Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

EImantas__Bllaze

Vasaros tikslai? Gyvenime bei samp'e!

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų klausimas?: Kokius tikslus išsikėlėte sau vasarai? Gyvenime bei samp'e? 
2. Apklausos terminas: 7 dienos.
3. Apklausos tikslai: Įdomumu

Aš - Tai gyvenime per vasarą bandysiu mažiau gert, šaibas mėtyt reikšmingiems dalykams, daugiau laiko praleist su draugais šeima, bei sulaukus 16-kos eit iš mokyklos išsirasyti xdd

O samp'e - Tai tikslai paprasti, gal visa vasara ne žaisiu, arba pražaisiu žymiai mažiau, jei atsiras daug laisvo laiko, bandysiu kokį pava arba direktorių pasiimti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

7a01231b9adcc916d85d21664a9e971b56.jpg

 

Realiai ant kiek tu turi būti atitrūkes (apie visus) nuo realybes kad net klausime klausti apie žaidimus ir realu gyvenima tuo blogiau jog apie sampa 2002 metų žaidimą, suprantu jog jeigu ten pasijungi valandai dviem visiškai normalu, bet paspaudus ant serverio lenteles matai vis tuos pačius žaidėjus tiek žaidime tiek forume dar jie *Myliu LMG.lt* prota jog kažką daro IRL, visiškas nusiritimas VASARA karštis, pramogos, draugai. Ką šitie daro laukia visus metus vasaros ir praleidžia savo gyvenima ant kompiutero supelyje graudu net žiurėti.

Gerai toliau apie vasara ill stop bullying kids.

Asmeniškai pats kol esu Anglijoje nusipirkau bilietusi į lietuva aplankyt. truputi atsipalaiduoti tiek nuo rūpesčiu čia ir pasimėgauti savoje gimtinėje. Turbūt jog didžiaja dalį praleisiu su draugeliais prie maximos kampo ar pirtį (nevisiem suprast), šeip tikiuos nuveikti kažko daugiau šia vasara preita nebuvo tokia labai karšta tad neįšėjo padaryt labai daug ko, na o dabar kai pasižiuri kas dedas lietuvoj tai awesome dalykas.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 24 minutes(-čių), _Mister_Inx rašė:

Šaibas mėtai bleizai į šalį tarkim kai ką man padarei ties taškais :D, asmeniškai greičiau va lmg @Arnas_Sanra atkeršyt už baną,o real tai dirbt,dirbt ir šaibų kaltis

Senas reikalas ta tema. Kaip ne mano šaibos būdavo galvos net nesuku :))) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×