Jump to content
Jimmy_Absolut

[Apklausa] Kas laimės NBA čempionų žiedus?

Rekomenduoti pranešimai

NBA_Playoffs_logo.svg.png

1. Jūsų klausimas?: Kas laimės 2018/2019 metų NBA čempionų žiedus?
2. Apklausos terminas: 3 dienos
3. Apklausos tikslai: Įdomumo dėlei

72Ld9.PNG

Šiai dienai playoff'ų turnyrinė lentelė atrodo būtent taip, šią naktį susitiko 76ers - Nets ir GSW - Clippers. Filadelfija sugebėjo palaužti Bruklyno komandą ir išlyginti seriją, o tuo tarpu Los Andželo komanda panaikino 31 taškų deficitą, pagerino NBA rekordą ir nugalėjo praeito sezono čempionus su S.Curry, K.Durant ir K.Thompson.

Reguliarusis NBA sezonas buvo itin įdomus ir nenuspėjamas, o playoffs'ai stebins dar labiau. Įdomios grupės ir atkaklūs mūšiai, kuriuose kovoja stipriausios JAV ir Kanados komandos. Labai norėčiau, kad Vakarų konferenciją laimėtų GSW, o Rytuose šansų nepaliktų BUCKS ir kartu susigrumtų finale. Jūsų nuomone, kas laimės šių metų NBA čempionatą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

tbh, norėčiau raketas išvyst prieš kažką eastuose kapojant viens kitą, bet bus taip, kad gsw prieš kokius buksus loš

kadangi nei gsw nei buksai nėra favoritai man, tai žinoma norėčiau pamatyti tokias komandas kaip OKC vs sixeriai, celtikus prieš raketas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

warriors turėtų praeit lengviau negu įmanoma, nes kas ten per žvėrynas tai ne tas žodis. kaip lakers fanas, asmeniškai, to nenorėčiau, na bet tam tikriausiai tai lemta. pats norėčiau, kad Bucks'ai laimėtų, manau, kad Giannis po MVP sezono gali ištempt, bet mažiukas, vardu Steph Curry pridarys magijos ir bus negerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Žinoma, kad norėčiau, jog Hardenas pagaliau atvestų raketas, ten kur joms ir vieta, po tokių jo solo pasirodymų viso reguliaraus sezono metu, bet kaip ir daugelis sakot, jog gsw ir vėl grumsis finale, tai net nesistebiu, nes kuo toliau, tuo labiau dingsta net menkiausia viltis, pamatyti kažką kito iš west pusės komandų apart warriors'ų. Nežinau, bet tai tiesiog neįmanomi dalykai, gsw atrodo lyg pasikeičia playoff'ų metu. Rytai kaip rytai, aišku tik tiek, kad bus nauja komanda, o kas ji visiems aišku - Giannio vedama Bucks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×