Jump to content
Arnas_Sanra

Downtown Cab Co | Nuolatinės atrankos

Rekomenduoti pranešimai

On 2019-03-27 at 18:10, Arnas_Sanra rašė:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Chrus_Rokas
Jūsų "VVP" nuoroda :
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?:2h iki 8h
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?:kol ismes
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?:7d
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai:nu pliusai klausau dyrektoriaus ka sako ir pavadotojo o minusu nera
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą?nes noriu išbandyti ta firma nes nesu dar dirbes toksistu
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?:nes noriu ismeginti ta firma
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?:prizirietujo
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?:veziuoti zmones
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia:n raide
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?:kai puola
Kaip reikia priimti iškvietimą?:/r aš
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?:per veiksma
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?:kai direktorius leidzia
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?:tesiog nera
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?:nes buginas
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?:geri žmones

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
On 2019-04-06 at 09:16, Deivis_Abramkes rašė:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Chrus_Napster
Jūsų "VVP" nuoroda 
https://vvp.lmg.lt/
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?:180min
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?:minimum7dienų
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?:5dienas
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai:Pliusas: juokingas minusas:Nervingas
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą?Nes tai mano svajonių darbas
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?:Nes Ilgai dirbdamas kituose serveriuose taksistu niekados nenusibosdavo tai žaisčiau ilgai
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?:Kad mano visi Keleiviai būtų linksmi
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?:Vežioti keleivius į jų prašoma vietą
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia:/vt
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?:Atsišaudant
Kaip reikia priimti iškvietimą?:/r Aš
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?:Kai vyksta veikla
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?:Kai vyksta veikla
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?:Tokios komandos nėra
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?:Tokios bazės nėra
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?:Puiki

Sąvokos(Paaiškinkite ką tam tikras žodis reiškia):

Taxi -
Darbo mašina
Cabbie - Darbo mašina
"N" mygtukas - imti/neimti pinigus iš keleivio
"NUM 4" mygtukas - nuvažiuoti į garažą
Arnas_Sanra - Taksistų direktorius
Veikla - kai darbuotojai parodo savo sugebėjimus ir gerina juos

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?:
Blogai, nes turi parašyti /r Aš prieš važiuodamas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Karolis_Damn.
Jūsų "VVP" nuoroda :  
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Karolis_Damn
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: Negaliu tiksliai pasakyt bet daug galiu praleist dirbdamas nei nieko neveikiant.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?:  Dirbsiu tol kol acibos
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: penkias dienas.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Normalaus harakterio, maloniai bendrauju su kitais, o minusu neturiu ;)
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Gryzau po ilgoko laiko y šy servery, tai nusprendžiau pirmiausia pradėt nuo šito darbo.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Manau jus turit nusprest, nesu koks nors išsiskiriantis iš visu, visi mes vienodi :)
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Pasikelt ranka ir priimt daugiausiai iškvietimu (jaigu pavyks).
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: tikslas yra nuvežti  mūsų klientus į jų norimą vietą.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: Turint Vip/Admin, /vt komandas.
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: jaigu  turiu įrodymus, jog kitas žaidėjas į mane šaudė.
Kaip reikia priimti iškvietimą?: /r aš.
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Kai vyksta veikla,  Arba kai iškvietimą priėmė kitas taxistas.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Visada privaloma jas laikytis
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: 
Tokios komandos nera Yra tik /isspirti - su kurios pagalba galima išspirt žaidėją iš darbinės mašinos.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Nėra 5-osios bazės.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Draugiški, malonus, tikrai padeda kai reikia, acimenu dirbau čia, tikrai kolektyvas geras, galima šitam darbe ir nuotaika pasikelti. :D

