Jump to content
Dedule_Deejay

politika. ameizing prezidento rinkimai. deejay įžvalgos ir nuomonė

Antrasis turas  

79 nariai balsavo

 1. 1. Kas laimės?

  • Gitanas Nausėda
   55
  • Ingrida Šimonytė
   15
  • Neturiu nuomonės
   8


Rekomenduoti pranešimai

Esu pilnametis. Jaunas lietuvis, vienas iš tų 56% žmonių, kurie ėjo prie balsadėžių ir balsavo už jų palaikomą kandidatą, kuris visgi turėtų atstovaut Lietuvos žmones artimiausius 5-erius metus. Dėl to džiaugiuosi, kurie ir LMGiečiai buvo ten - sveikinu, esat šaunuoliai, įvykdėte pilietinę pareigą ir, tikiuosi, tai nėra paskutinis jūsų kartas. Asmeniškai, rezultatai manęs nei kiek nenustebino. Kodėl? Leiskit paaiškinti.

Jei paklaustumėte prieš gerus metus laiko, kas turi realius šansus tapti šalies lyderiu, būčiau 90+ procentų sakęs, jog Saulius Skvernelis būtų puikus kandidatas atstovauti Lietuvą. Tuomet nebuvo expose'inta jo anglų kalba, jos nemokėjimas, taip pat ir skandalai su profsąjungom ir mokytojais, kurie jo populiarumui ne padėjo, o kaip tik jį sumažino stipriai. Karbauskio arogantiški pasisakymai, būtent valstiečių žaidimas su rinkėjų emocijomis ir populistiniai utopiniai kandidato pažadai, pavyzdžiui, 400 eurų pensijos ir 70 eurų vadinami "vaiko pinigai" tikrai jam galėjo kainuoti pergalę rinkimuose. Kiek pačiam teko skaitytis politologų įžvalgas, tai Skvernelis bandė padaryti tai, ką sulaukė Dalia Grybauskaitė prieš 5-erius metus - kitų kandidatų atakų ir ponas stovi ramiai, nereaguoja ir nekaltu veidu tęsia debatus. Tai šį kartą nesuveikė. Asmeniškai, neįsivaizduoju angliškai kalbėti nemokančio, tvirtos savo nuomonės neturinčio, populistiniais, populiariais pažadais besimėtančio buvusio policininko kaip Lietuvos Respublikos prezidento neįsivaizduoju. Taktika rinkimuose buvo įdomi - eiti per pensijinio amžiaus žmones, taip pat per provincijas ir regionus. Nebūtų tokia agresyvi kampanija - gal ir būtumėm pamatę jį su Šimonyte ar Nausėda antrame ture. Nebūtų prisidirbęs, Saulius galėjo drąsiai tapti prezidentu net pirmame ture, žinant jo populiarumą prieš tai. Skaudu tai sakyti, bet tai tiesa.

Kas maloniai (ne)nustebino - rinkėjų aktyvumas. 56.5 procento, lyginant su praėjusiais, yra geras rezultatas, bet tikėjausi daugiau. Pats pažįstu žmonių, kurie drąsiai galėjo ateiti, bet tiesiog tingėjo. Aišku, antrame ture aktyvumas stipriai nukris, tačiau, na, ką darysi. Toks tas politinis aktyvumas Lietuvoje. Tikiuosi, kad per artimiausius 10 metų bent tai pasikeis į gerą pusę. Kaip Tapinas yra sakęs: nerinksi tu, išrinks už tave. Kas turit rinkimų teisę - eikit ir balsuokit, tada galėsit skųstis valdžia, nes išrinko ne jūsų kandidatą. Toliau prie netikėtumų - nuvylė referendumo dėl pilietybės išsaugojimo rezultatas. Tikėjausi, kad tie 56 procentai nubalsuos teisingai. Tai būtų dar vienas didelis žingsnis integracijos į Vakarus link. Būtų buvęs praplėstas dvigubos pilietybės klausimas, kur būtų daug palankiau emigrantams, kurie nori išlaikyti ryšį su gimtine. Balsavau už, tik gaila, nepavyko. O drąsiai galėjo. Kalbant apie seimo narių mažinimą, lapo neėmiau, nes tai - pigus populizmas. Gaila, kad daug žmonių pasigavo, bet džiugu, kad referendumas neįvyko.

