Jump to content
Gustis_Gustisss

Firmų valdžios pokyčiai

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Paul_Kaiser
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mech
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Offline_Matas
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: neklausinėk nesamoniu, mana reikals, mani pavaduos ne tavi, eik gultis
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: ?

Redaguota nario Paul__Kaiser
Patvirtinta - mergs pavaruom

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantvydas_Zigass
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Dyleriu pavaduotojas
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Neturesiu pastaruoju metu laiko zaisti sampo, tad nemanau, kad apsimoka laikyti ta pavaduotoja. Dekui Extazy_Kiss uz suteikta sansa ir didelis aciu komandai!
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 7 d.

•  
Redaguota nario Mat_Himplin
Dėkui už darbą. Sėkmės kituose planuose.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Extazys
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Dyl bosas
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Nebera laiko, bei motyvacijos zaisti lmg, padariau kazka su firma, surinkau keleta zmoniu paspardziau teisesauga ir tiek, kaip pirmai erai, visai gal ir nieko :D Dekui @Eimis_Mag uz suteikta sansa pasireikst, dekui visiem kurie buvo firmoje ir kartu judejo kurie palaike ir fsio takoja, tia tia chebra uzeisiu dar pasaudyt gal kada <3 :D Dekui @Kenny_Silver kad dura pastumei pirmom dienom ;d Dekui @Paul_Kaiser kad su serijom darbuotoju putima tikrinai, didelis dekui @Mantvydas_Zigass su tavim pajudejom gerai dekui uz visa pagalba :D Didziausias dekui @Koala_Stonkus uz visus furistus kurie parbego pajudet firmon :D 

4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: Nuo 01-05 iki 02-03

Dėkui už darbą. Patenkate į JVS.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jarek_Blackhead
2. Jūsų atstovaujamas darbas: pd
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Rokas_Absolut @Remiss_Retro
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Darbuotojai dirba nuo pat pirmųjų dienų firmoje, neabejoju, jog padariau klaidą pačioje pradžioje pasirinkęs ne asmenybę o vardą. Dabar, ilgai analizaves šiuos darbuotojus. MATYDAMAS jų akivaizdžias pastangas, norą pasiekti kažką žaidime. AŠ VISIŠKAI ESU UŽTIKRINTAS jų galimybėmis. Galbūt nėra tiek patirties, kiek jos galėtu būti, tačiau aš neabejoju, kad čia jie jos pasisems labai daug. Tikiu, kad subūriau gerą ir tvirtą pavaduotojų komandą. Neabejoju, kad firmos procesas toliau tik augs ir progresuos.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: tikrai taip

Patvirtinta, pavaduotojai gali būti paskirti - sėkmės naujose pareigose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsistatydinimo anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Setono_Degtine
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:DJ pav
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Drk motyvacijos neturi laikyt drk laiko kad laikyt ir visk ant pavu sprando. Pats nieko nedaro reikalauja iš kitų daugiau nu krc klaida padariau pasiemes pava nebedraves su drk sėkmės kas ims pava :D 
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:Jvs Bus ač

Dėkui už darbą. Patenkate į JVS. Direktorius gauna įspėjimą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Paul_Kaiser
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Mechanikai, Direktorius.
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Visų pirma gauja atsirado, reik nepamiršt kaip šaudyt :D Su mechais gange neparijudėsi, nenoriu lv ratų bėgt už tai, kad mechai gaujoj kmr. Dėkui @Lauris_Hudd už pagalba, @Gvidas_Boomeris kad swatu griobanu mašinas iš bazės pyzdinot su @James_Splite, @Koala_Stonkus už amžinai tvarkinga KMA :DDD, pakrapščiau čia kažką ir užteks, soriuks Magai, žinau kad supyksi, nu bet ka jau čia :D Atiduok ta drk Extaziui ir lai daro buliu kautynes, paka. @Koala_Stonkus polkos žingsneliu kaip sakoma :DD
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: nuo 26d, bet kaip ten pl sako? Laimingi neskaičiuoja? Nu tai tiek

Dėkui už darbą. Patenkate į JVS. Direktorius atitenka Nojus_Extazy

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Extazy
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai <3 
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Gtaa_Fresh
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Šį žaidėja ilgą laiką pažįstu, mačiau kai pasireikšdavo kitose firmose. pasirodydavo visada puikiai padarydavo firmoms didelį indėlį ir žaidėjų skaičių. Norėčiau duoti pabandyti jam pasireikšti mechanikų firmoje, bei padėti man apsiprasti šioje firmoje. New account new start
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Visiškai Taip ! 

