Jump to content
Gustis_Gustisss

Renkamas SWAT direktorius

Rekomenduoti pranešimai

2NpA55F.png

Renkamas SWAT direktorius

Nušalinus pastarąjį šio darbo direktorių Matas_Kurk dėl žaidimo kituose projektuose ir kvailų sprendimų, tenka pradėti naujus rinkimus šiai pozicijai užimti. Akivaizdu, kad teisėsaugoje nepasižymėjusių asmenų neieškome, todėl siūlyme pildyti patyrusiems, aktyviems ir motyvuotiems žaidėjams! Linkime sėkmės.

Rinkimų informacija:

1. Anketą paskelbti kaip pranešimą temoje ir būtinai atsakius į kiekvieną klausimą.
  2. Draudžiama kopijuoti anketą.
  3. Draudžiama meluoti.
  4. Sužinojus, jog esate kandidatas, draudžiama apie tai pranešti kitiems nariams.
  5. Paskelbus anketą, paspausti „Rodyti, kas redagavo“ per 10 minučių.
  6. Draudžiama keisti anketos struktūrą. Lygiavimas: kairėje; šrifto dydis: 14.
  7. Atsakymų spalva: pasirinktina.
  8. Forumo slapyvardis turi sutapti su Serveryje esančiu.
  9. Rinkimai vyksta iki liepos 14 dienos, 22 valandos.
  10. Atrankos principas: Anketa -> Apklausa -> Galima praktika žaidime.
  11. Stenkitės atsakyti kuo išsamiau, tačiau nenukrypstant nuo klausimo.
  12. Laikytis bendrųjų projekto taisyklių.

Anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis:
2. Skype, Discord kontaktai:
3. Kiek vidutiniškai praleidžiate laiko Serveryje?:
4. Kokia Jūsų vadovavimo patirtis teisėsaugoje?:
5. Kodėl pasirinkote būtent SWAT, o ne kito darbo direktorių?:
6. Kokius reikalavimus kelsite sau ir darbuotojams?:
7. Į ką atsižvelgsite rinkdami darbuotojus?:
8. Kaip motyvuosite būsimus darbuotojus pasilikti darbe?:
9. Aprašykite savo charakterį, išskirkite gerąsias ir blogąsias savybes:
10. Kokiais būdais sieksite atsigrobti užgrobtas vietas?:
11. Kiek laiko norite išbūti direktoriaus pozicijoje, kodėl?:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

1NHuZ.png

Anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis: Karka_Djd
2. Skype, Discord kontaktai: Skype: karolis1352,  discord: KarkaDjd #4495
3. Kiek vidutiniškai praleidžiate laiko Serveryje?: 5 valandas.
4. Kokia Jūsų vadovavimo patirtis teisėsaugoje?: Manyčiau visai nemaža, esu buvęs du kartus Policijos Departamento direktorius, viena kart FTB direktorius, FTB pavaduotojas, PD/FBI pavaduotojas, Policijos Departamento pavaduotojas 3 kartus.

5. Kodėl pasirinkote būtent SWAT, o ne kito darbo direktorių?: Teisėsaugos srityje esu turėjęs tiek Policijos Departamento tiek FTB direktoriaus pareigas, o SWAT firmos valdžioje dar neteko man pasireikšti, todėl pasirinkau kandidatuoti į šį direktorių. Taip pat SWAT frakcija yra aukščiausia institucija iš teisėsaugos pusės bei su šia firma galima sugalvoti žymiai daugiau dalykų, o tai dar viena priežastis, kuri pastūmėjo mane bandyti laimė užimti šias direktoriaus pareigas.

6. Kokius reikalavimus kelsite sau ir darbuotojams?: Pirmasis reikalavimas kuri kelsiu sau, tai visada būti komunikabiliu, aktyviu direktoriumi bei, kad su kiekvieną dieną, kad firmos kartėlę kelčiau tik aukštyn ir ne kart žemyn. Kalbant apie darbuotojus, tai pirmiausias dalykas ko norėčiau iš jų, tai bendravimo kuris nebūtų su pykčiais, nes kai visi geriau sutarę ir komandinis darbas būna geresnis, tad šitoje vietoje labai atkreipčiau dėmesį į charakterį, kai rinkčiau savo SWAT komandą. O kitas dalykas tai norėčiau iš darbuotojų aktyvumo bei nors kartą būti dirbus teisėsaugoje, o visus kitus dalykus tobulintume kartu darbe su kiekvieno darbuotojo pagalba.