Apie du likusius - rezultatai nudžiugino! Du kandidatai, žiūrintys į vakarus, mokantys bendrauti, yra mandagūs, protingi, išsilavinę asmenys - Gitanas Nausėda ir Ingrida Šimonytė. Pagaliau jaunimas renka teisingus žmones! Nausėda, matomai, yra labai impulsyvus, nes dėl kai kurių savo pasisakymų visą rinkimų kampaniją sėdėjo ant dalgio ašmenų ir galėjo bet kurią akimirką sudegt ir stipriai kristi žmonių akyse. Laimei, tai nenutiko. Kalbant apie kandidatę, ji visą laiką kilo reitinguose ir įrodė, kad kai kuriose srityse yra labai stipri. Šimonytę galėčiau lyginti su Angela Merkel (kas nežino, tai - Vokietijos kanclerė ir viena įtakingiausių politikių pasauly). Abi - pseudo-krikščionės demokratės, nors matosi daug liberalumo savybių, abi mąsto kitaip ir stengiasi telkti, taip pat yra įtakingos ir valdingos asmenybės. Kas ir Anglijos politika daugiau domisi, puikus palyginimas būtų ir Jeremy Corbyn - socialdemokratas, kurį labai myli jaunimas ir išsilavinę žmonės. Tas pats ir su Ingrida. Aiškus ir jos rinkėjas - jaunas, išprusęs žmogus, aktyvus socialinių tinklų vartotojas. Pirmam ture jai suveikė ši taktika, būti ryškia ir drąsia, mielai reiškiančią savo nuomonę ir dalinančią interviu, bet ar tai suveiks ir antrame? Palikime intrigą antram turui. Pati yra ekonomistė, tačiau be kontroversijos praeityje neapsiėjo: 2009 metais yra apkaltinta "vogusi" pensijas tuomet, kai dar buvo finansų ministre. Vieni galvoja, kad ji pagilino ekonominę krizę ir atskirtį tarp turtingųjų ir neturtingųjų, kiti teigia, jog ji ištraukė Lietuvą iš beviltiškos situacijos, kas susiję su ekonomika. Įrodymų gal ir apstu, tačiau visgi laikai keičiasi. Šimonytė gerbėjų ratą susibūrė ir žmonės už ją balsuoja. Užsienio politikoje nelabai kas ir skirsis: sankcijos Rusijai turi būti, užmegzti broliški santykiai su kaimynais ir plati integracija į Vakarus. Yra už tos pačios lyties asmenų partnerystės įteisinimą, kas gali atbaidyti konservatyvesnius rinkėjus. Tačiau būtų geras variantas Lietuvai. Kampanijoje dažnai kalbama apie socialinę atskirtį, korupcijos mažinimą, kurti valstybę, kurioje nėra pamirštų žmonių.

Gitanas Nausėda... Ach, kur pradėt. Atsiprašau, jeigu būsiu bent kiek linkęs link jo. Neslėpsiu, balsavau už jį. Kodėl? Visuomet man jis patiko. Kaip populiarus ekonomistas, visada šnekėjo labai protingai ir ūkiškai, kad visi suprastų. Turi savo vietą. NEPRIKLAUSOMAS KANDIDATAS, kas man yra labai svarbu. Tai yra puikus įrodymas, kad kaip politikas yra lankstus ir sugebantis prisitaikyti. Matantis šalies ekonominę padėtį kaip tos srities specialistas, galbūt jis galės sumažinti socialinę atskirtį tarp turtingųjų ir skudžiųjų? Užsienio politikoje baisių reformų nebūtų - remia integraciją į ES, gerus santykius su kaimynais ir sankcijos Rusijai. Turi įdomesnių idėjų Lietuvai - "teisingumo taryba", kurią sudaro visuomenės atstovai, "regionų forumas", kur savivalda atsiskaito Vyriausybei, didesnį finansavimą kultūrai, rinkos ekonomikos plėtra. Siekia kurti valstybę, kurioje vyrauja pagarba, saugumas ir gerovė. Su jo pasisakymais irgi neapsieita be kontroversijos. Jau prieš euro įvedimą prognozavo kainų išlaikymą, o gal net ir kritimą. Kritikuotas sociologas Vladas Gaidys dėl to, kad visgi apklausoje leidosi į antrąją vietą, vėliau ištrynė, esą 'netinkamas laikas tokioms žinutėms', t.y. per šv. Velykas. Palyginimus paminint, jų galima rasti Lietuvoje. Tai - buvęs prezidentas Valdas Adamkus. Ta kultūra, vakarietiškumas, manieros, kalba, patirtis ir stipri nuomonė visose temose, diplomatiškas ir savaip įdomus asmuo. Koks jo tipinis rinkėjas? Universaliai. Atrodo, yra konservatyvus, tačiau galima pastebėti ir daug liberalumo, ir tipinės socialdemokratijos bruožo - geras visiems rinkėjams. Matėme, kad regionuose, kur, atrodė, kad karaliaus Skvernelis, visgi gana užtikrintai triumfavo jis. Tai įrodo jo universalumą. Tačiau dauguma rinkėjų yra vyrai, aukšto išsilavinimo ir geros soc. padėties žmonės, taip pat gana aktyvūs socialinių tinklų vartotojai. Pirmasis turas sekėsi neblogai, liko antras, tačiau yra patogioje padėtyje, iš kurios gali laimėti. Visgi praeities šleifas, SEB banko patirtys gali jam kliudyti koją antrame ture. Tačiau rinkimai prasideda iš naujo ir bus įdomu stebėti, kaip viskas klostysis toliau.

