Jump to content
Klecka_Yolo

SWAT - ATRANKA Į PAVADUOTOJO KĖDĘ

Rekomenduoti pranešimai

27226aca486fbaed6311700df2d0a0eb599.png

SWAT - ATRANKA Į PAVADUOTOJO KĖDĘ

Sveiki visi. Taigi norėčiau pranešti, jog skelbiu pirmąją atranką į SWAT pavaduotojo kėdę forume. Tikiuosi sulaukti daug pildančiųjų ir motyvuotų darbuotojų kurie tikrai pasiryžę atsiduoti SWAT darbui.

TAISYKLĖS

• Nekopijuoti anketų.
  • Pretenduoti į pavaduotoją gali tik SWAT darbuotojas.
  • Prieš pildant persiskaityti visas naudingas taisykles.
  • Temoje atsakymą pateikti tik pilnai užpildžius į visus klausimus.
  • Privaloma redaguoti savo atsakymą per 10min.
  • Gebėti sutarti ir palaikyti gerus santykius su firmos kolegomis.
  • Būti aktyviam, komunikabiliam, atsakingam.
  • Būti nepriekaištingos reputacijos (t.y. nebūti pagarsėjusiu čyteriu, kenkėju, sukčiumi).
  • Anketos atsakymo spalva STRONG BLUE.

ANKETA

• Jūsų Vardas_Pavardė ir vvp nuoroda?: 
  • Prisistatykite trumpai apie save: 
  • Koks jūsų aktyvumas Serveryje/Forume/TeamSpeak3?: 
  • Jūsų pasiekimai serveryje(priž., tik teisėsaugoje), kaip sekėsi pareigose?: 
  • Kodėl norite tapti SWAT pavaduotojum?: 
  • Jūsų gerosios ir blogosios savybės?: 
  • Jūsų nuomonė apie dabartinį SWAT direktorių? Kaip vertinate jo darbą?: 
  • Kokių idėjų turite tapus pavaduotoju? Kaip ketinate jas įgyvendinti?: 
  • Ar sugebėsite atlikti pareigas teisingai, dirbti su darbuotojais?: 
  • Kokios jūsų bus vedamos veiklos, kaip užimsite darbuotojus?: 
  • kiek laiko skirsite SWAT pavaduotojo pareigoms?: 
  • Jūsų paskutinis pasisakymas: 

PASTABOS

»»»Pažeidus taisykles kandidatas atkrenta.
»»»Pavaduotoją rinks Klecka_Yolo ir Monika_Maser.
»»»Išrinkus pavaduotoją bus duodamas bandomasis laikotarpis.
»»»Atranka vyks iki 2019.06.16. 23:59

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
  • Jūsų Vardas_Pavardė ir vvp nuoroda?: Egis_Yrageras.https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Egis_Yrageras
  • Prisistatykite trumpai apie save: Nepalieku bėdoj,stengiuosi ,kad nebutu jokių nusižengimų miesteliuose.Esu kruopštus,savarankiškas.
  • Koks jūsų aktyvumas Serveryje/Forume/TeamSpeak3?: Esu aktyvus visur.Kai žaidžiu darbo metu visada būnu Ts3 programoje.O forumas pas mane visada pajungtas.
  • Jūsų pasiekimai serveryje(priž., tik teisėsaugoje), kaip sekėsi pareigose?: Esu dirbęs PD.Buvau veiklų priž.
  • Kodėl norite tapti SWAT pavaduotojum?: Reikia kažko siekti labai mėgiamoj firmoj.
  • Jūsų gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios: Esu darbštus,draugiškas,komunikabilius. Blogosios: Kolkas dar neturiu.
  • Jūsų nuomonė apie dabartinį SWAT direktorių? Kaip vertinate jo darbą?: + Tikrai geras,aktyvus,Mldc,Mėgsta LoL'a. 
  • Kokių idėjų turite tapus pavaduotoju? Kaip ketinate jas įgyvendinti?: Padaryti daugiau veiklu ar kitaip užimti SWAT darbuotojus negu įprastai.
  • Ar sugebėsite atlikti pareigas teisingai, dirbti su darbuotojais?: Stengsiuos daryti taip kaip patiktu man paciam ir visiems.
  • Kokios jūsų bus vedamos veiklos, kaip užimsite darbuotojus?: Reakcijos,Gerins važinėjimo skill'us,Grobimu imitacijos,Atgrobimų imitacijos.
  • kiek laiko skirsite SWAT pavaduotojo pareigoms?: Tol kol pasieksiu naujoves firmoje.
  • Jūsų paskutinis pasisakymas: Sėkmės visiems!
Redaguota nario Egis_Yrageras

