Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Saras_Gurry

Pristatau - S-G / Gaurellis / Saras_Gurry

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): S-G inicialai.
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Šarūnas, 17 metų amžiaus.
3. Miestas, kuriame gyvenate: Švenčionys.
4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Krepšinis, laiko leidimas su pana..
5. Gerosios/blogosios savybėsBlogųjų turiu gan įdomiu, ir tai jog esu ganėtinai kerštingas bei tokio prakeikto charakterio, kuris jeigu padarysi bloga, gero nesitikėk, nes tiesiog neapsimoka. Aišku suvaldoma savybė bet būna, būna. Iš gerųjų savybių, tai toks žmogus prie paslapčių, su manim net iš giedro dangaus gili ar ne gili paslaptis nesužinos nei vienas, duok dieve net tėvai nežinotu jeigu kalba būtu ar bet kas apart tu kurie ja laiko, mandagus bei nuoširdus kaip pasižiūrėsi taip nepagadinsi, jeigu geras prieš manę ir su manim, tai gera atgal ir gausi, blogas, tai ir gero gali nesitikėt. Esu toks žmogus su kuriuo galėtum kalbėt ir kalbėt be perstojo, apie bet kokias temas, nei man sukeltu juoką, baimę ar kažką kalbant su kažkuo, esu žmogus toks kuris kai užsiveža pokalbyje tai jis dažniausiai ir taria daugiausiai, kam įdomu tai esu greitakalbis, šeimoje bei iš artimųjų vienintelis, tai pastebėjo ir pana, auklėtoja, mokytojai, tėvai ir visi kiti, ir jiems tai yra nesuprantamas dalykas kaip, bet man tai gan paprastai, tiesiog kalbi dienų dienas, pripranti, ir tai tau tampa kasdienybę kuri nėra nei bloga nei gera, tiesiog kaip mano kalba yra sudėliota taip aš ją ir kalbu, patariu jeigu kalbi giliomis temomis geriausia kalbėt apie gyvenimą nes šia tema galėčiau eit dienų - dienas nesustojęs net atsikvėpt, bei kam žinot esu anglų kalbos fanatikas, kam reikės pagalbos su kalbomis ir t.t. Galit kreiptis laisvai, visai klasei darau kalbėjimus iš anglų ir kala dešimtukus tai nedelskit <juokiuosi> o taip tai, realistiškai tai iškalbumas, mandagumas bei malonumas kalbant su manimi yra pagrindiniai faktoriai kurie išskiria mane kaip žmogų, mėgstu kalbėt apie gyvenimo sužalojimus, patirtį su tėvais ar meilėje kadangi esu patyręs koki begalima užjaust skausmą gyvenime, tai žinokit su manimi žodį visada turėsite ir jeigu norėsite pakalbėti iš arčiau, visada galit.
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Turėjęs jų pilna iš ties, bet šiuo metu neturiu..
7. Ar turite sesių, brolių?: Neturiu, vienas šeimoje.
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Sužinojau iš Sim_Ltu, bei visu kitu Gurry kurie yra užregistruoti šiame serveryje, bendraklasiai..
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Tuninginių direktorius, Tuninginių pavaduotojas, Baikerių pavaduotojas, 2 istorinių gaujų dešinioji ranka, 1 istorinės gaujos įkūrėjas, 5 istorinių gaujų lyderis. GTP komandos narys bei vienas iš geriausių GKIP narių. 2-3 vietos į Baikerių direktoriaus postą, 2 vieta į Dylerių direktoriaus postą, 2-3 vietos į Gaujų prižiūrėtojo postą.
10. Jūsų tikslai serveryje: Kadaise turėjau viena tikslą ir tai buvo tapt Gaujų prižiūrėtojų, bet su tokių nuvertinimų iš aukštosios rinkos lyderių dingo tas noras bei motyvacija daryt bei užsiimt tuo ir leist savo laiką į tuščia baką, kadaise kai turėjau motyvacijos bei noro užsiimt to, būčiau padaręs tai ko norėjo ir tikėjosi dauguma, bet negavo...
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Gaujų sritį, ride or die, kas mane žino, žino kad Gaujos buvo mano viskas šiame serveryje, jei ne gaujos, Baikeriai, Dyleriai tik nusikalstama erdvė ne jokia kita. Jamal_Gibson kaip vienas iš geriausių Fūristų direktorių, Compadre_Estebano kaip Medikų direktorius, žmogus kuris turėjo belenkokio smūgio turintį žodį savo darbuotojams, nedelsk taisyklėms, stumsi ambulanca ant FC kalno, bei Coach_Carter kaip mūsų laiku turbūt geriausias Fūristų direktorius, žiaurioje stadijoje serverio sugebėjo rinkt masiškus ir stulbinančius skaičius darbuotojų, kas veteranui turėtu sutelkt žodį Wow iš ties..
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: I remember the day, when we was kids, now we grew up, and felt the pain that our grandparents did, cherish what you have... Since it comes once in a lifetime....
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Visi gaujiniai kurie buvo su manimi iki galo, bet išskirsiu kelis asmenys, t.y. Koala_Stonkus, Jimmy_Absolut, Tedis_Ted, Coach_Carter Compadre_Estebano bei Rytis_Carbon ir Venturs, Pumpurs, Emis, vardint ir vardint sakau, bet čia pagrindiniai dėl kurių iki šiol žaidžiu. Priminė Sinaloa kad jo taksistus nusikalstamus paminėt, čia jo vieta pareikšta, kada reikės dar pabandyt. @tomas_torreo Dar šį Deaglerį iš Florencijos, ir Superinį, Airidą, sakau daug jūsų.
Realybėje išskirčiau viena ir tai būtent Kobe Bryant, dėl jo ir turiu tokį variklį sportui.
14. Jūsų nuotrauka (būtina): 2019/10/13 - Updated pic.