Taxi - Tai neutralūs serverio žaidėjai kurie nėra nei nusikalstamoje nei teisėsaugos pusėje. Šie žaidėjai važinėja su "TAXI" ar "Cabbie" mašina, laukia iškvietimų iš kitų serverio žaidėjų. Didžiausiais mūsų tikslas yra nuvežti kuo greičiau ir saugiau mūsų klientus į jų norimą vietą.
Cabbie - Aukščiausio rango Taxi automobilis
"N" mygtukas - Taip/ne ar sutiksiu paimti pinigus is zaidejo ar kaska pirksiu
"NUM 4" mygtukas - Atidaro bazės požeminius vartus.
Arnas_Sanra - Downtown Cab Co Taxi firmos direktorius.
Veikla - Užsiėmimas, su direktorių, pavaduotojais per kurį mes darome yvairias veiklas

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Blogai nes jis pirmutinis parašė y /r aš, todel jis turejo vykti, nesvarbu ar aš buvau arčiausiai kliento.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Karolis_Brof
Jūsų "VVP" nuoroda :
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Karolis_Brof
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: 120-180min per dieną.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Išdirbsiu daugiau nei 7 dienas, todėl nes jau esu dirbes ir buvo labai smagu.
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: 7 dienas.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Pliusai: Esu draugiškas. Minusai: Per daug savim pasitikiu.
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Kaip ir minėjau esu dirbes ir noriu gryžti prie taksi.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Manau tai jūsų apsisprendimas.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Sieksiu būti kuo geresniu taksistu.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Vežioti žmonės nuo taško A iki taško B.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: Negalima daryti /vt
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Jei į mane pradeda šaudyti aš irgi atsišaudau, bet pirma reikia pasidaryti įrodymus (SS)
Kaip reikia priimti iškvietimą?: /r Aš
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Kai jau kažkuris iš bendradarbiu priimė jį.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Jų visą laiką reikia laikytis
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Nėra tokios komandos.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Nes tokios bazės nėra.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Direktorius yra žiauriai geras tikrai esu dirbes su juo

Taxi - Darbinis taksi transportas.
Cabbie - Darbinis taksi transportas.
"N" mygtukas - Ima iš žmoniu pinigus arba ne kai žmogus isėda.
"NUM 4" mygtukas - Atsidaro garažo vartai ir atsirandi garaze su pilna taksi automobiliu.
Arnas_Sanra - Taksi Direktorius.
Veikla -  Tai užsiemimas kuris yra būtinas kai direktorius pasako, kad susirenkam į bazę tai reiškia kad bus treniruotė ir t.t.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Aš negaliu nuvažiuoti pas žmogų, nes kitas bendradarbis greičiau paimė  tą iškvietimą ir tik jis gali nuvažiuoti pas tą žmogų ir ji pavešti iki jam norimos vietos.

Redaguota nario Karolis_Prof
Time

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Pauluxx_Gaming
Jūsų "VVP" nuoroda :
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Pauluxx_Gaming
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: nuo 60-180min kartais jei yra veiklos tai ilgiau.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Manau bent 10 dienų, nes ilgai nežaidžiau sa-mp tai reikia viską prisiminti.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Pliusai: draugiškas, klausantis vadovų, nesikeikiu. Minusai: Kartais nervinuosi.
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Nes neseniai pradėjau lošti ir pradžiai norėčiau pradėti nuo taksi darbo.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Nes moku vairuoti ir klausau vadovų.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Taip dirbti kuo geriau ir bandyti eiti į transporterius.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Vežioti žmones į vietas kur jie tik nori, daryti treniruotes.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: /vt
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Jei į tave pradeda šaudyti ir jeigu trukdo dirbti.
Kaip reikia priimti iškvietimą?:/r aš paimsiu
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Jeigu bendradarbis jau yra priėmęs iškvietimą.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Kai vyksta treniruote, streikas.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?:Nėra tokios komandos
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Nes tokia bazė neegzistuoja.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Gera :)

Taxi - Darbinė trans. priemonė
Cabbie - Darbinė trans. priemonė
"N" mygtukas - Imti pinigus ar ne
"NUM 4" mygtukas - Įvažiavimas į požeminę bazę
Arnas_Sanra - Taksi Direktorius
Veikla - Kai valdžia daro treniruotę.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Aš negaliu paimti iškvietimo jei aš jo nepriemiau.

