Jump to content
Jokubas_Nas

Pristatau Jokubas_Nas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jokubas_Nas
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Jokūbas. 16 metų.
3. Miestas, kuriame gyvenate: Kaunas.
4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Žaisti krepšinį su draugais ar šiaip išlėkti į miestą.
5. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios, kad esu draugiškas, nepasikėlęs. O blogosios, kad galiu greit susinervinti.
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Taip turiu katiną. Vardas - Menis.
7. Ar turite sesių, brolių?:Taip turiu 1 brolį ir 1 sesę.
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Man pasakė apie projektą draugai, viską supažindino ir taip pradėjau žaisti. O žaidžiu nuo 2016 metų.
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Esu buvęs fūristų pavaduotojas pas Vycka_Rycka ir dabar esu fūristų firmos direktorius.
10. Jūsų tikslai serveryje:Atlaikyti gerai fūristų firmą su daug žaidėjų ir, kad jie būtų patenkinti.
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Aš iš tikrųjų dažniausiai atstovaudavau teisėsaugos frakciją. Ir man didžiausią įspūdį tai paliko, Mat_Himplin era, pas jį esu buvęs jau dviejose erose. Viena man atrodo buvo 2016 metais, o kita šiais metais.
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Niekada nepasiduok.
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Projekte, tai Mat_Himplin.
14. Jūsų nuotrauka (būtina):

52494453_2241269882804191_2963396158564597760_n.jpg.d17a8fb4c03d1ce40ea075cd3b22efe0.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.