Taigi, apibendrinam. Nesvarbu, už ką balsuosit, jeigu eisit. Svarbiausia yra tai, kad išreiškėte savo nuomonę ir norą dalyvauti valstybės valdyme. Turim du gerus kandidatus, kurie yra tikrai verti šių pareigų ir gėdos užsienyje Lietuvai nepridarys. Džiugu, kad turime tuos rinkimus, kad esame laisvi! Ačiū, kad skaitėte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Kartais mane trikdo daugelio žmonių politinis neišsilavinimas ir ėjimas balsuot. Puse iš tų 56% nuėję balsuoti net nežinojo ką ta antra pilietybė darys, o dėl seimo narių mažinimo tai pagal juos aišku "Reik nes gi ten tie durnelei susėdę už nieką gauna tuos 10 tūkstančių eurų". Tokių įsitikinimų pasiklausius ausis suskausta, nes daugelis tų tuščiagalviuku žiūri tokias laidas kaip KK2, 24 valandos nu ir indiškus serialus įsijungia. Nuo kada demokratijoje mažiau nuomonių yra geriau? Man demokratija su mažiau nuomonių išvis pjaunas. Dėl pilietybės - platus klausimas į kurį norint teisingai atsakyti ir jam pasiruošti reiktu daugiau nei referendumo ir manau poros metų rimtų planavimų ir kalbų. Mano nuomone mes tam dar nepasiruošę, jei nebuvo vykdoma pakankamai aktyvi kampanija supažindinti bent 80% balsavimo teisę turinčių žmonių su viskuo kas slypi po kryžiuku prie už ir prieš, manau būtume pasiekę bent kažkokį rezultatą. 

Prezidento rinkimai mane nuramino. Labiausiai bijojau, kad "Sodros išlaikomi" sugadins jaunuolių ateitį. Ačiū Dievui, jaunimas ėjo balsuoti vardan savo ateities. Balsavau už Šimonyte. Žinojau ir jutau, kad Nausėda 100% surinks 30 ir gal daugiau procentu balsu, bet dėl Skvernelio ir Šimonytės nebuvau įsitikinęs. Balsavau už ta kuris užkirs kelią tai partijai kurią išrinko pensininkai 2016 metais toliau gadinti mūsų demokratija ir pagaliau įves kažką geresnio. 

Antras turas? Už ką balsuosiu? Nežinau. Daug laiko mano balsą palenkti į vieną ar kitą pusę. Bloga Šimonytė su Kubilium dėl krizės? Sakyčiau per siauras mastymas tokiu atveju ir nematot tikrų to meto "aktualijų" ar kaip čia išsireikšt kas tą lėmė. Politika yra daug sunkesnė ir platesnė nei vieną žmogų kaltint už kažkokia tai spragą, vienas tu nieko nepadarysi. Yra daugybė ministrų, daugybė seimo narių, prezidentas, ministras pirmininkas. Juolab, kad purvais ir Nausėda taškyti galima dėl milijonu praplautu per "SEB" banką dar kai jis buvo dalis jo.

Norėčiau pakviesti gegužės 26 diena ateiti nevien galvojant apie prezidento rinkimus bet ir apie Europarlamentą. Tai taip pat labai svarbus musu jaunai demokratija rinkimai.