Redaguota nario Pauluxxx_Gaming

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Matas_Driftin
Jūsų "VVP" nuoroda :
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Matas_Driftin
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: Apie 120 min.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Tikrai daugiau nei 7 dienas. Todėl, nes norisi prisijungti prie taksistų ir pabūti juo ilgiau.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Pliusai: draugiškas. Minusai: nėra.
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Norisi išbandyti kažka naują.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Labai ilgai per dieną žaidžiu prie SA-MP, todėl dažniausiai pusė dienos dirbčiau.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Taip, sieksiu būti kuo šaunesniu taksistu.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Vežti žmones nuo taško A iki taško B.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: Taip, /vt.
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Jei į mane pradeda šaudyti, pirmiausia pasidarau ĮRODYMUS ir tik tada galiu šaudyti atgal.
Kaip reikia priimti iškvietimą?: /r Aš, arba /r Važiuoju.
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Kai kažkuris iš bendradarbiu jau paraše /r aš.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Negalima jų nesilaikyti.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Tokios komandos nėra.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Tokios bazės nėra.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Šauni

Taxi - Taksistų darbinis transportas.
Cabbie - Taksistų darbinis transportas.
"N" mygtukas - Duoda pasirinkti: ar imti iš žmogaus pinigus ar ne.
"NUM 4" mygtukas - Paspaudus šį mygtuką bazėje, atsidaro vartai į garaža, kuriame pilna darbinių taksistų mašinų.
Arnas_Sanra - Taksi direktorius
Veikla - Tai yra būtinas užsiemimas, jis būna, kai direktorius praneša, kad bus veikla (kelionė, treniruotė ir t.t)

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Aš negaliu važiuoti, nes mano bendradarbis jau paimė tą užsakyma ir aš nebegaliu važiuoti pas jį. Tik mano bendradarbis, kuris paimė užsakyma, gali nuvažiuoti pas klientą ir jį nuvešti nuo taško A iki taško B

Redaguota nario Matas_Driftin

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Black_Viper 
Jūsų "VVP" nuoroda : 
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Black_Viper
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: 400-600min.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Mažiausiai mėnesį.
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: Minimaliai 5 dienas.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Sveiki, esu Algimantas, 16 metų vaikinukas. Pliusai, kad moku greitai susidraugauti, moku gerai dirbti su komanda/kolektyvu, o minusų kaip ir neturiu, nebent pamatysit juos dirbdami su manimi, jei pateksiu..
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Nes patinka vežioti žmones nuo taško į taška, ir šiaip taxiukai vienas iš įdomiausių darbų, bent jau man.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Nesu niekuom išskirtinis, tad  nebūtina manes pasirinkt.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Pasiekti kuo didesni ranga, užsitarnauti pasitikėjima nuo direktoriaus ir kolektyvo, bei gerai praleisti laika.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Vežioti žmonės nuo taško A iki taško B.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: Taip, negalima naudoti /vt 1-2-3-4.
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Atsišaudant su įrodymais, arba būnant be darbinės aprangos.
Kaip reikia priimti iškvietimą?: ./r Aš, /r Važiuoju.
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?:  Veiklos metu, arba kai puola taxu baze.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Veiklos metu, nebent direktorius ar pavaduotojas pasako kuo greičiau susirinkt į tokia ir tokia baze.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Tokios komandos nėra.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Tokios taxistų bazės nėra.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Nesu susidūres su firmos valdžia, bet manau tikrai gera.

Taxi - Taxistų darbinis automobilis.
Cabbie - Taxistų darbinis automobilis.
"N" mygtukas - N mygtukas nustato imti ar neimti iš žaidėjo pinigus.
"NUM 4" mygtukas - Įvažiuoti į taxistų požemine baze.
Arnas_Sanra - Taxistų firmos direktorius.
Veikla -  Tai veikla, per kuria visi taxistai turi susirinkt į bazę ir klausyt tolimesnių direktoriaus nurodymų.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?:  
Blogai, nes iš bendradarbių negalima vogti iškvietimų.

