Jump to content
Jimmy_Absolut

[APKLAUSA] Labiausiai neįvertintas visų laikų LMG žaidėjas?

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 minutę, Tedis_Ted rašė:

" sarkazmas " ? gali nepasakot. Nieko prieš mane neturi? Gali irgi Lukai nieko nepasakot, tikriausiai abu žinom tiesą, tai ją galbūt ir pasilaikykim, nes vis gi... " Nebe tie laikai, kad malt šūdą čia " right? :):)
Gaila tik, kad iš atvirumo, pas tave eiliniai " atmazai ".
Prašom. (:

Pasiklausinėk komandos narių, kai Tu išėjai iš čhato, ar bent vieną blogą žodį apie Tave buvau pasakęs? Ar bent vieną neigiamą komentarą buvau palikęs kai kažką gaudavai komandoje? Nieko. Tu tik rašai tam, kad rašyt. Žinoma, Tu gi šitame serveryje bl9t visus pažįsti ir žinai kas keičiasi irl ir kas visiškai ne. Tu apie visus viską žinai :D:D Viskas ką visad šnekėdavau, rašydavau, šneku ar rašau - juoko forma. Nei karto nesinori kažkam įkąst, tiesiog visad žiūriu į tai kaip žmogus reaguoja. Tu kaip visad, protbokštis, įsižeidi ir pi1zda būna, atsiveria tekstai.

uoj pamiršau, tai redaguoju. raundas, gali neberašyt, nes zajibal tavo palevas skaityt : ))) mažiau sureikšmink mano nesąmones ir nenušokinėk nuo temos pavadinimo. Žmogus aiškiai parašė klausimą temoje, tu čia bbž ką dėstai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 1 minutę, Edward_Harrell rašė:

Pasiklausinėk komandos narių, kai Tu išėjai iš čhato, ar bent vieną blogą žodį apie Tave buvau pasakęs? Ar bent vieną neigiamą komentarą buvau palikęs kai kažką gaudavai komandoje? Nieko. Tu tik rašai tam, kad rašyt. Žinoma, Tu gi šitame serveryje bl9t visus pažįsti ir žinai kas keičiasi irl ir kas visiškai ne. Tu apie visus viską žinai :D:D Viskas ką visad šnekėdavau, rašydavau, šneku ar rašau - juoko forma. Nei karto nesinori kažkam įkąst, tiesiog visad žiūriu į tai kaip žmogus reaguoja. Tu kaip visad, protbokštis, įsižeidi ir pi1zda būna, atsiveria tekstai.

uoj pamiršau, tai redaguoju. raundas, gali neberašyt, nes zajibal tavo palevas skaityt : ))) mažiau sureikšmink mano nesąmones

Rašai pats, kad tik išsimazint, nothing else. Nieko blogo prieš mane neturintis žmogus, kuris prieš man ten patenkant, rėkte rėkdavo, kaip čia bus visiškas " pizdakas ", įdomu kodėl Himplis man rašė, ar mes abudu sutartume, galbūt pats dar prikvaišai ten jam, kad manęs čia nereikia, huh? nt.
Gali nemalt šūdo. Pažįstu čia dauguma, bet Tave pažįstu labiausiai, kas liečia - koks esi internete, koks esi realybėje. Skirtumas tas, kad nah ui nesikeiti. Toks esi ir būni.
O aš, įsižeist, neįsižeidžiu, nes mus daug kas skiria, gaila tik tas, kad man galbūt vis dar rūpi tam tikri dalykai, o matyt, kokį šūdą rašai tu ir paskui bandai išsimazinėt, šiek tiek graudoka. But hey... čia tik tavo nuosprendis koks būt, galbūt bandai pabėgt nuo tikrovės ir čia gi " papizdavot " iš visų, kad save nuramintum, ne? Įdomu tik, kaip tau ten su keniu sekasi vienam chate išbūt, keista, kad dėl jo nepaleavinai, bet tikriausiai pareigos per daug svarbios, kad palikt, no?
Nors karta būtum atviras man, nereikėtų ir šūdų rašyt, bet kaip visada, negali man nieko normalaus atsakyt, nes pats žinai visą tiesą.

Gali neskaityt, bet pats privedei prie viso šito šūdo, tai pats jį ir sutvarkyk, nes gaila žiūrėt, kad net tokių metų " vaikinas ", po visko, vis tiek yra toks pats ir sugeba tokį šūdą šnekėt, liekis ant to pačio kenio, toreduhos ar kitų veidų, kurie tau nepatinka ir mėgsti užsišokt, bet ne ant manęs, ačiū.
O ir galbūt tie atsiveriantys tekstai būna pamoka, tau man rodos buvo gana geroka tam bloge, tik bėda ta, kad niekados nepasimokai. (:

But yeah, rišam šitą š, nes at the end, čia su tavim galim tarkuotis till the midnight. ( palevos btw, oof ).
Have a good one.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Tedis_Ted rašė:

Rašai pats, kad tik išsimazint, nothing else. Nieko blogo prieš mane neturintis žmogus, kuris prieš man ten patenkant, rėkte rėkdavo, kaip čia bus visiškas " pizdakas ", įdomu kodėl Himplis man rašė, ar mes abudu sutartume, galbūt pats dar prikvaišai ten jam, kad manęs čia nereikia, huh? nt.
Gali nemalt šūdo. Pažįstu čia dauguma, bet Tave pažįstu labiausiai, kas liečia - koks esi internete, koks esi realybėje. Skirtumas tas, kad nah ui nesikeiti. Toks esi ir būni.
O aš, įsižeist, neįsižeidžiu, nes mus daug kas skiria, gaila tik tas, kad man galbūt vis dar rūpi tam tikri dalykai, o matyt, kokį šūdą rašai tu ir paskui bandai išsimazinėt, šiek tiek graudoka. But hey... čia tik tavo nuosprendis koks būt, galbūt bandai pabėgt nuo tikrovės ir čia gi " papizdavot " iš visų, kad save nuramintum, ne? Įdomu tik, kaip tau ten su keniu sekasi vienam chate išbūt, keista, kad dėl jo nepaleavinai, bet tikriausiai pareigos per daug svarbios, kad palikt, no?
Nors karta būtum atviras man, nereikėtų ir šūdų rašyt, bet kaip visada, negali man nieko normalaus atsakyt, nes pats žinai visą tiesą.

Gali neskaityt, bet pats privedei prie viso šito šūdo, tai pats jį ir sutvarkyk, nes gaila žiūrėt, kad net tokių metų " vaikinas ", po visko, vis tiek yra toks pats ir sugeba tokį šūdą šnekėt, liekis ant to pačio kenio, toreduhos ar kitų veidų, kurie tau nepatinka ir mėgsti užsišokt, bet ne ant manęs, ačiū.
O ir galbūt tie atsiveriantys tekstai būna pamoka, tau man rodos buvo gana geroka tam bloge, tik bėda ta, kad niekados nepasimokai. (:

But yeah, rišam šitą š, nes at the end, čia su tavim galim tarkuotis till the midnight. ( palevos btw, oof ).
Have a good one.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD gusti tu tik nepyk

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tylus bet kartu ir kumštį turintis, Tadas_Xbox, žinau jog jis turėjo galimybę būti komandoje iš kiek esu girdėjęs ir pats sakęs tas kuris yra jam siūlęs pakliut į komandą bet jis jos atsisakė, Xbox'as yra žmogus kuri tikrai norėjau ir noriu išvyst komandoje, nes kaip personą iš ties stulbinantį. Taip tai brolikis Tedis_Ted.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

@Saras_Gurry gaujose nuo žaidimo pradžios, nusiklastamose arba gaujose dažniausiai išvysite šita žmogu. Nebuvo įvertintas ir negavo Gauju prižiūrejo tau daug kartu, kur jo vieta užima kiti, visiškai gaujoms nenaudingi prižiūretojai. 

galėčiau pamimet čia ir save tik tie unban prižiūretojo pareigomis (; 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Manau labiausiai neivertintas tai butu Cactus_Germis kuris, tikrai yra nemaza laiką direktoriaus vadovavimo kėdėje, tai manau jis būtų puikus DP, nes išmanytų ko reikia tikram ir patyrusiam ar nepatyrusiam direktoriaus posto/kėdės, yra dar toks Jimmy_Absolut kuris vertas aukščiau nei moderatorius, jis manau vertas pagrindinio administratoriaus, kodėl? o todėl kad jis daugiausiai laiko praleisdavo budamas dar vis paprastu pavaduotoju firmos nei kiti sudejus visą LMG komandą, bei žmogus turintis daug gerų idėjų kurių neigyvendina dabartinė administraciją, ir paskutinis žmogus kuris neivertinas tai Saras, kuris ilgą laiką būną tik nusikalstamose firmose, ir norėdamas užtikrinti didesnį veiksmo kiekį šis žmogus niekada negauna, GP kitaip tariant klubu gauju priziuretojo, o gauna kazkokie randomai (kaip aš) tai peace tokia mano nuomone

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes(-čių), Dominykas_Miguel rašė:

Manau labiausiai neivertintas tai butu Cactus_Germis kuris, tikrai yra nemaza laiką direktoriaus vadovavimo kėdėje, tai manau jis būtų puikus DP, nes išmanytų ko reikia tikram ir patyrusiam ar nepatyrusiam direktoriaus posto/kėdės, yra dar toks Jimmy_Absolut kuris vertas aukščiau nei moderatorius, jis manau vertas pagrindinio administratoriaus, kodėl? o todėl kad jis daugiausiai laiko praleisdavo budamas dar vis paprastu pavaduotoju firmos nei kiti sudejus visą LMG komandą, bei žmogus turintis daug gerų idėjų kurių neigyvendina dabartinė administraciją, ir paskutinis žmogus kuris neivertinas tai Saras, kuris ilgą laiką būną tik nusikalstamose firmose, ir norėdamas užtikrinti didesnį veiksmo kiekį šis žmogus niekada negauna, GP kitaip tariant klubu gauju priziuretojo, o gauna kazkokie randomai (kaip aš) tai peace tokia mano nuomone

