Jump to content
Jokubas_Nas

Peikiu Edgaras_Soft

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jokubas_Nas
2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Edgaras_Soft
3. Peikimo priežastis: Free banas.
4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 4 valandas(-ų), Jokubas_Nas rašė:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jokubas_Nas
2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Edgaras_Soft
3. Peikimo priežastis: Free banas.
4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):

nu kad čia jau ant tiek servas prisidirbes yra tai tipo jau čia freebanas nors manes niekada nebuvo išmete už rapid fire o ji kažkaip išmetė reiškiasi jisai naudojo tai nes manes niekada už tai nebuvo išmete o aš čia nuo 2012 metų žaidžiu manes neapgausi jei išmeta už rapid fire reiškiasi chytas 99 procentu ir tik 1 procentas kad nieko nenaudojo tai čia manes neapmausi aš viska žinau mano kitas acc Norma_Parlament tad ša ir nejuokink su tuo freeban nes tikrai nefree bereikalo sistema nemeta už rapid fire. JEI IŠMETĖ UŽ RAPID FIRE CHYTA ARBA RIDOS BOTA REIŠKIASI 99 PROCENTAI KAD CHYTAS IR TIK 1 PROCENTAS KAD NIEKO NENAUDOJAI TAI ČIA DAR GALIMA PASIGYNČYTI ŠITOJ SITUACIJOJ.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 valandas(-ų), Edgaras_Softass rašė:

nu kad čia jau ant tiek servas prisidirbes yra tai tipo jau čia freebanas nors manes niekada nebuvo išmete už rapid fire o ji kažkaip išmetė reiškiasi jisai naudojo tai nes manes niekada už tai nebuvo išmete o aš čia nuo 2012 metų žaidžiu manes neapgausi jei išmeta už rapid fire reiškiasi chytas 99 procentu ir tik 1 procentas kad nieko nenaudojo tai čia manes neapmausi aš viska žinau mano kitas acc Norma_Parlament tad ša ir nejuokink su tuo freeban nes tikrai nefree bereikalo sistema nemeta už rapid fire. JEI IŠMETĖ UŽ RAPID FIRE CHYTA ARBA RIDOS BOTA REIŠKIASI 99 PROCENTAI KAD CHYTAS IR TIK 1 PROCENTAS KAD NIEKO NENAUDOJAI TAI ČIA DAR GALIMA PASIGYNČYTI ŠITOJ SITUACIJOJ.

Ar tu supranti, kad reik įrodymų, kaip cytino, o ne taip kaip išmetė. Ir dar, tavo banned yra nepatvirtintas. Tai va dėl to yra šitas papeikimas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.