7. Į ką atsižvelgsite rinkdami darbuotojus?: Kaip ir minėjau ankstesniame klausime tai didelis dėmėsis bus skiriamas į jų charakterį, nes darbe reiktu tik teigiamos atmosferos. Sekantis dalykas tai žiūrėsiu į teisėsaugos darbo patirtį, nes taip išvengčiau dar nelabai mokančių dirbti teisėsaugoje bei antrų vartotojų(liaud. antru acc). Tai pat apklausoje labiau atkreipčiau dėmesį ne į pagrindinės taisyklės ar nuostatus, o į tokias kur mažiau kreipiama dėmesio ir yra praleidžiama pro akys.

8. Kaip motyvuosite būsimus darbuotojus pasilikti darbe? Manau motyvacijos tokiame darbe nereikia prašyti, motyvacija turi trykšti iš pačių darbuotojų, kad patys norėtu malšinti grobimus bei leisti po truputi nusikalstamas į apačią. Tačiau visada bandysiu kalbėti, duoti jiems kuo daugiau veiksmo, tačiau ne per daug, kad nenusibostu ir žinoma didžiausia motyvacija yra pavaduotojo pareigas, o tokias pareigas mielai suteikčiau motyvuotiems darbuotojams.

9. Aprašykite savo charakterį, išskirkite gerąsias ir blogąsias savybes: Laisvu laiku, tarp draugų mano charakteris būna skirtingas bei neprognozuojamas, tačiau visada būnu linksmas ir stengiuosi tokiais padaryti ir kitus. Taip pat esu labai komunikabilus žmogus, draugiškas, su daug sarkazmo. Punktualumas manyje pasižymi kai atlieku kokį darbą ar einu kokias pareigas. Puikiai moku adaptuotis prie įvairių situacijų ar aplinkos žmonių, dar esu žinoma smalsus vaikinukas. O paskutiniai teigiama savybė manau būtų, kad mėgstu konkurenciją su kitais žmonėmis ir taip rodyti savo pranašumus, o kartais ir minusus. Prieinant prie blogųjų savybių tai įžvelgčiau tik vieną - azartiškas. Labai mėgstu lošti ir dažnai dėl to nukenčia mano piniginė, bet manau einant SWAT direktoriaus pareigas ši spraga man netrukdys. 

10. Kokiais būdais sieksite atsigrobti užgrobtas vietas?: Pirmiausia tai pats pereičiau per vietovės kur yra galimi grobimai ir bandyčiau mąstyti kokiais veiksmais paeiliui galima atgrobti. Taip pat paprašyčiau savo pavaduotojo ar pavaduotojų pagalbos. Labiausiai atkreipčiau dėmesį į tai, kad būtų išnaudoti visi  galimi SWAT reikmenys, o tuomet su darbuotojais bandytume tas taktikas per treniruotės. Pavyzdžiui vieni būtų užgrobėjai, o kiti atgrobėjai ir jei pasiseks pabandytume naudoti tai realiame grobime, o jei ir ten pasitvirtintu šis atsigrobimo būdas pasidalintume taktikomis ir su kitomis teisėsaugos institucijomis. 

11. Kiek laiko norite išbūti direktoriaus pozicijoje, kodėl?: Norėčiau direktoriumi išbūti šiuo metu bent iki vasaros galo, nes vėliau prasidės mokslai ir panašiai, tad laiko būtų mažiau. Arba kitas scenarijus išbūti direktoriumi kol teisėsauga vėl viešpataus miesteliuose ir bus išgalvota daug atgrobimo scenarijų kurios bus veiksmingos.

