Jump to content
Victor_Kongston

Prisistatau - Victor_Kongston ( Arnas )

Rekomenduoti pranešimai

SusijÄs vaizdas

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Victor_Kongston
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius:  Mano tikrasis vardas Arnas , mano amžius 18 metų , o rugpjūčio 14 dieną jau 19 ;)
3. Miestas, kuriame gyvenate: Mano gyvenamasis miestas yra Jurbarkas.
4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Pomėgiai daugumą laiko praleisti su savo draugais , o pomėgiai dviratis , tinklinis.
5. Gerosios/blogosios savybės: Na čia jau gal nelieskime šitos temos , gal kitą kartą.
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Taip turiu augintinį šunį vardu Gučis , veislė : taksioras
7. Ar turite sesių, brolių?: Ne ir džiaugiuosi , kad neturiu.
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Na šį projektą žinau , jau iš gan senai.
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): SWAT'ų pavaduotojas , ir begalė daug prižiūrėtojų
10. Jūsų tikslai serveryje: Aukštumos? (akiniai)
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Dažniausiai aš būdavau teisėsaugos srityje , o iš teisėsaugos srities tai SWAT'ai
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Penktadienis alaus gimtadienis.
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Gailą , bet neturiu.
14. Jūsų nuotrauka (būtina)

Ir šiaip priduriu , kad daugiau apie mane paskaitinėti būtų galima , mano senuose bloguose ( daugumą dingę :( )

PZfWLMd.gif

kP7IB03.gif

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

ZDAROVA NU, PAS MUS BALIUS NUSIMATO CIA SAVAITGALY SU UGNIUXU PASIEMEM BARAKA DVIEJU AUKSTU ANT TUSO, NES VESTUVES KELIAM, GAL NORI UZ DIDZEJU PABUT? PADUOCIAU SERVO PINIGAIS KRC, MALONU E, TIK NEPYK, KAD CAPSLOCKAS. PER RAGELI RASAU, ZIAURIAI MALADEC, GRAZI KUPRINE JODA

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Dominykas_Miguel rašė:

Sveikas Arnai, malonu susipažinti, sėkmės tau projekte bei gyvenime, jei reikės pagalbos kreipkis visuomet padėsiu :)

Sveikas, man irgi malonu. Prireikus būtinai kreipiuosi 8)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.