1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Victor_Kongston
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius:  Mano tikrasis vardas Arnas , mano amžius 18 metų , o rugpjūčio 14 dieną jau 19
3. Miestas, kuriame gyvenate: Mano gyvenamasis miestas yra Jurbarkas.
4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Pomėgiai daugumą laiko praleisti su savo draugais , o pomėgiai dviratis , tinklinis.
5. Gerosios/blogosios savybės: Na čia jau gal nelieskime šitos temos , gal kitą kartą.
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Taip turiu augintinį šunį vardu Gučis , veislė : taksioras
7. Ar turite sesių, brolių?: Ne ir džiaugiuosi , kad neturiu.
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Na šį projektą žinau , jau iš gan senai.
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): SWAT'ų pavaduotojas , ir begalė daug prižiūrėtojų
10. Jūsų tikslai serveryje: Aukštumos? 
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Dažniausiai aš būdavau teisėsaugos srityje , o iš teisėsaugos srities tai SWAT'ai
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Penktadienis alaus gimtadienis.
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Gailą , bet neturiu.
14. Jūsų nuotrauka (būtina):  Ir šiaip priduriu , kad daugiau apie mane paskaitinėti būtų galima , mano senuose bloguose ( daugumą dingę )