su šiuo faktu, jog čia galimai bus kelio pabaiga, kažkada žmogus sukūrė šį projektą, kadangi sampas buvo literally baisulinis žaidimas, pradėjo normaliai iš to užsidirbt, laikui bėgant - išaugo, čia manau yra normalu, nieko nėra amžino. Šiam projektui dar tęstis galėtų padėti senbuviai, kurie žaidė, kai tos senos sistemos atrodė kažkas neįtikėtino, kai žaidimas buvo paprastas, visi buvo pripratę, bet jau daugelis iš šio žaidimo ir šio projekto išaugo, visgi neiname jaunyn. Į šį serverį naujokų nepritrauksi niekaip, ateina, išsibando, pamato, kad po 3 sekundžių juos išmeta už visokius CarSpawn'us, apie kuriuos nėra nei karto girdėję. Šį projektą ir palaikė gyvą visi senbuviai žaidę tais laikais, kuriuose šis projektas ir pasiliko, kuriems tos naujos overcomplicated sistemos neatrodo tokios patrauklios kaip kitiems. Daryk tą streiką nedaręs, projekto administracijai yra anaiptol nusispjaut ant viso šito projekto, ant visų mūsų, kol už atsiprašant b*b*o vartymą dienpinigius į savo kišenę gauna. Naujus žaidėjus labiau traukia naujesnės žaidimo sistemos, kurios yra vos ne ištobulintos palyginus su mūsų projektu. It's official, time of death - now. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kžn, ne karta tas serveris buvo ties tokia riba :D  Bet jeigu tokia akcija pavyktu, abėjoju, kad pamatytumėme 1.9 atnaujinimą su visa žadėta sistema xDD Tiesa tokia, kad savininkam yra p*, o čia kažkada buvo nesveika sistema apsoliučiai viso žaidimo, visi tie senbuviai suaugo, o naujokai nesugeba to padaryti kaip būdavo ankščiau, sukurti tokių gaujų, būti tokiu valdžios atsotvų, kad pritrauktų daug darbuotoju... Būtent tai yra esmė manau, nebent labai grybus patinka rinkti ir žvėjoti  ;d Bet prisijungsiu paskraidyti į serverį per šitą akciją.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nenoriu įžeist, bet gaišai laiką rašydamas. nieko tu nepasieksi, nes kešai su franklinu garantuoju, kad vienodai yra.

jei ištrins temą, sudės įspėjimus ir užblokuos (kad ir tas pats gustis), tai drąsiai pasirodys, kad LMG serveris bijo aiškios, viešos kritikos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jokie streikai cia nepades. Nes serveris sistemu atzvilgiu atsilieka 10 zingsiu, o atnaujinimai nebestebins nes nieko naujo nesukurs kas nera matyta. Uztenka I @Max_Tosha serveri ar pas Roka nueit ir pamatysit jog sistemu atzvilgiu lmg dar akmens amziuje. LMG paskutiniai metai kaip gyvas. Pgr. Administracija isvis mirus, kaip ir sake svarbu pinigai byra.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kalbant apie DP, man jis nieko blogo nepadarė, dirba ir tiek. Tau - nušalino nuo direktoriaus pareigų, tai jau priežastis dėl ko jis tau blogas. 

O apie patį serverį, nu baikit jūs kurt tokias temas, kalbėt, nes senai laikas suprast vieną dalyką, jog nu viskas, nu nepadarys jis tokių sistemų kokios yra kituose serveriuose, nebus tos gaujų sistemos... NEBUS. Nebus tos žiauriai geros anti-cheat sistemos, NEBUS. VISKAS. Aš šitą dalyką supratau jau 2015 metais, kai palikau paskutines pareigas LMG komandoje. Keša jau 2014 metais kalbėjo apie 1.8 atnaujinimą, ir sakė, jog jis bus už poros mėnesių. Kada buvo 1.8 atnaujinimas?? Man užtenka ir 1.8 atnaujinimo, kurį darė 4 metus, o įkėlė geros savaitės ar gerų kelių dienų atnaujinimą, jog suprasčiau, kad nei mes, nei pats serveris tiek Kešai, tiek Franklinui, nerūpi. Jeigu jiems rūpėtų, atnaujinimai būtų bent porą kartų per mėnesį, o ne kas 4 metai. 

Ps. Streikuokit, nesijunkit, koks skirtumas, padarys atnaujinimą, visi vistiek kaip musės prilipsit prie patys žinot ko. O aš kol leidžia galimybės ir turiu laiko, pasidžiaugsiu lėmėgė serveriu, praleisiu gerai laiką ir su nostalgija atsiminsiu koks jis buvo seniau. 

BEJE. Vienintelis dalykas ką mes galim padaryt dėl serverio, tai nečytint, nekenkt kitiems žaidėjams, ir mėgautis tuo, kas liko. Jeigu administracija nieko nedaro gero dėl serverio, padarykim mes, žinoma tiek, kiek leidžia galimybės.

Peace.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

svx ir jums visiems. nu kaip gi ir man nepakomentavus jūsų streiko ;ddd ką aš manau? aš kaip ir duffas lygiai ta pati sakiau ir sakysiu,kad mirs lmgynas, vasara manau kai ateis  geri orai nes plbm visi gers kaip ir aš pats,leksim į granatas pasitusint ir pan ane chebryte? ;) Tak vo, ir šeip tada kai dar rupejo visi postai ir pan buvo įdomu lošti tai po mano tune drk leavo jau supratau ,kad š darosi serve. leavinau ir gavau rcona tuo pačiu, grįžęs po poros metu čia kai nujame rcona galvojau kažkiek susitvarkė tas lmg pasiemiau pora drk ir ką š tas pats.. jokio įdomumo nebėr lošt vien su magijom visi lošia nu ždž krč ggwp ir sekmes išempti paskutinius 361e minimuma Edgariuk ar kiek tas minimumas db nebžn . sor už rašysena penktokiška dwall

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Argi taip sunku parašyt /q, ištrynti historį intiko, jog tas jūsų isimylėtas lmg nebesirodytu akyse, ir eit į kokį kitą servą? 
Metai iš metų, jum viskas blogai, bet toliau čia lošiat :D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 37 minutes(-čių), Dedule_Deejay rašė:

turiu idėją, dėmesio, achtung, attention.

gal tiesiog visi ištrinam sampą ir nustojam žaist? bus geriau visiem, tiek keša nukentės, tiek labai daug laisvo laiko atsiras.

Vakar vakare sužinojau kad yra šimtą kart geresnių alternatyvų nei lmg tiems kurie nori žaisti samp, ane @Max_Tosha.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.