Jump to content
Gustis_Gustisss

Policijos Departamento direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

2NpA55F.png

Policijos Departamento direktoriaus rinkimų apžvalga

Po gana sudėtingų rinkimų, pagaliau išrinkome naują Policijos Departamento vadovą. Buvo tik keli kandidatai, dėl kurių ilgą laikotarpį buvo svarstoma. Ko gero, atsižvelgėme beveik į viską, ką tik žinojome apie būsimą direktorių. Šį kartą kandidatai vykdė praktinę dalį Serveryje, kuri ir nulėmė galutinį sprendimą. Apmaudu, tačiau abu negali pasigirti kažkokiais laimėjimais.

 

Aidas_Lithuania - iš visų kandidatų išsiskyrėte savo vadovavimo patirtimi, kurią parodėte gana neseniai. Iš tiesų, tikėjausi, kad pateiksite geresnę anketą. Visgi, norėdami tapti direktoriumi, turite parodyti savo įdirbį prie jos. Kai kurie atsakymai į klausimus nebuvo pilnai užbaigti. Pavyzdžiui, priežasčių dėl įsidarbinimo į Policijos Departamentą taip ir nepateikėte. Kalbėję apie darbuotojo idealą, labiausiai patiko dalis „toks, kuris nori suteikti pavyzdį kitiems“. Būtent toks turėtų būti, deja, bet kartais sudėtinga būtų tokius asmenis surasti. Žinoma, nebent Jūs ketinate išmokyti. Kaip ir pats minėjote, esate komunikabilus, ištvermingas ir atviras. Tai yra geros direktoriaus savybės. Dažniausiai jų gali prireikti teisėsaugos ar nusikalstamų frakcijų pusėje. Nemanote, jog galima išsiskirti iš kitų direktorių. Būtent aš, noriu matyti tokį direktorių, kuris sugebės įvykdyti šį pageidavimą. Bendrą ryšį su darbuotojais pradėjote aprašyti itin gerai, tačiau galutinai neužbaigėte. Rašydami apie tai, kad planuojate išbūti ilgiau nei metus, manęs neįtikinsite. Juoba, kad tai nėra lengva. Apskritai, visi 3 pažadai nėra patys geriausi. Tiesiog, įprasta statistika, kuria galima pasigirti kitiems. Norėtųsi žymiai geresnių. Pažymiu, kad į šias pareigas kandidatuojate ne pirmąjį kartą. Tačiau pastarąjį pateikėte daug kartų geresnę kandidatūrą nei dabar. Visą savaitę, prieš pasibaigiant rinkimams, daugiausiai buvote AFK režime. Praktinė dalis Serveryje susidėjo iš dviejų dalių: šaudymo ir vairavimo įgūdžių tobulinimo. Labiausiai patiko su žmogaus pagrobimu. Bet norėjau žymiai daugiau. Su dalyviais buvo bendrauta gražiai, maloniai. Net nebuvo užsiminta ar papasakota apie darbą Policijos Departamente. To labai trūko. Taip pat galėjote papasakoti apie save kaip kandidatą į direktoriaus pareigas. Suprantu, jaudulys padarė savo, tačiau jaudintis yra žmogiška. Neslėpsiu, vadovauti tikrai mokate, o direktoriauti galėtumėte. Tačiau ne šį kartą. Ačiū už dalyvavimą.
 

Dodo_Batiovic - ilgalaikis projekto dalyvis, pasižymintis sukaupta patirtimi. Anketoje išryškinate savo mokėjimą bendrauti su įvairaus tipo asmenimis. Išties, tai yra pakankamai gera savybė, kurią turėtų turėti kiekvienas direktorius. Įsivaizduojamas darbuotojo idealas nebuvo pakankamai stipriai apibrėžtas. Kaip ir pats minėjote, aprašėte tuos banalius dalykus. Norėjosi išvysti ir daug kitų savybių, kurių siektumėte išugdyti savo darbuotojus. Pažymėjote, jog iš kitų direktorių išsiskirsite kuriama atmosfera su darbuotojais. Kiekvienas direktorius turėtų palaikyti ryšį ir komunikuoti su darbuotoju. Anketoje minėjote, kad esate pasiruošęs sąžiningai kovoti su nusikalstamomis firmomis ir užtikrinti žaidėjų saugumą. Esu patenkintas matydamas ir susidurdamas su tokiais vadovais. Nors ir laimėjimų neturite daug, kaip ir pastarasis kandidatas, tačiau galite pasigirti savo patirtimi ir žiniomis, kurias sukaupėte būdamas paprastu darbuotoju. Taip ir nesulaukiau tinkamo atsakymo apie dėmesio skyrimą. Yra būtina pasirinkti tik vieną variantą ir jį argumentuoti. Direktorius turi užsibrėžti tikslą, ką jis nuveiks per vadovavimo laikotarpį. Pažadėjote itin daug. Labiausiai patiko darbo įdomumo sugrąžinimas. Visgi, norėčiau, kad to būtų siekiama ir pasiekta, tačiau dažniausiai aplinkybės gali sutrukdyti. Serveryje praleidote gana daug ir ne prieš rinkimus. Todėl, manau, kad siekiate gerai praleisti laiką. Juolab, kad anksčiau neužėmėte pareigų darbų valdžioje. Praktikoje pasirodėte vidutiniškai. Kaip ir buvo tikėtasi, daugiausia laiko skyrėte bendravimui. Iš kito kandidato išsiskyrėte tuo, kad daug kalbėjote ir papasakojote. Taip pat, buvo parodytas grobimo metodas. Nuoširdžiai linkiu sukurti gerą atmosferą ir įvykdyti pažadus. Ačiū už dalyvavimą.
 

  • Direktoriui neišbuvus minimalaus laikotarpio, šis bus perleidžiamas antrosios vietos nugalėtojui.
  • Asmenys, kurie nebuvo paminėti apžvalgoje, turi 24 valandas susisiekti su manimi ir sužinoti nepatekimo priežastis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×