Jump to content
Rytis_Carbon

Z karta

Rekomenduoti pranešimai

(šioje temoje dažnai kalbėsiu pirmuoju asmeniu, todėl nepriimkite to asmeniškai)
Labas, šioje temoje pakalbėsiu apie tai, ką prarandame realiame gyvenime, kuo mes turėtumėm iš tikrųjų didžiuotis ir džiaugtis. Šios temos pavadinimas yra Z karta, kodėl būtent toks, tikslaus atsakymo nežinau. Tiesiog, asmeniškai man, labiausiai su visai tai, ko mes nepastebime iš artimųjų, siejasi su Z karta. Apie visas kartas galite paskaityti - čia. Iš pat pradžių pasakysiu tik tiek, jog esu be galo jaunas vaikinas, kuris kalba apie tai, kas neturėtų iš ties jam rūpėti, tačiau, rūpi. Taip, tai aš. Man keturiolika metų, ir mano vardas Rytis. Tai yra viskas, ką turite apie mane žinoti. Dabar tu galvoji, jog tokio amžiaus kaip aš, turėčiau dar su modeliukais žaisti, tai tu klysti. Tokie dalykai manęs jau seniai nejaudina, dabar domiuosi tuo, kas aktualu pačiam pasauliui ir lendu į gilesnes pasaulio temas. Šiandien pakalbėsiu apie itin aktualią mums temą. Tai ką prarandame gyvenime, kuomet pasineriame į virtualų gyvenimą.

1. Prarandame savęs kūrimo procesą. Turiu omenyje, jog įlindę į technologijas, internetą, mes pradedame galvoti apie mums svarbius internetinius dalykus ir tik retai kada susimąstome, kodėl nemąstome apie realius dalykus, kurie galbūt mus labiau jaudina nei internetas. Ties šiuo punktu, turiu omenyje, jog įlindus į technologijas, mes švaistome savo laiką, kuomet, galėtumėm eiti su draugais į lauką futbolą, krepšinį ar tinklinį pažaisti, bet ne, mes žaidžiame kompiuterinius žaidimus ir prakaituojame kai mirštame per cs'ą. Mano galva, kad ir įlindę į technologijas, negalime pamiršti to, jog čia tik virtualus gyvenimas, ne realybė. Pasakysiu tik tiek, jog virtualus gyvenimas nuo realaus gyvenimo ryškiai keičiasi. Tačiau, su Z kartos atstovais, viskas įmanoma, jog ir pats virtualus gyvenimas atitiks viens prie vieno realiam gyvenimui.

2. Prarandame artimuosius. Vėlgi, pasinėrus į virtualų gyvenimą, sutrinka atmintis, mažiau reaguojame į artimųjų nuomones, prašymus ar pagalbos šauksmus. Su dabartinę mūsų karta, mes nesugebėtumėm gaisro metu pabėgti saugiai iš namų, kadangi, nesigiliname ties svarbiomis, mums žinoti reikalingomis temomis. Mūsų kartos atstovai įdomu ar iš vis moka gaivinti žmogų, ar sugebėtų suteikti pirmąją pagalbą asmeniui, kuris neteko sąmonės. Tačiau neslėpsiu, yra tokių, kurie visa tai žino ir yra lygiai tokie patys kaip aš, kurie moka puikiai domėtis realiu gyvenimu ir sugeba nesusigerti į virtualų žaidimą visiškai pilnai. Ties šiuo punktu nežadu išsiplėsti, kaip ir ties pirmuoju, tiesiog, noriu Tau palinkėti visgi neįsivelti į virtualų gyvenimą, surasti realiame gyvenime tikrąją laimę, kas tikrai suteiktų Tau šilumos, jaukumo, linksmų akimirkų, tikrojo atodūsio ir to, kas galėtų drąsiai, žinantis, jog buvai puikus žmogus užpilti paskutines žemes ant tavo karsto. 

3. Prarandame savąjį žodį. Kalbu apie tai, jog didžioji žmonių dalis, kurie visiškai yra pasinėrę į virtualų pasaulį nebereguliuoja savo gyvenimo, realybėje nebegali suformuluoti rišlaus sakinio, kurį suprastų aplinkiniai. Tokie žmonės vadinami bailiais. Aš pats realiai esu pasinėręs į virtualų pasaulį, tačiau puikiai valdau savo žodį, turiu savo nuomonę ir ją vadovaujuosi. Manau, jog praradus savąjį žodį, mes esame niekas, lygiai tokie patys, kaip ir samp'e charakteris. CJ. Tik žmogeliukas, sudarytas iš pikselių ir nieko vertas šūdniekis. Aš galvoju, jog didžioji Z kartos dalis tokie jau ir yra, todėl manau, jog visa tai, kaip apibūdina mokslininkai visas kartas, ypač Z kartą yra visiškas mitas, kadangi, tokie kaip mes, tikrai neišgelbėsime pasaulio, nebent, jį reiks gelbėti virtualioje aplinkoje. Tik tiek.

Tęsiant kalba apie Z kartą, ir apie tai, kaip visa Z karta žlugdo pasaulį, manau, jog prarandame ir gyvenimo džiaugsmą. Kas ir yra svarbiausia. Tai net išskyriau nuo visų aukščiau minėtų punktų. Gyvenimo džiaugsmas tikrai nėra virtualioje erdvėje ar kalbant per skaipą. Gyvenimu turime džiaugtis kieme su draugais, šalia su artimaisiais, galu gale, kad ir su tą pačia antrąją puse. Daug kas jau pamiršę, jog gyvenimo džiaugsmas sudaromas iš visko, o ne iš vieno termino. Per visus tuos virtualius gyvenimus ir atsiranda tų drąsuolių „homoseksualų“, kurie per daug įsijaučia į virtualų gyvenimą ir galvoja jog viską gali paversti į realų gyvenimą. Aš žinoma nieko prieš, tačiau, man, kaip domintis pasaulio žiniomis, na tikrai gėda žiūrėti į tuos, kurie atvirai skelbiasi, jog jie ne tos orientacijos. Nu ir koks suknistas skirtumas kokios tu pakraipos? Kam tai rūpi? Tu nesi išskirtinis, jog ir esi ne tokios orientacijos kaip didžioji pasaulio žmonių, bet tai nereiškia jog turi gauti medalį jog esi vyriškos lyties atstovas ir dažaisi veidą, arba esi moteriškos lyties atstovas ir augini barzdą, geri hormoninius steroidus
(ar kaip jie ten). Atvirai kalbant, gyvenimo džiaugsmas ir yra tai, kuomet moki nuslėpti tai, ko visgi neprivaloma žinoti praeivis ar pakeleivis, gyvenimo džiaugsmas, kuomet moki džiaugtis kartu su kitais, turi kad ir menkiausių žinių norint suteikti pagalbą kitam. Nes ir su menkiausiomis žiniomis gali atlikti didžiuli žygdarbį, kuris nuves Tavo kelią į sėkmę. 

O dabar, keletą sakinių apie tai, kuo turime tikrai didžiuotis. Tai visų pirma, pasakysiu kaip ir visi pasakytų dvidešimtojo amžiaus žmonės. Turime didžiuotis - praeitimi. Taip, praeitis mūsų nebuvo lengva, ypač, Lietuvos piliečiams. Drąsiai prie dalykų, kuriais turime didžiuotis sąrašo galiu prirašyti - praeitis. Toliau, turime didžiuotis artimaisiais. Nes tik artimieji sugeba išspręsti sunkiausius Tau iškilusius klausimus, ar užduotis. Nors ir būna begalę barnių tarp tėvų ir vaikų, tačiau tai nereiškia, jog tai yra stabdis komunikacijai šeimoje. Kaip tik, priešingai, manau jeigu šeimoje tėvai su vaikais pykstasi, vadinasi, susitaikę sutars dvigubai geriau, negu prieš susipykimą sutarė. O kodėl būtent taip, tai lengva paaiškint. Po barnių, tiek tėvai, tiek vaikai pradeda labiau gerbti vieni kitų nuomones, reikalavimus ir tikslus. Nenukrypstant nuo temos, turime didžiuotis ir savo nueitu keliu. Visuomet turime tikėtis geriausio bet kokiame žingsnyje, nors ir neįmanomam. 

Sąrašas, kuo turėtų didžiuotis bet kokia pasaulio karta tikrai nesibaigė, norint, galima vardinti ir vardinti, tačiau, tam tikrai nėra tikslo. Šiam kartui tiek, nenoriu čia labai išsiplėsti, nors kaip ir pirmam blogui, galėjau pasiruošti ir geriau, bet anyway, kaip ten sakoma, 
„pirmas blynas visada būna prisvilęs“, tai va, ryškiai pasvilinau savo pirmąjį blyną. Bet vis tiek, nuoširdus ačiū kas skaitė, perskaitė ir galbūt tiems, kuriems visgi patiko ir suprato ką turiu omenyje kalbėdamas apie visas pasaulio kartas, apie tai, ką prarandame naujų technologijų dėka ir tai, kas mūsų gyvenimą daro negatyviu. Labai tikiuosi, jog ne aš vienas domiuosi politika ir tikiuosi, jog ne aš vienas mėgstu iš teigiamų dalykų surasti ir negatyvių dalykų, kurie verčia pilnai apmąstyti savus žingsnius. Jeigu bus kam patiks mano išdėstytos mintys, kurios tiesiog skriejo lengviau nei tąsosi mano pūkuoti plaukai, palikit komentarą kiek žemiau šios temos. Ačiū. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 6 valandas(-ų), Parodyce_Games_ rašė:

Mldc grynai viskas surasyta apie forumo mod vadova

Deja, vis dėlto priklausau Y kartai :D 

Nuoširdžiai dėkoju už sukurtą turinį. Dalelę savęs randu, kad ir kaip bebūtų liūdna. Asmeniškai džiaugiuosi už tave, kad išrėžei visą tiesą apie dabartinį jaunimą (ne visus). Svarbiausia tai, kad pats supranti ir gali tobulėti. Na, ir kaip aš sakau - jų reikalas. Tegul. Su laiku, tikiuosi, susiprotės. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Giliai dėstai mintis, malonu matyt jog žmogus turi bendra suveržta branduolį proto kaip ir pas man, nori pasakyt pora žodžiu apie šiuolaikinį jaunimą kuri vadini Z kartą šiuo atveju, neesu skaitęs daugybę blogu, bet šis vertas dėmesio, ir tikrai sprendžiant iš tavo amžiaus Rytį, nestoji stebint manęs, sėdžiu belaukiant kitu tavo daliu!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nesupratau ar daug prieštarauji pats sau, bet manau, kad net šiame žaidime sukaupta patirtis duoda kokių nors vaisių realiame gyvenime, tik kiekvienam skirtingai, vienam lengviau bendrauti, kitas lengviau ir rišliau, protingiau dėsto savo mintis. Visuose įvykiuose mes ko nors išmokstame, bet kokia patirtis -mums naudinga, ypač jaunimui, paaugliams.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ačiū už blogą, bet kai kur galėčiau paprieštarauti su tavo nuomone. Prarandame savęs kūrimo procesą. Galbūt, kas nėra itin protingi - tikrai praranda (fancy ig stuff). Bet technologijos ir medijos tikrai XXI amžiui kuria žmogų ir pats žmogus tobulėja. Net neabejoju, kad ir pačiam LMG projektas davė daug, Nemanau, kad žmogus praranda savo žodį dėl šiuolaikinių technologijų ir medijų. Atsiradus soc. tinklams žmonės žymiai atviriau pradėjo kalbėti skaudžiomis temomis, rašyti apie sunkumus, pareikšti savo konstruktyvią nuomonę ir net kritiškai mąstyti. Ir iš viso, mano nuomone, gan kvaila kaltinti Z kartą dėl to, kas vyksta dabar, galbūt tai jų tėvų kaltė, kurie nesugebėjo tinkamai išauklėti savo vaikų? Z karta? Tau 14 ir tu rašai tokius dalykus, manau ne viskas eina į blogą pusę? (: Siūlau po kokių metų atsiversti šitą blogą, kai mąstymas bus pasikeitęs.

Blogą išskiriu iki tol, kol nuo paskutinio pranešimo praeis dvi savaitės

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Perskaičiau beveik viska, gal 3 - 2 sakinius praleidau, bet labai daug tiesos pasakei. Bet jau ,,vtf’’ jau tokiu turi buti užkietėjusiu ,,nolaiferiu’’ , kad virtualu pasaulį, lygintum su realiu gyvenimų. Ar prarasti artimuosius, nebeskirti jiems dėmesio ir nebeišeiti į lauką ką nors naudingo nuveikti, o ypač dabar kai geri orai, tai pasaka buti lauke.

Tiesa pasakius labai patiko blogas, mintys sudėstytos labai gerai. Šaunu, kad Džimantas vodka absolut prikėle šia skiltį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jeigu mintys yra dėstomos savo bloge, tuomet atveri ir parodai visiems savo problemas su kuriais susidoruoji. Čia ne anoniminis alkoholikų klubas - pagal tekstą neneigi, kad esi ,,Z kartos’’ asmuo. Labai įdomų... ar visgi sugebėjai kažką pakeisti? Atsakymas teigiamas, kadangi jau susimąstęs esi. Ženk tik į priekį nežiūrėk į praeitį, panaikink viska ką kelia blogą įtaką. Įvardinai pagrindinę problemą, kurį ir apvertė šį pasaulį į kitą demenciją.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nuoširdžiai noriu padėkoti VISIEMS komentavusiems, net ir tiems, kurie ir neskaitė šio blogo. Manau, kaip pirmąjį blogą, įvertinote gal net per daug gerai, tačiau, esu labai dėkingas už argumentuotas nuomones, galbūt, keletą klaidelių. Truputį pakomentuosiu žmonių, kurie galbūt prieštarauja mano nuomonei ir dar labiau pabandysiu argumentuoti, kodėl nepatinka man dabartinė Z karta. Beje, noriu priminti, jog tai tik mano nuomonė, ir pačioje antraštėje minėjau, jog visų nuomonės gali ryškiai skirtis, todėl, dramų nenoriu.

Žinutė @Griffin_Opps - ačiū už komentarą, realiai, skaičiau gal du, tris kartus, kol įsigilinau į sakinius, tačiau, dėl prieštaravimo... Aš prieštarauju ne sau, o pačiai Z kartai, nes mano galva, Z kartos atstovai per daug sau leidžia įpusėjus visai technologijų karštinei. Žinau, jog yra daug puikių žmonių, kurie atstovauja Z kartą, sugeba palaikyti labai gerus santykius tarp draugų, šeimos, giminių ir tiesiog, geba komunikuoti. Tokius žmones, palaikau iš visos širdies. Tačiau, yra tokių žmonų, kurie visiškai nesiskaito su savo artimaisiais, išėjus į lauką, odos spalva blyški, balta. Akys raudonos nuo per didelio ekrano ryškumo. Va tokius žmones vadiname nolaiferiais. Ir tokie žmonės vadina save Z kartos atstovais, nors ryškiai drįsčiau abejoti, kadangi, Z kartos atstovai mano nuomone yra tie, kurie moka dirbti ties technologijom, geba atitrūkti nuo virtualaus pasaulio. 

Žinutė @Jimmy_Absolut - ačiū už komentarą ir temos išskyrimą. Visiškai sutinku su tavo nuomone, tačiau, yra vienas bet. Viską aprašei iš vienos pusės, apie tuos, kuriuos aš irgi vertinu labai gerai, tai yra tikrieji Z kartos atstovai, kurie nori kažko išmokti technologijų pagalba, tačiau grįžkim prie to, jog yra tokių, kurie jaučia per didelį malonumą ir kaifą žaidžiant kompiuterinius žaidimus, tokius kaip šiuo atveju samp'as, cs'as ar net pokeris. Ir ne, aš nekaltinu Z kartos, kaip tik ją palaikau, tačiau, didžioji Z kartos atstovų dalis net nesupranta Z kartos esmės, jog Z karta sukurta tam, jog išugdytų žmogų, o ne paverstų jį zombiu. Toliau, kalbant apie tai, jog pats daug esu gavęs iš pačio lmg projekto, tai atsakymas būtų - taip, esu gavęs net per daug. Tačiau, viską stengiuosi išnaudoti kuo geriau ir kuo realistiškiau
(kalbu apie kai kurias idėjas, kurios neateina į galvą realybėje)

Žinutė @Sinaloa_Cartel - ačiū už komentarą, iš kart eisiu prie tavo komentaro, atsakant į retorinį klausimą
(žinau, į retorinius klausimus neatsakoma). Tavo klausimas buvo ar pats kažką esu pakeitęs, kuomet esu Z kartos atstovas. Tai atsakymus būtų, - taip, esu pakeitęs. Kadangi, ne retai domiuosi politika, nemažai straipsnių skaitau ir stengiuosi kažką realistiškesnio įgyvendinti, nemažai ką semiuosi iš pačių žaidimų projektų, kuomet, būna begalę protingų, su plačiu mąstymų žmonių. Nemanau, jog į tavo retorinį klausimą atsakiau, bet pabandžiau. Ačiū už gerus ir džiugius žodžius.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