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Jūsų Vardas_Pavardė ir vvp nuoroda?: Deivis_Zamasu https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Deivis_Zamasu
  • Prisistatykite trumpai apie save: Taigi esu Deividas šiuo metu man yra 14 metų. Šį projektą pradėjau žaisti nuo 2017 metų pradžios, per šį laiką esu daug kur pradirbęs bet visada nepavykdavo pasiekti aukštesnių pareigų už prižiūrėtoją. Taip pat esu gana linksmas padedantis žmogus, laisvalaikiais patinka pabūti kartu su draugais lauke arba šiaip praleisti laiką žaidžiant kompiuterinius žaidimus.
  • Koks jūsų aktyvumas Serveryje/Forume/TeamSpeak3?: Serveryje aktyvumas svyruoja nuo 4 valandų iki 7 valandų, Forume apie 1 valandą laiko, TeamSpeak3 programoje taip pat nuo 4 valandų iki 7 valandų.
  • Jūsų pasiekimai serveryje(priž., tik teisėsaugoje), kaip sekėsi pareigose?: Teisėsaugoje neturėjau pasiekimų išskyrus dabartinį kurį gavau tik vakar t.y 2019 - 06 - 11 taigi per tokį laikotarpį negaliu daug ką papasakoti.
  • Kodėl norite tapti SWAT pavaduotojum?: Kaip ir minėjau klausime Prisistatykite trumpai apie save kad nesu turėjęs aukštesnių pareigų negu prižiūrėtojas taigi pildau į SWAT pavaduotoją ir tikiuosi jį gauti tai vieną priežastis kodėl noriu gausti SWAT pavaduotojo. Antra priežastis kodėl, taigi atėjus į šią firmą man patiko jos dabartine valdžia ir būtų smagu su jais pabendrauti ir atlikti visus rimtesnius dalykus negu paprasto darbuotojo kitaip. Trečia priežastis kodėl, gavęs pavaduotoją ir įrodęs jog sugebu juo būti manau jog ateityje galėčiau daugiau kažko pasiekti ne vien prižiūrėtojus.
  • Jūsų gerosios ir blogosios savybės?: Pradėkime nuo gerųjų taigi manau jog manau gerosios savybės būtų tokios: Užsibrėžęs kažką daryti, kantrus, mokantis vadovauti tam tikrose veiklose. Blogosios viena iš blogųjų mano savybių kad esu irzlus ir viskas.
  • Jūsų nuomonė apie dabartinį SWAT direktorių? Kaip vertinate jo darbą?: Taigi dabartinis SWAT direktorius yra gana draugiškas žmogus, pasitikintis savimi, taip pat lol'o mėgėjas xD, su juo visai smagu dirbti komandiškai taigi apie šį žmogų esu sudaręs gana gerą įspūdį.
  • Kokių idėjų turite tapus pavaduotoju? Kaip ketinate jas įgyvendinti?: Kolkas viena iš įdėjų tapus pavaduotoju praleisti smagiai laiką būnant juo daugiau pažinti tuos žmonės kurie dirbs SWAT komandoje.
  • Ar sugebėsite atlikti pareigas teisingai, dirbti su darbuotojais?: Na mano manymu sugebėsiu viską atlikti nes tai jau manau buvo pastebėjęs Klecka per grobimą prieš dylerius taip pat veikloje manau jog Monika, pastebėjo jog stengiuosi kažką padėti suvaryti darbuotojus į jiems paskirtas vietas kadangi jie neklausė.
  • Kokios jūsų bus vedamos veiklos, kaip užimsite darbuotojus?: Mano vedamos veiklos bus tokios. 1. Susirinksime visi į baze. 2. Sušokę ant vienos mašinos nuvažiuosime į tam skirtą vietą pvz kaip. Hotelį ar kokią kitą vietą. 3. Manau jog atvykus į pvz. kaip hotelį patikrinsiu kaip darbuotojai sugeba uždėti kliūtis kadangi per grobimą galėjo du žmones dėti tai yra Klecka_Yolo bei Arnoldas_Dekanidze. 4. Paskristyčiau komandomis darbuotojus ir jie atliktų kaip susišaudymą ar kanors panašaus. 5. Paklausčiau ar dar nori kokios veiklos darbuotojai iš jų pateiktų pasiūlymų ją padaryčiau na ir po to eitų visos išsvajotos premijos. Taipogi atlikinėčiau kartu su PD pavaduotoju/direktoriumi reidus ar kanors panašaus.
  • kiek laiko skirsite SWAT pavaduotojo pareigoms?: SWAT pavaduotojo pareigoms skirsiu savo didžiąją laiko dalį, nes noriu įrodyti jog to buvau vertas.
  • Jūsų paskutinis pasisakymas: Sekmės visiems kurie dar pildys.