Redaguota nario Black_Viper

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zste_Rwsiu
Jūsų "VVP" nuoroda :  
https://imgur.com/a/k7fGDeZ
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?:  minimum losiu : 15 min jei idomu o sjp bunu valandas
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?:  Sevaite gal ilgiau 
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?:  Nuo 30 min? manau as bent jau
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Pliusas : Esu geras Minusas : Jautrus
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? : nes as moku vairuoti gerai
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Moku vairuoti megstu vazinet gal prisideciau
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?:  Ismokti daugiau bendrauti su kompanija gal ir ismoksiu geriau vazinet
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Padeti vazioti zmones nuo tasko A iki Z
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: /isvaryti nes negalima buti blogam su zmonem
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?:  atsarginiu momentu
Kaip reikia priimti iškvietimą?: Iskviecia zmogus ir as rasau /r As arba per veikla ir t.t
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Jei kitas bendradarbis pasako as
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Lekiant dideliu greiciu uzsisegti dirzas
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Isvaro zmones is Taxi?
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: 
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Manau jie bus geri

Taxi - Masina
Cabbie -  Masina
"N" mygtukas - Imti is zmogaus pinigus
"NUM 4" mygtukas - Vartai
Arnas_Sanra - Direktorius
Veikla - 
   Kaip per ta laika darome kazka
Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?:  Blogai yra tai kad kitas bendradarbis uzsisake zmogu kad nuvestu ir tai yra didelis blogai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas:

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:David_Clark
Jūsų "VVP" nuoroda :
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/David_Clark
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: Apie 300 minučių.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Planuoju kuo ilgiau, nes yra ganėtinai daug noro.
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: Mažiausiai 5 dienas.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Na esu bendraujantis, mėgstu padėti žmonėms, ypač naujokams. Esu labai nuoširdus žmogus, tai tiesą sakau tiesia
i į akis :D
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Labai patinka tokio tipo darbas, mėgstu bendrauti su žmonėmis.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Nežinau, čia spręsti Tau :) Bet manau tikrai praversčiau šioje firmoje, nes greitai reaguoju į iškvietimus.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Išdirbti kuo ilgiau, siekti aukštesnių pareigų.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Kuo greičiau ir saugiau pristatyti keleivį į jo norimą vietą.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: vip/admin /vt komanda
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Jei turi įrodymus, kad žaidėjas į tave šaudė.
Kaip reikia priimti iškvietimą?: /r aš
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Kai vyksta visokios veiklos ir t.t ir kai bendradarbis yra priėmęs iškvietimą.
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Visada reikia laikytis KET taisyklių.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Amm... Tokios komandos nėra. Yra tik /isspirti komanda, kuri išmeta žaidėja iš mašinos.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Nėra 5-os bazės.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Nuomonė gera, ypač apie direktorių. Mldc!

Taxi - Darbinė mašina.

Cabbie - Viena iš darbinių mašinų.
"N" mygtukas - Imti iš kliento pinigus arba ne.
"NUM 4" mygtukas - Įvažiuoti į TAXI 2 požeminę aikštelę.
Arnas_Sanra -
Downtown Cab Co firmos direktorius
Veikla - Tai kai visi Downtown Cab Co firmos darbuotojai užsiima kokia nors veikla kurią praveda direktorius, pavaduotojas.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Negerai, nes mano bendradarbis buvo pirmas parašęs /r Aš. Taip negalima.