Redaguota nario Eimis_Mag
Patvirtinta, sėkmės naujosiose pareigose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): J_B
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: PD 
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Atsitiko gyvenimas. Realiai tai dėl laiko stokos. Atidaviau maksimumą kiek galėjau. Gyvenime esu labai užimtas žmogus, spaudžia darbai, mokslai, santykiai ir šeimyninis gyvenimas. Paprasčiausiai net turėdamas laiko turiu jį skirti kitiems darbas pasidaryti. Tikėjausi, kad atrasiu jo šiek tiek daugiau, tačiau kuo toliau, tuo labiau man jo pritrūksta. Nenoriu nei vieno peikti ar kažkuom skųstis, man viskas tiko ir patiko, užmerksiu akis tiek kai kuriais nesutarimais ar negražaus žaidimo momentais nes tai nėra tiek svarbu, kad butu aptariama, tai normalu. Labiausiai noriu padėkoti savo kolektyvui ir pavaduotojams. Jeigu ne jūs, nebūtų buvę nieko. Dėkoju tam kolektyvui, kuris buvo lojalus ir ištikimas, nekalbu apie tuos, kurie į pd ateidavo tik kaip į pereinamą darbą link aukštesnės instancijos, nors prieš juos irgi nieko neturiu, nes tokia šio darbo paskirtis šiam žaidime. Aišku jeigu būčiau kitos frakcijos direktorius, tarkim tų pačių swat, galbūt viskas būtų kiek kitaip, ta firma nereikalauja tiek įdirbio ir pastangų naujokams, kadangi jie į swat ateina jo perėją  praktiką policijoje, automatiškai swat valdžiai yra šiek tiek lengviau. Bet pd buvo mano pasirinkimas ir kaip bebūtų juo aš džiaugiuosi, vėl gi tai buvo patirtis. Ačiū pavaduotojams už didžiausia indėlį, nes kuomet manęs nebūdavo (o nebūdavo dažnai) jie atlikdavo visas pagrindines užduotis ir įgyvendindavo mano sumanymą. Rokai, Tomcikai, dėkoju už jūsų atliktą darbą, esu įsitikinęs, kad ilgainiui pasieksite dar aukštesnes pareigas ir puikiai vykdysite DP užduotis. Harrelli, tau skiriu ypatingą padėka, tu nuostabus žmogus. Vienintelis pasisakymas ką noriu pasakyti DP, tai atsižvelkit į visų 3 mano pavaduotojų darbą, jie verti daugiau nei pavaduotojo posto, daugiau jums neturiu ką pasakyt, neturėjom jokių santykiu, tik pareigybinius. Taip pat dėkoju nusikalstamoms, koalos fūristams, ekstazio dylam, koalos gaujai. Be jūsų nebūtų buvę jokio įdomumo, dėkoju už dažniausiai sąžiningus grobimus ir puikiai išlaikytus tarpusavio santykius. Labai džiaugiuosi, kad tarpusavį niekada nesipykom ir puikiai palaikėm visus ryšius, šiam žaidime tai ypač svarbu. Asmeniškai visų neminėsiu, manau kiekvienas žinote, kas nusipelnėte padėkos. Ji galioja visiems nusikalstamu pavaduotojams ir kai kurių neutralių firmų valdžiai. Taigi, dar kartą dėkoju už suteiktą galimybė, atidaviau viską ką galėjau, žaidime dar susimatysim, kažkada galbūt ir valdžioje, will see. Linkiu didžiausios sėkmės būsimam direktoriui. Ačiū dar kartą. Peace <3

4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 26d. 