Kad ir cactusas turi tą drk metus jis dp. Nevertas pazek tu į jo aktyvumą gauna bana už buginima poto rašo buvau afk masina nustūmė 0 naudos iš cactuso kaip ir iš jo dead asf firmos 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kiekvienas čia žaidžiantis senbuvis nėra tinkamai įvertintas.. O jei rmtj tai manau neįvertintas esu aš. 3 metai 1pavas? :/ :DDD Ir kas juokingiausia kad čia pagr komanda kam nori tiem nuima rcon kam nenori nenuema tai ką žn. Juokingi negaliu :Dd

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

As manau, kad Deivis_Skypis, Mantuxas_Zudikas ir Einaras bei Marukas Tunai. Butu buve puikus admin prz, unban, gauju ir sukciai/cyteriai skilties modai. Saint_George taipat klaidu skilti duoti reiketu ir Luksis_Flux galima prigriebt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Manau kad @Tedis_Ted kadangi šis čiuvelis belekiek įdėjo pastangų į ši projektą, galima sakyti kad per ta laika kiek jis išbuvo pareigose, padarė daugiau nei sudėjus puse komandos narių, ir serveris būtų buvęs gyvesnis jai tedis vis dar būtų komandoje.

"Bet čia tik mano nuomonė ir nepysk*t man proto kad jis nieko gero nepadarė ačiū už dėmesį bye"

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano nuomone tai neįvertinti liko labiausiai Ignas Eox ir Adidas Vaitila kiek išbuvo 4 lygio administratoriaus pareigose ir negavo aukštesnių pareigų...

Taip pat Saras_Gurry turėjo būti įvertintas, bahuras gaujose atsėdėjęs, strykus renkam, ankščiau kai turėjo motyvacijos nebuvo įvertintas, o kai dabar serveryje tokia situacija neseniai buvo gavęs TUNE direktorių, toks jausmas, kad pavėluotai suteikė šansą jam...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki,

Dėkingas tiems kurie dar mane prisimena nors čia nežaidžiu, turėjau šiektiek vilties dar patekt į komanda kai buvau IV administratoriumi 4 mėnesius, bet po Luko palikimo jau supratau kad nieko man čia neišeis pasiekt, tuos paskutinius 2 mėnesius visiškai palikau nebeaktyvus ir galu gale palikau administratorių(tai kaip ir kiekvienam aišku dėl to kad negavau aukštesnių pareigų), Nes Jasonas ima tik tuos žaidėjus kurie yra jau buvę komandoje ne vieną kartą ir jais labiau pasitiki nei naujokais kurie galbūt turėtų daugiau motyvacijos būti prižiūrėtojų/moderatoriumi nei tas kuris jau buvo ankščiau juo, ir dar plius man tas lolas pakišo koją, jei jo nebučiau pradėjęs žaist, tai turbūt dar iki dabar bučiau tas administratorius ir bučiau dažniau serveryje bei suteikinėčiau pagalba kaip ir turi daryti IV administratorius, Na aišku kitų atžvilgiu turbūt nebuvau vertas komandos bet čia spręsti palieku jums.

O, taip.. tai manau Adidas_Vaitila nebuvo įvertintas tinkamai abu mes su juo turbūt išbuvę ilgiausiai IV administratoriais ir negave aukštesnių pareigų, Adidas visą laiką žaidime būna tikrai aktyvus bei suteikinėja pagalba, daro eventus ir visą kt. Manau jam reiktų duoti pasireikšti komandoje.

Dėkit tuos "haha" emoji, nes ne man rašyt kažkokias litanijas tiesiog išreiškiau savo nuomone (:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kol vieni aiškinasi tarpusavyje ir vienas kitą sėkmingai įvertina. Neabejoju, kad man daugelis LMG Garbės narių pritartų, jog labiausiai neįvertinti buvo 3 žaidėjai.

1. @Deivis_Skypisss - pusę jo nežino, bet kas iš senesnių veteranų, tai atsimins.
  2. @Meskis_Puma - aš neišdrįsau ir kiti neišdrįso.
  3. @Koala_Stonkus - iki šio mėnesio.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ką verta paminėti tai @Saras_Gurry, @Lunis_Hakis bei @Tadas_Xbox, manau šie trys buvo mažiausiai įvertinti žmonės. Turėjo pasiekti žymiai daugiau nei pasiekė dabar.

@Max_Tosha, pameni kai man nenorėjai duot DPP? :/ Aš dar prisimenu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.