Jump to content
Chili_Cloud

[Idėja] Inkasatoriu darbas

Rekomenduoti pranešimai

ANKETOS ŠABLONAS

• Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Chili_Cloud
• Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Mano idėja yra susijusi su inkasatoriais kurie vežioja pinigus iš bankų į bankomatus 

 Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Mano idėja yra padaryti inkasatorių darbą. Jie vežiotu pinigus iš banku į bankomatus. Gaujos galetų juos apiplesineti ir gabenti pinigus į bazę. Už tai jie gautų atitinkamą kiekį pinigų. O jei prireiktų galėtu užsisayti apsauginių apsaugą.
• Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Manau būtų daugiau darbų, būtų gaujoms daugiau veiksmo, ir apsauginiams būtų daugiau veiksmo. + Manau kad inkasatorių darbas gan įdomus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Iš vienos puses sutinku , o iš kitos ne. Sutinku dėl to jog tikrai apsaugai reiketu daugiau to veiksmo ir mano manymu šitas darbas tą padarytu , o iš kitos nesutinku nes yra jau kituose serveriuose :) bet manau jog galetu padaryti šita darbą nes davar išvis niekas nekviečia tos apsaugos , kad ką nors pasaugotu :/ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Kai sukuriate temą su savo idėja, privalote padaryti apklausą, pvz.: Siūlau serveryje įdėti komandą direktoriams, kad galima būtų išmesti neprisijungusius darbuotojus. Tada privalote padaryti apklausą: „Reikalinga idėja?“ - TAIP/NE. Temos, kuriose nebus apklausų - bus užrakintos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×