Dėkui už darbą. Būsite įrašytas į JVS, sekmės tolimesniuose planuose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Inferno Player
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos Departamentas
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Edward Harrell
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Rolandas, turi bendrą požiūrį, kad kaip ir aš turiu į visą šitą reikalą, esame pažįstami jau ~ 3 metus realybėje, yra tekę tiek jam, tiek man pas jį valgyt namuose ir tik jis vienas iš po vakarienės pas mane, grįžęs namo išvažiavo į ligoninę. Šiaip tai, asmuo atsakingas, turintis savo balsą firmoje, pareigose nesiblaškantis, tikrai padės, gelbės jei to reikės. Manau bent pradžioje jis man padės važiuoti tinkamu keliu ir aš jį pripratinsiu prie babūnės maisto. Važiuojam Žaklina.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: O ką darysi...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gta_Fresh
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Mechanikai
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:  Ne mano firma mechanikai, motyvacija nusprogo per 7 dienas supratau kad nevertą stengtis kai visi daro ką nori. Dzenkūjų už tą pavaduotoja Ekstazi. https://www.youtube.com/watch?v=PlRIoEu7ucA
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: Savaitė nds inc

Patvirtinta, JVS, direktorius gauna 1 įspėjimą. Dėkui už darbą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis :Vardas_Pavardė): Nojus_Extazy
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai 
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):  @Rokas_Absolut
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Seniai bendraujam , matau žmogaus motyvacija ir aplamai daug idėju žmogus turi tokio man ir reik firmai.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Teip 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis :Vardas_Pavardė): Nojus_Extazy
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):  @Paul_Nesu 
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Visada aš tave matau kaip žmogų kuris kupinas labai daug idėjų reik jas gyvendint ! 
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Teip 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnoldas_Supermenas
2. Jūsų atstovaujamas darbas: SWAT 
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Jeffry_Boyka @Justas_Galingauskass
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Visą savaitę stebejau visus darbuotojus, būtent jus labiausiai atsispindejote savo SWAT veikloje, aktyviausiai pildote/tikrinat sistemas taip pat aktyviai dalyvaujat žaidimo veiklose, padedat man, realiai manau jog jau laikas jums užimti kažką rimčiau ir padeti man valdyti firmą, esu įsitykines, kad tokie kaip jus laikysit kardana ir busit šalia, taip pat noriu suteikti šansą pasireikšti kaip pavaduotojais ir sustiprinti mūsų serverio SWAT firmą. 
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Ceejay
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Fūristai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Rokas_Swaggg
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:  Žmogus su manim sėdi jau 3 metus nuo mano gaujos sukūrimo. Nuo to laiko visur kartu būna ir padeda, tad manau jis pribrendo pirmajam pavaduotojui. Iš jo tikiuosi aktyvumo, dėl kurio darbuotojai gaus daugiau motyvacijos dirbti darbą. Sekantį pavaduotoją rinksiu iš tų darbuotojų kurie stengiasi, rodo aktyvumą, ir kažkiek pavadovauja veiksmų metu.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gytis_Qpk
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Medikai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):John_Moron
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Šiuo žmogumi pasitikiu 100% žinau, kad nepaves, visada su manim kartu buchalina. Lapakjū klinikos nebus apleistos šio žmogaus.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: tep

GINTI SAUGOTI PADĖTI

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Inferno_Player
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos Departamentas
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Mepas_Nrg
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Šio žmogaus rodomos pastangos, jau spėju pasiekti kiekvieną mano firmoje dirbantį žaidėją. VIsų pirma, daugelis firmoje dirbančių asmenų tam pritarė, jo rodomas noras man jau įsiskverbė į smegenis ir jo atsidavimas žaidimui tikrai retas, palyginus su daugeliu. Realiai šis asmuo, pateisina mano lūkesčius renkantis pavaduotoją, o kaip jam seksis, tai duok dieve tik teigiamai. Z A K I S
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Kaip kitaip

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Dyleriai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Kentas__Meska
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Reikia pirmo pavo ekstra. Antra zmogu maciau pas Supermena ir neissikeles buvo. Veiklu daug nedare, bet ka tu ir pridarysi, ant kliuciu begiot ? :D Manau grobimus netinges daryt.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Himplis sake kad teks :( 

Patvirtinta, pavaduotojas gali būti paskirtas - sėkmės naujose pareigose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Ceejay
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Fūristai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Ponas_Hoperis
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Žmogus buvęs transformacijų komandoje padėjo labai daug, vėliau nusprendęs paliko transformacijų komandą ir padėjo man, pasakė ko trūksta, ko reikia. Veiksmuose sugeba pavadovauti, tiek man ir reikia, tikiuosi iš tavęs aktyvumo ir motyvuotumo, sėkmės.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: tep.

