Jump to content
Mindaugas__Adidass

"Heal & Care" ~ Nuolatinė atranka

Rekomenduoti pranešimai

1612ff15dfae8654db8813c827d16cf1591.gif

Šioje temoje vyks nuolatinė atranka į "Heal & Care" medikų firmą.

Įsidarbinimo reikalavimai

7.000 bendros patirties.
30.000 Eur darbo sutarčiai.
Bendrauti ir turėti "TeamSpeak3" programą.
Mokėti greit gydyti arba turėti "Keybind" programą.
Nebūti įrašytam į Nepageidaujamų Darbuotojų Sąrašą (NDS)
Susipažinti su pagrindine informaciją.

Anketos taisyklės

Nekeisti anketos šrifto, dydžio ir spalvos.
Nekopijuoti anketų.
Anketą skelbti tik pilnai užpildžius.
Nekeisti anketos stuktūros.
Per 10 minučių po anketos paskelbimo paspausti "Rodyti kas redagavo".

Anketa

Jūsų Vardas_Pavarde žaidime:  

Jūsų VVP nuoroda: 

Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): 

Kaip suprantate mediko darbą?: 

Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: 

Ko sieksite medikų firmoje?: 

Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: 

Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: 

Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: 

Trumpai papasakokite apie save: 

Ar turit TeamSpeak3 Programa?:

Sąvokos

Ambulance- 

Raindance- 

MONTGOMERY- 

Num 6- 

Keybind- 

Mindaugas_Adidas- 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Arnoldis_Arnoldis

Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Arnoldis_Arnoldis

Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): 200 arba daugiau.

Kaip suprantate mediko darbą?: Mediku darbas svarbus serveryje nes turi gydyti žmones,dalivauja grobimuose.

Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Ilgokai,kol direktorius bus Mindelis

Ko sieksite medikų firmoje?: Kolkas pabūsiu paprastu darbuotoju,o su laiku gal kažka.

Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: Nes draugas yra Medikų direktorius,tai reikia pas jį keliauti

Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: Grobimai,nes galima užsidirbti daug pinigėlia.

Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: ne

Trumpai papasakokite apie save: Draugiskas,bendraujantis,llnksmas 

Sąvokos

Ambulance- Transporto priemonė

Raindance- Mediku sraigtasparnis

MONTGOMERY-Lmg miestelis

Num 6- Suteikia Sarvu Arba HP Žmogui kuris yra šalia

Keybind- Keybinderis,kuriuo galima greičiau parašyti komandas

Mindaugas_Adidas- Medikų Direktorius

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Tadys_Kent

Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Tadys_Kent

Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): 300 arba daugiau.

Kaip suprantate mediko darbą?: Mediku darbas svarbus serveryje,turi reguoti i iskvietimus bei suteikti pagalba grobimuose

Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: laikas parodys

Ko sieksite medikų firmoje?: Kolkas pabūsiu paprastu darbuotoju

Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: Nes draugas yra Medikų direktorius,tai reikia pas jį keliauti

Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: dalivauti grobime

Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: ne

Trumpai papasakokite apie save: Draugiskas,bendraujantis,llnksmas 

Sąvokos

Ambulance- Transporto priemonė

MONTGOMERY-Lmg miestelis

Num 6- Suteikia Sarvu Arba HP Žmogui kuris yra šalia

Keybind- Keybinderis,kuriuo galima greičiau parašyti komandas

Mindaugas_Adidas- Medikų Direktoriu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Mindaugas_Zohan

Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mindaugas_Zohan

Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): 180 minučių ir į viršų, o afk būnu mažai ir tai tik su reikalu, tai negaliu pasakyti kiek tiksliai.

Kaip suprantate mediko darbą?: Mediko darbas yra vienas iš atsakingiausių darbų, kur sprendžiami gyvybės ar mirties klausimai. 

Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Pirmiausia privalomą dienų skaičių, o vėliau kaip Dievas duos.

Ko sieksite medikų firmoje?: Žaidime nieko nesiekiu, žaidžiu tik tam, kad gerai praleisti laiką.

Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: Nes dažniausiai dirbdavau teisėsaugoje, todėl sugalvojau pabandyti ir tuos kurie mum padeda, t.y. medikai.

Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: Esu teisėsaugos žmogus, todėl manau, kad mieliau priimčiau iškvietimą, nei gydyčiau užgrobėją, nebent grobime dalyvaučiau teisėsaugos pusėje.

Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: Deja, ne.

Trumpai papasakokite apie save: Esu draugiškas, ramus, mąstantis ir t.t.

Sąvokos

Ambulance- Tai yra pagrindinė medikų darbo transporto priemonė.

Raindance- Tai yra medikų darbe naudojama transporto priemonė - sraigtasparnis.

MONTGOMERY- Tai serverio miestelis kuriame yra ligoninė bei medikų darbas.

Num 6- Naudojant šį mygtuką galima greitai pasiūlyti šarvų arba gyvybių šalia esančiam žmogui.

Keybind- Yra programa, vadinama keybinderiu, kuria pasinaudojus galima daug greičiau suvedinėti komandas žaidime ar greitai sureaguoti į iškvietimą.

Mindaugas_Adidas- Žaidėjas yra medikų darbo direktorius.

Redaguota nario Minde_Zohan

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Martis_Forsas

Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/martis_forsas

Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON):  ON 2h, AFK tik jaile arba su reikalu.

Kaip suprantate mediko darbą?: Suteikti žmonėms pagalba, tokia, kaip pagydymas ar šarvų pardavimas.

Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Na iki tol kol neatsibos.

Ko sieksite medikų firmoje?: Pavaduotojo.

Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: Nes naujas direktorius, nauji išbandymai, bei naujas darbas noriu pabandyti ir šioje darbo srityje.

Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?:  Na man svarbiau būtų priimti iškvietimą, nes tai gal ir yra svarbiau ir mums ir žmogui.

Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: Neturiu.

Trumpai papasakokite apie save: Vardas Martynas, ,man 15 metų, kalbant apie mano charakterį tai nesu pasikėlęs, esu draugiškas, aktyvus, padedantis kitiems.

Sąvokos

Ambulance- Medikų transporto priemonė.

Raindance- Medikų oro transporto priemonė.

MONTGOMERY- miestelis, kuriame yra medikų bazė.

Num 6-  greitoji gui lentelė.

Keybind- programa, leidžianti greičiau atlikti tam tikras komandas.

Mindaugas_Adidas-  Asmuo, kuris yra atsakingas už visą firmą bei jos komandą.

Redaguota nario Martis__Forsas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Odis_Geza

Jūsų VVP nuoroda: 

Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): AFK - 120-200 ON - 200-400

Kaip suprantate mediko darbą?:  Mediko darbas tai gydyti žaidėjus miesteliuose, grobimuose, susišaudymuose ir t.t

Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje:  Mažiausiai 14 dienų.

Ko sieksite medikų firmoje?:  Sieksiu prižiūrėtojo o jeigu seksis gerai judėsiu link pavaduotojo.

Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?:  Senai dirbau medikuose noriu prisiminti vėl tą darbą ir kažko pasiekti firmoje.

Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: Dalyvauti grobime, nes grobimas yra svarbiau, todėl nes priimti iškvietimą gali kitas bendradarbis. O grobime labiau reikia šarvų bei gyvybių.

Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?:  Kolkas neturiu, nes dar nesu firmoje, nepažįstu žmonių.

Trumpai papasakokite apie save:  Esu ramus,bendraujantis,linksmas vaikinas, man yra 15 metų, daugumą laisvo laiko praleidžiu prie kompiuterio. Sportuoju.

Sąvokos

Ambulance-  Medikų pagrindinę transporto priemonė.

Raindance-  Medikų sraigtasparnis

MONTGOMERY- Serverio miestelis.

Num 6- Pasiųlo šarvų arbą gyvybių žaidėjui.

Keybind- Tai programą palengviną medikų darbą, su kuria galimą susirašyti komandas ir atlikti darbą sparčiau.

Mindaugas_Adidas-  Medikų direktorius.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Kaiser_Pro

Jūsų VVP nuoroda: 

Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): nezinau buni apie 4-5h (on

Kaip suprantate mediko darbą?: padedi zmonems pasiulai sarvu pagydai dalyvauji grobimuose 

Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: daug laiko negu privaloma nes esu dirbes

Ko sieksite medikų firmoje?: Aukstesnio rango bei pareigu 

Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: nes esu dirbes ir yra prikolna valdzia

Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: yra abudu ydomus ir jei reiketu koi iskvietimo speciau ir iki grobimo

Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: Taip  turiu dabar viesai neskleisiu nes rasiau kad sieksiu  pareigu

Trumpai papasakokite apie save: Dirbsiu papasakosiu kad butu ydomiau 

Sąvokos

Ambulance- Darbine masina

Raindance- sraigtaslarnis

MONTGOMERY- Miestelis kuriame mediku baze yra

Num 6- pasiulai sarvu arba gyvybiu

Keybind- programa palengvinanti darba automatinis rasymas paspaudus mygtuka

Mindaugas_Adidas- DIREKTORIUS Gerbiu toky

Redaguota nario Kaiser_Pro

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

Jūsų Vardas_Pavarde žaidime:  Black_Viper

Jūsų VVP nuoroda:  https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Black_Viper

Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON):  Per diena gal 400-600min, afk gal po kokias 5-10min išeinu, ir tai labai retai.

Kaip suprantate mediko darbą?:  Mediko darba suprantu savaip.

Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje:  Mažiausiai mėnesiai.

Ko sieksite medikų firmoje?:  Užsitarnauti pasitikėjima iš valdžios, bei kolektyvo.

Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?:  Nes senokai dirbau mediku, todėl noriu vėl čia sugrįžti.

Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?:  Svarbūs abu, todėl, kad man svarbiausia padėt žmonėm, neskirstau svarbiau grobimas ar iškvietimas.

Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?:  Kolkas ne.

Trumpai papasakokite apie save:  Esu Algimantas, man 16 metų, laisvalaikiu vaikštau į štangine, bei užsiimu rankų lenkimu. Nemažai laiko praleidžiu prie kompiuterio. Na kaip ir daug nenoriu rašyt, jei pateksiu, sužinosite daugiau apie mane.

Sąvokos

Ambulance-  Medikų darbinis automobilis. Kitaip sakant greitūškė.

Raindance-  Medikų sraiktasparnis.

MONTGOMERY-  Kaimelis, kuriame yra medikų bazė.

Num 6-  šarvų, bei heal pasiūlymas.

Keybind-  Tai programa su kuria vienu paspaudimu gali parašyti komanda.

Mindaugas_Adidas-  Medikų direktorius.

Redaguota nario Black_Viper

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Tautvis_Sama

Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Tautvis_Sama

Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): ON 360 AFK 30 MIN

Kaip suprantate mediko darbą?: Tai darbas kuris yra svarbus ties lmg serverio zaideju gydimu bei dalivavimu grobimu veikose bei padeti frakcijom isgyventi bei taip pelnyti pergale tarp susidurimo. Mediko darbas netik skirtas duoti gyvimiu o ir sarvu.

Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Ilgai menesi 2

Ko sieksite medikų firmoje?: Skyriaus vedejo

Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: Esu dirbes patiko kolektyvas bei puiki valdzia, darbas tiesa yra pelningas bei idomus.

Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: Abu labai svarbus bet rinkciausi jai buciau vienintelis medikas tik grobima nes geriau daugiau isgelbeti zmoniu gyvybiu nei viena.

Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: Pokolkas ne 

Trumpai papasakokite apie save: Esu ramus,pozityvus,komikabilus bei daug bendraujantis vaikinas.

Sąvokos

Ambulance- Mediku tr priemone

MONTGOMERY- miestelis kureme randasi mediku darbas

Num 6- greitasis migtukas universalus kai zmogus stovi sale taves ir nori greit suteikti pagalba.

Keybind- Komanda kuri leidzia suteikti zymiau greiciau bei istoliau zmogui sarvu arba givybiu

Mindaugas_Adidas- Mediku Drk

Redaguota nario Samas_Tautvis

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Jack_Strong

Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Jack_Strong

Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): 420 :)

Kaip suprantate mediko darbą?: Karoc gydai žmones nuo triperio važinėji po miestelius ir siūlai paslaugas :D

Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Kol pasieksim kažko :)

Ko sieksite medikų firmoje?: pavo drk mažum :D

Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: Mldc dyrikas ptirtį keltis ir pasiekt kažko aišku

Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: grobimas - svarbiau daugaiu šaibų gauni ir reliai svarbiau patys pagalvokit :D

Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: Žinoma

Trumpai papasakokite apie save: 16 Metų sergu triperiu laisvalaikis alus ir pnš 420 kai visad nu karoč per daug jau ir taip pasakiau :D

Sąvokos

Ambulance- Tačka būsikas tas didelis 

Raindance- Naikintuvas - Lėktuvas

MONTGOMERY- Miestas kur auga maybachas reliai vt 2

Num 6- Siūlai paslaugas

Keybind- Programa su kuria galima pasirašyti tekstą ir tsg ant kažkokios raides ir skelbinėti karoč

Mindaugas_Adidas- Drk mldc

Redaguota nario Jack_Strongs

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

Jūsų Vardas_Pavarde žaidime:  Grincs_Sto

Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Grincs_Sto

Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON):  afk gal buna puse valandos o prazaisti 10-12h tikrai

Kaip suprantate mediko darbą?:  Na medikai yra tie katrie apgydo visus serverio zaidejus bei padeda grobimuose tiek nusikalstamose frakcijose tiek teisesaugoje..

Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje:  Na planuojiu tikrai ne mazai bandysiu siekti skyriaus vedejo :D 

Ko sieksite medikų firmoje?: Skyriaus vedejo

Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?:  Nes paziurejus y savo darbo lentele pamaciau jug labai yra mazai darbo patirties tai siandien sumasciau ateiti sian

Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: Na manau sudalyvauti grobime...Nes ta iskvietima gali kiekviena priimti o y grobima nuvykti manau turi tas kuris tikrai patyres medikas ir sugeba greit apgydyti visus zaidejus

Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?:  Na siandien tikrai neturiu ka pasiulyti kad sugalvosiu tikrai issireiksiu

Trumpai papasakokite apie save:  Esu tikrai patyres su priziuretojais esu draugiskas suteikentis pagalba

Sąvokos

Ambulance-  Darbinis mediku autobusiukas

Raindance-  Mediku lektuvas

MONTGOMERY-  Makso hata ne jei rmt miestelis kur randasi mediku darbas

Num 6-  Greitasis mygtukas pagydyti zaidejas

Keybind-  Na kur paspaudi mugtuka ir pasiraso komanda katra esi pasirases

Mindaugas_Adidas-  Mediku direktorius

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Nojus_Moderk

Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Nojus_Moderk

Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): 250min afk bbzn

Kaip suprantate mediko darbą?: Suteiki zmonem pagalba

Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: dahuje

Ko sieksite medikų firmoje?: pinigu

Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: rymtas drk

Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: tai aisku grobime daugiau saibu :DD ir tiek

Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: viskas ir taip zjb

Trumpai papasakokite apie save: visi aiskei zino

Sąvokos

Ambulance- Mediku Transportas

Raindance- Mediku Lektuvelis

MONTGOMERY- Mediku mestelis

Num 6- Gryciau pagydai zmogu

Keybind- ir taip aisku

Mindaugas_Adidas- Direktorius      [panu]

Redaguota nario Dumu_Feje
Koks tavo pisalas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa

Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Paul_Walkeris

Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Paul_Walkeris

Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): Na turiu darba realu realiame gyvenime tai yra trys pamainos pirma nuo 06:15 iki 14:30h antra kuria dabar dirbu iki penktadienio 14:30h iki 22:45 [bunu namie 00:00] ir naktinę trečia pamaina 22:45 iki 06:15 rytine/naktinę aktyvumas tikrai didelis.Dėl antros pamainos 2~3valandos.

Kaip suprantate mediko darbą?: Esu buvęs Medikų direktorius pas Kobe_Ernestas, tai tikrai suprantu kad jo tikslas yra gydyti serverio žaidėjus, reaguoti į iškvietimus patruliuoti miesteliuose, susigaudyti kuo daugiau savo turimu žmoniu kuriems reikia pagalbos iš medicinos centro.

Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Tiksliai negaliu pasakyti nes esu užpildęs į Policijos direktoriaus pareigas, jei tektu laimėti rinkimus tai ilgai neušsibučiau, o jei ir neteks laimėti tai išdirbsiu 20dienu minimaliai.

Ko sieksite medikų firmoje?: Pavaduotojo turiu patirties šioje firmoje nes buvau du kartus pavaduotojas, ir viena kart direktorius 31diena atbuvau dėl kompiuterio techniniu problemu.

Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: Nes kaip ir sakiau turėjau patirties direktoriaus tiek pavaduotojaus šio darbo paskirtyje, ir šejp ramus darbas tenka dirbti ilga laika, noriu kaip tik daugiau patirties įgauti o gal net ir užsibusiu iki kol direktorius gyvuos.

Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: Priimti iškvietima, visu pirma mes neesame karo medikai, jei tai tarnauja tie karo medikai tai jie turėtu pirmiausiai grobimuose dalyvauti, mūsų tikslas priimti iškvietimus gelbėti serverio žaidėjus, bent jau kaip aš direktoriavau buvo karo medikai, kurie buvo paskirti grobimuose ir ju buvo tiktais 2darbuotojai teisėsaugos du darbuotojai nusikalstamamos pusės.Grobime visada galima sudalyvauti, o iškvietimu nebuna tiek ir daug, nes serveryje prastas žaidėju skaičius žaidžia.

Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?:Pradirbsiu savaite laiko tikrai direktoriui pateiksiu daug idėju.

Trumpai papasakokite apie save: Mano Vardas Karolis man yra 21metai, dirbu Vilniaus balduose, turiu savo laisvalaikio praleidima lauke, su draugais, net ir pabunų su krikšto sunum kartais bunu per daug užsiemęs, taip kad neturiu galimybęs prisijunti prie gta tai praneščiau valdžiai dėl mano neaktyvumo.

Sąvokos

Ambulance- Darbinė tr priemonę

Raindance- Darbinė tr priemonę

MONTGOMERY- Darbinė oro transporto priemonę

Num 6- Pagydyti greitesniu mygtuku serverio žaidėja

Keybind- Programa kuri padaro greitesni šio darbo komandu atlikima, ivedus į laukeli reikiama komanda, ir pasirinkus ant kurio turėtu būti ta komanda tarkime z raide, paspaudus z raide, automatiškai pasiulysime pagydyti serverio žaidėja suteikus, tiesiog paprasta heal komanda kitaip sakant gyvybęs bet ne šarvus.

Mindaugas_Adidas- Firmos Direktorius/Daktaras

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.