Kiek rinkėju tiek ir nuomonių. Kuo daugiau diskusijų - tuo demokratiškesnė mūsų Lietuva. O matant jaunimą stovint eilėje prie biliotenių man buvo labai malonu.

Redaguota nario The_Fisheris
Padarykime Lietuvą vėl didingą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Manau, visi žinojome, kad Skvarnelis nepateks į II turą, matėm, jog yra rimtesnių kandidatų už jį, ir kurie turi daugiau patirties. Šiuo atvėju, aš už Nausėdą. Šimonytė nerodo visą savęs, neparodo kokia yra jinai iš tikrųjų. (O, kokia jinai yra prieš televizija, rinkimuose.. Tai, tik apsimetelio vaidmuo. Šimonytėi tikrai nėra vietos tarp prezidentų!)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
On 15/05/2019 at 10:39, Paulius_Pishiuz rašė:

Šimonytė su Kubilium Lietuva praskolino su belekokiom palūkanom, Snoro banką sužlugdė tad už ją nėr ko balsuot, kaip dar nori panikės į kariuomene privalomai imti.. tik už kita kandidata 8).

kiek teke kalbet su merginom, dauguma ju pacios eitu ginti tevyne, jei tik reikes. Izraelis puikus pavyzdys, kur visiems yra privaloma karine tarnyba, aisku, kita situacija ten, pas mus daugiau propagandines paskatos suveike vietoj ju mobilizacijos, bet praktika matosi, is kur paimta. Nauseda atrodo patikimesnis variantas vien is ekonomines puses, ir del to, kad tiesiog Lietuvai reikia sviezio oro gusnio ir i taip idomia politika. reikia ramybes. 

On 15/05/2019 at 13:30, The_Fisheris rašė:

Kartais mane trikdo daugelio žmonių politinis neišsilavinimas ir ėjimas balsuot. Puse iš tų 56% nuėję balsuoti net nežinojo ką ta antra pilietybė darys, o dėl seimo narių mažinimo tai pagal juos aišku "Reik nes gi ten tie durnelei susėdę už nieką gauna tuos 10 tūkstančių eurų". Tokių įsitikinimų pasiklausius ausis suskausta, nes daugelis tų tuščiagalviuku žiūri tokias laidas kaip KK2, 24 valandos nu ir indiškus serialus įsijungia. Nuo kada demokratijoje mažiau nuomonių yra geriau? Man demokratija su mažiau nuomonių išvis pjaunas. Dėl pilietybės - platus klausimas į kurį norint teisingai atsakyti ir jam pasiruošti reiktu daugiau nei referendumo ir manau poros metų rimtų planavimų ir kalbų. Mano nuomone mes tam dar nepasiruošę, jei nebuvo vykdoma pakankamai aktyvi kampanija supažindinti bent 80% balsavimo teisę turinčių žmonių su viskuo kas slypi po kryžiuku prie už ir prieš, manau būtume pasiekę bent kažkokį rezultatą. 

Prezidento rinkimai mane nuramino. Labiausiai bijojau, kad "Sodros išlaikomi" sugadins jaunuolių ateitį. Ačiū Dievui, jaunimas ėjo balsuoti vardan savo ateities. Balsavau už Šimonyte. Žinojau ir jutau, kad Nausėda 100% surinks 30 ir gal daugiau procentu balsu, bet dėl Skvernelio ir Šimonytės nebuvau įsitikinęs. Balsavau už ta kuris užkirs kelią tai partijai kurią išrinko pensininkai 2016 metais toliau gadinti mūsų demokratija ir pagaliau įves kažką geresnio. 

Antras turas? Už ką balsuosiu? Nežinau. Daug laiko mano balsą palenkti į vieną ar kitą pusę. Bloga Šimonytė su Kubilium dėl krizės? Sakyčiau per siauras mastymas tokiu atveju ir nematot tikrų to meto "aktualijų" ar kaip čia išsireikšt kas tą lėmė. Politika yra daug sunkesnė ir platesnė nei vieną žmogų kaltint už kažkokia tai spragą, vienas tu nieko nepadarysi. Yra daugybė ministrų, daugybė seimo narių, prezidentas, ministras pirmininkas. Juolab, kad purvais ir Nausėda taškyti galima dėl milijonu praplautu per "SEB" banką dar kai jis buvo dalis jo.