Redaguota nario _Deivis_Zamasu_
Sveikii

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA

• Jūsų Vardas_Pavardė ir vvp nuoroda?: Tomas_Jucius https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Tomas_Jucius
  • Prisistatykite trumpai apie save: Esu Matas man 13metų gyvenu Klaipėdoj mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus būti su draugais.Man patinka krepšinis,futbolas.
  • Koks jūsų aktyvumas Serveryje/Forume/TeamSpeak3?: Visur taip pat, nes kai žaidžiu telefonas po ranka visada galiu pasižiūrėti forumą, o kai žaidžiu tai ir teamspeak3 programoje būnu.
  • Jūsų pasiekimai serveryje(priž., tik teisėsaugoje), kaip sekėsi pareigose?: Buvau FTB vyriausias prižiurėtojas sekesi labai gerai išbuvau 3mėnesius.
  • Kodėl norite tapti SWAT pavaduotojum?: Na atėjau į S.W.A.T komandą iškart pamačiau,kad galiu kanors pasiekti ir mokykloje pamačiau,kad vyksta atranka į S.W.A.T pavaduotojo kėdę ir sugalvojau,kad reikės užpildyti.
  • Jūsų gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios:Draugiškas,nepalieku bėdoj,visada atsakau į užduodamus klausimus.Blogosios:Nemėgstu tų kurie sako naras ar panašiai iškarto būnų piktas,griežtas.
  • Jūsų nuomonė apie dabartinį SWAT direktorių? Kaip vertinate jo darbą?: Klecka_Yolo-Ką aš galiu apie jį pasakyti gerai atlieka darbą galime su juo pabazarinti,pašvenkt.
  • Kokių idėjų turite tapus pavaduotoju? Kaip ketinate jas įgyvendinti?: Net nežinau dabar kaip ir neturiu, bet laikui bėgant visada visko atsiras.
  • Ar sugebėsite atlikti pareigas teisingai, dirbti su darbuotojais?: Manau tikrai taip.
  • Kokios jūsų bus vedamos veiklos, kaip užimsite darbuotojus?: Manau kai darbuotojai skūsys, kad nebėra ką veikti tada visada padarysiu treniruotė,reidą,iziolaciją ar darbo eventą.
  • kiek laiko skirsite SWAT pavaduotojo pareigoms?: Labai daug.
  • Jūsų paskutinis pasisakymas: Sėkmės visi kas pilde labai tikiuosi būsim bendradarbiai.
Redaguota nario Tomas_Jucius