Redaguota nario Karka_Djd
good luck

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis:Nike_Lol
2. Skype, Discord kontaktai:live:16dc654a337caa99 Nike_Lol
3. Kiek vidutiniškai praleidžiate laiko Serveryje?:Mano aktyvumas nuo 3h iki 8-9-10h
4. Kokia Jūsų vadovavimo patirtis teisėsaugoje?:Vadovavimo patirties neturiu bet galiu tureti esu dirbes swat ftb pd tai biski nusimanau apie ju darba ir dabar meginsiu ir as pasiekti to paties
5. Kodėl pasirinkote būtent SWAT, o ne kito darbo direktorių?:NES SWAT man prie sirdies ir taip kai dabar dirbau pas @Matas__Kurktai labai man patiko ir radau kad renkate swat drk sakau reikia uzpilditi tai va as ir pildau as jam biski padejau su grobimais pasakiau ka daryt darbuotojams kas butu geriau kokia technika per grobimus ir per okupacijas.
6. Kokius reikalavimus kelsite sau ir darbuotojams?:Darbuotojams kelsiu tokias reikalavimus kad butu aktyvus  kad klausitu direktoriaus bei kitu virsnesiu zaideju kad dalivautu grobimuose visose veiklose nebutu balagano ir tt.o sau tokias buti svelnus su darbuotojais biski gal griestokas kad manes klausytu ir dar buti paciam aktyvume . viskas apie mano reikalavimus.
7. Į ką atsižvelgsite rinkdami darbuotojus?:As atsizvelksiu i ju aktyvuma i teisesaugos patirti i taisykliu zinojima ko negalima daryt grobimo metu bei okupacijas zinoti reketo taisykes nu kaip ir viskas nu ir dar i metus ju jaigu jam bus koks 10 arba 11metu tai iskart atkrys nes reikia passtoviu zaideju o ne kad del darbo ir pinigu.
8. Kaip motyvuosite būsimus darbuotojus pasilikti darbe?:Pakelsiu algas darisim daugiau veiklu varisim atgrobinet skelbsiu atrankas i priz tada gal net i pavaduotojo kede ir jie tikrai pasiliks pas mane firmoj bei pasakisiu jaigu jus taip stengsites busite apdovanoti . :)
9. Aprašykite savo charakterį, išskirkite gerąsias ir blogąsias savybes:as esu geras malonus bendraujatys kalbantis padedantys bei labai uzguodziantis geros tai kaip ir minejau esu geras normalus bendraujantys kalbus aktyvus . o dabar blogos esu piktas jaigu mane sunervina rekiu o taip tai viskas nu ir prie prikolo nes jie ne visiems patinka :D
10. Kokiais būdais sieksite atsigrobti užgrobtas vietas?:Pirma susirinksiu gera sahaika sulipsim ant masinos vaziuodami aptarsim aplinkibes ir susimastim kokia nors taktyka bei varisim iki paskutinio kraujo laso.
11. Kiek laiko norite išbūti direktoriaus pozicijoje, kodėl: as noriu isbuti bent 1menesi kad butu tikrai gera eraos pabaiga ir pradzia ir tikrai bus irdomu kvieciu ir jus uzpylditi i sawt direktoriu :) sekmes cya

Redaguota nario Nike__Lol
Good luck :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

