Jump to content
Kenny_Silver

h2o.

Rekomenduoti pranešimai

yo. sup. hello.

Sakykit ką norit, malonu ir vėlei grįžti į šią skiltį. 

Skiltį, kurioje gali reikšti viską taip, kaip tą sako tavo širdis, o galbūt - galva.

Ir galbūt kada nors visi pamėginsim tą padaryti, galbūt ne šiame projekte, ne internetinėje galybėje, o akis į akį. 

Įsipili vandens į stiklinę, atsisėdi į darbo vietą, įsijungi ramios, linguoti verčiančios muzikos ir tada pagalvoji.

- Bleeem... o, kokią didelę svarbą mūsų gyvenimuose turi vanduo.

Ne bet kas kitas, bet vanduo. 

Vienas gurkšnis, antras gurkšnis, skystis gerkle bėga it čiurlenanti versmė.

Ne apie tai susirinkome čia pakalbėti, miela publika.

Kur gi mes gyvename? Visata, Saulės sistema, Žemė, Europa, Lietuva. Būtent ši valstybė, labai kažkuo neišsiskirianti iš kitų Rytų Europos "karalysčių", kur visuomenėje dominuoja alkoholizmas, nedarbas, ta "marozų" kultūra, kur išsakęs savo žodį į galvą gauni. Eh, oh well, netobulėjam jau geri 10 metų, kaip ir mūsų mielas LMG serveris. Bet ką tu čia, Silveri, nusišneki? Juk mūsų valstybė yra savotiška socialinė utopija, kur kiekvieno jaunuolio svajonė - puikus išsilavinimas, gerai apmokamas darbas ir tobulos šeimos kūryba. Except, it's not like that. Sorry to say that, bet realybė - visiškai kitokia. Gyvenam amžiuje, kur temos visiškai panašios, bet tuo pačiu metu ir skirtingos, kur grožis ir vizualiniai priedai yra svarbiau už visus jausmus, visą kiekvieno žmogaus skirtingą mąstymą bei širdį, kur pinigai valdo viską. Tokiame amžiuje, kur meluojame vardan gerovės sau savo artimiems, kur aplinkiniais nebesirūpiname, o patys sau esam svarbesni už bet ką pasaulyje. Apie internetą nė neverta pradėti, čia kitų žmonių negerbimas yra tiesiog įprasta...
----

net ir po kūriniu, kur atrodo, visi turėtų džiaugtis, jog turim tokių šaunių atlikėjų ir kūrėjų, atsiranda nemažai kadrų, kurie sugeba veltis į ginčus, pradeda per daug pyzdelinti ekrano kitoj pusėj, nes žino, jog čia - tokia erdvė, kurioj neapykantą gali skleisti 24/7, juk tau už tai nieko nenutiks.

image.png.bbd57c5fa5131e237f64a9df6a340c58.png

whaaat?! silveris pirmąsyk rašo ne apie sampą, o apie tokias gilias temas??? no way. Jo, tiesiai šviesiai sakau - atsibodo apie tą sampą velti tą patį per tą patį, tas pačias nesąmones, kurias žino kiekvienas žaidėjas ar mūsų projekto lankytojas, kaip čia yra blogai, kaip čia žaidžiam be atnaujinimų ir t.t. Per daug neįsivelsiu - norėjau išsakyti savo mintis apie šiuolaikinę visuomenę, kuri yra, objektyviai pasakius, "nešvari, purvina bei pilna melo". Fvcking hell, net nepradėsiu apie mūsų jaunimo ydas ir kaip tai žaloja ateities kartas. Žmonės pradeda gert, rūkyt 16, o mesti pradeda 20 - ties - c'mon, jūs rimtai? Ta pati armija, apie kurią M'G šnekėjo savo šiandienos bloge - mokslus "baigę" žmonės avoid'ina kaip begalėdami šią instituciją, jeigu taip galima pasakyti, nes ale "blogai, laiko švaistymas, savęs nerealizavimas". Seni, koks dar savęs nerealizavimas? Baigei dešimt klasių, pisi profkėn, prastumi dūrą joje neidamas į tris ketvirtadalius pamokų ir kaip tu nori save realizuoti? Oh god. Kad galėtumėm ką pakeisti.... Pist į galvas visą šitą šūdą kiekvienam - irgi neišeitis. Nemanau, kad ta normali visuomenės dalis, žinanti, ko nori iš savęs ir ką reikia aukoti, jog tą pasiektum, gali moralizuoti tą marozų dalį. Galim tiesiog užsidėt kaukes, kaip koks Jokeris ir su šypsena veide galvoti, jog viskas puiku ir asmeniškai judėti į priekį. Tuo tarpu visa visuomenė stovės vietoje, o ateities kartos patirs tą žalą.