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

fb360d643e63172a7088b065c9b9da53219.png
ANKETA

• Jūsų Vardas_Pavardė ir vvp nuoroda?: Artas_Neswarbu VVP
  • Prisistatykite trumpai apie save: Minia zavut Artas, man yra 17 metų, gyvenu Klaipėdoje. Esu sportojuonatis žmogutis. Laisvalaiki skiriu sporto klubui, treniruotėmis - salėje, bei kompiuteriniams žaidimams, ir savaime suprantama savo šeimai bei merginai. Gyvenime svarbiausi dalykai yra sportas, šeima, mergina. Esu išties pramogaujantis žmogus, turintis daug hobių, vieni iš jų - Sportas, programavimas, muzikos kurimas. - Pokolkas esu dar moksleivis, einu į 10-tą klasę, kitais mokslo metais kilsių biški auksčiau, jau eisiu į 11-ą klasę, nu, bet neesmė. Esu optimistas, kartais ir pesimistas, žiurint pagal nuotaika, tiksliai nesu dar nusistatęs kas aš toks, bet su laiku, bus matyt. 
  • Koks jūsų aktyvumas Serveryje/Forume/TeamSpeak3?: Forumui skiriu didesnį aktyvūmą - 9 valandos, kadangi forume sėdžių ir pamokų metu. - Serveryje praleidžiu 4 - 5 valandas ( be afk ) - su afk 6 - 7, o gal ir daugiau, teamspeak'e lygiai tiek pat kiek ir serveryje, nes pasijungus kompiuterį einu į teamspeaką, ir iškarto jungiuosi į serveri. 
  • Jūsų pasiekimai serveryje(priž., tik teisėsaugoje), kaip sekėsi pareigose?: Prižiūrėtojų išties turėjas gan daug - 8x vyr.prižiūrėtojus, veiklų 2x, grobimų 17 x, vartų - 1x ( šypsena ), turėjas PD pavaduotoją, ftb pavaduotoją, baikerių pavaduotoją. Sekesi puikiai, su darbu susitvarkydavau išties gan lengvai, esu įpratęs dirbti, ties tuom. Liaudiškai tariant, esu žmogus su patirtimi, žinau kaip sudominti serverio žaidėjus, dirbti būtent pas manęs firmoje, tad būnant man pavaduotojui, palaikydavau pastovų online. 
  • Kodėl norite tapti SWAT pavaduotojum?: Esu pasiryžęs suteikti visekoteriopą pagalba Kleckai, bei Monikai, motyvuoti juos ir save, parodyti koks ištiesų aš esu, ką sugebu ir ką galiu padaryti. Nesu turėjas šios firmos pavaduotojo, atvirai pasakius.. Tokių pareigų kaip pavaduotojas neturėjau 2 metus, tad manyčiau laikas pradėti naują pradžią, bei naują pasiekimų kriterijų, tad pasirinkau swat'us kaip jų pirmininkę. 
    Jūsų gerosios ir blogosios savybės?: Įprastų savybių aš neturiu, turiu tik charakterio bruožus. Tad tarkim turėsiu omenyję juos..
    Charakterio gerosios savybės - komunikabilus, įprastas, ryžtingas, atkaklus, tvirtas, bei gudrus. 
    Blogosios - Didelis dosnumas, įkyrumas. 