KPQmJv3.png

1. Jūsų slapyvardis: Victor_Kongston
2. Skype, Discord kontaktai: skype - bmwfan.bmwfan , discord - 0.7l#5419
3. Kiek vidutiniškai praleidžiate laiko Serveryje?: Bent šiuo metu serveryje stengiuosi praleisti kuo daugiau laiko , nuo 2 valandų iki 6 valandų tiek forume tiek žaidime , bet forume praleidžiu kiek daugiau laiko , kadangi patinka diskutuoti su forumo nariais.
4. Kokia Jūsų vadovavimo patirtis teisėsaugoje?: Na manau apie prižiūrėtojus teisėsaugos poste net nešnekama, o kalbant apie ką nors aukščiau nei prižiūrėtojas , taip esu buvęs viena kartą SWAT'ų pavaduotojas pas Žaidėjas_Rokas. Nenoriu pameluoti , bet pavaduotojaus poste išbuvau apie ~25 dienas , o kalbant apie mano veiklą šiame poste , tikrai nuveikėm labai daug , vyko įvairiausių veiklų , tad tuo metu SWAT'ų darbuotojams veiklos netrūgdavo , nes tiesą sakant prisigalvodavome visko ir visiškiausių nesąmonių - naktinės treniruotės, įvairiausi būriai ( kurie turėdavo skirtingas privilegijas , ką turbūt panaudočiau ir dabar gavęs direktoriaus postą ) šiaip mano vaidmuo pavaduotojaus srityje reiškė gan daug tuo metu SWAT'ų frakcijoje , bet kiek praėjus laiko direktorius buvo nušalintas nes surinko maksimalų skaičių įspėjimų , na tada ir era baigės ir šiaip prasidėjo pykčiai tarp valdžios narių , nes buvo nepasidalinimas privilegijų , kaip sakoma kiek vienas norėjo atrodyti už kitą geresnis , ko posakoje visada baigiasi tokie dalykai gan greitai.
5. Kodėl pasirinkote būtent SWAT, o ne kito darbo direktorių?: Tai pradėkime nuo to , kad esu teisėsaugos žmogus kiek kur dirbau visa laiką buvau teisėsaugos srityje , bet šios frakcijos direktorius manau traukia vien dėl to, kad tai buvo mano eras pradžia , kur galėjau atskleisti save valdžios pareigose. Ir šiaip man SWAT'ų darbas yra vienas iš rimčiausių teisėsaugos - tiek transporto priemonėmis tiek be galo didele baze kurią tikrai gerai gali išnaudoti savo reikmėmis.
6. Kokius reikalavimus kelsite sau ir darbuotojams?:  Na manau labai kas ir nepasikeis, aišku ko norėsiu reikalauti tai aktyvumo , bendradarbiavimo su visa teisėsauga bei savo komandos nariais , darbštumo , stropumo. O iš savęs norėčiau tai aišku taipogi aktyvumo , supratingumo.
7. Į ką atsižvelgsite rinkdami darbuotojus?: Budrumą , bendravimą , gebėjimą dirbti komandoje.
8. Kaip motyvuosite būsimus darbuotojus pasilikti darbe?: Draugišku kolektyvu , kuo daugiau darbo , kad ne būtų nuobodu dirbti mūsų frakcijoje, aišku kaip ir dauguma darbuotojų nori gerų algų tuo irgi pasirūpinsime.
9. Aprašykite savo charakterį, išskirkite gerąsias ir blogąsias savybes: Ko man negaila ir ką aš galiu. Mėgstu padėti žaidėjams įvairiose situacijose, sugebantis dirbti didelėje komandoje žmonių, bei juos suvaldyti, esu kruopštus, sąžiningas, kantrus, moku laukti, bei pralaimėti, esu komunikabilus, lojalus, nekorumpuotas, kūrybinghas, išrankus, ištvermingas, ryžtingas, didelio intelekto, gal net sakyčiau mokantis motyvuoti žmones, visada pasitkintis savimi, visada stovintis už savus, kad ir kokia situacija. Niekada nepradedu naujo