Jump to content
Arnas_Sanra

Downtown Cab Co | Nuolatinės atrankos

Rekomenduoti pranešimai

Qj6ySZP.png
Anketos šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Larry_Huffez
Jūsų "VVP" nuoroda :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Larry_Huffez
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?:
Įvairiai būna kartais neprisijungiu į žaidimą kai neturiu laiko kartais 2-5h.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?:Na nežinau bandysiu ką nors pasiekti tai tikrai manau ilgai išdirbsiu, o todėl nes noriu truputi "neutralumo" kaip teisėsaugoje/nusikalstamose ten yra tikrai daug veiksmo, norisi truputi paįvairinti žaidimą.
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?:Mažiausiai - 5dienas.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai:Na gal ganėtinai aktyvus kai turiu laiko prisėsti prie kompiuteriaus, neperdaugiausiai kalbantis, draugiškas ir t.t. Blogosios - Esu tikrai nekantrus noriu sužinoti visada pirmas betkokį rezultatą ir manau apie savo žmogus daug negali apibudinti nes pačiam truputi sunkoka, tave turi apibundi draugas, artimieji.
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą?Todėl nes gan gerai pažįstu dabartinį direktorių ir tikrai dėl to, ankstesniame klausime parašiau truputi kodėl norėčiau. 
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?:Esu paslaugus galiu pagelbėti valdžiai/prižiūrėtojams pravesti veiklas ar pnš, gebu dirbti ir komandoje, ir vienas.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?:Taip tai yra pradėti nuo žemiausio ir pasiekti aukščiausia.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?:Nuvežti klientus iš taško A iki taško B. Priimti iškvietimus.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia:/vt (1,2,3,4)
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?:Jeigu tave šaudo ir turi įrodymus tai gali atsišaudyti.
Kaip reikia priimti iškvietimą?:Į raciją parašyti " /r aš" arba panašiai.
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?:Kai bendradarbis pirmesnis parašo " /r aš" ar pnš.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?:Niekada negalima nesilaikyti K.E.T taisyklių.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?:Tokios komandos nėra.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?:5 bazės nėra.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?:Tikrai gera nes iš dabartinio direktoriaus galima daug ko tikėtis ir daug ko sulaukti.

Sąvokos(Paaiškinkite ką tam tikras žodis reiškia):

Taxi - 
Taksistų darbo transportas
Cabbie - Taksistų darbo transportas
"N" mygtukas - Su šituo mygtuku galima pasirinkti ar imti iš kliento pinigus ar ne
"NUM 4" mygtukas - Galima įvažiuoti į 2 - tros bazės garažą.
Arnas_Sanra - Dabartinis taksistų direktorius.
Veikla - Tai kai valdžia ką nors rengia su darbuotojais.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: 
Blogai tas kad bendradarbis parašė /r AŠ, o aš nuvažiavau ir pavogiau jo klientą, bet dar gali būti kad tu pirmesnis parašai /r AŠ

Redaguota nario Larry_Huffez_

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Paulius_Vance
Jūsų "VVP" nuoroda : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Paulius_Vance
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: ~120 min. ir daugiau.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Tiek laiko, kiek bus įmanoma daugiau, nes nemėgstu dažnai keisti darbo..
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: 7 dienas.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Esu 21 metų studentas, studijuojantis Informatikos Inžinerija.. Pliusai yra didelis darbo stažas dirbant su kompiuteriu, žaidžiant ir daug, daug viso kito.. Minusų savyje niekada neieškau.
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Patrauklus darbo pasiūlymas bei iš darbo skelbimų matomas firmos karjeros augimas.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Serveryje pradėjau nuo 0, pradirbau ne viename darbe, esu ramus žaidėjas.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Patenkinti kuo daugiau klientų ir teikti jiems gerą nuotaiką.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Vežti žaidėją iš taško A į tašką B.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: /vt - tai žaidimą padaro nuobodų..
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Tik saviginai (išskyrus prieš teisėsaugą).
Kaip reikia priimti iškvietimą?: /r Aš
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Jeigu kitas kolega jį pradėjo vykdyti ankščiau nei jūs bei kai vyksta veikla.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Veiklos metu.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Tokios komandos darbo aprašyme neradau.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Tokia bazė neegzistuoja.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Valdžia turi aukštą intelekto lygį, tas labiausiai ir domina bei traukia į šį darbą.

