Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Jimmy_Absolut

[Apklausa] Kiek laiko miegate ir ką dažniausiai sapnuojate?

Rekomenduoti pranešimai

ankščiau miegodavau po 7 valandas, bet labai neišsimiegodavau, dabar nusprendžiau miegot po 8-9h., bet nelabai tepadeda, tai manau, teks grįžti prie senojo režimo. Sapnuot nieko, nebent sykį per porą mėnesių kokią nesąmonę didelę.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Vidutiniškai miegu 7-8 valandas, miego pakanka, bent jau man. Sapnai būna įvairūs, maždaug prieš savaitę turėjau sapną kaip su draugu apsipūte lauke stovėjom ir žiauriai ryškus sapnas buvo, įsimintinas. O dažniausiai būna labai neaiškūs sapnai, kurių nebepamenu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labai priklauso nuo darbo grafiko jeigu naktinė miegi po kokias 6-7 valandas. Jeigu dirbi dienininėje geriausiu atveju 9 valandas pamiegi. Sapnuoti sapnuoji su darbu susijusius dalykus arba žmones, kurie man rūpi, bet dažniausiai nieko. Priklauso labai nuo dienos ar nakties įvykių.

O kiek tu laiko miegi bei ką dažniausiai sapnuoji?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes(-čių), Domantas_Foxcon rašė:

Labai priklauso nuo darbo grafiko jeigu naktinė miegi po kokias 6-7 valandas. Jeigu dirbi dienininėje geriausiu atveju 9 valandas pamiegi. Sapnuoti sapnuoji su darbu susijusius dalykus arba žmones, kurie man rūpi, bet dažniausiai nieko. Priklauso labai nuo dienos ar nakties įvykių.

O kiek tu laiko miegi bei ką dažniausiai sapnuoji?

Pas mane taip pat priklauso nuo rytinės arba pietinės pamainos, kai būna rytinė, einu miegot apie devintą, nes keliuosi penktą (~8 valandos miego), o kai pietinė, miegu apie 9-10 valandų. Dažniausiai sapnuoju įvairias mirtis ir žmogžudystes, įvairius nepaaiškinamus dalykus su artimaisiais.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano sapnai, iš šalies atrodo jog galbūt tokie kokie neturi būt sapnuojami, ar atrodo keisti ar ką, ir aišku esu pasidomėjęs apie savo sapnus ir ką jie reiškia, tai dažniausiai tai būna blogi, nes dažniausiai sapnuoju apie savo ateitį, moksluose, gyvenimą kaip tėvu su savo dabartinę merginą, kaip vaikštau su vaikais, kaip vairuoju bei vežioju savo vaikus į darželį, mokyklą ir taip toliau, nesu tas žmogus kuris sapnuoja dulkindamas merginą, mėgaudamasis chaosinį gyvenimą ar pašėlusį gyvenimą aplamai, šiuolaikinei kartai atrodyčiau keistas iš vaikinų pusės sapnuodamas apie tokius dalykus, bet man tai nieko keisto, nei šeimai nei kitiems kurie mane supranta ir ką turiu omenyje aš, kadangi pašėlęs ir huliganiškas gyvenimas nėra man realybėje, mėgstu tvarką, tylą ir aišku sveiką gyvenimo būdą.