darbo, kuomet senasis nėra nebaigtas, tai rodo jog esu kruopštus, mėgstu nuodugniai ištirti situacija, iki smulkiausių smulkmenų tai įrodo, jog esu smalsus. Esu prie tokiu žmonių kurie, nemėgsta laukti, viska mėgsta atlikti greitai, kruopščiai ir nuodugniai. Neesu, tas kuris pildo i visu firmų postus, ką daro daugelis... Pildo ir sako, kad šita firma geriausia.. Nesuprantu, ko jie tikisi... Man tai pasižymi tiek vaikiškumo charakterio bruožais, tai rodo, kad žmogus visiškai nesubrendęs ir nežino ko nori... Nesigiriu, tačiau taip niekada nedariau ir nedarysiu, pildau tik ten kur man patinka ir kur aš noriu, o ne ten kur pasitaiko gera proga, esu visuomeniškas žmogus, visada padedantis kitam bėdoje, realybėje daug savanoriauju, bei padedu kitiems, nepasiturintiems žmonėms, taipogi stengiuosi visada padėti žmogui kuris kažko neturi ar jam trūksta, nesistengiu praeiti pro šali pro žmogų kuris sėdi ant žemes, įmetu jam pinigų, negailiu, esu žmogus kuris del kitu padarys daugiau nei kiti del manes, nesu toks žmogus kuris kerštauja, aš visada padėsiu kitam žmogui, nors ir iš jo nesulauksiu ne ačiū, visuomet žinau, jog lazda turi du galus, jog aš padaręs gera, žinau jog man kas nors kitas atsilygins geru, nesvarbu kas, bet žinau, jog atsilygins taip pat ką ir aš daviau kitam, mėgstu užbaigti pradėtus darbus, jei pradedu darbą aš ji būtinai turiu užbaigti ir padaryti labai kruopščiai ir atidžiai, kad žmogus matantis mano darbo pastangas, užskaitytu kaip labai gerai atlikta darbą ir man atsirastu sunkaus darbo vaisiu, nuo mano sunkaus triūso, nes norint pasiekti maksimumą reikia labai ypatingai daug dirbti, kiekvienas žmogus nedirbantis ir norintis gauti viska negauna nieko, o žmogus dirbantis ir sunkiai kovojantis už viska ir savo darbą gauna viska, aš esu žmogus dirbantis, kovojantis ir gaunantis, ką esu užsibrėžęs gauti, ir niekad del savo svajonių nenuleisiu ranku, esu žmogus visuomet siekiantis lygybes tarp visu, nelaikau nieko geresniais ar blogesniais už kitus, žinau, jog kiekvienas žmogus yra lygus kiekvienam, tik kartais, kai kuriu žmonių ego yra per dideli tam pripažinti, ir suprasti teisybe, aš kovoju, kad kiekvienas žmogus butu lygus ir, kad kiekvienas suprastu koks jis ar ji yra lygus, esu žmogus iš prigimties kovojantis už savo nuomone, aš turiu savo nuomone visur ir visada, niekad nepasiduodu spaudimui kitu žmonių, kad ir kas be nutiktu, kovosiu iki tol su savo nuomone ja ginsiu, argumentuosiu, kol ji laimės, arba bus visiškai nuargumentuota ypatingai stipriais argumentais
10. 
Kokiais būdais sieksite atsigrobti užgrobtas vietas?: Sugalvotomis taktikomis , komandišku darbu.
11. Kiek laiko norite išbūti direktoriaus pozicijoje, kodėl? Na manau direktoriaus poste norėčiau minimaliai išbūti 1 mėnesį , niekados nežinai kas gali atsitikti ateityje tad tikrai nenoriu iš kart užsibrėžti tikslo iš būti ten ~5 mėnesius ar daugiau , nes niekados negali žinoti kas gali atsitikti , bet jai viskas bus gerai tiek su komanda tiek su kitais valdžios nariais , manau iš būti galėtum ir daugiau nei ~5 mėnesius.