thanks for your attention. tikiuosi, nepabodau. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 1 valandą, Monte_Gangga rašė:

Gražios mintys ir visiškai teisingos, dabartinis jaunimas ką išdarodo? Kaip ir va bloge minėjai sėdi už ekrano ir žiauriai kiecekus primeta, sėdėdami ant tėvų pečių sugeba įžedinėti vyresnius, cmoon.. Yo čia LT, čia nėra ko stebėtis, apskritai šiai dienai 12-likamečių jau niekuo nenustebinsi, nes jie daugiau gyvenimo jau yra matę, nei mūsų jūsų tėvai sudėjus krč.. Ždž gyvenam, tai vpšh kažkokioj išpy*****sioj šalį, linkiu kiekvienam atrast save gyvenime ir būt laimingiems

Noriu pridurt, kad jaunimas vystosi žiūrėdami youtube žaizdami įvairius žaidimus visgi internetas visagalis šiuo metu ir kuo toliau tuo bus baisiau prasigėrusia ir durna tauta lengva valdyt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Randi laiką, varža, bei gauni aistra daryt tai ką nori gyvenime, tai nebus jog tu kovosi būtent tik už save šiame pasaulį, dėl pinigu tai čia neneigsiu šį dalyką kadangi didelė dalys šiame pusrutulyje kreipia dėmesį į pinigus, kadangi pripažinkim tiesiai šviesiai, Lietuvoj vos ne visi gyvenam iš paskolų, I mean like seriously, čia yra mano gimtinė ir jos palikt nesiruošiu bet iš ties tai atvelka prie tiesos, dėl marozų, gavimo į galva tai įprasti dalykai kaip čia, atsiranda eiliniai tokie pridurkai kur per intiką vienas kitam nori jibalnikus išmalt, tokiu buvo kuopos ir bus tik kuopos, visi primeta ahujenus, mergaitės 13-kinės rūko ir geria, pizdas išvertusios ant kranu tulikuose išrietusios sėdi dėl to privelkia visokiu amaru kurie jas tik vėliau panaudoja, iš ties pasakysiu gyvenu gyvenimą, kur nerukau nei geriu, bei mažinu savo keiksmažodžiu kiekį vartojama ir turiu be galo mylinčia pana kuri yra pirmūnė moksluose bei visiška studentė kuri turi masiškus užsibriežtus tikslus, ir iš ties į gyvenimą žvelgia kita kryptimi, tai pasakyt kad visi kovoja būtent tik už save šiame pasaulyje ir pirma atsižvelgia į save tai čia vienintelis dalykas kuris yra klaidinantis šiame visame repartuare, bet su viskuo kitu pagrinde ir sutinku su tavimi Kenny, malonu, bei geru kitu metraščiu čionai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šiandien jau per daug visko skaičiau, jog galėčiau kažką aiškaus pakomentuoti šioje temoje. Bet, yra vienas niuansas. Viską ką parašei, viskas įstrigo giliai į galva, vos ne kiekvienas sakinys privertė apmąstyti, kaip, kas ir kaip dabartinė mano karta žlunga. Esu vienas iš tų jaunuolių, kurių karta žlunga, tačiau vis dar pilnai bandau atsispirti visai šiai negatyvai. Tiesiog, pagal tai, ką vertini tu, vertinu ir aš. Visiškai ne į temą pasakysiu, mane labai trikdo tai, jog tokio amžiaus kaip aš, bando kažką išsakyti protingai, tuo tarpu kalbu apie save, nes fakk... Nemėgstu savęs už tai, jog mane vertina kaip pagal savo amžių per daug viską gerai suprantantį asmenį, tačiau, iš dalies ir smagu, jog kažkas pastebi pastangų dalį. Toliau, kalbant apie jaunimą, tai taip, prisidedu ir aš, pagarinu kartais, bet neprisirišu prie man neaktualių dalykų. Į tokius dalykus stengiuosi žiūrėti skeptiškai ir negatyviai, tačiau, yra dalykų, susijusių ties tais dalykais, kurie asmeniškai man, nėra negatyvūs. 