Miegu įvairiai - Dažniausiai gaunu 6-7 valandas miego, kartais nuo 4 iki 5 jeigu užsikalbu naktimis su pana, net ir savaitgaliais ta pati rutina pripratinta atsikelt anksti ryte, kadangi neesu didžiulis miego fanatas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Miegu įvairiai, darbo dienomis nuo 4 iki 8 valandų, savaitgaliais apie 10 valandų, karts nuo karto būna nusnaudžiu valandėlę apie 17-18 h., jeigu praėjusią naktį miegojau trumpiau. Šeip nieko labai įsimintino nesapnuoju, tačiau nesenai pastebėjau, kad negalėčiau prisiminti kada paskutinį kartą sapnavau košmarą, dažniausiai būna visokių nelogiškų įvykių sekos sapnai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Miegu labai įvairiai. Priklauso nuo dienos ir kurią valandą einu miegoti. Dažniausiai pramiegu visas 8 valandas, tačiau būna, kad miegu labai neramiai ir išmiegu vos 6 valandas. Labai seniai esu sapnavęs sapną arba tik jo neatsimenu, tačiau sapnuoju visiškai nerealistinius sapnus, kurie yra išgalvoti nuo pradžios.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Miegu įvairiai, dažniausiai apie 5-6 valandas, o šiaip tai jau ilgą laiką nesapnuoju, bet pasakysiu, kas labiausiai patikdavo iš mano sapnų, tai, kai buvau 2-4 metų ir miegodamas sapnuodavau, kaip sisioju tuolete, atsikeldavau ir šlapia, va čia tai sapnas, visi taip sapnuot norėtų. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sunkiai išmiegu 8 reikiamas valandas, neprisiverčiu eiti ankčiau miegoti, kad atsikelčiau tinkamai išmiegojęs. Dažniausiai tenka sapnuoti labai nelogiškus ir sunkiai paaiškinamus sapnus; pavyzdžiui, veiksmas vyksta ten, kur kadaise esu buvęs (ne Lietuvoje) ir staiga, visas veiksmas persikelia į pažįstamą vietą Lietuvoje, kur taip pat viskas labai matyta ir žinoma. Dažnai sapnuoju kaip krentu iš aukštai ir užsimušu. Dažnai sapnuoju artimą, mirusį žmogų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šiuo metu miegu po ~ 9-10h. Kaip dirbdavau miegodavau ~7-8h kažkas panašaus. Realiai tai manau, jei miegam ilgiau yra tik prasčiau arba dabar bent jau man taip atrodo, nes įprantame prie vieno rėžimo ir keliamės ir darom savo darbą ir paskui (kaip šiuo metu) aš pratinuosi prie kito, tai gaunasi mėsmalė, bet nelygu kaip tas valandas per, kurias miegame ilsimės. Sapnuot nežinau, bet tų sapnų pas mane nelabai ir yra, keletą kartų per mėnesius jeigu kažką susapnuoju tai čia vau. Dažniausiai sapnuodavau kaip krentu iš kažkur, dabar jau tai užmiršta, bet gan dažni sapnai būdavo su kritimu iš aukštai :D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

7-8 valandas, bet ir tai man tų neužtenka, bet nieko, užtat pavargęs gult ant kitos dienos eini.

senus prisiminimus dažniausiai sapnuoju, nes naktis - tas metas, kai viską permąstai ir išsidėlioji į vietas, kaip viskas turi ir būt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Savaitgaliais jei girtas būnu iki 9h miegu. Darbo dienom apie 4-5h kartais ir nemiegojes einu į shl, dažnai sapnuoju kad sesė arba draugai papuola į labai didelią autoavariją ir visi miršta, nu o kartais tai labai lempinius sapnus kurių nepamenu. O jri girtas būnu. Tai sapnuoju kad viduriuoju pabunu akurat. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šiuo metu, tiksliau, šiais mokslo metais beveik visada miegu po septynias, aštuonias valandas per parą, norėtųsi daug ilgiau, nes beveik niekada neišsimiegu, net ir savaitgaliais. O kalbant apie sapnus, tai kaip ir daugelis, sapnuoju labai sunkiai suvokiamus sapnus, retai kada juos prabudęs pamenu. Tačiau džiaugiuosi, jog dar galiu pasimėgauti sapnais.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Įvairiai. Kai dirbu naktį, kartais 3-4 valandas, o kartais valandą, ir po to dieną gyvenu ant energetiniu, nes miegot dieną ne man. Žinoma po to kai atsijungiu tai porai parų. :D Laisvom dienom, žinoma, kaip žmogus, po 7-8 valandas. Sapnuoju apie miegantį save. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.