Jump to content
Deividuxz_Yolo

Peikiu Monika_Maser (FTB direktorę)

Rekomenduoti pranešimai

Peikiant Direktorių:
1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividuxz_Yolo
2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Monika_Maser
3. Jūsų kaltinimai: Matosi jog į savo darbuotojus nežiūri rimtai. Blogai atmestas papeikimas. Apsimeta jog neįspitrioja nors jeigu nematote visados galite prisartinti nuotrauka ir viskas aiškiai matosi. Tad neginkit savo darbuotojų kurie nesugeba susitarti dėl savo veiksmų. (Pasiteisinimų nenoriu skaityti) dabar supratau kodėl nemato, nes su juodais akiniai sėdi prie pc kjp ir ant forumo nuotraukos.
4. Vaizdinė medžiaga

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Suprantate @Artas_Neswarbu jog aš pripažįstu savo klaida dėl non-rp, bet jeigu jūs nesugebate susitarti su savo kolega kuris dės įtarimo tai ne mano reikalas. Ir kitas dalykas jog aš rašiau papeikimą ne dėl free star, o dėl jūsų su savo kolega padaryti viena klaidą. Uždėdami abudu tą patį įtarimą.

6. Atsakyti į Direktoriaus papeikimus ar pagyrimus gali tik: peikiantysis ar giriantysis, kaltinamasis ar giriamasis, to darbo pavaduotojas bei Direktorių prižiūrėtojas.

Ir kitas dalykas jog pažeidei taisyklę.

@Monika_Maser Visu pirma aš ne ponas tavo žiniai. Visu antra ar nematai kas vėl buvo parašyta ar dar padidinti raides reikės? Man nerūpi tavo ir tavo darbuotoju pasiteisinimai! Aš laukiu DP atsakymo viskas aišku?

Redaguota nario Deividuxz_Yolo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.