Jump to content
Gustis_Gustisss

Firmų valdžios pokyčiai

Rekomenduoti pranešimai

Atsistatydinimo anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karka_Djd
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Policijos Departamentas, pavaduotojas.
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Vasara bei darbas.
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 14d.

Redaguota nario Gustis_Gustisss
Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Aidas_Lithuania
2. Jūsų atstovaujamas darbas:PD
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):Lio_Soo
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Žmogus turintis nemažai patirties ir tieisiog laimėjo atranką.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip.

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Razer
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Tuninginiai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Gas_Gas_
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Atnešantis daug motyvacijos, pastoviai aktyvus, labai daug padedantis . 
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Koldunu_Vagis
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: FTB Direktorius.
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?Iš karto galiu pasakyti, jog tai nebuvo lengvas apsisprendimas, tačiau atsižvelgus į dabartines bei tolimesnes aplinkybes deja turiu palikti šias pareigas. Kalbant apie direktoriavimą iš pradžių tai buvo kažkas wow, kai po sunkių rinkimų vis dėlto pavyko gauti savo pirmąjį direktorių. Tuo metu galvojau, jog darysiu viską, kad firma būtų produktyvi bei įsimintina net ir palikus pareigas. Asmeniškai manau, jog ši dalyką man pavyko įgyvendinti, nors ir serverio situacija nebuvo pati geriausia, tačiau visuomet išlaikiau 8-15 darbuotojų skaičių, kai serveris vos siekdavo 70 žaidėjų ribą. Galiu prisipažinti, jog pirmosios dienos gavus direktorių buvo pakankamai sunkios, kadangi pats vienas nusprendžiau tvarkytis su firma, tiek kuriant forumo temas, tiek užsiiemant firmos plėtra. Vėliau pradėjau įsivažiuoti į direktoriavimą ir realiai supratau, ko iš tikrųjų reikia pačiai firmai. Kalbant apie tolimesnius įvykius firmoje, tai jų buvo visokių, momentais tekdavo ir pasipykti su darbuotojais, tačiau visuomet siekiau vieno tikslo - rasti bendrą kalbą su darbuotojais. Niekada nenorėjau būti, kaip kažkoks tėvas, kuris nurodinėja ką sakyti, papraščiausiai norėjau sukurti jaukią atmosferą, kurioje būtų faina žaisti ir kartu praleisti savo brangų laiką. Nepaslaptis, kaip ir rinkimuose minėjau, jog įkvėpimo sėmiausi iš gerbiamo @Julius_Liaudis, nes šis žmogus yra tikras pavizdys visiem direktoriam, tikiuosi, jog dar bus proga tave išvysti pareigose. Labiausiai norėčiau padėkoti savo pavaduotojams: @Setono_Degtine @Azuolas__Kirminas @Linas_Lobisss @Games_Profe, kurie prisidėjo prie mano firmos plėtros ir skyrė savo brangų laiką jai. Manau savo žodžius rinkimuose įvykdžiau, jog kiekvienas žmogus, kuris stengiasi ir rodo motivaciją gali pasiekti to, ko trokšta. Sėkmės jum mano brangieji pavaduotojai, galbūt dar teks išvysti jus ir direktoriaus pozicijoje, tik nenuleiskit nosies, o siekit savo tikslų. Taip pat norėčiau padėkoti ir garbingam buvusiam dp: @Einaras_Bmw, kuris pasitikėjo manimi ir suteikė šansą paragauti direktoriaus duonos. Galbūt ir buvo neigiamų žaidėjų nuomonių apie tave, tačiau man išlikai tikrai garbingu pavyzdžiu bei puikiu dp. Labiausiai patiko, jog buvai sąžiningas ir teisingas dp, kuriuo visada galima buvo pasitikėti. Norėčiau žinoma padėkoti ir @Gustis_Gustisss, kuris, nors ir netikėtai peremant dp pareigas, stengėsi atitaisyti serverio padarytą žalą bei rasti bendrą kalbą su direktoriais. Viskas ok Gusti, palieku tik direktorių. Kaip gi  nepadėkojus ir savo darbuotojams, kurie palaikė mane viso direktoriavimo metu ir buvo tikri angeliukai su ragais <šypt>. Taigi apibendrinant palieku direktorių pagrinde dėl laiko stokos. Taip pat už poros savaičių išskrendu ir Lietuvoje tikrai nebūsiu mažiausiai apie savaitę , todėl nemanau ar verta laikyti direktorių tam, kad laikyti. Manau, jog savo tikslus ir norus įvykdžiau ir pats metas užleisti savo kėdę direktoriui, kuris turi noro bei motivacijos tęsti FTB darbo funkciją serveryje. Taip pat neslėpsiu, jog vasaros dabartiniai karščiai irgi lemia mano apsisprendimą, nes kai geri orai lauke, nesinori skubėt namo, o kaip tik norisi mėgautis vasara, tačiau tai nėra tas kirtinis rodiklis. Dar viena priežastis, jog greitu metu planuoju pradėti dirbti bei išsilaikyti vairavimo kursus, tai manau, jog nelabai rasiu daug savo laiko serveriui. Su komanda tikrai neatsisveikinu, taip kad manau, jog dar tikrai mane išvysite žaidime, forume bei ts3 programoje. Tai ka, iki kitų kartų, galbūt dar mane išvysite direktoriaus pozicijoje, tik po šiokios tokios pertraukėlės. Čiau braškės, koldunčikas out :**
Keletas atsiminimų iš mano eros: 
https://imgur.com/a/J7MCpox.
Na ir special video, už kurį esu be galo dėkingas @Jeremy_Osama.