' Tęsiant kalba apie Z kartą, ir apie tai, kaip visa Z karta žlugdo pasaulį, manau, jog prarandame ir gyvenimo džiaugsmą. ' nors old blogas, xublogas vlogas bet su tavim siuo teiginiu nesutinku isvis, jeigu tu visada buni angry, mad af ir visada sedi prie graju, nieko nematai aisku ofc, lauke draugai nepakeis tavo nuotaikos taikos, ir nepadarys tavo 'gyvenima' geresni, aisku visi buname, kad mad del kazko ir atrodo, kad pasaulis nera wonderful ar dar kazkas, hujnia mujnia bet jeigu tu nemoki ir neturi, humoro jausmo, kad pasijuokti is zmoniu arba juos patrollinti nesakau, kad is ju tyciotis tsg trollinti tuos zmones, tai daugiausiai su teikia dziaugsmo zmonems, kurie kiekviena diena su sypsena buna, moka is nieko padaryti kazka ir kazka, gero nuveikti. nesakau, kad tu sedi prie to lmgyno 24/7 bet buna ir tokiu, esu gimes Y kartoje ir dziaugiuosi del visko, o kad kalbeti apie F A B E E D F kartas, jei nori galiu tau abecele visa isvardinti, o vaikai gime ten F Y Z G kartoje, jie nesikeis jie bus daunai ir liks ir darys sudus tevams, pis prota del visko, priekaistaus maistaus, neklausys ka sako tevai, griaus savo pasauli bus jie lyg valdovai, o kad tu pradedi kalbeti apie virtualu nevirtualu, pasauli tai nieko nepakeis 50 proc, lmgyniu tave daunu palaikys, kita 50 proc lmgyniu tik uz tave bus ir uz tavo gerus vlogus, apie Z kartas.

no hate, u mad?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), manfris_bmwxd rašė:

' Tęsiant kalba apie Z kartą, ir apie tai, kaip visa Z karta žlugdo pasaulį, manau, jog prarandame ir gyvenimo džiaugsmą. ' nors old blogas, xublogas vlogas bet su tavim siuo teiginiu nesutinku isvis, jeigu tu visada buni angry, mad af ir visada sedi prie graju, nieko nematai aisku ofc, lauke draugai nepakeis tavo nuotaikos taikos, ir nepadarys tavo 'gyvenima' geresni, aisku visi buname, kad mad del kazko ir atrodo, kad pasaulis nera wonderful ar dar kazkas, hujnia mujnia bet jeigu tu nemoki ir neturi, humoro jausmo, kad pasijuokti is zmoniu arba juos patrollinti nesakau, kad is ju tyciotis tsg trollinti tuos zmones, tai daugiausiai su teikia dziaugsmo zmonems, kurie kiekviena diena su sypsena buna, moka is nieko padaryti kazka ir kazka, gero nuveikti. nesakau, kad tu sedi prie to lmgyno 24/7 bet buna ir tokiu, esu gimes Y kartoje ir dziaugiuosi del visko, o kad kalbeti apie F A B E E D F kartas, jei nori galiu tau abecele visa isvardinti, o vaikai gime ten F Y Z G kartoje, jie nesikeis jie bus daunai ir liks ir darys sudus tevams, pis prota del visko, priekaistaus maistaus, neklausys ka sako tevai, griaus savo pasauli bus jie lyg valdovai, o kad tu pradedi kalbeti apie virtualu nevirtualu, pasauli tai nieko nepakeis 50 proc, lmgyniu tave daunu palaikys, kita 50 proc lmgyniu tik uz tave bus ir uz tavo gerus vlogus, apie Z kartas.

no hate, u mad?

pasaulis nėra toks ir gražus, kai pagalvoji labiau. žinoma, kiekvienas darom jį vis nuostabesniu savo veikla ar indeliu į jį, tačiau daugumai tai neįdomu, ypač tai Z kartai. bet jo, LMG forumas ne ta vieta apie tokias temas diskutuot, žinant kad čia kas antro žaidėjo average iq nesiekia lauko temperatūros.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gerai mąstai, kaip tavo amžiui atrodo esi visai protingas. Apie tuos žmones kur rašei, tai pritariu. Jie primeta save visąžiniais, bet kai reikia padaryti kažką elementaraus gyvenime pvz. vinį įkalt, tai nesugeba.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 valandas(-ų), Kenny_Silver rašė:

pasaulis nėra toks ir gražus, kai pagalvoji labiau. žinoma, kiekvienas darom jį vis nuostabesniu savo veikla ar indeliu į jį, tačiau daugumai tai neįdomu, ypač tai Z kartai. bet jo, LMG forumas ne ta vieta apie tokias temas diskutuot, žinant kad čia kas antro žaidėjo average iq nesiekia lauko temperatūros.

still mad yall, ir neimanoma padaryti to pasaulio graziausiu tu nieko, nepakeistum nei kiti zmones nei milijardieriai, gali kurti maximas, statyti miestus bet tai nepadarys gero gyvenimo, tavo ir kitu zmoniu, o kad lmgyne kas antro zmogaus iq siekia, vos 29 temperaturos, nera ir kalbeti .

veni vidi vici.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.