Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Aivis_Majes

Prisistatau Aivis_Majes

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aivis_Majes
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Aivaras, 18-ka
3. Miestas, kuriame gyvenate: ten kur prasidejo visa Motiejaus Valančiaus blaivybe x) (Varniai)
4. Jūsų pomėgiai, hobiai: heh turiu daug pomėgių ir hobių, pradėsiu nuo tų kuriuos pradėjau pirma, tai pirmas (futbolas) nuo pat vaikystės žavėjaus futbolu ir panašiai galėsiau pats pradėjau lankyti futbolo burelius ir man puikiai sekasi iki pat šios dienos važinejuos po varžybas kaip jos ateina. Tai kažkur pradėjau lankyt nuo 2 kl o dabar 12ktokas tai gan ilgokai žaidžiu ir nepagailiu laisvo laiko nuvaryti į treniruotes. Kitas ( šauliai ) į šaulius pradėjau eit baigiant 10 klasė, į savaitė vykdavo po 1 užsiėmimą, pirmi karta nebuvo iš didelio noro darnet svarsčiau eit ar ne :D bet vienintelis buvo motyvatorius mano BUVUSI mergina kuri buvo net gi pavaduotoja. Buvo laikas kail nesuejom teko išsiskirti.. Bet vistiek nepamečiau šitos veiklos pradėjau mėgti ir kiekviena savaite eiti į užsiemimus, žygiai, šaudymas, rikiuotė, drausmingumas, vadovavimas mane užbūrė. Ir šiandienai esu skyriaus vadas ( turiu savo skyriu ) kuriam dažnai tenka vadovauti ir mokinti. Šauliuose išmokau daug dalyku ko gyvenime pats nepamatysi, išmokau ieškot kompromisu, siekti geriausio sprendimo o ne tai kas lengva, siekti bendravimo, sutarimo. 3 dalykas tai yra tautiniai šokiai lankau jau apie 2 metus turiu puiku kolektyva, tai lyg antra šeima kuriuoje praleidžiama daug laiko. Kas antra diena vyksta šokiu repeticijas. Koncerntai, vakarones. Tad šitas dalykas tikrai labai subendrina. Sunkiausia tai kad baigiasi 12 klasė abituriento gyvenimas ir teks palikti visas šias veiklas be kurių neįsivaizduoju savo rutinos. Kartais tas nespejimas nuvaryt į visus burelius dažnai nervindavo, bet baigiantis mokyklai suprantu kiek daug pasisemiau iš tų visų dalykų ir, kad jei galėčiau tikrai dar eičiau ir eičiau.
5. Gerosios/blogosios savybės: gerosios ieškantis geriausio sprendimo, komunikabilus, draugiškas, padedantis jei tik įmanoma, pamokantis. Nesu aukso žmogus bet šiuo momentu nežinau kokios mano blogos savybės kiti sako jog rašau per daug negu reikia.. :D bet nemoku padaryt darbo atmestinai visad viska turiu užpildyt taip jog pačiam patiktu. Taip yra ir su nuolatinem atrankom net ataskaitom.
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: taip turiu pas mae augintiniu netrūksta. Turiu 3 šuniukus 2 lauke ir vienas namuose taksas - toris, pekinas - pukis, pekinas-tobis, ir 2 katinukus :D 1 - ryčka 2- puka
7. Ar turite sesių, brolių?: turiu 2 brolius ir 1 sesė, vienas yra mūsu mažylis 3 metukų kaip sakant pagrandukas. Kitas mano brolis dvinys 18 metų. @Qreox_Oree Su juo dažniausiai laiko ir praleidžiam kadangi panašumo turim gan daug. Į kiekviena serverio firmą einam kartu visad dirbam kartu nes su juo gan lengva būti. Kadangi paskutiniai metai kaip namuose kartu tai reikia džiaugtis manau paskutiniais metais kartu ;)
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: apie šita projekta sužinojau gan senokai gal 2015 metais gal seniau turėjau vieną klasioka kuris buvo gameris o aš dar nepajautes tos druskeles :Dbet visad mėgdavau pasiklausyt ka jis kalba, tai tiek pasakodavo apie LMG apie gaujas kaip jie kariaudavo dar pamenu kaip vadindavos " agurkiniai " tais laikais man buvo kažkas wow :D tos istorijos apie LMG apie veiksmus viska atrode kaip kokie herojai. Tai kažkaip vienintelis servas kuris mane traukė ir kuris trauks. Pats savo veiklą pradėjau tik 2017 metų vidurį.
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): nesu tas žaidėjas kuris esu pasižymėjęs, esu kaip sakant ta pelytė po šluota. Per visa savo karjera turėjau ne vieną pertrauką ir visad į rimtas pareigas žiūrėjau su baimė kol nebuvau subrendes nenorejau niekuo apsiimti, tad kai dabar esu šiek tiek daugiau ir subrendes esu FTB - Veiklų PRIŽIŪRĖTOJAS
10. Jūsų tikslai serveryje: tikslas pasiekti bent pabaduotojo postą, kilti karjeros laiptais. Įrodyti kad galiu būti atsakingas ir reikalingas.
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: pastaruoju metu atstovauju teisėsaugos frakciją FTB/SWAT ir čia ir čia buvau, bet vis gi didžiausią įspūdį padarė ne kiek direktoriaus era bet kiek gaujos lyderiaus era tai @Ignas_Host kuris kažkada įkurė savo gaują pavadinimu " KAVORIAI " kurie visad išliko mūsu atminty, buvau vienas iš tų kuris savo veiklą skleidė toje gaujoje. Ir buvau tada kai jis paliko žaidima tad šitas manė daug įkvėpė kaip žmogų kaip LMG žaidėją. 
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: tiesiog eiti pirmyn ir siekti tai ko nori. Nieko mandraus
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: didžiausi autoritetai tai kariuomenė dar ir dabar tenka pastovėt šalia Lietuvos vėliavos tai man sukėlė didelę motyvaciją ir nora būti jos dalimi
14. Jūsų nuotrauka (būtina): kadrai iš gyvenimo :Dd jei kontaktu norit PM

received_272386963392200.jpeg

FB_IMG_1551006312521.jpg

received_376307146502803.jpeg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.