C2Cviow.jpg?1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Uff, kas išlindo viešiau... O tu toks, džentelmeniškas būsi. Heh. Malonu jog prisistatei, o kas dar maloniau, tai tarp autoritetų matyti savo slapyvardį. ;) Sėkmės tęsiant karjerą virtualiam pasaulyje. Lauksim gp poste tavęs. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 7 minutes(-čių), Tavo_Velnias rašė:

Nu nais bičiukas neblogas, finally tas prisistatymas įšėjo.

gang gang sign

Dėkoju, dėkoju, represent the west, you just gotta.

prieš 10 minutes(-čių), Oskaras_Rodriguez rašė:

Smagu, drauge, kad pagaliau prisistatei! Gero žaidimo nelinkėsiu, bet jeigu reikės kokios pagalbos, rašyk;]

Ehh, jeigu jau bloga viešai pasidalinau, kuo pristatymas pamaišys, bet dėkavoju ;D

Ką tik, Rytis_Carbon rašė:

Uff, kas išlindo viešiau... O tu toks, džentelmeniškas būsi. Heh. Malonu jog prisistatei, o kas dar maloniau, tai tarp autoritetų matyti savo slapyvardį. ;) Sėkmės tęsiant karjerą virtualiam pasaulyje. Lauksim gp poste tavęs. 

O ką tu galvoji, betrūksta palto iš senųjų gelmių užsimest, ir gerai, dėkoju, dėkoju, tikėkimės kažkada. ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 6 minutes(-čių), Arensass__Kairys rašė:

sveikas malonu susipazinti linkiu sekmes realybėje!!

Dėkavoju Arensai, tau irgi tolygios sėkmės.

prieš 4 minutes(-čių), Edward_Harrell rašė:

zdarova šarka, kada į komanda prasimušt žadi? ant kilimo visad vietos yra tau, jei reiks, vieną nuo sienos nukabinsiu

Zdarowėlė Harelli, užbaigsiu su kalba, pupp'ais reikalus ir užsuksiu prie raudono kilimo, tikiuosi švarkui ant pakabų vietos liko, jei kas prie tavosios užmesiu ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Ką tik, Saras_Gurry rašė:

Dėkavoju Arensai, tau irgi tolygios sėkmės.

Zdarowėlė Harelli, užbaigsiu su kalba, pupp'ais reikalus ir užsuksiu, tikiuosi švarkui, ant pakabų vietos liko, jei kas prie tavosios užmesiu ;D

nuo to laiko kai komandoj, visad su kostiumu prie kompo sėdžiu, tai vietos tikrai liks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 3 minutes(-čių), Jeremy_Osama rašė:

sw maureli,malonu matau ne tik žaidime gangsteris,bet ir prie ekrano,sėkmės ateityje tik galėjai toretūhos netagint, nes neduok dieve ateis čia vėl

Zdarowėlė Jeremy, malonu taipogi, niekada ir nedingo jisai xD 

prieš 3 minutes(-čių), Edward_Harrell rašė:

nuo to laiko kai komandoj, visad su kostiumu prie kompo sėdžiu, tai vietos tikrai liks.

Tai su rūdų pareisiu, iš ozo bulku su dešra pasiimsim pakrimst, ant bado nesėdėsim :D

prieš 2 minutes(-čių), Kenny_Silver rašė:

malonu susipažinti artimiau su dar vienu iš serverio senbuviu. Gaila, jog su Tuninginiais ne kažką parodei, labai tikiuosi, jog po visų reikalų galėsime išvysti Tave serverio gretose. Sveikas, Šarūnai! 

Sveikas, Sveikas Kenny'sai, laikas pakišo koją, tuo labiau jog Tuninginiai nebuvo mano didžiausias fanatas ateinant, bet ant baso nenorėjau DP palikt, tai galvojau sudeliosiu kažką, ko nepavyko įgyvendint, tai tikiuosi turėsiu kadaise galimybę padėt iš komandos atžvilgio, ne dabar, bet vėliau.

prieš 2 minutes(-čių), Dovis_Netas rašė:

Nu zdarova, Šarai, geras prisistatymas. Sėkmės visur.

Zdarowa, zdarowa, pajūdėk su tuninginiais brolau, tau ir tolygios sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 1 minutę, Nedas_Ventura rašė:

Zdarova, Šarai, ko tokios akys susiaurėjusios? Kokio gaidžio šoviai? M ? Btw, sėkmės visur, kaip ir kiti linkėjo. 

Slepiu viska už akių, kad nekalbėčiau už nugarų, tokia ir tiesa to, kadangi mėgstu kišt liežuvį į kitu trikampius meilės, bei dėkoju dėkoju Nedai! ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 19 minutes(-čių), Ignas_Eox rašė:

kas cia vykst, kad tokie senbuviai prisistatymus kuria?!? sekmes Sarai zaidime ir kitur. tik nesakykit kad viskas del konkurso xdxd.

Pusė LMG realiai matė, tai kad pilnai atsiskleisiu nieko nepakeis, dėkoju, dėkoju Eoxai, tau tolygios sėkmės irl ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×