Taxi -
 Darbinis transportas.
Cabbie - Darbinis transportas.
"N" mygtukas - Pasirinkimas ar imti iš kliento pinigus.
"NUM 4" mygtukas - Įvažiuoti į požeminę aikštelę.
Arnas_Sanra - Firmos direktorius.
Veikla - 
Veikla, kurios metu firmos darbuotojai treniruojasi bei didina vairavimo įgūdžius.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. 
Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Jūs nesilaikote darbo taisyklių ir "vagiate" kolegų klientus, neparašęs komandos /r Aš pirmiau už juos.

Redaguota nario Paulius_Vance

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Michael_Hauser
Jūsų "VVP" nuoroda :
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Michael_Hauser
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?:Apie 300min.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?:Mažiausiai 5 dienas, kad nebūčiau NDS o išeisiu tada kaip atsibod kažinau žiūrėsim kaip čia bus
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?:5 kalendorines dienas
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai:Esu toks draugiškas mano pliusai, kad viską suprantu, darbštus esu, mėgstu draugaut ir stumdyt prikolus, minusai, kad dažniausiai nervina mane viskas :D o daugiau kaip ir nežinau :D 
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą?10k xp turiu ir kažinau šiaip nori visus vežiot, kad nebūtų /padmins get į vt 1
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?:Nes esu darbštus ir viską suprantu ir šiaip mldc!
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?:Noriu pirmo pavaduotojo arba prižiūrėtojo, bet žiūrėsim kaip čia bus
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?:Vežioti visus nuo taško A į tašką B, kad nebūtų /padmins get į vt 1
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia:/vt 1, 2, 3, 4
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?:Kaip tave šaudo ir turi įrodymus jei neturi tai geriau bėk ir per veiklas galima :) tik netrugdyt
Kaip reikia priimti iškvietimą?:Pirmam į darbo raciją parašyti /r aš arba /r važiuoju nėr skirtumo didelio
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?:Jeigu neparašiai pirmas /r aš arba matai, kad žaidėjas vis kitur eina su /vt arba /ateles komandom 
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?:Pirvaloma visada laikytis K.E.T taisyklių :) 
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?:Jeigu klientas įžeidinėja tave
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?:Tokios nėra yra tik 1 2 3 5 nėra
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?:Dar nepažystu, bet Arną matęs kaip važinėja ir panašiai mldc kentas

Taxi - Vienas iš dviejų taxi firmos mašinų darbinių
Cabbie - Antra taxi firmos mašina kuri šiek tiek gražesnė bent man
"N" mygtukas - Kaip įlipa žaidėjas į tavo mašiną ir ar imti pinigus ar ne
"NUM 4" mygtukas - Įvažiuoti į garažą taxi firmos
Arnas_Sanra - Direktorius "Downtown Cab Co" <3 
Veikla - Direktorio arba pavaduotojo arba prižiūrėtojo vedama veikla per kurią vyskta treniruotės arba koki žaidimukai pvz 5vs5 arba slėpynes ar dar kažkas

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: 
Negerai tai, kad jeigu ne aš pirmas parašiau į raciją /r aš tai aš negaliu važiuoti į tą iškvietimą tai čia toks dalykas blogas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-03-27 at 18:10, Arnas_Sanra rašė:

Anketos šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Audi_Turbina
Jūsų "VVP" nuoroda :
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Audi_Turbina
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?:350-400
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?:Na manau tikrai ilgai išdirbsiu nes kai atejau pirma kart i taksi darba tikrai turejau daug motivacijos
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?:7d
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai:Na aš esu bendraujantis nesypikstantis o apie minusus nežinau.
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą?Na kaip ir sakiau turiu daug motivacijos taksi firmoje.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?:Manau del to kad aš moku greit nuvykti į tam skirta vieta.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?:Na manau kiekvienas taksi firmos darbuotojas turi tikslu firmoje kaip ir aš.Bet aš tiesiog dirbsiu ir tiek
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?:Paskirtis yra nuvežti serverio žaidejus į pasirinkta vietą.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia:Taip yra jeigu turi Vip/Admin privilegijas negali naudoti /vt
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?:Na manau tik saviginai bei tureti įrodymus.
Kaip reikia priimti iškvietimą?:Į racija rašyti /r AŠ.
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?:Kaip firmai vyksta veikla
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?:Tada kada vyksta veikla.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?:Tokios komandos nera.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?:Nera tokios firmos bazes
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?:Na manau visi yra endraujantis vieni su kitais nesipiksta