Redaguota nario Victor_Kongston
sėkmės ;) išėjo netyčiukas jog praleidau vieną klausimą , bet čia rodo kad buvai laiku viską padaręs ;) https://imgur.com/a/65qHI1L

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis:Tomas_Jucius
2. Skype, Discord kontaktai:Skype:Davka Discord:davka2253#6315
3. Kiek vidutiniškai praleidžiate laiko Serveryje?:8-9h
4. Kokia Jūsų vadovavimo patirtis teisėsaugoje?:Na manau apie pavaduotojus nekalbėsiu,nes nesu turėjas,bet galima pakalbėti apie prižiūrėtojo vadovavima tai būvau S.W.A.T firmos grobimų prižiūrėtojas ir tikrai labai gerai sekėsi padėti darbuotojams kai nebūdavo aukštesnių tada aš turėjau šansą pavadovauti darbuotojams ir sakyčiau tikrai labai sekėsi daug kas paklusdavo mano įsakymas ir per grobimus esu aiškines tai sakau tikrai labai gerai moku vadovauti ir manau tikrai labai gerai vadovaučiau savo darbuotojams kurie dirbtu mano firmoj.Bet vadovaučiau netik darbuotojams,bet ir pavaduotojams gal net ir visai teisėsaugai,nes kiek žinau tikrai S.W.A.T firmą yra aukščiausia teisėsaugos srytis ir pagal mane ji turėtų valdyti visą teisėsauga.
5. Kodėl pasirinkote būtent SWAT, o ne kito darbo direktorių?:
Na puse atsakymo 4 klausime tai kaip ir minėjau turiu vadovavimo patirties,o beje matau,kad serveryje ne kaip laikosi teisėsauga todėl manau reikėtu pagalbos FTB,PD manau jaigu aš gaučiau šios firmos direktorių manau pora savaičių,o gal net ir mėnesių verkčiau kruvinom ašarom,bet tikrai ateis tokia diena kai tie patys fūristai užvirs ir tikrai daugiau nepašokinės ant teisėsaugos,nes aš įdėčiau visa savo energija visa savo gyvenimą vien tik į S.W.A.T firmą ir manau tikrai jaigu gausiu šį direktorių pavyks užversti fūristų firmą.
6. Kokius reikalavimus kelsite sau ir darbuotojams?:Darbuotjams,bei sau sakyčiau tiesiog čia būtų firmos įsakymas nenuleiskit ranku eikime iškėle galvą tikėdamiesi savo tikslo mūsų tikslas būtų susidoroti su fūristai,dyleriai,tiuninginiais,gal net ir su gaujom ir tikrai nenuleičiau rankų,kad ir kruvinom ašarom viestiek eičiau iškėlęs galvą aukštyn.
7. Į ką atsižvelgsite rinkdami darbuotojus?:Atsižvelgsiu į jų sugebėjimus į jų aktyvumą,bendravima ar sugeba dirbti komandoje ir vieni.
8. Kaip motyvuosite būsimus darbuotojus pasilikti darbe?:Manau bendraučiau,daryčiau įdomias veiklas kurčiau įvairiausias temas kuriose darbuotojams būtų užsiėmimas kai jie neturėtu ką veikti arba kai nevyktu grobimai galėtu užsidirbti pinigų galėtu uždirbti taškų į rangų sistema.
9. Aprašykite savo charakterį, išskirkite gerąsias ir blogąsias savybes:Esu 14metų vaikinas mano vardas:Matas esu nuoširdus,griežtokas,retkarčiais linksmas.Nemėgstu tų žmonių kurie kanors sako ant kito,bet aš visada jiems atsakydavau,atsakau ir atsakysiu iš pirmo pažiūrėk į save ir gerai pagalvok ar tau verta kanors sakyti apie kitą žmogų kurio tu beveik nepažysti.Man patinka žmonės kurie mane palaiko kurie nori su manimi bendrauti kurie padėda žmonės kurie būna įsgaudinti.
10. Kokiais būdais sieksite atsigrobti užgrobtas vietas?:Na tai išpirmo daryčiau apmokymus kurie rodytu ką turėtume daryti per grobimus/susišaudymus.Tai pirma susirastume tokį darbuotoja kuris mokėtu gerai sudėti kliūtis antra aš nuiimčiau kliūtis ir prasišaudytume nusikaltelius kurie grobia pastatą ir po biški artėtume link jų ir kai pamatyčiau,kad jau dauguma mano darbuotoju mirė sudėčiau vėl kliutis kuo arčiau tada vėl visi susirinktume darytume c-wal(W+SPACE+Dešinys pelės klavišas)pasiruoštumem kai visi būtų pasiruoše nuiimčiau kliūtis ir rušintume nusikaltelius adminai prabėge kuo arčiau pasikeistu ginklą į UZI ir tada pradėtu šaudyti nusikaltelius o kiti kurie be pareigų arba be admino darytu tai kas buvo sakyta per apmokymus tai vieni prašaudyti kaire puse sienele kurią sudarytu nusikalteliai ir bėgtu į viršų pasidėtu kliutis ir šaudytu nusikaltelius likusieji pro tą išgriauta/iššaudyta sienele bėgtu ir iššaudytu nusikalstamųjų firmų darbuotojus kurie stovėtu per viduri o kiti sugriautu dešinės pusės sienele begtų link kito kambario ir tenai susidėtu kliutis ir jaigu dar kažkiek liktų nusikalstamųjų firmų darbuotoju po skaičiavimo nuiimčiau kliūtis ir juos sušaudytu ir manau taip hotelis ar beisbolo aikštė taptu S.W.A.T pusėje visi sustotime į sienele ir kai pamatytume nusikalstamos firmos darbuotoją tiesiog jį nušautume ir taip atgrobtume hotelį arba beisbolo aikšte arba kokią nors kitą vietą kuri būtų grobiama.
11. Kiek laiko norite išbūti direktoriaus pozicijoje, kodėl?:Na norėčiau išbūti gal virš metų visi manys dėl to,nes noriu pagerinti Cactus_Germis rekordą ne realiai tiesiai šviesiai pasakius nežinau kodėl metus,bet norėčiau tikrai išbūti gan ilga laikotarpį ir pažiūrėti kas pirmas grius ar teisėsauga ar nusikalstamos kaip ir minėjau dauguma klausimų,kad gavus direktoriaus postą tikrai nusikalstamojį firmą netaptu viena iš geriausių serverio sryčių daugiau manau neberašysiu,nes jau sviruoju ties klausimų.Tai linkiu visiems sėkmės gal susitiksime:)

