Jump to content
Saras_Gurry

Pristatau - S-G / Gaurellis / Saras_Gurry

Rekomenduoti pranešimai

prieš 8 valandas(-ų), Koala_Stonkus rašė:

mana korishs! Gerul ton fotkel isikiele! maladec ka prisistatei sekmes tau! Kontaktus turi jei kas rasyk ar skambink nesvarbu :D 

Kraujo brolaaau!, nū dzėkui dzėkui diedai, manau žinai grobimo metu gausi zvanoką :D 

prieš 2 valandas(-ų), Coach_Carter rašė:

malonu, bet f the west coast

Zdarowele Carterį, Kodak fucked the east coast's rep thooo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 1 valandą, Luk_Pran rašė:

Sveikutis Šarai. Malonu susipažinti. Sėkmės tau šiame projekte bei asmeniniame gyvenime. Manau tikrai sutarsime ;)

Sveikas, sveikas Pranai! malonu taipogi, dėkingas už sėkmės palinkėjimą, tau to paties, nesuabejoju. <wink>

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-04-29 at 15:16, Aivis_Majes rašė:

Sveikas malonu jog prisistatei. Good luck visuose dalykuose! Gal kada ir artimiau susipažinsim

Sveika, sveika, man taipogi malonu, bei tau sėkmės siekiant aukštesnio lygio po šulios, Uni's ar kolegija jau ne už kelių ;D, galbūt galbūt iki tada peace brolau!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tas jausmas, kai toreto paminėtas, bet aš ne, wow. Strange world, isn't it, Šarai? Galbūt iš tiesų, nevertas net menkiausių dalykų esu, kai yra liejami tik žodžiai, bet tikrovės tikriausiai nulis(Nebandyk tik priimt to rimtai, mažiausiai rūpi tas varginas paminėjimas, tik tikiuosi neapvilsi mano minčių ir širdies, kad tai ką liejai dėl manęs, nebuvo eilinis dviveidiškumas, kaip daugelio kitų). Tai vis dėlto galbūt jam reikėjo tart porą žodelių kai ėjo su savo " gangsteriais " į maisto parduotuvę, my bad..
O visame tikrume, ačiū už pristatymą. Daug leidai pagalvot dabar, parašęs savo tikslą projekte. Kai mačiau ją savo vizijose, kai Tu net buvai paminėtas, kai aš turėjau galimybę suteikti, ir kai šitaip viskas projekte pasisuka, kad net ir tos " norimiausios " pareigos būna pamirštos dėl principų, kitų asmenų ir tiesiog jų yra atsisakoma. Kaip ir su keletą ( vienu ypač ) direktoriumi, tikrai buvau ilgai galvojęs, ką būtum padaręs ir įnešęs, kaip mūsų mažas gangsteriukas, sėdėjom su Carteriu, kalbėjom ir.. Yeah, gaila, kad viskas taip pasisuko, bet tikiuosi tiek projekto atžvilgiu, tiek tikrame gyvenime, Tau tai tik buvo į naudą ( laiko prasme, depresijos prasme ir k.t ).
Keep your head up, sir & viso ko geriausio.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Tedis_Ted rašė:

Tas jausmas, kai toreto paminėtas, bet aš ne, wow. Strange world, isn't it, Šarai? Galbūt iš tiesų, nevertas net menkiausių dalykų esu, kai yra liejami tik žodžiai, bet tikrovės tikriausiai nulis(Nebandyk tik priimt to rimtai, mažiausiai rūpi tas varginas paminėjimas, tik tikiuosi neapvilsi mano minčių ir širdies, kad tai ką liejai dėl manęs, nebuvo eilinis dviveidiškumas, kaip daugelio kitų). Tai vis dėlto galbūt jam reikėjo tart porą žodelių kai ėjo su savo " gangsteriais " į maisto parduotuvę, my bad..
O visame tikrume, ačiū už pristatymą. Daug leidai pagalvot dabar, parašęs savo tikslą projekte. Kai mačiau ją savo vizijose, kai Tu net buvai paminėtas, kai aš turėjau galimybę suteikti, ir kai šitaip viskas projekte pasisuka, kad net ir tos " norimiausios " pareigos būna pamirštos dėl principų, kitų asmenų ir tiesiog jų yra atsisakoma. Kaip ir su keletą ( vienu ypač ) direktoriumi, tikrai buvau ilgai galvojęs, ką būtum padaręs ir įnešęs, kaip mūsų mažas gangsteriukas, sėdėjom su Carteriu, kalbėjom ir.. Yeah, gaila, kad viskas taip pasisuko, bet tikiuosi tiek projekto atžvilgiu, tiek tikrame gyvenime, Tau tai tik buvo į naudą ( laiko prasme, depresijos prasme ir k.t ).
Keep your head up, sir & viso ko geriausio.

Net nepastebėjau kad tavęs nepaminėjau, iš ties tikėjausi kad būtent tavęs nepraleidau, bet kur esu tave beminėjęs ir kur berašęs apie tave ir iniciala kuri davei gyvenime tai tikrai dėkingas už jį, kad šitam pristatyme sugebėjau užmiršt tavo vardą paminėt kažkurių būdu tai neįsižeisk tai tik mano aklas paveldėjimas čionais, patikėk... Visada buvai ir būsi man tas vyresnysis brolis kuris išlakė lašą ašarų už pamirštus žmones ir gyvenimiškus išgyvenimus, tas kuris išleido vilką iš mano kūno kuris prisidėjo prie šiuolaikinės eros vaikų, pamokyt kas brangiausia ir kas nė, bei atsiprašau labai stipriai tavęs kad nepaminėjau tikrai tikėjausi jog buvai paminėtas, nes visur kur tik dažniausiai reikia kažką paminėt, niekada nepraleidžiu tavęs... Ir dėl Gaujų prižiūrėtojo, tai joa, dauguma rinkosi kituos kelius su kitais Gaujų prižiūrėtojais iš kurių aišku atrodė didesnio indelio atnešantis asmenis, bet I mean, shit happens... Doesn't it homie?... Ir niekada nežinosim ar tai atnešė gerį ar blogį man kad jo negavau... Turbūt gera, kadangi gyvenimų kuri dabar gyvenu, nesiskundžiu tik aišku noras čia didžiausias serveryje per visus 5 metus neišsipildė to ir gaila... (jaudinuosi)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-06-21 at 22:15, Deividass_Bunex rašė:

Svx seni , ka tu bratucha? , sėkmės tau realybei o ant lmg *Myliu LMG.lt* ,  švenčionyse mano kaimas gal kada meet? tik nepizdink seniukas :DD

swsw Buni! dėkoju dėkoju, tau to paties, be reikalo nieko nedaužau, kadaise ;D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.