Taxi -Darbinis trasportas
Cabbie -Darbinis transportas
"N" mygtukas -Galima pasirinkti iš keleivio imti pinigus arba ne
"NUM 4" mygtukas - Atidaro požeminio garažo vartus
Arnas_Sanra -Downtown Cab Co firmos direktorius
Veikla - Tai dalykas per kuri Downtown Cab Co firmos darbuotojai treniruojasi bei pnš.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Blogai nes aš turejau i racija parašyti /r Aš kad galečiau vykti paimti klienta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-03-27 at 18:10, Arnas_Sanra rašė:

Anketos šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Laurynas_Boxer
Jūsų "VVP" nuoroda :
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Laurynas_Boxer
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?:  360min
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: apie mėnesį.
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: 7d
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Pliusai esu pakankamai ramus  , aktyvus . Minusai esu ne daug pražaidęs bet taxistui užtenka
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Nes, Draugas esa joje ir visai gera valdžia. Patinka vežioti žmones.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Nes , esu dirbantis beveik visa darbo laika.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Noriu pasiekti prižiurėtoja ir šeip keltis patirti taxi firmoje
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Vežioti miestelio žmones.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: /vt
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Kai tave šaudo ir turi atsišaudyt ir per veiklas.
Kaip reikia priimti iškvietimą?: Kai į racija parašo žmogus kuris isikvietė  taxi tu turėtum parašyt į racija , kad aš nuvešiu šį žmogų.
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Kai vyksta veikla.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Kai vyksta veikla
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Nėra tokios komandos
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Yra tik 3 taxi bazės.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Yra daug paženges direktorius bet aš pas ji nesu dirbes.

Taxi - 
Neutrali firma kuri vežioja žaidėjus į jų norimą vietą .
Cabbie - Darbinis transportas.
"N" mygtukas - Pajima keleiviu pinigus arba atsisako.
"NUM 4" mygtukas - Įvažiuoti į požeminę baze.
Arnas_Sanra - „Downtown Cab Co" taxi firmos direktorius.
Veikla - Kai valžios atstovas planuoja kelione ar veikla.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Blogai , nes tavo firmos darbuotojas parašė pirmas , kad priims šį iškvietimą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tadaksss_Lietuvis
Jūsų "VVP" nuoroda :  https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Tadaksss_Lietuvis
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: 420 minučių.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?:  7 dienas ir daugiau, nes man šis darbas ir man asmeniškai pats  geriausias.
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: Mažiausiai penkias dienas.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Esu malonus, prikolistas, daug bendraujantis. Nemegstu policinkų kaip tikrina mane laibai užknisa, nekantrus
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Nes man taxistu labai patinka būti, daug moka pinigų, gali pabendrauti su žmonėmis ir atsibodo tas darbas be pakvietimo
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Nes esu mandagus, bendraujantis su kitais žmonėmis ir šiap malonus žmogus.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Ne, neturiu.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Didžiausiais mūsų tikslas yra nuvežti kuo greičiau ir saugiau mūsų klientus į jų norimą vietą.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: Turint Vip privilegijas /vt komanda.
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Kaip aš turiu įrodimus kaip mane šaudė
Kaip reikia priimti iškvietimą?: /r aš.
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Kai vyksta veikla ir t.t Arba kai iškvietimą priėmė firmos bendradarbis.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Reikia visada laikyti kelio taisyklių.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Turbut nėra tokios komandos yra tik /isspirti su šia komanda galima išvaryti žmogų iš mašinos.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Nėra 5-osios bazės.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Dar aš nieko negirdėjau ir nemačiau apie valdžios atstovus.

sąvokos(Paaiškinkite ką tam tikras žodis reiškia):

Taxi - Tai dirbantis serverio žaidėjai kurie nėra nei nusikalstamoje nei teisėsaugos pusėje. Šie žaidėjai važinėja su "Cabbie" ir "TAXI"  mašina, laukia iškvietimų iš kitų serverio žaidėjų. Didžiausiais tikslas yra nuvežti kuo greičiau ir saugiau klientus į jų prašytą vietą.
Cabbie - Darbinė taxi mašina
"N" mygtukas - Imsiu ar neimsiu iš žmogaus pinigus
"NUM 4" mygtukas - Atidaro bazės požeminius vartus
Arnas_Sanra - Downtown Cab Co Taxi firmos direktorius.
Veikla - Užsiėmimas, su direktorių, pavaduotojais per kurį mes kažką darome.