  • Jūsų nuomonė apie dabartinį SWAT direktorių? Kaip vertinate jo darbą?: Swat direktorius Klecka_Yolo, ojojoj, apie šį asmenį galiu kalbėti valandų valandas, išties atvirai pasakius Klecka, tu esi normalus žmogus kaip ir visi, išsiskiri tik savo prikolais, bei keliais kitais charakterio bruožais. Su tavimi yra išties malonų, bei įdomų bendrauti, bendraujant su tavimi pasijaučių, kaip kalbėčiau ar bendraučiau su samprotaujančių, bei pasiryžusių žmogumi, kuris turi daug patirties, tad suteikti klausimai tiek apie direktorių ar jo priežiūrą išties menki, bei lengvi, ir visa kita. Atvirai pasakius, vertinu juo darbą 9-netų, tad teigiamų gali džiaugtis ( šypt ), bučiau lmg administratorius, jau sedėtum pas manęs Serverio vyriausiojų prižiūrėtojų, nes man išties patinka tavo vadovavimo stilius.
  • Kokių idėjų turite tapus pavaduotoju? Kaip ketinate jas įgyvendinti?: Tai manyčiau keisių būrio strategijas, užduotis, privalumus, bei reikalavimus, tuo pačių tobulinsių rangų sistemą, o su laiku ir galvosiu apie naujojo būrio įkūrimą. Kadangi su Monika sueinu gan gerai, tad žinau, jog jeigu jai pasiūlysių, inai kažką ties tuom ir mąstys, išklausys ir visą kt, tai manau komandiškai galėsim atlikti, bei pakeisti SWAT'ų darbą, atnaujinti darbo kokybe. 
  • Ar sugebėsite atlikti pareigas teisingai, dirbti su darbuotojais?: Taip, sugebesiu, tad reikės žiūrėti kaip kolektyvas mane priims, šiuo metu kolektyvas yra gan geras, tad manau bus man pačiam malonu dirbti. 
  • Kokios jūsų bus vedamos veiklos, kaip užimsite darbuotojus?: Mano veikla bus sudaryta iš taktinių užduočių, kuriose bus darbuotojai mokomi taupyti swat'ų amuniciją, t.y kulkas. Bei tinkamai išnaudoti tas kulkas grobimo metu, kad nebutu gaišiamas laikas jog imti daugiau tų " kulkų " ten po 1.000 ir kt... Tad visos veiklos bus susyjusios su grobimais, kaip tinkamai atsigrobti grobiamą objektą. - Vieną iš naujai sugalvotų veiklų tai bus permainų veiklą " kurią greitu metu ir žadu pravesti '. ( permainos - darbuotojai pasiskirsto į grupeles, bei mokosi daryti įrodymus, už ką ir kaip bausti serverio žaidėjus ), tik praktikuodamiesi ant savęs.. 
  • kiek laiko skirsite SWAT pavaduotojo pareigoms?: Skirsiu lygiai tiek pat, koks mano aktyvūmas, dėl tų pareigų nieko nesiruošių keisti, manau viskas yra " okeyyy ". 
  • Jūsų paskutinis pasisakymas: Gustis - agaga ;ddd 
Redaguota nario Artas_Neeswarbu
einu miegot nes jau 1 nakties