2d04a2c4acb2285b93163f5dfbecd3db.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Vincas_Zzz
Jūsų "VVP" nuoroda :
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Vincas_Zzz
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?:240 kartais išeina ir daugiau
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?:Dirbsiu tol kol išmes o šeip stengsiuosi kuo ilgiau
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?:7d
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai:
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą?Na kaip galiu pasakiti kad greit supikstu ir pns niekados neatleidžiu kas apgauna mane ar pnš o šjp esu draugiškas, linksmas 
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?:Na nemanau kad esu kaškuom kitoks nei kiti bet norėčiau paroditi ka sugebu padėti žmonėms nuvikti kuo greičiau.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?:Šiuo metu ne tik paprastas darbuotojas noriu pabuti o laikui bėgant pagalvosim.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?:Vešti žaidėjus iš taško A į taška B
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia:Negalima naudotis vip komandomis /vt
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?:Galima tik tada kai turi irodimus kad -aidėjas ar nusikaltelis tave šaudo 
Kaip reikia priimti iškvietimą?:/r as
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?:Kai vyksta koksnors usiėmimas su firmos valdžia
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?:Kai vyksta veikla su firmos valdžia
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?:Kiek žinau tokios komandos nėra.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?:Serverije nėra į bazės.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?:Na dar neteko bendrauti kai pabendraučiau pasakičiau.

Taxi -Darbo mašina
Cabbie -Darbo mašina
"N" mygtukas -Galima pasirinkti ar nori imti iš keleivio pinigus.
"NUM 4" mygtukas -Ivažavimas i požemine aikštele
Arnas_Sanra -Direktorius
Veikla - Tai toks usiėmimas kai firmos valdžia daro apmokimus arba koki nors usiėmima

Situaciją:

Aš negaliu vokti keleiviu iš bendradarbiu turiu pats greičiau reguoti į iškvietimus.

Redaguota nario Vincas_Zzzc

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Fre_Dez
Jūsų "VVP" nuoroda : 
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Fre_Dez
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: 60-12.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Gan ilgą laiką.
Dieminimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: 7 Dienas
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Pliusai aktyvus, darbštus iškalbingas, minusai greitai susierzinu.
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Prisiminus Sanros Transporterių/Taxi era reikia ir man back
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Visiems lygios teisęs, jūsų pasirinkimas
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Manau prižiūrėtojas
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Vežioti klientus nuo taško A iki taško B
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: /isspirt ir keiksm
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Atsišaudymui, bet tik su įrodymais
Kaip reikia priimti iškvietimą?: /r  Aš
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Visados reikia, arba negalima tada kai vyksta veikla
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Kai vyksta veikla
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Komandos tokios nėra
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Nėra 5 bazės
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Teigiama

Taxi - Darbinė mašina
Cabbie - Darbine Mašina
"N" mygtukas - Ima pinigus arba ne
"NUM 4" mygtukas - Vartai
Arnas_Sanra - Direktorius
Veikla - Jai valdžia veda veiklą

Situaciją:

blogai kad pavogiau kito žmogaus iškvietimą

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kajus_Navikas
Jūsų "VVP" nuoroda : 
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Kajus_Navikas
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: Apie 240 min ON.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Kiek sveikata leis.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Minusų neturiu, o pliusas tai, kad aš nuoširdus.
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą? Nes man patinka jūsų firma.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Nežinau.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Gerintis savo patirtį.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Vežioti žmones į tam tikras vietas kur jie paprašo.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: /vt negalima.
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Kai giniesi.
Kaip reikia priimti iškvietimą?: /r aš.
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Kai kitas jau parašo /r aš
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Kai vykstas veiklos.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Nėra tokios komandos.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Nėra tokios bazės.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Visi nuoširdūs.

Sąvokos(Paaiškinkite ką tam tikras žodis reiškia): Gerai.

Taxi - Taksistų mašina.
Cabbie - Taksistų mašina.
"N" mygtukas - Paiimti arba nepaimti iš žaidėjo pinigus už pavežimą.
"NUM 4" mygtukas - Įvažiuoti į taxi 2 firmos požeminę aikštelę.
Arnas_Sanra - Taksistų firmos direktorius.
Veikla - Kai kurnors važiuojame su firmos direktoriumi ir kitai taxistais į tam tikras vietas.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Blogai, nes reikia parašyti /r aš, kad jis žinotų jog tu paėmei keleivį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Tautvis_Tautva
Jūsų "VVP" nuoroda https://vvp.lmg.lt/zaidejas/tautvis_Tautva
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?:290min.
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?:
Nes šita firma geriausia ir smagiausia žaidime
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?:7d.
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai:Minusų neturiu,o pliusai esu draugiškas sažziningas.
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą?:Nes manau kad būsiu naudingas ir prasmingai praleisiu laika.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?:Nes esu sažiningas ir geras darbotojas.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?:Taip turiu būtu geriausiu šioje firmoje.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?:Vežioti žaidejus kur je prašo
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia:Negalima daryti /vt
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?:Kad,apsigintum nuo nenaudeliu.
Kaip reikia priimti iškvietimą?:Rašyti /r aš.
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?:kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?:Kai kokia nors veikla vyksta.
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?:Išvaryti žaidėja iš darbinės transporto priemonės.Tokios komandos nera.
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?:Tokios bazes nera.
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?:Mano nuomone apie Downtown Cab Co yra puiki.

Taxi -Darbinė mašina.
Cabbie -Darbinė mašina.
"N" mygtukas -Tai reiškia imti iš kliento pinigus arba ne.
"NUM 4" mygtukas -Įvažiuoti į Taxi 2 firmos požeminę aikštelę.
Arnas_Sanra -Downtown Cab Co firmos direktorius.
Veikla -Tai veikla per kurią visi Downtown Cab Co firmos darbuotojai gerina treniruoja savo važiavimo vairavimo skil'us.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?:Blogai nes turejai pranešti /r aš kad jau paemiai klijanta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Kevin_Martink
Jūsų "VVP" nuoroda :
https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Kevin_Martink
Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?:200min gal 360min visaip
Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?:Ziurint ar neatsibos dirbti ta pati darba seip aisku 5 dienas isdirbsiu gal isviso 20 dienu
Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?:5 Dienos
Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai:+ Esu draugiskas padedantis zmogus palaikantis, - uzsispyres kartais seip nezinau ka apie seve daug pasakyti
Kodėl norite būtent į  „Downtown Cab Co“ firmą?Nes tai yra taxi darbas su masinomis kur vazineji gali draugiskai su zmonemis pakalbeti.
Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?:Nes esu jau dirbes taxi darbe ir esu patyres gerai moku vairuoti.
Ar turite kokių nors tikslų firmoje?:Jei patiks ir pasiseks gal ir i pavaduotojus pretenduosiu.
Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?:Vezioti zmones is tasko A i taska B.
Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia:Jei neklystu tai negalima teleportuotis is miestelio i miesteli kai vezi zmogu.
Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?:Kai i mane saudo turiu kaskaip apsiginti tai atsisaudau ir is pradziu pasidaryti nuotrauka.
Kaip reikia priimti iškvietimą?:/r vaziuoju
Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?:Kai zmogus iskviecia taxi ir tu pirmas parasai kad tu vaziuoji
Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?:Niekada visada turi laikytis ket taisykliu
Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?:Nera tokios komandos
Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?:nera tokios bazes
Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?:Nu nelabai pazystu valdzio bet jei idarbins tikiuos susipazinti artimiau :)

Taxi -Downtown Cab Co DARBINE MASINA
Cabbie -Downtown Cab Co DARBINE MASINA
"N" mygtukas -kai ilipa keleivis gali pasirinkti ar imti is jo pinigu are ne.
"NUM 4" mygtukas -Nukels i taxi pozemini garaza jei busi prie jo ivaziavimo
Arnas_Sanra -Downtown Cab Co Vyriausias Direktorius
Veikla - Tai kokia nors veikla susijusi su firma ar be pvz begti aplink lv rata jei direktorius liepe susiburti visai taxi komandai ir padaryti kaska, pasitreniruoti.

Situaciją:

1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?:Blogai nes kolega parase pirmas i racija jis turejo nuvykti o ne as.

Atsiprašau už kableliu ir taskų nedejima.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.