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Blogai, nes reikėjo iš anksčiau perspėti bendradarbį, kad jūs jau šį žmogų nuvežėte, arba esate arčiau negu jisai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kajus_Navikas
Jūsų "VVP" nuoroda : 
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Kajus_Navikas
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: Kadangi grįžau po ilgos pertraukos tai nežinau dabar praleisiu laiko žymiai daugiau.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Dirbsiu kol išvarysite, nes kiek matau tai šis darbas man įdomus.
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: 5 dienas.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Dirbu kiek pajegiu, o minusų nėra.
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Nes ji man atrodo geriausė.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Nežinau.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Kuo daugiau sužinoti.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Vežioti kitus serverio žaaidėjus kur jie paprašo.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: Taip, /vt komanda.
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Kai reikia apsiginti.
Kaip reikia priimti iškvietimą?: /r Aš
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Kai kitas žaidėjas parašo Aš.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Kai yra paskirta veikla.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Nėra tokios komandos.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Nėra tokios bazės.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Tikrai gera ir stulbinanti.

Taxi - Taxi automobilis.
Cabbie - Viena iš Taxi automobilių.
"N" mygtukas - Ar imti iš keleivio (ių) pinigus ar ne.
"NUM 4" mygtukas - Įvažiuoti i Taxi 2 požeminę aikštelę.
Arnas_Sanra - „Downtown Cab Co“ firmos direktorius.
Veikla - Kai gerini vairavimo įgudžius.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Blogai, reikia pranešti kitam, kad aš esu arčiau ir galiu pavežti klientą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Laukinis_Armis
Jūsų "VVP" nuoroda : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Laukinis_Armis
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: 3-5h
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Stengsios kuo daugiau nes noriu apsikelti darbo xp TAXISTOSE llengviau keltis 
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: 1savaite
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Mandagus bendraujantis, minusu kaip ir nera :)
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? noriu galbut sekt kokio priziuretojo :)
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Galbut del to kad esu draugiskas moku bendraut su zmonemis ir esu neblogai aktivus
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: taip bandyti pasekti priziuretoja veiklu
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Padeti zmonem pasekti tam tikra ju paskirta vieta pigiai ir greitai
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: taip yra tai butu vt darymas
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: kai mane apsaudo arba puola
Kaip reikia priimti iškvietimą?: pranesa per /r ir as atsakau per /r as arba +
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: kai buna veikla ir t,t
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?:  jokiu budu mum negaliam nesilaikyti KET taisykliu
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Tokios komandos nera 
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: nes nera 5baziu ira tik 3bazes 
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Kolkas nežinau bet tikiosi gera nuomone bus 

Taxi - Darbas
Cabbie - 2 Rango mašina
"N" mygtukas - Patvirtinti ar imti iš keleivio pinigus 
"NUM 4" mygtukas - Išvažiavimas iš garažo
Arnas_Sanra - Downtown Cab Co Direktorius
Veikla - Kai kaška viekiame kartu su bendradarbiais 

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Blogai tas kad aš neparašes i /r as paemeiau keleivi o gerai tas kad keleivis paseke savo tiksla

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Otto_Konws
Jūsų "VVP" nuoroda : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Otto_Konws
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: 180min. ir daugiau
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Na, tikiuosi bent mėnesį, ar daugiau, nes mano nuomone taksisto darbas nėra toks nuobodus.
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: Bent 5 dienas.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Pliusai: esu tvarkingas; mėgstu darbą atlikti kruopščiai; jei kažką darau, tai stengiuosi tai atlikti maksimaliai gerai. Minusai: šiek tiek esu uždaras - reikia laiko kol susibendrauju su naujais žmonėmis; 
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Šiek tiek esu dirbęs taksistu, man patiko, apie šitą darbą atsimenu viską tik gerai.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Manau, kad aš galėčiau atlikti šį darbą labai gerai, esu tvarkingas ir mandagus.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Tapti pavyzdžiu kitiems darbuotojams.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Nuvežti kuo greičiau ir saugiau mūsų klientus į jų norimą vietą.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: /vt 1/2/3/4
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Tik atsišaudant, tačiau reikia turėti įrodymus.
Kaip reikia priimti iškvietimą?: /r aš/važiuoju
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Kai taksi darbuotojams būna veiklos.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Nėra tokių atvejų.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: /isspirti* - išspiria žaidėją, kuris sėdi mašinoje.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Nėra 5 bazės, tik 3.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?:Manau, kad šis žmogus viską daro viską gerai ir tinka šiame darbe.

