Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Jimmy_Absolut

[APKLAUSA] Labiausiai neįvertintas visų laikų LMG žaidėjas?

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų klausimas?: Labiausiai neįvertintas visų laikų LMG žaidėjas?
2. Apklausos terminas: iki antradienio
3. Apklausos tikslai: įdomumo dėlei

Manau visais laikais buvo ir ateity dar bus žaidėjų, kurie nebuvo tinkamai įvertinti. Man asmeniškai, vieni iš tokių yra Tadas_Xbox, Rimuks_Lpi ar tas pats Ignas_Eox. Jūsų nuomone, kuris žaidėjas(-ai) yra labiausiai neįvertintas(-i)?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Man tai atrodo, kad Lauris_Hud. Nes nedave IV lygio, nes tipo draudime yra. Manau čia kaip tik būtų proga pasitaisyti ir įrodyti, kad pasikeitė. -rep jasonui.

O jei rimčiau, tai tikrai manyčiau Eoxas buvo neįvertintas ir paliktas be progos normaliai pasireikšt komandoje. Jei žmogus tiek laiko išbuvo IV lygio adminu laukė, kentėjo, tai tikrai turėjo gaut progą bent į kažkokias rimtesnes pareigas. Neįvertino pastovumo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ką galiu pasakyti visais laikais buvo jei turi draugelių jie tave priderins į komanda jei neturi niekaip. Pats esu kiek baninęs ir taip toliau. Stengiausi veltui, nieko negavau todėl ir nebesistengiu nei jungiuosi. Aišku čia manau ne man vienam buvo, bet ką padarysi. 8)Su papeikimų rašymais toli Sanra nenueisi. Daug žaidėjų nebuvo įvertintų todėl ir paliko lmg. O taip būdavo jei nežaidi lol ar cs:go apie komanda gali pamiršti nu seniau kiek pamenu buvo ir dabar manau tas pats like. Tad nieko nepasikeites tas lmg.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Neįvertintas manau Ignas_Eox, puikiai dirbo kaip administratorius, kaip šaltiniai davė informacijos, siekė prižiūrėtojo, bet matyt pasidavė ir daugiau nepasiekė (arba nežinau kas jam atsitiko.), bet manau jam būtų buvę pasisekę po kurio laiko (tik noro reikia turėti), ir pritarsiu Džymasui, jog Tadas_Xbox. (Ir, būnant išrinktu dyleriu direktoriumi nepasisekė išsireikšti, nes po pertraukos buvo grįžęs ir darbuotojų pas jį nebuvo, nes kiek atsimenu, jo nepažinojo. Neperseniausiai dar ir buvo išrinktas.)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

@tomas_torreo vienintelis kuris globalas šitoj masofkėj, ir šiaip pastangos ryškiai matėsi žn. Rašo čia kažkokius tedis ted :D:D gavo per mažiau nei du mėn tiek, kiek kiti po du metus išbuvę komandoj negaudavo. Admin prižas ar kas ten, nu karočia daxuja dilof tik dėl to, kad fanta buvo draugelis belekox ir prastumdo visur kur tik paprašydavo c: 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

griffin'opps labiausiai neįvertintas, kadangi, jau metai su viršum kaip forumo moderatorius, daugiau nei pusmetį teamspeak moderatorius ir vip prižiūrėtojas, o pareigų jam keist neleidžia. nemanau, jog vienintelis manau, kad ši persona labiausiai tinka į globalius moderatorius.
@Griffin_Opps

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Rytis_Carbon rašė:

griffin'opps labiausiai neįvertintas, kadangi, jau metai su viršum kaip forumo moderatorius, daugiau nei pusmetį teamspeak moderatorius ir vip prižiūrėtojas, o pareigų jam keist neleidžia. nemanau, jog vienintelis manau, kad ši persona labiausiai tinka į globalius moderatorius.
@Griffin_Opps

Tu nebejuokink jis tiek pat padarė kaip Kesa tik pradžioje pasistengė paskui jau nebeįdomu. O kas neįvertintas tai manau Ignas_Front arba Maustas va tie  tai duodavo vaizdų seni žaidėjai žinosit o nauji eikit n*

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes(-čių), Dwayne_Wiinston rašė:

Tu nebejuokink jis tiek pat padarė kaip Kesa tik pradžioje pasistengė paskui jau nebeįdomu. O kas neįvertintas tai manau Ignas_Front arba Maustas va tie  tai duodavo vaizdų seni žaidėjai žinosit o nauji eikit n*

nesiputok, seni, kiekvieno nuomonė skirtinga, aš tais laikais kuomet žaidei tu, nežaidžiau, o gal, buvau apleidęs projektą. nepriimk visko į širdį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 51 minutes(-čių), Edward_Harrell rašė:

@tomas_torreo vienintelis kuris globalas šitoj masofkėj, ir šiaip pastangos ryškiai matėsi žn. Rašo čia kažkokius tedis ted :D:D gavo per mažiau nei du mėn tiek, kiek kiti po du metus išbuvę komandoj negaudavo. Admin prižas ar kas ten, nu karočia daxuja dilof tik dėl to, kad fanta buvo draugelis belekox ir prastumdo visur kur tik paprašydavo c: 

Kam jau kam, bet Tau tikrai Edwa nereikėtų kalbėti, o ypač apie mane " draugeli ".
Čia tau toks fun fact, kai Fanta mane pasikvietė dėl IV ( Aš buvau užblokuotas jo ), tai tipo belekoks draugelis buvo, ne? Nebesvaik " agirdi".
Ir tavo tie eiliniai vertinimai " du mėn kiti du metus išbuvę " - yra šūdo verti. Nes ką nori tuo įrodyt? Lygint kokį nors Julių, kuris buvo kelis metus, bet nieko nedarydavo, nes neturėjo laiko, bet vis tiek stovėdavo komandoj, o tu verkdavai, nes norėdavai jo vietos? Kas liečia kitus TeamSpeak kad ir moderatorius, kad juos pramuštum ir pats ten atsidurtum? Kai dėl Tavo paskyrimo į moderatorius ( TS ) turėjau aš verdiktą " draugeli ". Sad part tas, kad nieko jo neprašiau, pats siūlydavo kur norėčiau nueit, nes nieko kišt nebuvo ką. Ir yeah, prisimenu tą mūsų pirmą pokalbį, kai sakei, kad aš nieko nevertas, nes atseit esu šviežias veidas ir ką ten norėjai siūlyt? eox'ą? kai pats žvengdavai iš to vaikio? " Nebesvaik " x2.
Šneki eilinį kartą šūdus, kai nieko net nežinai " behind the scenes ", kai Fanta realiai niekados nieko nedarė, o tik klausinėjo manęs ką reikėtų daryt, nes buvau VIENINTELIS, kuris toje sušiktoje komandoje iš tiesų stengėsi kažką keist ir tobulint, o ne kaip kiti, kas liečia ir Tave, kurie tiesiog maldavo šūdą ir išsipisinėjo, kad tipo laiko nėra, nors visi tiesiog kapodavot lolą. ( Nieko nesakau, buvai ir tas, kuris iš tiesų stengėsi daryt GFX ir aplamai prisidėjai prie projekto / visų tų konkursų ) ir taip toliau, kai visi tie konkursai, eventai, atrankos būdavo parašytos mano ranka, o ne Luko, nes kaip pats žinai, jis tam laiko neturėdavo.

Iš dalies gal ir keista, kad pradžioj čia tipo belekoks " hate ", tada vos ne " prisimazinimas ", o kai išėjau ir palikau Tave ant ledo dėl skinų, ir vėl ta pati išsipisinėjimo roža? Tipo geriausias sprendimas buvai komandoj? TMV dar pasakyk, kad būtum tikęs labiausiai, kai visuomet ateidavai į kanalą kur yra šmaros, kad tik prisimazint, kai visi nekęsdavo tavo tokio elgesio, nes būdavai nekviestas, bad habit, but again - Edwa, nieko nepakeisi, eilinis tu.

But shit, i'm disappointed. Maniau shut down'inau Tave vieną sykį bloge, neturėjai žodžių tik žvengt galėjai iš tiesos, komandoj tipo draugelis, dabar dingau, tai manai galėsi stumt, kai visi tiesos nežino(nežinai), o tu buvai eilinis komandos narys, kuris nieko nežino, o aš žinodavau viską ir darydavau viską už Luką, nes buvau geriausias variantas ir iš tiesų dėjau pastangas? " Nebesvaik " x3. 

Oh ir btw, spėk dėl ko iš viso tas restartas buvo, kažkoks judesys, galvoji Edgarui tiesiog šovė į galvą " kažką " padaryti?  " Nebesvaik " x4.

Nors ir turi tą draugę, sakė, kad pasikeitei kaip asmuo, bet viduje likai toks pats šūdų krūva, kuris tik naudos sau ieškosi ir šūdą šneka už akių. Kodėl? bbž, maniau išlindęs į realybę galbūt pradėsi vertint paprastumą ir tikrumą, bet nesikeiti. Kas yra liūdna, nes kam jau kam, bet tau mažiausiai čia kažką reikėjo apie mane sakyt, nors ir niekas tikros tiesos nežino, bet Tu tikrai jos nežinosi. Tik tikriausiai reikės nuliūdinti, kai Lukas iš viso tau nenorėjo dar duot to TS mod'o, o aš jį paskatinau, nes vis gi.. fuck it, why not? Gi čia " ari " kelis metus, kad būtum įvertintas.
Skirtumas tik tas, kad nesvarbu kiek laiko įdedi čia, esmė pats asmuo, jo siekiai ir iš tiesų įdėtas darbas, o ne atsikelimas, ateit šūdo pamalt ts'e ir € užsidirbt, nes tipo " kodėl ne ? "

Sad, Lukai, tikėjausi kažko rimtesnio iš Tavo pusės, but oh well. Kaip pasakytų : " Kai kurie žmonės visiškai nesikeičia, kad ir kiek stengtumeis įkalt proto, logiškumo, bet žmogus nesikeis tol, kol pats nenuspręs pasikeist ". Think about it, sir.

Pradėkit vertint tikrą gyvenimą, o ne internetinį verskit į realybę.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Manau visada taip buvo ir bus, jog vieni stengiasi kažko pasiekti, stengiasi kažką pagerinti serveryje, teikti pagalba ir taip toliau, tam, jog būtų pastebėti ir būtų suteiktas šansas, bet tai nebūna įvertinta ir tai būna suteikiamą to nevertiems žaidėjams. Kaip ir dabar, mano nuomone, dėl laiko galbūt stokos, galbūt dėl tingėjimo, renkami žmonės į komanda, bet tai suteikiamą betkuriam iš artimesnių(draugelių), nei to vertiems žaidėjams. Šiuo metu taip pat, yra LMG komandoje tokių asmenybių, kurie nėra verti tų pareigų, nei vieno neišskiriu, bet yra tokių, kuriems buvo suteikiamos pareigos, bet nieko gero su tomis pareigomis nenuveikią, nors yra tokių žaidėjų, kurie ties ta sritimi yra pranešesni, nei esami komandos nariai. Didžiausia problema manau yra ta, jog pareigos suteikiamos tiems, kurie jau turėją pareigas, o galbūt jų ir nemažai, o ne naujokams, kurie stengiasi, stengiasi būti pastebėti ir tikisi, jog jiems bus suteiktas šansas LMG komandoje pasireikšti, bet į tai nėra atsižvelgiamą, nes "tipo" nėra patikimesnių, nors kiekvienas yra skirtingas ir nepažystą, tai iš kur galima sakyti, jog nėra patikimų? Puikus pavizdys Gustis, išrinko forumo moderatorius be jokių atrankų, savo nuožiūrą, nes "ale" nėra patikimų žaidėjų, nors yra tokių, kurie tų pareigų siekė, jų norėjo ir kažką darė... Nojus_Box, turbūt vienas iš labiausiai nusimanančių asmenų šiuo metu serveryje apie modifikacijas, nei kuris kitas ir kodėl gi nepabandžius suteikti šanso? Mano nuomone, reikėtų labiau koncentruotis ties žaidėjais, kurie stengiasi ir rodo pavyzdį, o ne "draugeliams" ir senesniems komandos nariams, nebent, jeigu tie senesni komandos nariai rodo iniciatyvą ir norą pareigoms...

Tai tik mano nuomonė, hatinsit ar ne, jūsų reikalas, bet išsakiau ką norėjau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 22 minutes(-čių), Tedis_Ted rašė:

Kam jau kam, bet Tau tikrai Edwa nereikėtų kalbėti, o ypač apie mane " draugeli ".
Čia tau toks fun fact, kai Fanta mane pasikvietė dėl IV ( Aš buvau užblokuotas jo ), tai tipo belekoks draugelis buvo, ne? Nebesvaik " agirdi".
Ir tavo tie eiliniai vertinimai " du mėn kiti du metus išbuvę " - yra šūdo verti. Nes ką nori tuo įrodyt? Lygint kokį nors Julių, kuris buvo kelis metus, bet nieko nedarydavo, nes neturėjo laiko, bet vis tiek stovėdavo komandoj, o tu verkdavai, nes norėdavai jo vietos? Kas liečia kitus TeamSpeak kad ir moderatorius, kad juos pramuštum ir pats ten atsidurtum? Kai dėl Tavo paskyrimo į moderatorius ( TS ) turėjau aš verdiktą " draugeli ". Sad part tas, kad nieko jo neprašiau, pats siūlydavo kur norėčiau nueit, nes nieko kišt nebuvo ką. Ir yeah, prisimenu tą mūsų pirmą pokalbį, kai sakei, kad aš nieko nevertas, nes atseit esu šviežias veidas ir ką ten norėjai siūlyt? eox'ą? kai pats žvengdavai iš to vaikio? " Nebesvaik " x2.
Šneki eilinį kartą šūdus, kai nieko net nežinai " behind the scenes ", kai Fanta realiai niekados nieko nedarė, o tik klausinėjo manęs ką reikėtų daryt, nes buvau VIENINTELIS, kuris toje sušiktoje komandoje iš tiesų stengėsi kažką keist ir tobulint, o ne kaip kiti, kas liečia ir Tave, kurie tiesiog maldavo šūdą ir išsipisinėjo, kad tipo laiko nėra, nors visi tiesiog kapodavot lolą. ( Nieko nesakau, buvai ir tas, kuris iš tiesų stengėsi daryt GFX ir aplamai prisidėjai prie projekto / visų tų konkursų ) ir taip toliau, kai visi tie konkursai, eventai, atrankos būdavo parašytos mano ranka, o ne Luko, nes kaip pats žinai, jis tam laiko neturėdavo.

