Jump to content
Gustis_Gustisss

SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

2NpA55F.png

SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

 

Pradedant nuo bendrosios apžvalgos, rinkimai buvo gana sudėtingi. Sulaukėme 9 kandidatų, iš kurių tikėjausi žymiai daugiau. Daugelis buvo pašalinti dėl pažeistų taisyklių. Keli kandidatai akivaizdžiai pradėjo žaisti dėl to, kad taptų direktoriumi. Aktyvumas galėjo būti žymiai geresnis. Ko gero, pasigedau idėjų šiam darbui. Aprašydami jas, puikiai pavaizduojate savo kūrybinį mąstymą visai projekto bendruomenei. Kiti buvo visiški naujokai darbe, tad šį kartą pasirinkome stipriausią variantą iš visų galimų. Kiekvienas galėjo skirti daug daugiau laiko anketos turinio tobulinimui. Nepatekusiems siūlau susisiekti su manimi Forumo asmenine žinute, aptarti esamas klaidas ir tobulėti ateityje.

 

Lil_Cobra - pradėjus skaityti anketą, iš karto išryškėja gramatinės klaidos. Svarbu paminėti, jog direktorius privalo būti raštingas. Žaidėjai turi suprasti, ką ketinate padaryti vadovavimo metu. Rašydami apie savo pasiekimus, juos apibūdinote vienu sakiniu. Deja, tačiau pasigedau išsamumo. Visgi, norisi sužinoti, kaip sekėsi valdyti firmą, kas buvo gero nuveikta. Labai džiaugiuosi, jog paminėjote apie norą pereiti iš neutralių frakcijų į teisėsaugos dėl savo idėjų tinkamumo būtent SWAT darbui. Galėjote jas aprašyti ar tinkamai išplėsti, tačiau visoje anketoje to neradau. Peržiūrėjus darbo patirtį, supratau, jog teisėsaugoje praleidote mažai laiko. Noriu priminti, kad darbo inventorius nėra koks nors kolektyvas ar valdžios atstovų rinkinys. Akivaizdžiai nukrypstama ir neatsakoma į klausimą. Vėlgi, neaprašėte, kokius ryšius sieksite palaikyti su kitomis teisėsaugos frakcijomis. Būdamas direktoriumi, siektumėte teisybės ir tvarkos. Atsakyta pakankamai teisingai, tačiau kokiais būdais galėtumėte pasiekti šį tikslą? Tenka pripažinti, kad nebūtų lengva. Paminėjote, jog neseniai sugrįžote po atostogų į mūsų projektą. Siekdami bet kokių pareigų turite rodyti iniciatyvą ne tik atrankos metu, bet ir prieš ją. Pasikartosiu, kad mes turime galimybę peržiūrėti kitų žaidėjų aktyvumą, todėl negalite išsisukti šioje situacijoje. Anketoje rašote: „grobimus, bei bandyti juos visus laimėti“. Grobimų Jūs neturite laimėti. Jūsų pareiga užkirsti jiems kelią ir stengtis atgrobti. Vis dėlto, SWAT nėra nusikalstama grupuotė. Kitą kartą siūlau skirti daugiau dėmesio anketai. Taip pat, teisėsaugoje praleisti žymiai daugiau laiko ir siekti užsibrėžtų tikslų. Ačiū už dalyvavimą.
 

Nedas_Ventura - nelabai mėgstu neapsisprendimo. Neseniai buvote Fūristų pavaduotojas, o jau ir vėl norite sugrįžti į teisėsaugos poziciją. Juolab, kad per pastarąją FTB agentų direktoriavimo kadenciją nepasižymėjote itin gerai. Siūlau pagerinti savo reputaciją teisėsaugoje ir bandyti dar kartą. Kai kuriuose atsakymuose yra nukrypstama nuo klausimo ir per daug išsiplečiama. Norėtųsi daugiau konkretumo. Apie idėjas minėjote, tačiau neišplėtojote, ko nepadarė ir kiti kandidatai. Iš stipraus vadovo charakteristikos tikėjausi žymiai daugiau. Iš dalies, buvo gerai atsakyta, tačiau pritrūko tam tikrų savybių. Pasigedau bendravimo su darbuotojais. Be jos - vargu, ar direktorius galėtų jiems normaliai vadovauti ir spręsti iškilusius klausimus. Stiprus vadovas negali būti atlaidus darbuotojams. Serveryje irgi nesate itin aktyvus (1 val. 25 min., iš jų AFK - 1 val. 9 min.). Noriu priminti, kad darbų prižiūrėtojų ir panašių dalykų nereikia rašyti tarp savųjų pasiekimų ir dar išsiplėsti. Jeigu sieksite išbūti direktoriumi kuo ilgiau, akivaizdžiai dykinėsite, o už Jus darbą atliks pavaduotojai arba kiti asmenys. Tokių direktorių nepropaguoju ir nenoriu matyti. Siekdami direktoriaus, turite išsikelti sau konkrečius tikslus vadovavimo metu. Galbūt, ir mano klaida, kad sukūriau pakankamai nesudėtingą anketą, kurios ne visi sugebėjo pakankamai gerai užpildyti. Taip ir neatsakėte, kaip planuojate kovoti su nusikalstamomis firmomis. Reaguoti į jų veiklą neužtenka. Reikėtų ir stipresnių argumentų, kad klestėtų tvarka Serveryje. Deja, bet ne šį kartą. Ačiū už dalyvavimą.
 

Klecka_Yolo - bene aktyviausias iš visų kandidatų. Beveik prieš mėnesį buvote tarybos narys ir prižiūrėjote teisėsaugos frakcijas. Iškart pažymiu, kad jose esate pasižymėjęs itin daug. Negalėjau nepaminėti tos vietos, kurioje išreiškiate kritiką sau ir teisėsaugai: „visi tai gali pasakyti, kad „musaras“ esu“. Per daug savęs nuvertinti nereikėtų, nes būtent teisėsauga gali prisidėti prie masinių veiksmų ir įdomaus žaidimo. Skaityti yra malonu, kai atsakoma konkrečiai, per daug neišsiplečiant. Kadangi anketą rašote viešai, turite pasakyti, ką planuojate įgyvendinti. Kad ir kiek žmonių tai skaito, Jūs vis tiek turite jiems parodyti savo gabumus, idėjas ir būsimą vadovavimo erą. Trūkumai darbe visada išryškėja praėjus tam tikram laikotarpiui. Tikiuosi, jiems atsiradus, juos galėsite tinkamai išspręsti. Apie komandinį darbą parašėte tik vieną teiginį, nors iš tiesų, yra daug. Dirbdamas komandoje, žmogus gali tobulinti savo charakterį, bendravimo įgūdžius ir daug kitų dalykų. Netgi nustebau, kad parašėte apie draugiškus santykius su nusikalstamų grupuočių direktoriais ar jų pavaduotojais. Tokių atvejų yra buvę, bet, visgi, šių 2 šalių požiūriai dažniausiai išsiskiria. Iš esmės, esate vienintelis kandidatas, kuris praleidote daugiausiai laiko SWAT darbe (13,014 XP), tačiau tai nėra pagrindinis rodiklis. Pakankamai reiškėtės teisėsaugoje ir prieš šią atranką. Manau, kad sukaupta vadovavimo patirtis ir įgūdžiai padės sukurti gerą erą. Noriu palinkėti kokybiškumo, pastovumo ir motyvacijos! Ačiū už dalyvavimą.

 

  • Direktoriui neišbuvus minimalaus laikotarpio, šis bus perleidžiamas antrosios vietos nugalėtojui.
  • Asmenys, kurie nebuvo paminėti apžvalgoje, turi 24 valandas susisiekti su manimi ir sužinoti nepatekimo priežastis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×