Taxi - Paslauga, kuria gali naudotis kiekvienas serverio žaidėjas, norėdamas nuvykti iš taško A į tašką B.
Cabbie - taxi darbuotojų mašina.
"N" mygtukas - leidžia pasirinkti, ar imti pinigus iš kliento, ar ne.
"NUM 4" mygtukas - 4 išvažiuoti/įvažiuoti į požeminę aikštelę.
Arnas_Sanra - Firmos 
Downtown Cab Co direktorius.
Veikla - Bendras visų darbuotojų užsiėmimas.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Blogai, kad aš nuvažiuoju į jau priimtą iškvietimą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mykolas_Plbm
Jūsų "VVP" nuoroda :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mykolas_Plbm
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: Darbo dienos 60-120min.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: kuo ilgiau stengsiuosi.
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: 5 dienas
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Pliusai tai ,kadstengiuosi nesipykti su bendradarbiai,o minusai tai kad kartais bunu per daug ikyrus
:D
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? nes noriu padet kitiems zaidejams juos pavezdamas
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Nes noriu paziuret ka sugebus taksistuose
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Buti vienu is geriausiu darbuotoju.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Vezioti kitus zmones kur jie papraso.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: Yra, /vt 1-2-3-4
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Kai giniesi nuo kitu zaideju
Kaip reikia priimti iškvietimą?: /r as
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Veiklos metu
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Veiklos metu
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Nera tokios komandos
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Nes nera tokios bazes
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Dar nesu susipazines bet tikiuosi kad bus puiki.

Taxi - Darbine tr.priemone
Cabbie -  Darbine tr.priemone
"N" mygtukas - imti arba neimti pinigus is klijento
"NUM 4" mygtukas - atidaro ivazevima
Arnas_Sanra -  Downtown Cab Co direktorius
Veikla - veikla tai kaip treniruote per kuria treniruojasi firmos darbuotojai

Situaciją:

Blogai nes ne as turejau ji pavesti o tas kuris parase /r As.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Ernestas_Kentt
Jūsų "VVP" nuoroda : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Ernestas_Kentt
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: Nuo 69 iki 420
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?:
Dirbsiu kol atsibos, o man greitai neatsibosta
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: 5d.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai:Draugiškas, suprantantis, padedantis, manau kad minusų neturiu
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Neesu dirbęs taksisto darbo, noriu labai išbandyti
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Nebus su manim problemų, paklusnus, atsidavęs darbui.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Tikriausiai pasiekt aukščiausią rangą, ir būt gerbiamas bendradarbių rate
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Suteikti taksi paslaugas, t.y vežioti žaidėja kur jis prašo
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: Taip yra, negalima naudoti komandos "/vt"
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Jeigu tave šaudo kitas žaidėjas ir turi įrodymus, galima atsišaudyti
Kaip reikia priimti iškvietimą?: Pirmam parašyti į raciją kad važiuoji pas klientą

Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?:   Per veiklą arba kai bendradarbis paima

Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Privaloma visada laikytis
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Nėra tokios komandos
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Taksi turi 3bazes
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Neturiu susidaręs nuomonės, nes dar netekę bendrauti

Taxi - Darbinė mašina
Cabbie - Darbinė mašina kuria gali važinėti "Deimantiniai" rango darbuotojai 

"N" mygtukas - duoda pasirinkti, ar imti/neimti pinigus iš kliento 
"NUM 4" mygtukas - Atidaro garažo vartus
Arnas_Sanra - Taksi Direktorius
Veikla - Kai firmos valdžia darbuotojams daro treniruote

Situaciją:

Manau blogai, nes jis pirmas pasisakė kad atvažiuos

Redaguota nario Ernestas_Kentt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Heraklis_Mafia
Jūsų "VVP" nuoroda :
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Heraklis_Mafia
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?:300min +-
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?:na planuoju išdirbti kuo daugiau
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?:5 dienas
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai:mano pliusai kad gerai sutariu su kitais darbuotojais ir nenardau :D  o minusai  kad nemoku stipriai pykti ant žmonių 
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? nemoku paiškinti to jausmo man tiesiog labai patinka vežioti žmones 
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?:nes aš stropiai dirbantis darbuotojas .
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?:na neturiu tiesiog dirbti
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?:vežioti žmones, dalyvauti protestuose, padėti valdžiai.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: na negalima daryti /vt 1, 2, 3, 4
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?:kai į tave šaudo žaidėjas ir turi būti pasidaręs yrodimus būtinai kaip šaudo.
Kaip reikia priimti iškvietimą?:parašyti į  racija /r + arba /r aš
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?:kai kitas prema iškvietimą, arba per veiklą.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?:per veiklą
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?:komanda neegzistuoją.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?:tik 3 taxy bazes yra.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?:man patinka Arnas_Sanra vadovavimas