O čia, kad nebūtų taip nuobodu:

4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 2 mėnesiai 11 dienų arba 72 dienos.

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeremy_Osama
2. Jūsų atstovaujamas darbas:Dyleriai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):@Dominykas_Miguel
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Labai motyvuotas jaunuolis, kuris padės man įsivažiuoti su firma ir puikiai mane pavaduos.Taip pat homofobiškų pažiūrų.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Adidas
2. Jūsų atstovaujamas darbas:Medikai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Linas_Dolex
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Draugiskas, aktyvus. Ismanantis savo darba.

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Adidas
2. Jūsų atstovaujamas darbas:Medikai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Setonas_Velnias
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Kaip tik gavau direktoriu is kart pasiuliau, bet atsisake o dabar pasirinko sias pareigas, na sis zmogus yra motyvacinis, niekad su juo netruks veiklu bei zodziu kuriuos skatins darbuotojus nepalikti sio darba, beabejo vasara i aktyvuma neziurim, bet visada jis buvo aktyvus, tikiuosi bus ir dabar, renkuosi nes tai pirmasis mano kandidatas i pavaduotojus buvo, bet gavosi jog paskutinis tapo. 

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

2. Jūsų atstovaujamas darbas: Dyleriai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Vilius_Venturas
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Kažkada man suteikė šansą,kuriuo pasinaudojau ir esu dabar kas esu.Reik judesio servui tai pagnali.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Tikrai taip.

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Gas_Gas
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Tune Pav,
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Nebėra noro būti pavu, lauke karšta nebesinori sėdėti prie pc... , Didelį AČIŪ tariu @Deiivis_Razer už suteikta šansą būti pavaduotojumi, bei ačiū @Rytis___Sapkus už gerai praleista laiką.
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:nž

Patvirtinta. Juodasis sąrašas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

2. Jūsų atstovaujamas darbas: Tuninginių direktorius
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):  @Rokas_Kviestas
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Motyvuotas žmogus. Kai manęs nėra, jis tiek daug padaro...Aš net nustembu..Tikrai vertas Pavaduotojaus Lygio!
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip, prisiimu.

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

2. Jūsų atstovaujamas darbas: Tuninginių direktorius
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):  @Rytis_Sapkussss
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Ilga laika dirba pas mane firmoje, tikrai nemažai padares...Veiklos turintis vaikinas, turi ka veikti su tininginiais.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip, prisiimu.

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aidas_Lithuania
2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos direktorius.
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė)@Edga_Fox
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Atėjo, pamatė, pasistengė ir padarė tai kas yra neįvertinama.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip. 

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Jeremy_Osama
2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):@Dominykas_Miguel
3. Priežastys, dėl ko atsisakote šio Pavaduotojo: Nereik inkarų firmoj.Per savaitę nieko nenuveikė,tai sėkmės jam kitur.
4. Pavaduotojo išbūtas laikas šiose pareigose: 7dienos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Klecka_Yolo
2. Jūsų atstovaujamas darbas: SWAT direktorius
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):žmogų?: @Matas__Kurk

4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Taigi šis darbuotojas turintis smarvės, tikrai pasiryžęs kariauti su nusikalstama. + Laimėjo pavaduotojo rinkimus.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip visiškai, saugosiu globosiu ir rūpinsiuos.

