Jump to content
Gustis_Gustisss

Dylerių direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

2NpA55F.png

Dylerių direktoriaus rinkimų apžvalga

Pasakysiu trumpai ir drūtai, kad neturėjau daug laiko išrinkti direktoriaus dėl asmeninių priežasčių. Ačiū už kantrumą. Rinkimai buvo gana sudėtingi dėl mažo galimų kandidatų kiekio. Iš tiesų, tokiam darbui tikėjausi žymiau geresnių variantų. Analizuoti buvo taip pat sunku, kadangi visų anketos nebuvo pakankamai išplėtotos. Klausimai nebuvo sudėtingi. Keli dalyviai atsisakė savo galimybės kandidatuoti, vieni sugebėjo sugrįžti. Dėl to rinkimai patyrė fiasko. Tad galime tik tikėtis, kad naujasis direktorius užkurs pirtį ir suduos veiksmo bangą. 

 

Dominykas_Miguel - iš karto pasakau, kad su kito žaidėjo slapyvardžiu nepasieksite aukštų pozicijų. Esu priverstas Jus analizuoti dėl mažo kandidatų kiekio. Anketoje per daug išsiplečiate atsakymuose į klausimus. Vartojate žargonus, o jų tikrai neturi būti. Kandidatuojate į direktoriaus pareigas dėl turimos patirties nusikalstamose. Matyti, kad turite daug darbo patirties, tačiau negaliu būti tikras, ar ji buvo sukaupta iš pastarojo žaidėjo, ar Jūsų. Teigiate, kad baikeriai dalyvauja įvairiuose veiksmuose. Tačiau tenka priminti, kad šis darbas realiai neegzistuoja. Trūksta didesnio argumentavimo su veiksmo planavimu. Rašote visiškas nesąmones. Pavyzdžiui, jeigu prieš Jus susivienytų visi nusikalstamų frakcijų darbai, Jūs su savo komanda jas užgrobtumėte. Neįsivaizduoju, kokiu tikslu tai reikia daryti. Pradedate ne nuo tos pusės. Išskyrėte tikrai gerus buvusius vadovus, vienas jų buvęs direktorių prižiūrėtojas, o kitas - atsiblokavimų. Paneigti, kad jie gerai atliko darbą negaliu. Sau autoritetus išsirinkote neblogus. Taip pat teigiate, kad norite tapti direktoriumi dėl savo aktyvumo ir kad mėgstate veiksmą. Galiu pasakyti, kad Jūsų aktyvumui prilygsta didžioji dalis Serverio žaidėjų. Vadovavimo patirties neturite, tačiau esate aktyvus. Deja, tačiau turėsite būtinai ištaisyti klaidas, kad galėtumėte siekti norimų pareigų. Ačiū už dalyvavimą.


Jeremy_Osama - daugiausia „patinka“ paspaudimų sulaukęs atrankos dalyvis. Džiugu matyti, jog žaidėjai Jus palaiko, tačiau šie skaičiai manęs nepaveikia. Pradėdamas atsakyti į klausimus, iš karto nuo jų nukrypstate. Neįsivaizduoju, kokiu tikslu reikia sveikintis, kuomet reikalauju aprašyti charakterio bruožus. Pasižymite tikrai geru charakteriu. Pildydamas į direktorių, turi siekį būti geru vadovu ir tai įrodote atsakydami į kitus klausimus. Taip pat, skaitydamas anketą, atrandu vis daugiau motyvacijos, pavyzdžiui, sieksite kelti chaosą Serveryje. Kariausite su kitomis firmomis. Norite būti tikras diktatorius, tačiau geriausia susivienyti su kitomis nusikalstamomis, kad ateityje nekiltų papildomų problemų. Apibendrintai, atsakymai į klausimus atsakyti tvarkingai, konkrečiai ir daugely vietų argumentuotai. Labai nepatiko, kad išbuvote transporterių pavaduotoju labai trumpą laikotarpį. Nors ir noriu tikėti, kad esate pastovus, tačiau ateityje turėsite įrodyti. Aktyvumas Serveryje yra gana normalus. Patirties (tiek vadovavimo, tiek darbo) taip pat turite, žinoma, daugiausia - nusikalstamų frakcijoje. Surengta apklausa praėjo sklandžiai, į klausimus atsakyta pakankamai gerai. Užtrukus šiems rinkimams, turėjote itin daug laiko pristatyti save. Teko pastebėti, kad buvote dyleris. Deja, aktyvumas nebuvo pats geriausias, tačiau dėl turimos patirties tenka rizikuoti ir pasirinkti būtent Jus. Manau, kad šį darbą atliksite tinkamai ir nekartosite pastarųjų direktorių klaidų. Sveikinu laimėjus šiuos rinkimus. Linkiu pastovumo ir gero darbo. Ačiū už dalyvavimą.

 

  • Asmenys, kurie nebuvo paminėti apžvalgoje, turi 24 valandas susisiekti su manimi ir sužinoti nepatekimo priežastis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×