Norėčiau pakviesti gegužės 26 diena ateiti nevien galvojant apie prezidento rinkimus bet ir apie Europarlamentą. Tai taip pat labai svarbus musu jaunai demokratija rinkimai.

Kiek rinkėju tiek ir nuomonių. Kuo daugiau diskusijų - tuo demokratiškesnė mūsų Lietuva. O matant jaunimą stovint eilėje prie biliotenių man buvo labai malonu.

gal tu sita bloga mano nusikopijuok, as paprasau, kad istrintu, ir tu paskelbi su savo mintim pridejus? manau, protingiau parasytum. 

jauna demokratija, Tapinas itaka padare, eh? :D

On 15/05/2019 at 15:17, Nedas_Ventura rašė:

Manau, visi žinojome, kad Skvarnelis nepateks į II turą, matėm, jog yra rimtesnių kandidatų už jį, ir kurie turi daugiau patirties. Šiuo atvėju, aš už Nausėdą. Šimonytė nerodo visą savęs, neparodo kokia yra jinai iš tikrųjų. (O, kokia jinai yra prieš televizija, rinkimuose.. Tai, tik apsimetelio vaidmuo. Šimonytėi tikrai nėra vietos tarp prezidentų!)

manau vien tas vidosas per rinkimu nakti, kur ji soka pries Metalica, rodo, kad ji ir yra savimi. negiju, tiesiog taip atrodo is kuno kalbos. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Rinkimuose dalyvavau. Balsą atidaviau už kandidatę. Referendumuose nedalyvavau. Seimo narių mažinimas - populistinis. Dviguba, bet ne daugybinė pilietybė - Idėja Lietuvai, tačiau dėl per mažos informacijos negalėjau dalyvauti.

Ingrida Šimonytė, man asmeniškai, yra tas žmogus, kuris yra principingai laikantis savo nuostatų ir įsitikinimų. Ji yra politikė, turinti aiškų politinį stuburą. Ji labai konkrečiai ir aiškiai dėsto savo mintis lyginant su Gitanu Nausėda. Džiugu ir tai, kad turi humoro jausmą, mėgsta Šveiką ir dažnai sureplikuoja į įvairius pasakymus. Ir ne, ji nepraskolino šalies, kaip kad daugeliui atrodo. Taip, jos pasirinktu būdu buvo sumokėta daugiau palūkanų. Tačiau, bent jau išlaikė valstybė savo autonomiją ir neprivalėjo klausyti banko nurodymų ar vykdyti kitų sąlygų, kurios galėjo padaryti daug didesnės žalos mūsų šalies ekonomikai.

Gitanas Nausėda, kaip kad daugelis mėgsta sakyti „gražus vyras“. Ekonomistas, kurio įvaizdį sukūrė už jį žiniasklaidos priemonės nuolat kviesdamos komentuoti ir pasisakyti ekonominiais klausimais. Tačiau neturintis kiaušų, gebėjimo drąsiai ir užtikrintai reikšti savo nuomonės. Atsakydamas vartoja abstrakcijas, vengia atsakymų į klausimus. Ir taip, ko gero jį galima būtų laikyti „nepriklausomu kandidatu“. Tačiau, kiek to nepriklausomumo, kai jį remia daugiau ne patys LR piliečiai, o įvairios įmonės - nežinia. Kalbant apie nepriklausomumą, jo tiek pat turi ir Ingrida, kuri nuo pat Seimo rinkimų priklausė Mišriai Seimo narių grupei.

Tačiau, atsižvelgiant į mažą balsų persvarą, nenustebsiu, jeigu antrąjį rinkimų turą laimės Gitanas Nausėda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Svarbu mentas į kitą etapą nepateko :D O realiai tai aš esu už G.Nausėdą, kadangi jis atrodo priimantis labiau užtikrintus ir tvirtus sprendimus, neabejoja savimi ir taip žmogus paprastas, atrodo daug pranašesnis už I.Šimonytę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 23 valandas(-ų), Dedule_Deejay rašė:

kiek teke kalbet su merginom, dauguma ju pacios eitu ginti tevyne, jei tik reikes. Izraelis puikus pavyzdys, kur visiems yra privaloma karine tarnyba, aisku, kita situacija ten, pas mus daugiau propagandines paskatos suveike vietoj ju mobilizacijos, bet praktika matosi, is kur paimta. Nauseda atrodo patikimesnis variantas vien is ekonomines puses, ir del to, kad tiesiog Lietuvai reikia sviezio oro gusnio ir i taip idomia politika. reikia ramybes. 

gal tu sita bloga mano nusikopijuok, as paprasau, kad istrintu, ir tu paskelbi su savo mintim pridejus? manau, protingiau parasytum. 

jauna demokratija, Tapinas itaka padare, eh? :D

manau vien tas vidosas per rinkimu nakti, kur ji soka pries Metalica, rodo, kad ji ir yra savimi. negiju, tiesiog taip atrodo is kuno kalbos. 

