Jump to content
Victor_Kongston

ahmm... Mano veikla

Rekomenduoti pranešimai

233a255d27f0170850b94590321d7101824.png

Laba vakarą , laba dieną , labas rytas kas kaip kada skaitot blog'ą. Tai va grįžau kažkiek į LMG platybes ir pasiilgau kaip ir seniau savo blog'ų kūrimo, tai va iš to neturėjimo ką veikti galvoju kodėl gi neprisiminus ir nesukūrus blog'o , na manau vistiek atsiras vienas ar kitas žmogus kuris nepatingės perskaityti. Tai va ką norėčiau papasakoti šiame blog'e tai apie savo veiklą realybėje. Tai net nežinau nuo ko čia pradėti , tai pradėkime nuo to , kad mano pirma veikla realybėje yra kažkiek susijusi su Jurbarko skatepark'u , kas mane sekate socialiniuose tinkluose ir mane žinote iš seniau tikrai apie turėtumėte žinoti , o kas nežino papasakosiu. Tai administruoju vieną puslapį facebook'o platybėse - Jurbarko skatepark'as ( kam įdomu ši veikla tikrai patariu pasekti ) žemiau po blog'u įkelsiu nuotraukų iš puslapio ir savo veiklų. Tai va vykdom įvairias veiklas su šiuo ekstremaliu sportu , keliam nuotraukas. Na nesenai įvykdėm renginį " GreenJam'3 " susirinko iš įvairių miestų savo transporto priemonės mėgėjai ir rungėsi nuotraukos žemiau :

81c4b63b280e9717d0cb2c672c387572498.png

74a7b3088aea3f88200315aeb0428446551.png

91c9e855934d3eda552099b2a2fa6168125.png

Okei tęskime toliau tai pradėkime nuo to , kad aš irgi važinėju su transporto priemone dviračiu , bet aišku ne taip kaip šie žmonės , o pas mane vyksta viskas kitaip. Aš važinėju su " MTB " dviračiu , bet ne taip kaip paprasti žmonės. Pas mane važiavimas vyksta ant vieno rato , gatvėmis , bet gal kiek panašūs triukai kaip ir " BMX " raiderių ( vairuotojų ) , na irgi įkelsiu nuotrauką kaip tai atrodo, bet aišku tai dar ne viskas , mėgstu save  išbandyti visur ypač su dviračiu , štai keletas nuotraukėlių žemiau kaip tai atrodo :P

5bb3dfa4eab2a335d35dfd0b1e71831c834.png

Na o toliau kaip ir visi žmonės savo dauguma laiko praleidžiu su draugais ir sau artimais žmonėmis. Ai ir ką pamiršau pridurti , kad vienam iš pakomentavusių po mano blog'u atiduosiu 100'000$ serverio valiutos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.