Iš dalies gal ir keista, kad pradžioj čia tipo belekoks " hate ", tada vos ne " prisimazinimas ", o kai išėjau ir palikau Tave ant ledo dėl skinų, ir vėl ta pati išsipisinėjimo roža? Tipo geriausias sprendimas buvai komandoj? TMV dar pasakyk, kad būtum tikęs labiausiai, kai visuomet ateidavai į kanalą kur yra šmaros, kad tik prisimazint, kai visi nekęsdavo tavo tokio elgesio, nes būdavai nekviestas, bad habit, but again - Edwa, nieko nepakeisi, eilinis tu.

But shit, i'm disappointed. Maniau shut down'inau Tave vieną sykį bloge, neturėjai žodžių tik žvengt galėjai iš tiesos, komandoj tipo draugelis, dabar dingau, tai manai galėsi stumt, kai visi tiesos nežino(nežinai), o tu buvai eilinis komandos narys, kuris nieko nežino, o aš žinodavau viską ir darydavau viską už Luką, nes buvau geriausias variantas ir iš tiesų dėjau pastangas? " Nebesvaik " x3. 

Oh ir btw, spėk dėl ko iš viso tas restartas buvo, kažkoks judesys, galvoji Edgarui tiesiog šovė į galvą " kažką " padaryti?  " Nebesvaik " x4.

Nors ir turi tą draugę, sakė, kad pasikeitei kaip asmuo, bet viduje likai toks pats šūdų krūva, kuris tik naudos sau ieškosi ir šūdą šneka už akių. Kodėl? bbž, maniau išlindęs į realybę galbūt pradėsi vertint paprastumą ir tikrumą, bet nesikeiti. Kas yra liūdna, nes kam jau kam, bet tau mažiausiai čia kažką reikėjo apie mane sakyt, nors ir niekas tikros tiesos nežino, bet Tu tikrai jos nežinosi. Tik tikriausiai reikės nuliūdinti, kai Lukas iš viso tau nenorėjo dar duot to TS mod'o, o aš jį paskatinau, nes vis gi.. fuck it, why not? Gi čia " ari " kelis metus, kad būtum įvertintas.
Skirtumas tik tas, kad nesvarbu kiek laiko įdedi čia, esmė pats asmuo, jo siekiai ir iš tiesų įdėtas darbas, o ne atsikelimas, ateit šūdo pamalt ts'e ir € užsidirbt, nes tipo " kodėl ne ? "

Sad, Lukai, tikėjausi kažko rimtesnio iš Tavo pusės, but oh well. Kaip pasakytų : " Kai kurie žmonės visiškai nesikeičia, kad ir kiek stengtumeis įkalt proto, logiškumo, bet žmogus nesikeis tol, kol pats nenuspręs pasikeist ". Think about it, sir.

Pradėkit vertint tikrą gyvenimą, o ne internetinį verskit į realybę.

Matomai, nelabai dar per tiek laiko pagauni, kada sarkazmą dėstau : )))) Akivaizdu, jog prieš Tave nieko blogo neturiu kai pamačiau kiek daug darbo įdėdavai į serverį, bet žinoma, pisai tekstuką tokį, nes įsižeidei :D:D Greitai sužiūrėjau ką čia parašei, tai AČIŪ, jog prastūmei visur kur tik įmanoma. Ir į tą patį TS modą : ))))

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Edward_Harrell rašė:

Matomai, nelabai dar per tiek laiko pagauni, kada sarkazmą dėstau : )))) Akivaizdu, jog prieš Tave nieko blogo neturiu kai pamačiau kiek daug darbo įdėdavai į serverį, bet žinoma, pisai tekstuką tokį, nes įsižeidei :D:D Greitai sužiūrėjau ką čia parašei, tai AČIŪ, jog prastūmei visur kur tik įmanoma. Ir į tą patį TS modą : ))))

" sarkazmas " ? gali nepasakot. Nieko prieš mane neturi? Gali irgi Lukai nieko nepasakot, tikriausiai abu žinom tiesą, tai ją galbūt ir pasilaikykim, nes vis gi... " Nebe tie laikai, kad malt šūdą čia " right? :):)
Gaila tik, kad iš atvirumo, pas tave eiliniai " atmazai ".
Prašom. (:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.