Žinok kopijuoti ir pridėti savo mintis nevarkė yra. Ir taip jei prezidentas su kaimynais nesutars geriau nemanau, kad bus. Turi seimas grybo nepjauti ir, kad atšaukti juos galimėtų tada tvarką būtų manau. Nes dabar vieni sėdi ir bim bam. Nu žodžių daug ką keisti reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
On 5/18/2019 at 21:50, Paulius_Pishiuz rašė:

Žinok kopijuoti ir pridėti savo mintis nevarkė yra. Ir taip jei prezidentas su kaimynais nesutars geriau nemanau, kad bus. Turi seimas grybo nepjauti ir, kad atšaukti juos galimėtų tada tvarką būtų manau. Nes dabar vieni sėdi ir bim bam. Nu žodžių daug ką keisti reikia.

esmė tame, kad šiais laikais nieko naujo nesugalvosi - kiekvienas suras kone identišką ar panašų dalyką kitur. toks dėsnis Lietuvoje.

apskritai, prezidentas Lietuvoje neturi daug įgaliojimų. pagrindinės funkcijos yra užsienio politika ir patvirtint Seimo nubalsuotus įstatymus. pavyzdžiui, Prancūzijoj prezidentas centrinės valdžios vienetas - jų parlamentas ir vyriausybė yra kaip patariamasis valstybės organas, įstatymus vykdo pats prezidentas. būtų smagu, jei ir Lietuvoj tas pats būtų - tada šitos pareigos įgytų prestižo.

keist reikia daug ką Lietuvoj. sovietinis palikimas po truputį nyksta. auga nauja karta - liberali, pilietiškai brandi. ko belieka? kad tie 141 žmogeliukas, "įstatymų leidžiamoji valdžia" keistųsi. tada Lietuva keisis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Tebeplėtojant politines mintis. Šiandien balsavau už Kandidatę. Taip pat Europos Parlamento rinkimuose, kurie gerokai nublanko dėka Prezidento rinkimų, ilgą laiką nežinojau už ką balsuosiu. Vis dėlto, šiandien apsisprendžiau ir pasirinkau balsuoti už garsiai rėkiančią traukinio mašinistę, kuri manau, kad tikrai būtų tas aktyviai pasisakantis Parlamentaras, o jos komandoje atsakingi ir kvalifikuoti žmonės.

Beje, šiandien po balsavimų, skaičiau be galo gerą R. Valatkos Delfi straipsnį: Kas geriau Šimonytė ar Nausėda? Raginu perskaityti, ypač Nausėdos rinkėją :)
https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/rimvydas-valatka-kas-geriau-simonyte-ar-nauseda-10-patikros-staciju.d?id=81218025

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 12 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

Tebeplėtojant politines mintis. Šiandien balsavau už Kandidatę. Taip pat Europos Parlamento rinkimuose, kurie gerokai nublanko dėka Prezidento rinkimų, ilgą laiką nežinojau už ką balsuosiu. Vis dėlto, šiandien apsisprendžiau ir pasirinkau balsuoti už garsiai rėkiančią traukinio mašinistę, kuri manau, kad tikrai būtų tas aktyviai pasisakantis Parlamentaras, o jos komandoje atsakingi ir kvalifikuoti žmonės.