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ANKETA

• Jūsų Vardas_Pavardė ir vvp nuoroda?: Matas_Kurk
  • Prisistatykite trumpai apie save: Esu Matas iš Panevėžio miesto, pimpinu raumenys gyme, man 17 metų, esu draugiškas mėgstu šaltus ledus vaisinius ''Jocker'' už 0.59 euro, centus padedu draugams ir svetimiems, dar labai myliu gyvūnus jie yra mano sielos draugai nes jiems gali išsikalbėti ir jie nieko neneigs na nes jie nekalba, mėgstu žėti ''RoboCop'' na ten robotas teisėsaugininkas toks pat kaip aš stiprus ir nepalaužiamas, mano hobis yra miegoti aš paprastas žmogus vardu ne Mantas, o Matas ,tai va tiek va.
  • Koks jūsų aktyvumas Serveryje/Forume/TeamSpeak3?: Serveryje nuo 2 iki 12 valandų. Forume nuo 1 iki 5 valandų. TeamSpeak3 nuo 2 iki 18 valandų.
  • Jūsų pasiekimai serveryje(priž., tik teisėsaugoje), kaip sekėsi pareigose?: Na tų pasiekimų nei per daug nei per mažai (šypsausi) PD/FBI: Tvarkos Priž, Vyr. Priž, TeamSpeak3 programos kanalo PD/FBI Priž, S.W.A.T: Būrio bravo vadas, alfa būrio vadas, alfa būrio vado padejėjas.
  • Kodėl norite tapti SWAT pavaduotojum?: Na nes kiek grįštų į žaidimą man nėra motyvacijos būti nusikalstamose, visda išdirbęs tam tikrą laiko tarpa palieku darbą nieko nesiekdamas, o teisėsaugos firmose (Labiausiai S.W.A.T.) visad kažko pasiekiu, na ir pagalvojau jog tiek laiko žaidžiu ir niekad nemeginau pildyti ar stenktis pasiekti pavaduotojo kedės, o šį kartą pasidariau labai motyvuotas ir su dideliu noru prisijungti prie S.W.A.T. direktoriaus Klecka_Yolo
  • Jūsų gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios: Esu draugiškas, mėgstu pasijuokti iš savęs, padedu bėdoje ir nesvarbu kas tu toks ar priešas ar draugas vistiek padėsiu, jaučiu pagarba kitiems žaidėjams, motyvuotas šaltų nėrvų. Blogosios: Labai įkyrus.
  • Jūsų nuomonė apie dabartinį SWAT direktorių? Kaip vertinate jo darbą?: Na nuomone bus iš žymiai senesnių laikų nes dabar gerb. direktorius yra neaktyvume, o man prieš jo neaktyvuma teko pabendrauti mažai, bet iš jo bendravimo kuris trūko pora valandų supratau jog jis nepasikeites, toks pat linksmas, kaip visda pokštaujantis, padedantis kai reikia, niekad nedarys blogiau savo firmos darbuotojui visada stovės, todėl manau didžioji dalis darbuotojų kurie gerai pažįsta S.W.A.T. firmos dabartinį direktorių ir stovi už jį kai jam bėda kaip ir jis iki paskutinio ''kraujo lašo'' Jo darbas yra puikus man visad patiko jo taisyklės, niekad nesiskundžiau ir niekad blogo žodžio apie jį nesakiau.
  • Kokių idėjų turite tapus pavaduotoju? Kaip ketinate jas įgyvendinti?:Neįsivaizduoju nieko apie įdėjas, trūksta žmonių ir update serveriui, jei jos atsiras įgyvendinsiu tikrai, man kliūčių neatsiras tam.
  • Ar sugebėsite atlikti pareigas teisingai, dirbti su darbuotojais?: Taip kadangi esu draugiškas ir problemas spręsiu draugiškai na, o jei manes nepaklūs tam yra firmos darbuotojo ispėjimai per daug vargo nebus jog su darbuotojais sutarčiau.
  • Kokios jūsų bus vedamos veiklos, kaip užimsite darbuotojus?: Na aš nemeluosiu tikrai.. Nesistengsiu kažkuom išsiskirti. Grįžęs po pertraukos visas idėjas kurias ruošiau ir turėjau savo galvoje veiklom ir treniruotem dingo, nes ruošiausi pildyti į pavaduotojus PD firmoje ir gavosi taip jog netikėtai teko leavinti serverį, tuo labiau serveryje žaidėjų liko visai mažai tai mane labai pribloškė ir nuliūdino, na bet motyvacijos turiu ji niekur nedingo, su laiku jei gausiu pavaduotoją aš manau sugalvosiu kaip užimti darbuotojus, na bet pradžioje aš būsiu niekuom neišsiskiriantis pavaduotojas kol isivažiuočiau į vežes. (Nenoriu būti kaip kiti prisisako daug jog bus daug naujų dalykų, o vyksta tas pats kas vykdavo ir su praeitais firmos atstovais.)
  • kiek laiko skirsite SWAT pavaduotojo pareigoms?: Laiko turiu 3mėn jei kas nors keisis, o keistis gali tik į ilgesnį išbuvimo laiko tarpą tai kad ir iki direktoriaus palikimo.
  • Jūsų paskutinis pasisakymas: Valgau ledus dabar tuos pačius kur rašiau.
Redaguota nario Matas__Kurk