Redaguota nario Tomas_Jucius
Kandidatas į S.W.A.T firmos direktoriaus kėdę

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis: Dominykas_Miguel
2. Skype, Discord kontaktai: Skype: rainysrokas DC: Domis#6627
3. Kiek vidutiniškai praleidžiate laiko Serveryje?: Na serveryje praleidžiu tikrai nemažai, kada man nereikia į darbą tai sakykime tas viduriukas būtų 7 - 8h tam tarpe būna ir daugiau.
4. Kokia Jūsų vadovavimo patirtis teisėsaugoje?: Na sakykime tos patirties teisėsaugos pusėje neturiu, tai šioje vietoje kaip ir gaunasi toks minusas, bet manau man gavus direktorių ar pavaduotoją tikrai įgaučiau tos patirties ties teisėsaugos pusės vadovavimu.
5. Kodėl pasirinkote būtent SWAT, o ne kito darbo direktorių?: Na SWAT direktorių pasirinkau vien dėl to jog man graudu žiurėti jog paskutinis direktorius nelabai mokėjo kominikuoti su darbuotojais, tiksliau tariant jisai vengdavo grobimų, o SWAT firma man viena iš labiausiai patinkančių kurioje esu dirbęs ir šioje vietoje gal ir neturiu tokio teisėsaugos vadovavimo labai gero, kuriuo bučiau pasižymėjęs, bet manau su laiku tos patirties tikrai įgausiu, ir šiaip noras yra malšinti nusikalstamų gaujų daromą chaosą miesteliuose.
6. Kokius reikalavimus kelsite sau ir darbuotojams?: Darbuotojams reikalavimai bus : Aktyvūs, bendraujantys turiu omenyje jog per grobimus,susišaudymus nebūtų ten tų pykčių, jog kažką pasakai kas jiems nepatinka, ir šiaip kad kiekvienas darbuotojas turėtų savo nuomonę, nes man kaip būsimam direktoriui kiekvieno darbuotojo išsakyta nuomonė mane dar labiau užgrūdina, o sau tokius reikalavimus išsikeliu jog kiekvieną dieną bent po apmokymą būtų, kaip atsigrobti ir pnš,
7. Į ką atsižvelgsite rinkdami darbuotojus?: Aktyvumą, darbo suvokimą, bendravimą, šaudymo įgūdžius, bei proto sugebėjimus.
8. Kaip motyvuosite būsimus darbuotojus pasilikti darbe?: Darbuotojus motyvuosiu, premijomis po sėkmingų atsigrobimų, gera algų sistema, rangų sistema kuri bus veiksminga manau, savo apmokymais/veiklomis, ir šiaip stengčiausi kuo daugiau bendrauti su darbuotojais, bei klausinėti ko nori jie, ką pakeisti ar ką išimti, trumpai tariant atsižvelgčiau į kiekvieno darbuotojo nuomonė ko jie nori ir tai stengčiausi įgivendinti
9. Aprašykite savo charakterį, išskirkite gerąsias ir blogąsias savybes: Sveiki esu 18 metų vaikinas, (už 2 dienų 19) esu labai draugiškas, mėgstu padėti tiems žmonėms kurie yra įklimpę į didelę bėdą, kartas nuo karto mėgstu būti griežtas, nemėgstų tų žmonių kurie labai stumia ant neigalių žmonių kurie turi vieni ar kitų nuo gimimo problemų, o blogosios tos jog neturiu nebent tie pasakys, kas su manim yra bendravę ar bendraują iki šiol 
10. Kokiais būdais sieksite atsigrobti užgrobtas vietas?: Užgrobtas vietas stengsimės atsigrobti, ką buvom ir esam išmokę per apmokymus, bandysiu daugiau kreipti dėmesį jog kiekvienas darbuotojas gerai mokėtų padėti kliutis, mokėtu C-WALK ir kad gerai mokėtų šaudyti, kad nekristų kaip lapas pats pirmas, prasišaudymas, ir šiaip daryti daug rušhų.
11. Kiek laiko norite išbūti direktoriaus pozicijoje, kodėl?: Nieko negaliu daug prižadėti, bet mėnesį, per ta mėnesį norėčiau apmalšinti dabartinį neatsigrobimų hotelio skaičių ir šiaip noras per tą mėnesi įgauti vadovavimo patirties ties teisėsauga.