wtf. Nesuprantu ką pats makaluoju, tiesiog, labai norėjau kažką tuo pasakyt, pasakiau taip, kaip vertėsi liežuvis galvoj. wtf. Tiesiog, aš pilnai tave palaikau ties tavo nuomone. Visiškai sutinku, jog dabartinė karta, kuriai priklausau ir aš, žlunga. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

va, čia galim sakyt, kad Lietuva stagnacijoj, Lietuvoj kaip ir buvo b*bis, taip ir yra. Lietuva, kad ir kaip lėtai, bet tobulėja. kodėl taip sakau? atsiranda naujų galimybių, naujų investicijų, šviežių, naujų asmenų su nuostabiomis idėjomis. dabar kils klausimas, kas trukdo? seni žmonės, kurie auklėja vaikus pagal sovietinį principą. tie, kurie per kiekvienus rinkimus eina, agituoja ir balsuoja už sup*stus komunistinio palikimo socialdemokratus, kurie negalvoja apie mūsų, jaunimo ateitį. be jauno žmogaus nebus gražios, klestinčios, liberalios Lietuvos. esam per daug konservatyvūs kaip žmonės. bijom naujovių, bijom laisvų idėjų. tyčiojamės iš kitų, nors nepagalvojam apie save, kaip tai teršia mūsų vidų, kaip tai kenkia kito žmogus savivertei, kaip tai kelia mūsų ego, kuris nieko neduoda. didžiulė gėda už tokius. labai viliuosi, kad lietuvių visuomenė nustos žemint kitus ir padės žiūrėt į save, pradėt tobulinti vidinį save, o ne didint savo ego.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 valandas(-ų), Tedis_Ted rašė:

Žiūriu " kažkas " užmotyvavo parašyt apie tam tikras gilias mintis, dalykus - kas, kaip tai žvelgia ir mato.

Nesustok rašyt, jeigu tai Tave išlaisvina bent kažkiek. (:
Welcome back.

props to the one and only - jimmy absolut.

prieš 14 valandas(-ų), Monte_Gangga rašė:

Gražios mintys ir visiškai teisingos, dabartinis jaunimas ką išdarodo? Kaip ir va bloge minėjai sėdi už ekrano ir žiauriai kiecekus primeta, sėdėdami ant tėvų pečių sugeba įžedinėti vyresnius, cmoon.. Yo čia LT, čia nėra ko stebėtis, apskritai šiai dienai 12-likamečių jau niekuo nenustebinsi, nes jie daugiau gyvenimo jau yra matę, nei mūsų jūsų tėvai sudėjus krč.. Ždž gyvenam, tai vpšh kažkokioj išpy*****sioj šalį, linkiu kiekvienam atrast save gyvenime ir būt laimingiems

exactly, nieko jaunimas nenori, nei savo ateities puoselėti, nei siekti kažkokių tikslų gyvenime. Labai gaila, jog tas jaunimas yra mūsų ateitis, bet žinoma, yra išimčių, ir labai tikiuos, jog tos išimtys atsvers tą nieko nenorinčio jaunimo dalį.

prieš 13 valandas(-ų), Saras_Gurry rašė:

Randi laiką, varža, bei gauni aistra daryt tai ką nori gyvenime, tai nebus jog tu kovosi būtent tik už save šiame pasaulį, dėl pinigu tai čia neneigsiu šį dalyką kadangi didelė dalys šiame pusrutulyje kreipia dėmesį į pinigus, kadangi pripažinkim tiesiai šviesiai, Lietuvoj vos ne visi gyvenam iš paskolų, I mean like seriously, čia yra mano gimtinė ir jos palikt nesiruošiu bet iš ties tai atvelka prie tiesos, dėl marozų, gavimo į galva tai įprasti dalykai kaip čia, atsiranda eiliniai tokie pridurkai kur per intiką vienas kitam nori jibalnikus išmalt, tokiu buvo kuopos ir bus tik kuopos, visi primeta ahujenus, mergaitės 13-kinės rūko ir geria, pizdas išvertusios ant kranu tulikuose išrietusios sėdi dėl to privelkia visokiu amaru kurie jas tik vėliau panaudoja, iš ties pasakysiu gyvenu gyvenimą, kur nerukau nei geriu, bei mažinu savo keiksmažodžiu kiekį vartojama ir turiu be galo mylinčia pana kuri yra pirmūnė moksluose bei visiška studentė kuri turi masiškus užsibriežtus tikslus, ir iš ties į gyvenimą žvelgia kita kryptimi, tai pasakyt kad visi kovoja būtent tik už save šiame pasaulyje ir pirma atsižvelgia į save tai čia vienintelis dalykas kuris yra klaidinantis šiame visame repartuare, bet su viskuo kitu pagrinde ir sutinku su tavimi Kenny, malonu, bei geru kitu metraščiu čionai.

Eh, kad rastumėm visi ką norim daryti gyvenime.... vieniems tai sekasi geriau, kitiems blogiau, bet stengtis ir daryti kažką yra number one priority nuo ko žmogus gali save motyvuoti tęsti veiklą. Ieškoti įvairios informacijos, tobulinti galvą. Skaičiau Tavąjį blogą, ir man labai patiko, jog domiesi pasauliu, skaitai žiniasklaidos straipsnius, bendrauji su žmonėm. Tokių kaip Tu labai trūksta, ačiū už tai.

prieš 13 valandas(-ų), Rytis_Carbon rašė:

Šiandien jau per daug visko skaičiau, jog galėčiau kažką aiškaus pakomentuoti šioje temoje. Bet, yra vienas niuansas. Viską ką parašei, viskas įstrigo giliai į galva, vos ne kiekvienas sakinys privertė apmąstyti, kaip, kas ir kaip dabartinė mano karta žlunga. Esu vienas iš tų jaunuolių, kurių karta žlunga, tačiau vis dar pilnai bandau atsispirti visai šiai negatyvai. Tiesiog, pagal tai, ką vertini tu, vertinu ir aš. Visiškai ne į temą pasakysiu, mane labai trikdo tai, jog tokio amžiaus kaip aš, bando kažką išsakyti protingai, tuo tarpu kalbu apie save, nes fakk... Nemėgstu savęs už tai, jog mane vertina kaip pagal savo amžių per daug viską gerai suprantantį asmenį, tačiau, iš dalies ir smagu, jog kažkas pastebi pastangų dalį. Toliau, kalbant apie jaunimą, tai taip, prisidedu ir aš, pagarinu kartais, bet neprisirišu prie man neaktualių dalykų. Į tokius dalykus stengiuosi žiūrėti skeptiškai ir negatyviai, tačiau, yra dalykų, susijusių ties tais dalykais, kurie asmeniškai man, nėra negatyvūs. 

wtf. Nesuprantu ką pats makaluoju, tiesiog, labai norėjau kažką tuo pasakyt, pasakiau taip, kaip vertėsi liežuvis galvoj. wtf. Tiesiog, aš pilnai tave palaikau ties tavo nuomone. Visiškai sutinku, jog dabartinė karta, kuriai priklausau ir aš, žlunga. 

pasakysiu tik vieną - protingas žmogus sakys, jog nieko nežino. durnas žmogus apsimes, jog žino viską.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.