Laba vakarą , laba dieną , labas rytas kas kaip kada skaitot blog'ą. Tai va grįžau kažkiek į LMG platybes ir pasiilgau kaip ir seniau savo blog'ų kūrimo, tai va iš to neturėjimo ką veikti galvoju kodėl gi neprisiminus ir nesukūrus blog'o , na manau vistiek atsiras vienas ar kitas žmogus kuris nepatingės perskaityti. Tai va ką norėčiau papasakoti šiame blog'e tai apie savo veiklą realybėje. Tai net nežinau nuo ko čia pradėti , tai pradėkime nuo to , kad mano pirma veikla realybėje yra kažkiek susijusi su Jurbarko skatepark'u , kas mane sekate socialiniuose tinkluose ir mane žinote iš seniau tikrai apie turėtumėte žinoti , o kas nežino papasakosiu. Tai administruoju vieną puslapį facebook'o platybėse - Jurbarko skatepark'as ( kam įdomu ši veikla tikrai patariu pasekti ) žemiau po blog'u įkelsiu nuotraukų iš puslapio ir savo veiklų. Tai va vykdom įvairias veiklas su šiuo ekstremaliu sportu , keliam nuotraukas. Na nesenai įvykdėm renginį " GreenJam'3 " susirinko iš įvairių miestų savo transporto priemonės mėgėjai ir rungėsi nuotraukos žemiau : Okei tęskime toliau tai pradėkime nuo to , kad aš irgi važinėju su transporto priemone dviračiu , bet aišku ne taip kaip šie žmonės , o pas mane vyksta viskas kitaip. Aš važinėju su " MTB " dviračiu , bet ne taip kaip paprasti žmonės. Pas mane važiavimas vyksta ant vieno rato , gatvėmis , bet gal kiek panašūs triukai kaip ir " BMX " raiderių ( vairuotojų ) , na irgi įkelsiu nuotrauką kaip tai atrodo, bet aišku tai dar ne viskas , mėgstu save  išbandyti visur ypač su dviračiu , štai keletas nuotraukėlių žemiau kaip tai atrodo Na o toliau kaip ir visi žmonės savo dauguma laiko praleidžiu su draugais ir sau artimais žmonėmis. Ai ir ką pamiršau pridurti , kad vienam iš pakomentavusių po mano blog'u atiduosiu 100'000$ serverio valiutos.