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Jeremy_Osama
2. Jūsų atstovaujamas darbas:Dyleriai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Lauris_Hudd
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Turi daug patirties,gana aktyvus.Tai ko man reikia dabar kol esu šiek tiek užsiėmęs.
5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arnoldis_Arnoldis
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Medikų Pavaduotojas
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Visalaika ateina pradžia ir pabaiga,atėjau į medikų firma vien dėl to,kad Direktorius Geras mano pažystamas ir norėjosi jam padėti su firma ir tikrai padėjau kiek galėjau buvo dienų ,kad buvo labai sunku išlaikyti medikų firma,bet ir buvo pora savaičių osum.nes manau vasarą išlaikyti po 12-16 darbuotojų per dieną tikrai yra gerai.Su medikų firma tikrai daug ka nuveikiau ir tikrai manau,kad dauguma žmonių nenuvyliau vadovaudamas firmai ir Direktoriaus @Mindaugas__Adidass Bei Mūsų DP @Gustis_Gustisss,aišku norėčiau padėkoti savo kitiems Pavaduotojams @Linas_Dolex @Setonas_Velnias @Setono_Degtine ir Prižiūrėtojams Games_profe,Amfetamino_Fanatikas,Jokubas_Nas,Poliubomu_Mantve ir kitiems draugeliams už palaikymą ;) Paka Medikai ;) @Tadys_Kent Ka veikiam? ;) @Mindaugas__Adidass Mano vietoj pasimk Games_Profe arba jokubas_Nas ;)
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:42 Dienelės ;)

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lio_Soo
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Policijos Departamentas, pavaduotojas.
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Na ką, atėjo ir man tas metas kaip laikas pasišalinti iš pavaduotojo posto :( Kadangi pats pažadinau firmą labai dėkingas esu @Edga_Fox Žmogus tikrai turintis motyvacijos noro, bei ryžto daryti kažką, veikti ! Su juo nėra liūdna moka padaryti jog visa komanda būtų patenkinta. Taip pat @Edga_Fox Nuo mano žodžio gavai pavaduotoja tad, žiūrėk nedaryk cirku nekreipk dėmesio į tuos kurie apkalbinėja ar kažką sako iš blogos pusės, žinau jog bijodamas darai kažką bet palauk dar, ateis ta dieną kaip padarysi daugiau gal nei Aidas, kuris išvis dėjęs ant firmos, aš atėjau aš atgaivinau padariau savo ko labiausiai norėjau. Dabar mano laikas norėčiau jog ateitu į nusikalstama o gal į kitą teisėsaugos srity, stengsiuosi padaryti ir ten kažką tokio kaip su Policijos firmą! Džiaugiuosi jumis visais su kurie buvot kartų visad su manim kaip buvo sunku, taipogi noriu padėkoti @Nojus_Box kad sutikai mano sprendimų dėl prižiūrėtojo posto dėkoju tau jog padėjai tiek su modai's tiek su firmą. @Aidas_Lithuania Aidas, Aidas, na ką tų? dėkoju tau jog pasirinkai mane dėl pavaduotojo posto per rinkimus tikrai nuoširdžiai dėkoju, bet žmogau, ką pasakai tau tu jo jo gerai ir pnš arba rėkauji kaip vaikas visados leidi soundus ts ir t.t Taigi padėkojau tau už tai jog pasirinkai mane, sėkmės tau bet manau jau žlugs tavo tipo sukurta firmą nors aš ją padariau laimingą :) Noriu taip pat padėkoju @Sama_Tautvis Žinau jog jis nėra dviveidis kuriu šiame projekte yra pilną, kaip man sunku eina kartu iki galo, šiuo metų esu ir laimingas ir ne, laimingas dėl to jog, padariau tai ko troškiau viską savo laiką padariau su firmą daug geru dalykų, daug geru apmokymu kuriu direktorius nedarę gyvenime, maladec Tautvi esi, aišku buvo daug tu situacijų kada nereikėjo kištis ar pnš, bet draugas bus už draugą, spaudžiu dešinę ;) <12:10:38> "Nojus_Box" pokes you: čia rimtai palieki?
<12:10:44> You poked "Nojus_Box" with message: y
<12:10:48> You poked "Nojus_Box" with message: baigiu rasyt jau
<12:11:06> "Nojus_Box" pokes you: Nu ir nhj, žlugus firma be tavęs čia
<12:11:14> You poked "Nojus_Box" with message:  !:)