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • Jūsų Vardas_Pavardė ir vvp nuoroda?: Azaza_Aza VVP
  • Prisistatykite trumpai apie save: Taigi sveiki esu Azaza . Manyčiau jug daugumas šio serverio žmonių mane jau gan normalei pažįsta iš tam tikrų laikų , bet pamėginsiu prisistatyti naujokams . Taigi kas dar nežinote man yra 14 metų tikrai neįspūdingas amžius , bet po mėnesio bus 15 . Taigi esu žmogus kuris tikrai didžiuma dalies savo laiko nepraleidžia prie kompiuterio , nes turiu tam tikru užsiėmimų , kas dar nežinote tai , kad lankau plaukimą . Laisvalaikį savo laika praleidžiu dažniausiai prie kompiuterio arba būdamas lauke su draugais jei nekepina saule .. Esu žmogus kuris mėgsta pabendrauti su žmonėmis apie visokias problemas , nesąmones , reikalus ir panašiai . 
  • Koks jūsų aktyvumas Serveryje/Forume/TeamSpeak3?: Serveryje tikrai negalėčiau girtis , kad aktyvumas tobulas , bet dabar kol kas jo neturiu normalaus šiaip tai seniau būdavo po 5 val dabar kol grįžtu į servą tikrai aktyvumo normalaus neturiu . Forume tikrai kad apie 6-7 val gal ir net daugiau , pagrinde sėdžiu forume ir žiūriu kas jame dažniausiai dedas . Teamspeake tiek kiek žaidime būdavo 5 val ir daugiau net gi .
  • Jūsų pasiekimai serveryje(priž., tik teisėsaugoje), kaip sekėsi pareigose?: Teisėsaugoje pasiekimų prižiūrėtojuose turiu begale nuo paprasto iki vyriausio . Iš pradžių primas pasiekimas teisėsaugoje buvo Vyr,Priž pagalbininkas pas Masia_Mantas , bet gaila ten nieko nespėjau padaryt nes jis paliko po 3 dienų . Paskui buvo Coacho ftb era ten buvau fntt vadovo pagalbininkas , šioje eroje man puikiai sekės prižiūrėdavau tam tikrą tema forume , veiklas vesdavau ir pnš  . Toje eroje kaip priž man sekės gan gerai , sužinojau daug veiklų ir pnš bei susipažinau labiau su teisėsaugos darbu . Paskui buvo mano pirmasis Vyr.Prižiūrėtojas teisėsaugoje tai pas Karka_Djd , šioje eroje supratau , kad vyr. prižiūrėtoju nėra lengva būti aišku susilaukdavau neigiamu visokių atsiliepimų apie savo darbą , bet aš nepasiduodavau neigiamom emocijom ir tęsiau toliau savo darbą kaip vyr.priž kol gavau pavaduotoja kurį turėjau tik 1 dieną dėl tam tikrų priežastčių , bet šiaip toje eroje man sekės neblogai išmokau kažko naujo , bei pasisėmiau normalei patirties būdamas pirma kartą Vyr.Prižiūrėtoju . Tada dar buvo Mago era kuriame irgi vyr.prižiūrėtojas buvau ten man sekės normalei parašiau net gi savo pirmą analize į prižiūrėtojus su kuria pats save nustebinau , nes pirmą kartą ja rašiau ir panašiai . Paskutinė era buvo Himplio kurioje buvau kaip ir vyr.priž pagalbininkas , bet kadangi severį nusikalstamu noramalei nebebuvo tai paliko . Taigi pilnumoje kiek buvau prižiūrėtojas tikrai buvo kur patobulėti bei ka veikti . Visur tikrai pasisėmiau daug patirties būdamas priž bei matau , kad galėčiau jau susitvarkyti su pavaduotojaus pareigomis .
  • Kodėl norite tapti SWAT pavaduotojum?: Taigi renkuos swat pavaduotoja dėl to , nes kol kas mano tikslas yra kažko siekti teisėsaugoje aišku rimtesnio norėčiau savo jėgas išbandyti šio pavaduotojaus kėdėje . Dar savaime aišku pildau čia , nes pažystu šią valdžią , bei ji mane . Kleckai tikrai mes su tavim ne pirma karta matomes net nebeprisimenu nuo kokios teisėsaugos erose ,  bet tiek prisimenu , kad tuo metu dirbome pd pas kažką bei tu savo šposus darei ir pnš ... Manau , kad tikrai žinai mano gerąsias bei silpnąsias puses jau ne pirma kart bendraujam bei dirbame teisėsaugoje . Aišku Monikos taip labai nepažįstu , bet tikrai būtų malonu apie tave daugiau sužinoti . :D