Taxi -paprasta taxy mašina.
Cabbie -nauja mašina atsiradusi po pinigu rr
"N" mygtukas -per n gali pasirinkti ar imti iš žaidėjo pinigus ar ne
"NUM 4" mygtukas -patenki į garąža
Arnas_Sanra -direktorius
Veikla - tai laikąs per kurį yra tobulinami žaidėju įgudžiai.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: blogai nes skaitosi kaip pavogtas klijentąs.

Redaguota nario Herakliss_Mafia

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lazauskiene_Gab
Jūsų "VVP" nuoroda : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Lazauskiene_Gab
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: 240
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Savo noru firmos palikti nežadu, nebent išmestų.
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: 5 dienas.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Daug laiko praleidžiu serveryje, esu draugiška ir padedanti. Minusai galiu būt ir pikta kartais. (jaudinuosi)
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Nes man tai atrodo įdomus darbas.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Daug laiko praleidžiu serveryje.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Kolkas neturiu.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Pagrindinis tikslas yra nuvežti keleivius ten kur jiems reikia.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: /vt.
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Kai atsišaudai, turint įrodymus. 
Kaip reikia priimti iškvietimą?: Per racija /r aš
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Veiklos.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Visais atvejais reikia jų laikytis.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Nėra tokios komandos.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Nėra 5 bazės.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Neturiu dar tokios.

Taxi -
Taksi tr. priemonė.
Cabbie - Taksi tr. priemonė.
"N" mygtukas - Pasirinkimas imti iš kliento pinigus ar ne.
"NUM 4" mygtukas - Įvažiavimas į garažą.
Arnas_Sanra - Taksi firmos direktorius.
Veikla - Valdžios užsiėmimai, treniruotės arba budėjimas miesteliuose.

Situaciją:

Nenuvykčiau ten, nes jis priimė iškvietimą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Eivydas_Audi
Jūsų "VVP" nuoroda : 
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Eivydas_Audi
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: 120 min.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Minimalų laikotarpį išdirbsiu, o kaip bus toliau žiūrėsim.
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: 7d.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Visi žmonės skirtingi, bet šiaip mano pliusai: komunikabilumas, lankstumas (galiu prisitaikyti prie bet kokios situacijos ar žmogaus), bendraujantis, subrendęs. Minusai: mėgstu ginčytis, neklausau kitų nuomonės apie save, tik priimu argumentuotą kritiką.
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą?: Šiuo metu neturiu darbo, noriu užsidirbti virtualios valiuotos, padėti šiai firmai dirbti sunkų darbą, remiantis šiomis mintis aš noriu būtent į šią firmą.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Kaip ir sakiau visi žmonės yra skirtingi, jei jūsų firmoje trūksta dar vienos kitokios asmenybės, aš jums tikrai tiksiu. :)
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Kaip sako, negalima išsikelti sau aukštų tikslų, reikia daryti viską virš savo galimybių, nes išsikėlę tikslus mes juos pamirštame ir jie lieka tik iškelti tikslai.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Vežti žmonės iš taško A į tašką B ir t.t.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: negalima daryti /vt
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Ginklus galima naudoti tada, kai reikia apsiginti
Kaip reikia priimti iškvietimą?: /r Aš
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Kai vyksta veikla.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Veiklos metu.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Nėra tokios komandos ligu.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Tokios irgi nėra.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Asmeniškai nepažįstu, o nebendravęs negaliu nieko sakyti.

Taxi - darbinis transportas.
Cabbie - darbinis transportas.
"N" mygtukas - Pinigus imti arba ne.
"NUM 4" mygtukas - įvažiuoji į taxi požeminę aikštelę.
Arnas_Sanra - direktorius.
Veikla - veiklos metu gerinami darbo įgūdžiai.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?:  Pažeidžiau taisykles, klientą turėjau palikti kolegai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.