Visiems darbuotojams pasakiau, jei norit rinkitės negyvą firmą arba keliaujam toliau su manim kur bus daug daug daug veiksmo. Nežadu leavint serverio, tiesiog palieku ramiai firmą dėl direktoriaus, minusas tik direktorius šioje firmoje, geriau palik pareigas ir leisk kitam šia vietą nekankinęs žaidėju kurie nori pajausti malonumą žaisdami o ne būti kankinami.

Tai yra mano taktikos, ir mokinau @Edga_Fox jog per grobimus taip pat judėtu !

Ačiū dideli sakau visai savo firmai kuri buvo su manim ! Judam toliau nenuleidžiam rankų ne pirmas kartas ;) O kas lieką negyvoje firmoje lai kankina jus toliau ! <12:24:55> "Edga_Fox" pokes you: Buvo smagu  :P @Dwayne_Winston maladec ir tu draugas tavęs nepamiršiu ;) suksim programa :D
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 14d.

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas:

2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):@Antanas_Nolaiferis
3. Priežastys, dėl ko atsisakote šio Pavaduotojo: Neaktyvus, Nieko neveikiantis žmogus. Tikrai mažai padares mūsu firmoje.
4. Pavaduotojo išbūtas laikas šiose pareigose: 24d

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Geriausių dylerių,vidutinis direktorius.
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Krc atidaužiau visus ir fsio.Ne ne jei rimtai,tai dirbu dabar,tai laikau firma vien dėl dienų,o taip daryti pamoiną.Aišku nenoriu nieko sakyti,bet jei bl9t rinkimai nebūtų trukę mėnesį,gal bučiau daugiau nuveikęs.Tai vat vat...Aj dar tune loh9ai sudaužysiu ir nebūdamas drk.

Speciali padėka savo storajam meilužiui @Vilius_Venturas

Dar dėkūtis @Lauris_Hudd

Kžn daug,prakrutinau serverį dabar patys gyvenkit

GROBIMŲ KOFAS:
19-0

Ačiū už dėmesį 

P.s drk duokit Venturui
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:hjznjt vstk nds

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

2. Jūsų atstovaujamas darbas: Tune drk
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Wladek_Hulk
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Draugiškas , tikrai labai daug padariantys mūsu firmoje. 

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Wladek_Hulk
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Tuningo darbas Pavaduotojas
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Daro nesamones ir cia buti jau negaliu td negaliu cia buti pavas
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:2 dienos

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rytis_Sapkus
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Tune
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Deivis pasidarė pasikėlęs ir nebesinori su juo bendradarbiauti dėl kitos valdžios pusės neturiu nieko blogo.
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:6 dienos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Monika_Maser
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: SWAT firmos pavaduotoja
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Jau kuri laika svarsčiau palikti, tai štai ir atejo ta diena. Nusprendžiau palikt šeip dėl keleta priežasčiu, bet pagrindine priežastis, kad blogai išsirinkom pavaduotoja (Nieko blogo tirkai nesakysiu, bet čia tiesiog mano nuomone) Ačiu labai @Klecka_Yolo ir @Gustis_Gustisss už suteikta šansa.
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 35 dieneles 

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Aidas_Lithuania
2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Policija
3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Tiesiog padariau ką galėjau, pirmas direktorius nepavyko padaryti taip kaip išsivaizdavau, tai tiek. Direktorių norėčiau perleisti - Edga_Fox, ačiū tau seniuk, kad atlaikei kardaną kartu su manimi, o jei patvirtins perleidimą tai dar padalyvausim.
4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:30d virš.

Patvirtinta. Perleidimas svarstomas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arnoldis_Arnoldis
2. Jūsų atstovaujamas darbas:Fūristai
3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):@Tadys_Kent
4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Žinau kad patikimas žmogus kur aš ir jis kartu tai mėginam kažka kaip seniau.

Patvirtinta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar