Jump to content
Jimmy_Absolut

[Apklausa] Mėgstamiausias kedų brandas?

Rekomenduoti pranešimai

Šiuo metu nešioju Reebok firmos batus, jie tinka ir laisvalaikiu metu, ir kažkur išvažiuoti, taip pat jie geriausiai tinka sportui. Pačio sportbačio medžiaga - tobula. Visus metus tarnauja jie, be jokių problemų. Taip pat sunkiai suplyšta. Pagal mane, šie batai yra man mėgstamiausi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Tipo geriausi man, tai nike air, nike air huarache ir taip skate nike (nežinau kaip čia juos mandriau pavadinti). Dar vansai seniau buvo visai prie širdies. Kas jau kas, bet jau adidasu tikrai nenešočiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

kappa 4 sezonus atitarnavo, kaip nusipirkau baltus, taip išliko tobulai balti iki pat pabaigos, kokį 20 skalbimų skalbenkėj atlaikė, bet šiaip jų nėra gražių, vienintelį modelį buvau radus, gaila daugiau nesu mačius, visi baisūs. Dabar  gerai eina Reebok ir Tom Tailor.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nežinau kodėl, man mėgstamiausias kedų brandas yra - nike ir new balance. (Daugiausiai nešioju nike, kartais užsidedu ir balansus.). Pasirinkau nike firmos kedus, nes pastebėjau, jie yra tvirti. Per metus laiko nesuplyšo. (Aišku, spardysi kamuolį ar dar kažką, suplyš greičiau.). Tokiu kedų kaip "puma", "adidas" dar neteko nešioti. Perku tik nike. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.