Jump to content
Einaras_Bmw

Tai kas tirs miestelių bylas?

Rekomenduoti pranešimai

IqtcV4G.png

Prabėgo rinkimai, pasibaigė debatai - pats laikas kuo greičiau išrinkti naują FTB direktorių. Šiuose rinkimuose panoro sudalyvauti rekordiškas skaičius žmonių, t.y. net 16. Iš tikrųjų smagu, jog žmonės bando, siekia ir nori įgyti patirties. Deja, tačiau daugelis atkrito dėl blogos reputacijos, t.y. sukčiavimo ar čytinimo, taip pat ganėtinai silpna anketa ar visiškos patirties neturėjimu. Rėmiausi tuo, jog asmuo tikrai turi turėti kažkokios patirties teisėsaugoje, kadangi visiškai be jokios patirties - tikrai ne teisėsauga, yra kitų firmų. Todėl daugelis stiprių kandidatų ir atkrito būtent dėl to, jog neturėjo jokios patirties teisėsaugos firmose. Antrajame etape pasirinkau debatus, būtent dėl to, jog jau seniai turėjau tokią idėją. Galvojau, jog bus labiau klausimų/atsakymų sesija, tačiau gavosi ganėtinai neblogai. Buvo ir ginčų, taip pat diskusijų. O, ir žmonių buvo apie 75. Smagu, kad žmonės įdomu ir nori prisidėti prie rinkimų. Šį kartą rinkimuose leidau visiems prisidėti, leidau ir išsakyti anonimiškai nuomonę, taip pat užduoti jiems rūpimus klausimus, į kuriuos beveik visus atsakėme. Užtrukome net pusantros valandos, tačiau smagiai praleidome vakarą. Tai tiek, tokia ta įžanga, o dabar žiūrime kas tapo naujuoju direktoriumi!

Mažai trūko iki debatų, kito etapo: Jokubas_Nas, Hugo_Boss, Minde_Saker

URSvcR5.png

Vienas iš kandidatų, kuris Teisėsaugoje praleidžia kurį laiką. Puikiai turbūt daugelis prisimena, jog buvai neseniai ir nušalintas už čytinimą nuo direktoriaus posto. Nežinau, šį kartą vertinau taip kaip ir pro pirštus, kadangi manau, ten galbūt iš tikrųjų buvo labiau netyčinis dalykas ir direktorius nemanau, jog buggintų, nes puikiai suvokia, kad greitai būtų prigautas. Kiek girdėjęs atsiliepimų, girdėjau, jog buvai neblogas direktorius, gerai valdei, prižiūrėjai juos. Tačiau antradienį gavai užblokavimą už kenkimą, anksčiau ir nebuvo išvengta tokių dalykų, tas mane kiek mane stabdo ir vis mąstau, kaip bus kaip būsi direktorius? Ar galėsiu tavimi pasitikėti? Kyla daug dvejonių, tačiau išties ganėtinai rimtas kandidatas esi. Labai man nepatiko tai, jog už nesąmonių darymą reikėjo išmesti tave iš FTB. Nežinau ar toks esi, bet išties atrodai gana nerimtas, toks vėjavaikiškas, tačiau čia žaidimas, galbūt nėra taip ir blogai, Prieš skelbiant tuos, kurie pateko į kitą etapą, tu užsiminei, jog ar turi šansų ar ne, nes tiesiog nori pasiimti jeigu ką pavaduotoją kitoje firmoje. Nežinau, toks blaškymasis nėra priimtinas man, tačiau galbūt jeigu nori vadovauti - gal ir yra gerai. Šiaip esi tas kandidatas, kuris yra drąsus, žinantis ką pasakyti ir moka tai daryti. Debatuose pasirodei mano akyse ganėtinai prastai, kadangi norėjau rimtumo, tokio labiau susikaupimo galbūt, mažiau sarkazmo, ironijos tokios. Kartais vos ne pašiepdamas atsakydavai, tačiau patiko, jog kėlei diskusiją ir dažnai bandei provokuoti kandidatus. Esi labai stiprus kandidatas, tačiau toks elgesys, pasikartojantys kenkimai, vėjavaikiškumas visose situacijose mane verčia abejoti ar dar tu pasiruošęs užimti pareigas po praeito karto. Manau, kad dar praėjo ganėtinai trumpas laikas ir turi dar įrodyti galbūt pavaduotojo kėdėje, jog galiu tavimi vėl pasitikėti, gali būti vėl geras vadovas ir žmogus, kuris puikiai valdo firmą. Šiandienai - tau trečia vieta, tačiau net neabejoju, jog neatitolsi nuo teisėsaugos ir greitu metu išvysime tave vėl valdžioje. Ačiū už puikią kandidatūrą!

Roj6wc8.png

Nežinomas daug kam asmuo, tačiau turėjęs visus teisėsaugos pavaduotojus, taip pat dar ir kitų firmų, o direktoriaus dar ne. Didelis minusas, jog grįžai neseniai po ganėtinai ilgos pertraukos. Turbūt daugelis tavęs net neatpažįsta, neprisimena, tas ir kelia didžiausią galvos skausmą. Kas mane guodžia, jog dar esi visiškai naujas, turintis nemažai patirties teisėsaugoje ir pasitikėjimą žaidėjų - tas yra tikrai labai svarbu rinkimuose. Daug kartų tiek debatuose, tiek anketoje pabrėžei puikų teisėsaugininką ir asmenį Julių Liaudį. Smagu, jog jis tavo inspiratorius yra, nes iš tokio asmens tikrai gali daug visokių idėjų pasisemti, o daugiausiai - motyvacijos. Anketa parašyta ganėtinai gerai, atsakyti visi klausimai išsamiai, tačiau tuo pačiu pataikyta į temą. Nepatinka, kai žmonės nukrypsta į lankas, o čia to nebuvo, viskas vietoje. Patiko, jog išsamiai pasiekimus aprašei, nes pasidarė kur kas aiškiau kurioje ir pas ką firmoje buvai valdžioje, taip pat maždaug kada. Žiūrint į tavo debatų pasirodymą, tai manau, kad suspindėjai būtent šiame etape Tu. Kiek girdėjau, jog labai jaudiniesi prieš debatus, o labiausiai jų ir bijojai. Galbūt girdėjosi balse drebulys kažkoks, bet normalu ir įprasta. Aš ir esu buvęs kandidatas debatuose, kur buvo galbūt 140 žmonių, mano toks pats jausmas buvo ir kirtosi net žodžiai. Šiaip, tai dažnai kaip ir Karka, pats pirmas atsakinėdavai, atsakinėjai rišliai, išsamiai. Iš pradžių labai dvejojau ar tave pasirinkti į kitą etapą, tačiau peržvelgęs pasiekimus, anketą pasirinkau būtent tave. Realiai retai būna tokie atvejai, kai žmogaus neįsivaizduoji dar direktoriaus kėdėje, bet apsiverčia viskas, kai pasirodo kitame etape. Šį kartą turbūt toks atvejis ir buvo. Po debatų pasiklausus nuomonės, tai daugelis žaidėjų atidavė balsą už tave, taip pat turi didelį palaikymą ir iš teisėsaugos pusės, o to turbūt ir reikia. Taip pat daugelis žmonių pritarė man, jog esi nepatyręs dar, tačiau teisėsaugoje patirties jau turėjai, reiškia, galbūt motyvacijos turėsi. Jeigu būtų tavo aktyvumas toks pats geras kaip Kenny'Silver, nekiltų jokių abejonių, tačiau taip nėra. Realiai jis yra dabar ganėtinai normalus, tačiau palyginus kitus - mažas. Visgi pasitarus su Tomčiku, pasižiūrėjus į žaidėjų argumentuotą nuomonę po debatų, taip pat ir debatų pasirodymą manau, kad Tu esi labiau vertas direktoriaus. Žinau, jog rizikuoju pasirinkdamas naujoką, tačiau kažkaip atrodai užtikrintas savimi, taip pat matau potencialą tavyje. Tad didžiausi sveikinimai ir linkiu visokeriopos sėkmės! Viliuosi, jog manęs nenuvilsi.

