Jump to content
Deividas_Sultanss

Laikai kurie niekada nebesugrįž... R.I.P 2010 - 2019

Rekomenduoti pranešimai

Liūdna, jog tokie laikai praėjo, bent nors džiaugiuos, kad šiame projekte pradėjau savo karjerą 2014 metais, dar, kai būdavo gausūs veiksmai serveryje, nors buvau pajūtęs tą tikrąjį KOKYBIŠKO serverio jausmą. Tikėkimes, kad nors kažkokia dalis bus sugrąžinta į mūsų projektą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Kalbant apie dar senesnius laikus Žulikus,Svolačius,Sučiaras,Elita,MS-13 gaujas... Vapšie buvo kosmosas ką aš galiu pasakyti.. Gaujose daugiau buvo negu darbuose, žaisdavo 400 žaidėju, baninom vienas kita su reason'as " KEIKSMAI KEIKSMAI VIEN" nenoriu rašyti nes gausiu įspėjimu dar. Kariaudavom budavo faina,bet už tokius dalykus vienas kitam nerašydavom papeikimu kadangi nebudavo net tolko.. Tada visi seni veidai taipogi ir aš leavinom serva, po metu vėl visi kažkaip susibegom ir tada jau buvo nusikalstamos grupuotės jau darbai, tune,furos,dylai. Sutikau daug įdomiu žmonių kuriu ankščiau net neesu matęs serveryje kaip Jamalis,Jimmy ir visi kiti tikrai ju daug nevardinsiu nes tada beeleeekokiaa litanija susidarys... Su visom firmom irgy judedavom gerai nusikalstamom.. Tada ir atsirado tos visos " masės " :D Na o dabar ką galiu pridurti. Mešlynas belikęs uždaryti pats laikas jau šita šudservi.. Sorry ką įžeidžiau,bet nu yra kaip yra jeigu žmogus nesusitvarko savo " VERSLIUKO " ką jau bepadarysi ir šeip jau tokius žmonės kaip mane nebetraukia jau žaisti. Č\

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visa tai sukūrė žaidėjai, ne sistemos, tad teoriškai viskas dar įmanoma, nes ir masinis GW teisėsaugos prieš nusikalstamas buvo visai nesenai, o vieniems tai jau tapo serverio istorijos, kuri sukuria nostalgijos jausmą, dalimi. Tad viskas įmanoma, tik šiuo atvėju iškyla klausimas ar yra norinčių būti tais vedliais į įdomesnį žaidimą, užsikrauti naštą pradėti karą ar dar kažkokią nesąmonę, dėl kurios žaidimas taptų įdomesni?. Jeigu nusikalstamų ir teisėsaugų firmų direktoriai gražiai sutars tik asmeniškai, bet tarp firmų jausis žaidybinis pyktis, t.y. karas žaidime, tuomet serveryje vėl pasidarytų įdomu žaisti, rinktis pusę, ją atstovauti, kovoti, pykti, nervuotis, džiaugtis ir linksmai leisti laiką, kas ir yra svarbiausia šiame žaidime. Galbūt nelabai aiškiai viską išdėsčiau, nes jau ilgą laiką miego trukūmas, bet žinau ką sakau, nes taip prabėgo mano jau 4 eros ;)Tad viskas priklauso tik nuo Jūsų mieli dabartiniai serverio žaidėjai, nes mūsų, senų vilkų laikai jau praėjo, o sakyti nežaisdami serveryje mes galime bet ką

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

servas niekad nebuvo geras, visada cia buvo tos paslednos sistemos. Viska cia gimde hebra, kure savo "sistemas", zaidima dare idomesni sau, patys taisykles sau kurem. Kas prisimins kaip grobdavom trikampini hoteli su gesintuvais? Tiuninguodavom naujoku kurie laike teises masinas? Serveris mire - atejo nauji veidai, atejo verksniai, kurie iskart bega rasyt papeikimus, filmuot video, banint. Va atsakymas kas pakeite sita serveri. Visi normalus pacanai issilakste, liko stori prakaituoti ackarikai kurie neturi gyvenimo, ne visi, nesupykit, patys zinot kas normalus kas ne (:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gera prisiminti pats žaidžiu nuo 2016 metų ir kai būdavo apie 400 žaidėju vienu metu, man net PC lagindavo, o aš nepasiduodavau ir toliau žaisdavau. Gera prisiminti ir liūdną, kad tai nyksta po truputėli. Bet neužmirškim jog serveris jau gyvuoja daug metų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

na o va sitie netokie seni, bet dar veiksmo buvo (~1m atgal)

Zmones su kuriais augau serve @Jamal__Gibson, @Jimmy_Absolut, @Erce_Pukkas, @Airidas_Intelis, @Koala_Stonkus, @Edwa_Nmz, @Street_Bmx, @Danas_Lietuva, @Auris_Xesto, @Aurimas_Nrg ir dar daug senbuviu, kuriu nick neatkapstysiu. Nesu zinomas serve, nes nieko cia nebuvau pasiekes, nes I tai nedejau daug pastangu ir anksciau pasiekti kazka buvo 5x sunkiau nei dabar. Krc sekmes jums cia xebryte. Servas laikesi visa laika ne del sistemu, o del normaliu zaideju, kuriuos dabar turbut ant koju ir ranku pirstu suskaiciuotum.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pritariu Juliui, gerą serverį padaro ne sistemos, o patys nuostabus žaidėjai. Fainai prisiminti Koalos erą, kaip griaudavom visus, balaganas miesteliuose būdavo, tiek teisėsaugą mūsų prisibijojo.. O, dabar - nebėra tų senų žaidėjų, nes senus žaidimus, keičia naujesni ir geresni žaidimai. Kaip ankščiau, dabar taip nebebus. Neapsimeskim durneliais, jei to nežinom, ir net nerašykit, jog "tikiu, dar gali taip būti", serveris nebesurinks 400 žaidėjų skaičiaus, pernais metais, vos prisimenu budavo 250-260, kas metus žaidėjų skaičius krenta. Realiai, šiame projekte normaliai pradėjau žaisti nuo 2015 kažkur, gal dar vėliau. (Buvau padaręs didelę pertrauką.). Tiek pas Storas_Katinas (kadaise buvo fūrų direktorius) buvo euforija būti firmoje, ir dalyvauti pačiame veiksme ir gerai praleisti laiką, pasijuokti panašiai.. Dabar, palaidojom tą laiką, ir džiaugiamės, kol galim dar čia žaisti. It was cruel in the past!!! 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jau jūs tų žaidėjų nesurinksit, visi seniai pilnamečiai, turi darbus, kitos veiklos, o dabar belieka tik stebėt, kaip kariaujat ne žaidime, o forume - "gavau free ban, nuimkit jam admin" "apšaudė mane, viskas rašau papeikimą" t.t. PS. Keša grįš, padarys atnaujinimą, vėl visi subėgsit :DD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.