Beje, šiandien po balsavimų, skaičiau be galo gerą R. Valatkos Delfi straipsnį: Kas geriau Šimonytė ar Nausėda? Raginu perskaityti, ypač Nausėdos rinkėją :)
https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/rimvydas-valatka-kas-geriau-simonyte-ar-nauseda-10-patikros-staciju.d?id=81218025

Kaip Valatka ir sakė, tikriausiai šios stacijos nenulems žmonių nuomonės už, kurį jie ruošiasi atiduoti balsą. Taip, kad kurio (s) kalba man pasirodė gražesnė, įtakingesnė už tą kandidatą aš ir balsuoju. Žmonių nuomone pakeisti yra sunku, nebent pats žinai kaip tai galima padaryti "pudrinant smegenis". Nors savo balsą jau žinau kam atiduosiu, bet tai tegul lieka paslapty. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
On 5/24/2019 at 02:30, Max_Tosha rašė:

Tebeplėtojant politines mintis. Šiandien balsavau už Kandidatę. Taip pat Europos Parlamento rinkimuose, kurie gerokai nublanko dėka Prezidento rinkimų, ilgą laiką nežinojau už ką balsuosiu. Vis dėlto, šiandien apsisprendžiau ir pasirinkau balsuoti už garsiai rėkiančią traukinio mašinistę, kuri manau, kad tikrai būtų tas aktyviai pasisakantis Parlamentaras, o jos komandoje atsakingi ir kvalifikuoti žmonės.

Beje, šiandien po balsavimų, skaičiau be galo gerą R. Valatkos Delfi straipsnį: Kas geriau Šimonytė ar Nausėda? Raginu perskaityti, ypač Nausėdos rinkėją :)
https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/rimvydas-valatka-kas-geriau-simonyte-ar-nauseda-10-patikros-staciju.d?id=81218025

norėjau kažką sakyt, bet susilaikysiu. jau geriau liksiu be įspėjimų forume ir sveikas, nei be blokavimų dėl keiksmažodžių. supykdė tas bandymas įtikint balsuot už Šimonytę.

esu konservatyvus, kaip ir dauguma lietuvių, ir visada balsuosiu už kandidatą, kuris atitinka mano vertybes, o ne tą, kuris slapstosi po antros/trečios pagal dydį partijos Lietuvoj sijonu ir nėra net konservatyvus. būkim biedni, bet teisingi, Šimonytė - liberalė. nesmerkiu ir neteisiu nei vieno, kuris už ją balsavo, žmogaus pasirinkimas. svarbiausia, kad Lietuva netaps policine valstybe ir toliau demokratija plėtosis.

politika kartais yra paremta emocijomis, o ne realia padėtimi valstybėje ar jos ateityje. geriausias pavyzdys - 2016 metai tiek Lietuvoje, tiek Jungtinėje Karalystėje. Vieni išsirinko naujus valdžioj, kurie, taip, yra nepatogūs kitiems, bet nieko gero taip ir nenuveikė. kitur - vien dėl to, kad atplaukia didžiulis strautas emigrantų iš Rytų Europos ir musulmoniškų šalių, nusprendė politiškai nusižudyti ir išeiti iš Europos Sąjungos. Ar taip bus - pamatysim, laiko iki Helovyno dar yra. Iš dalies ir čia man yra emocinis balsavimas. Nenorėjau policinės valstybės - taip ir atsitiko, bent daugiau košės smegenyse turintys žmonės nubalsavo kitaip. Būčiau antram ture gal pakeitęs nuomonę ir balsavęs už kitą kandidatą, bet pats pagalvojau, kad jei ne Šimonytės sprendimai krizės metu, daugelis mano artimų draugų ir mano šeimos, giminės narių nebūtų išvažiavę į užsienį geresnės vietos po saule ieškoti. nereikia jos vaizduoti kaip gelbėtojos, kaip kažkokios herojės. reikėjo padaryt situaciją tokią, kad būtų gerai dabar, ir kad ateity būtų geriau - atsitiko taip, kad tik dabar pradėjome klestėti kaip turtingesnė valstybė. kur dabar tas heroizmas, kai tais nelemtais 2009 metais prasidėjo masinė emigracija ekonominėmis paskatomis? nėra ta Šimonytė išganytoja kažkokia, nėra ji Jėzus Kristus, nėra ji gelbėtoja ar herojė.

o pačiam, tamsta, patarčiau nešmeižti tų, kurie mano kitaip. gyvenam demokratiškoje valstybėje, kurioje privalo būti gerbiama asmens žodžio ir minties laisvė. jei kažkas nepatinka - prašau susitaikyti su tuo, o ne manipuliuoti, "prašau paskaityti, ypač Nausėdos rinkėją".

dėl EP rinkimų pilnai sutinku - užteks tų Paksų, Ropių, "už bazarą atsakysiu" Uspaskichų ir Voldemortų. reikia jaunų, kompetetingų žmonių, kurie toje institucijoje gali atnešti ką nors gero Lietuvai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar


 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.

×