udxtCTq.png

Visiems puikiai žinomas asmuo, tačiau labiau kaip IV lygio administratorius nei kaip teisėsaugininkas. Žmogus, kuris tikrai turi patirties direktoriavime, yra aktyvus serveryje. Tačiau kažkaip iš šono atrodo, žmonių nuomonėmis esi toks, kuris labai mėgsta iškelti save, atsirinkti su kuo bendrauti. Ypač tai pasirodė, kaip gavai IV lygio administratorių. Aš to konkrečiai teigti negaliu, kadangi nesame ten kažkokie draugai. Taip pat nepaspaudei laiku „Rodyti kas redagavo“, o ir nepateikei vvp lentelės. Galbūt tai smulki klaida, tačiau akivaizdus atidumo trūkumas. Norisi, jog kiekvienas asmuo pasistengtų, persiskaitytų taisykles atidžiai ir tik tada skelbtų anketą. Visgi, kadangi esi tikrai labai stiprus kandidatas, tai nusprendžiau, jog tikrai turi patekti į kitą etapą ir šiuo metu esi vienas iš stipriausių varžovų. Visgi, esi jau buvęs teisėsaugos direktorius, t.y. policijos. Ten kaip sekėsi - pasakyti per daug negaliu, tačiau kiek suvokiu, jog nelabai gerai, klausantis aplinkinių nuomonių. Galbūt trūko kažko, tačiau dabar lyg būtų puikus šansas įrodyti dar kartą, jog gali būti puikus vadovas, tiesa? Kalbant apie anketą, tai ji išties nebloga, matosi, jog padirbėta ir atsakyta į visus klausimus neblogai. Tačiau jau net kurdamas atranką, rengdamas rinkimus žinojau, jog daugiausiai dėmesio skirsiu antram etapui, kurį buvau sugalvojęs, tai debatai. Debatuose tu pasirodei taip vidutiniški, labiau norėjosi diskusijos kėlimu, konkurencijos, ką įžvelgiau pas kitus konkurentus. Realiai pats nedrąsiausias buvai, atsakinėdavai pirmas tik tada, jeigu pasakydavome. Susilaukei iš kitų žaidėjų įvertinimo mažiausiai, kiti žaidėjai labiau pasisakė už Koldūną bei Karką. Atsakinėjai ganėtinai išsamiai, apmąstęs ir turėdamas aišku planą. Atsakymai buvo panašūs lyginant su Koldūnu, tačiau jautėsi, jog nebuvai toks drąsus. Visi, rinkimuose vertinau viską, ne vien tik debatus, tačiau visą pasirodymą. Pagrindiniai kandidatai buvo du, tai Tu bei Koldunas. Rinkomės ilgai, klausiau ir teisėsaugos direktorių nuomonės, taip pat atkreipiau dėmesį ir į žaidėjų nuomonę bei savo kolegos Tomčiko. Didesnį palaikymą turi Koldunas, taip pat tu turi svarbias pareigas, kurios ganėtinai daug užima laiko, tas irgi kažkiek stabdo. Visi šie dalykai susideda į vieną vietą, nors galbūt ir norėčiau tave pamatyti direktoriaus kėdėje, nes tikiu, jog būtum lojalus, tačiau negaliu, nes matau variantą, kuris šį kartą pagal mane, daugumos žaidėjų nuomone pasirodė geriau. Tad, didelis ačiū tau!

[!] Direktoriui neišbuvus reikiamo laikotarpio savo poste, jis bus perleidžiamas antros vietos nugalėtojui.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.