  • Jūsų gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios manyčiau komunikabilus , padedantis . Komunikabilus todėl , nes aš daug bendrauju bei šiaip pavaduotojui tai reikia turėti . Padedantis veina iš savybiu kuria visada naudoju tai kartais nauji žaidėjai arba senbuviai nesupranta kaip dėt įtarima ar panašiai arba tiesiog nežino darbo pagrindu tai stengiuos kuo labiau jiems padėt , išaiškinti kaip viskas turėtu būtų bei ar taip galima . Blogosios manau , kad užsispiręs bei daug reikalaujantis gal šėk tiek ikyrus . 
  • Jūsų nuomonė apie dabartinį SWAT direktorių? Kaip vertinate jo darbą?: Kadangi nebuvau serverį on kažin kiek laiko tikrai negaliu nei kažko labai blogo sakyt nei gero aišku pradžioje tavo eros buvau žaidžiau mačiau , kad buvo tam tikras fainas kolektyvas o taip negaliu nei labai vertinti nei ka .
  • Kokių idėjų turite tapus pavaduotoju? Kaip ketinate jas įgyvendinti?: Idėjų labai nėra ko ir daug pasiūlyt , nes jau manau šiuo metu daug kas jas panaudojo arba jau niekam nebe įdomios , bet turiu mintyse viena . Pavadinčiau tai bylomis , šiai įdėjai tikrai reikėtų daug darbo idėti , kad įgyvendintum tiek direktoriaus , tiek dabartinės pavaduotojos . Ši įdėja būtų susijusi su žaidimų tai jieškoti tam tiktrų vietų visame žaidime bei atspėti tam tikras myslęs kurios veda link tam tikrų užuomenų . Aišku už bylos ivygdimą bus duodamos piniginiai priziai . Kol kas tiek teguliu parašyti apie šią įdėją . Gal ateitį ir daugiau sugalvosime su valdžia
  • Ar sugebėsite atlikti pareigas teisingai, dirbti su darbuotojais?: Manyčiau , kad jo . Nes jau gana daug patirties esu prisisėmęs iš teisėsaugos tiek būdamas prižiūrėtoju bei paprastu darbuotoju kitose teisėsaugos erose . Nemanau , kad būtų labai didelių problemų su naujomis pareigomis .
  • Kokios jūsų bus vedamos veiklos, kaip užimsite darbuotojus?: Darbuotojus užimti yra tikrai sunkus darbas , nes yra žmonių kurie nori veiklų , o kurie tiesiog nenori arba tingi . Aišku , kad darbuotojam būtų smagios vedamos veiklos ir , kad jie būtų bent kažkiek užimti tai bus siūloma visiems darbuotojams siūlyt ko jie patys nori , kokių konkrečiai veiklų jie nori . Aišku savomis veiklomis irgi kartais mėginsiu , kad jie būtų kažkiek užimti , bet esminis dalykas būtų išklausyti darbuotojus ko jie patys nori veikti . Mano vedamos veiklos bus dauguma su komandiniu darbu ko ir labiausiai reikia teisėsaugos darbe . Šios veiklos dar naudos visą swat darbo inventorių  , tai reiškia , kad bus naudojamos kliūtys, mašinas ir tazerius ir daug daugiau swat firmos inventoriaus . Kad kažko naujo žmonės matytų tarp veiklų o ne vien tas pačias imitacijas ir t.t bus tam tikros naujos veiklos kuriose swat darbuotojai turės dirbti komandiškai bei subtiliai . Veiklos gali būti battle royal ko aš bent nemačiau serverį , kad kažkas panašaus vestų ir bus naudojam tam tikroms veikloms swat treniroučių baze . 
  • kiek laiko skirsite SWAT pavaduotojo pareigoms?: Taigi mano prioritetas pirmas yra tikrai ne kompiuteriniai žaidimai šiuo metu kol kas savo laika skiriu mokyklos baigimui ir kitoms asmeniniams reikalams . Stengsiuos skirti bent 4 val gal net daugiau priklauso ka veiksiu ir panašiai vėliau .
  • Jūsų paskutinis pasisakymas: Sekmės visiem . Neklauskit kodėl pildžiau , tiesiog neklauskit...................
Redaguota nario Azaza_Aza
Dont ask why i did that .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.