Patvirtinta, pavaduotojas gali būti paskirtas - sėkmės naujose pareigose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edward_Harrell
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Šiaulių Policijos pavas.
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Atvirai, gaila ir gėda, kad viskas taip gavosi. Kai gavau pavaduotoją pas Jareka, dėjau labai dideles pastangas ir manau daug kas tai matė. Nebuvo kažkoks tai tikslas kažkam kažką įrodyti, jog galiu tai daryti, tiesiog ankščiau nebūdavo tokio didelio noro ir galimybių, kaip yra atsiradusios dabar. Gaila, kad surinkome tikrai nuostabų kolektyvą su Inferno, kad ir koks mažas jis buvo, bet buvome šeima. Žinoma, atėjo dauguma darbuotojų dar nuo Jareko laikų, nežinau, ar dėl manęs, ar dėl darbo, ar apskritai dėl naujovių..  Didelė gėda prieš mūsų šviežutį pavaduotoją @Mepas_Nrg, kuris labai stipriai stengėsi bei rodė pastangas šioje firmoje jau nuo Jareko laikų. Gėda, kad tokiam bachūrui teko pabūti šitame krėsle tik porą dienelių ir pajusti tą visą atmosferą. Taip pat, labai didelė gėda prieš darbuotojus, vis gi, buvome šeima, savi bajeriai, savos nesąmonės, pastovūs išsidirbinėjimai ir t.t.. Tiesą pasakius, tikrai faina pabūti valdžioje, pakontroliuoti darbuotojus, praleisti smagius vakarus kartu ir išlaikyti gerą nuotaiką savame rate, bet supratau, kad jau laikas trauktis. Vis gi, gyvenimas nestoja, reikia žvalgytis toliau, gal su samp'u ir baigta, gal ne, kaip dievas duos. Gavau pasiūlymą pereiti į kitas pareigas, bet vis svarstau ar verta. Netrupinkim, einam prie esmės. Ačiū labai visiems už paaukotą jūsų laiką, už nuostabų kolektyvą, už palaikymą. Didelis AČIŪ @Zygis_Budrys už nuostabius grobimus/įsiveržimus, bratūha, žaidėm draugiškai ir tikrai ne dėl pinigų, o dėl veiksmo. Didelis AČIŪ @Gytis_Kjupk medikams, kurie atvirai, nuostabūs. Surinktas labai puikus kolektyvas. Ačiū @Kalendra_Ristunas, Jurbarko mafijai @Dwayne_Winston, @James_Splite, @Mantvydas_Zigas, @Lukas_Bloopers ir visai kitai šmarai, kurie tikrai įrodė, kad gali būti labai rimtos personos ir dirbti šitame darbe atsakingai. AČIŪ @Arnoldas_Supermenas už pagalbą. Taip pat, didelis Ačiū @Nojus_Ceejay, kad pas jį darbuotojai po savaitę prasedėjo firmoje, nors buvo NDS'e. Nu karočia, pasaka. Važiuojam toliau.
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: manau pakankamai.

