Jump to content
Armijos_Vadovas

[Apklausa] Kaip manote kur dingo Edga_Kesa

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų klausimas?: Kur dingo Edga_Kesa [Kas rasisit kad uzsilenke tas besyrdys ir neras nei vieno velikinio kiausinio nematomo]
2. Apklausos terminas: Kol servas užsidarys, nene jkj. 7dieneles
3. Apklausos tikslai: Issiaiskinti kur dingo pgr. admin edga_KESA 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Mano nuomonę Edgaras dingęs yra savo gyvenime, poilsiauja, dirba, praleidžia laiką su savo panelę. Jaučiu, nėra jam laiko projektui, gal kada atsiras jam laikas. Šimtų procentų Edga atsigautų, jeigu Frankis irgi leavintu. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 58 minutes(-čių), Nedas_Ventura rašė:

Mano nuomonę Edgaras dingęs yra savo gyvenime, poilsiauja, dirba, praleidžia laiką su savo panelę. Jaučiu, nėra jam laiko projektui, gal kada atsiras jam laikas. Šimtų procentų Edga atsigautų, jeigu Frankis irgi leavintu. 

Arba frankiui perleistu pgr.admina. O keša stapudovai kažkur išlekes su merga, vis del to žmogui jau ir metu ne 16-18 reikia ieškotis gyvenimo, o ne sampe pūt. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Juokingai atrodo, kai dauguma įvardina dingimo priežastį atostogas ar kažką panašaus. Tiesiog, projektas yra verslas, o šitas verslas jam nėra prioritetas, tai antraeilis ar trečiaeilis pinigų šaltinis. Mano nuomone, Edgaras dabar užsiemęs su pagrindiniu verslu ir jam skiria didžiausią dėmesį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Jimmy_Absolut rašė:

Juokingai atrodo, kai dauguma įvardina dingimo priežastį atostogas ar kažką panašaus. Tiesiog, projektas yra verslas, o šitas verslas jam nėra prioritetas, tai antraeilis ar trečiaeilis pinigų šaltinis. Mano nuomone, Edgaras dabar užsiemęs su pagrindiniu verslu ir jam skiria didžiausią dėmesį.

Trys dalykai, dėl kurių serveris šiuo metu išgyvena katastrofą:

1. Toshos palikimas
  2. 1.8 atnaujinimas
  3. Pinigų restartas

Tas pats kas laukti Kalėdų šventės. Linksmiausia dalis -  laukimas. Nežinomybėje žaidę žmonės kūrė savo žaidimą. 1.8 atnaujinimas atėmė visas viltis. Žaisti pasidarė nebeįdomu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 32 minutes(-čių), Gax_Gax rašė:

1. Toshos palikimas
  2. 1.8 atnaujinimas
  3. Pinigų restartas

Tas pats kas laukti Kalėdų šventės. Linksmiausia dalis -  laukimas. Nežinomybėje žaidę žmonės kūrė savo žaidimą. 1.8 atnaujinimas atėmė visas viltis. Žaisti pasidarė nebeįdomu.

Galbūt sutikčiau tik dėl pirmo, o dėl antro ir trečio - anksčiau ar vėliau būtume tokioje pačioje situacijoje kaip dabar, jei nebūtų tų variantų

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 10 valandas(-ų), Gax_Gax rašė:

1. Toshos palikimas
  2. 1.8 atnaujinimas
  3. Pinigų restartas

Šimtas metų mano palikimams ir visoms mano nuomonėms. Dėka manęs greičiau ne katastrofą išgyveno, o pakylėjimą ;)

O, kas dėl apklausos. Tai @Jimmy_Absolut visiškai teisingai įvardijo. Galiu patikinti, kad kiek man žinant Edgaras tikrai ne poilsiauja ar kitur atostogauja, tačiau dirba. Klausimas čia, ar LMG? Na, atsakymų ieškokitės patys :D Edgaras labai daug idėjų turintis žmogus ir jo sprendimai dažnai būna unikalūs, bei originalūs. Vienintelis dalykas dėl kurio reikšdavau jam pretenzijas, tai ne jo aktyvumas, nes tai nebuvo problema, bet negebėjimas adekvačiai skirstyti prioritetus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nei jis su kokia pana nei jis atostogauja,užsidirbo tuos pinigus iš tokių kaip dangis,bunex ir pnš ir dabar už tuos pinigus daro ką nori,nes nu mato jog beviltišką kažką keist kai nėr iš ko.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.