Patvirtinta, dėkui už darbą, sėkmės tolimesniuose planuose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):James_Splite
2. Jūsų atstovaujamas darbas:Jurbarko FM
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):Dwayne_Winston
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:padės sugalvot daug dalykų naujų ką įvesti šitame darbe turi daug idėjų ir nemanau, kad mane paves.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Inferno_Player
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Policijos Departamentas
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Grynai šiuo metu, surinkau visus į TeamSpeak'ą, kas pas mane darbavosi, kas šiuo metu buvo prisijungę. Nebenorėjau slėpti visų tų kalbų nuo darbuotojų, kalbėti tik su DP asmeniškai. Tai darau pirmą kartą, rašau palikimą "pasišikęs" , tikrai gaila, skaudu, nes tą žaidimą, pasakysiu tiesiai šviesiai - labai sureikšminau (om) kartu su Edwa. Gėda tai milžiinška, nes tikrai niekada taip neteko kalbėti, apie tai galvoti, visą laiką kiek turėjau pareigų, niekada negalvodavau apie palikimus, apie kiek laiko planuoju išbūt, to nebūdavo, nes įsitaisydavau labai patogiai ir šiltai. Ties tokiais dalykais, esu labai jautrus, bet galų gale nusprendžiau, kad toks direktoriavimas, manęs pačio netenkina, nenoriu per savo darbo dienas, sukrauti visko savo pavaduotojams ir duoti tik uždavinius, kuriuos jie turi įvykdyti už mane arba kol manęs nėra. Tikrai ne, čia jau jokio malonumo šiame žaidime nebelieka, nei man nei čia žaidžiantiems žaidėjams. Galbūt, jei dabartinė situacija būtų buvusi kiek kitokia, tai dar gaaaaal ir būčiau pasvarstęs, bet tikrai yra kaip yra, persiplėšt nesinori ir negaliu, o laiko pačiam asmeniškai tomis dienomis, kai dirbu nebelieka visiškai, nes jeigu iškart grįžęs šoku prie kompo, nes nepersirengęs darbinių rūbų, jūs patys pagalvokit, ant kiek manyje vyrauja atsakomybė ir noras nenuvilti savų, savo šeimos, kaip sakė Harrellis. Patyrėm visokių akimirkų, buvo visko, ir pykčių ir daug juoko, galbūt nebuvau tas direktorius jūsų akimis, kokio jūs norėjot, galbūt ne visiems suspėjau padėti ir atsakyti laiku.  Kiek galėjau, tiek skyriau laiko, galbūt daugelį nuvyliau tokiu savo sprendimu, bet manau, kad esu prispaustas pats savęs prie sienos ir nebelieka man kur trauktis. Ačiū visiems, už pagalbą, už veiksmą, už bendradarbiavimą, nuoširdumą. Tikrai nesiruošiu visų taginti, bet sakysiu taip. Kas buvot ir padėjot, kas dalyvavot kartu su manimi visur kur ką darėm, tiem noriu padėkoti labiausiai. Pavaduotojams taip pat, už jų atsidavimą ir supratingumą. Nors jau ir kalbėjom su Eimiu prie visų, bet pabandysiu suteikti rekomendaciją dėl MEPO NRG, toks žmogus, šiai dienai būtų tinkamas vadovas, galbūt jis nėra stiprus forumo erdvėje, galbūt jam kiek sunku išsireikšti, bet jo tas atsidavimas, aktyvumas ir noras, palaužė mane ir paskyręs jį, tuo didžiavausi, bet šiuo momentu kaip Lukas sakė ir didžiulė gėda. Ačiū kas buvot <3 
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: NDS, tiksliai nežinau.

Patvirtinta, dėkui už darbą, patenkate į JVS, sėkmės tolimesniuose planuose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Starka_Gerietis
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Kaip ir minėjau duosiu šansa naujokui pasireikšti ir apmokinti sėkmės su pirmu pav dv nenuvilk :)
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: teip 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marcka_Fernandes
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Taxi/Transporterių pavaduotuojas
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Noriu save išbandyti kituose firmose, norisi veiksmo. Dėkui visiem darbuotuojam, kurie buvo su manim :D @Matis_Mind didelis dėkui tau, kad priėmiai mane į taxų gretas, buvo smagu dirbti su tavimi. @Nojus_Extazy nu už bendras veiklas dėkui :D
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: Nuo 2020.01.08

Patvirtinta, dėkui už darbą, sėkmės tolimesniuose planuose!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas:

2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Paul_Nesu
3. Priežastys, dėl ko atsisakote šio Pavaduotojo: Nepyk Paulai bet aktyvumas tavo visiškai 0 skaitykim ačiu už viską ką padarei dėl mūsų <3 
4. Pavaduotojo išbūtas laikas šiose pareigose: 11 day 

Patvirtinta, JVS, direktorius gauna 1 įspėjimą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gytis_Qpk
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Medikai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Deividas_Kol
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Žmogus buhalina medikuose jau 4-ta era, stengiasi, pasitikintis savimi, visada prisijungęs. Dabar užima Vyriausio prižiūrėtojaus pareigas, susitvarko puikiai, paprašau kažką padaryt - padaro. Naujas pareigose, bet manau susitvarkys be problemų.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Konešna

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.