Redaguota nario Dominykas_Miguel
Kandidatas į SWAT direktoriaus postą

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis: Jack_Strong
2. Skype, Discord kontaktai: Discord: #8016 Skype: endris.endris2
3. Kiek vidutiniškai praleidžiate laiko Serveryje?:Nu tiesą sakant vasaros atostogos orai blogi lyja nėra ką daugiau veikti nuo 3-8 valandų
4. Kokia Jūsų vadovavimo patirtis teisėsaugoje?:Turiu labai daug patirties teisėsaugoje esu dirbęs tikrai daug teisėsaugoje visada siekdavau teisėsaugoje pavaduotojo,bet nepavykdavo ką galėdavau pasiekti tai vyr. priž ,bet ne per seniausiai buvo Direktorius @Aironas_Pavarde Pas jį dirbau tikrai ilgai iki pat galo apie 30Dienų žmogus visada isipasakodavo asmeninį gyvenimą nebijodavo išsakyti savo nuomonės ir laikui bėgant jis man suteikė pirmajį PD pavaduotoją laikiau ilgai pareigas įgavau tikrai nemažai patirties ir grobimuose ir žaidime maniau sunkiai man seksis galvos skausmas bus isipareigojęs busiu. bet visai ne visiškai praėjo tikrai gerai todėl ir noriu išbandyti aukštesnes pareigas.
5. Kodėl pasirinkote būtent SWAT, o ne kito darbo direktorių?:Na kai sakiau turiu daug patirties teisėsaugoje SWAT firma tikrai pritraukia daug darbuotojų ir man pats tas darbas patinka kodėl? Pavyždžui palyginsim su PD negalima tikrinti furistų delerių jau didelis minusas, nes LMG žaidžia apie 100 žaidėjų kurį sudaro 30 darbuotojų fūristų ir kaip budavau PD pavaduotojas tikrai būdavo liūdna, kad negalima tikrinti  užtat didesnį skaičių sudaro kaip FBI Agentai ar SWAT firma. nu aisku jeigu pasėma PD direktorių turtingas asmuo ir dalina premijas geras tai bus ten daugiau darbuotojų, nes visi žiūri kur daugiau moka ir gali prisitaikyti.
6. Kokius reikalavimus kelsite sau ir darbuotojams?: Firmoj visada noriu palaikyti Taiką tarp darbuotojų Prisijungusių žaidėjų skaičių, kad per veiklas grobimus nereiktų mutinti kanalo, o visi galėtų kalbėti kas blogai ir panašei reikalui esant galima užmutinti kanalą jei kanale rėkia staugia ir keiksmažodžiai kurių tikrai netoleruoju Pavydžui jeigu darbuotojas davė per didelę baudą iškart jo nemesti atsigetinti ir paklausti kodėl šitaip darai jei pasikartoja reikia bausti įspėjimais arba išmetimu.
7. Į ką atsižvelgsite rinkdami darbuotojus?: Kiek laiko praleidžia serveryje Privilegijas admin/vip bendravimą mastymą galbūt.
8. Kaip motyvuosite būsimus darbuotojus pasilikti darbe?:Manau užsiimsiu su jais premijų negailėsiu juk čia suprantama :D tiesiog nebusiu pasikėlės noriu turėti pareigas ir ir būti jų lygio, nerastume bendros kalbos ir t.t.
9. Aprašykite savo charakterį, išskirkite gerąsias ir blogąsias savybes: Esu iš marijampolės 16metų už 5 dienų sukaks 17 Draugiškas, bendraujantis, gailestingas kruopštus  tik ne mokykloje :D na, o blogos, kad esu nervuotas kartais išlieti pyktį galiu, bet kada. kartais užknisantis,bet susitavrkantis :D .
10. Kokiais būdais sieksite atsigrobti užgrobtas vietas?: Tam skirti apmokymai, bent jau aš taip dariau padarau atranką iškart apmokymus, nes naujokai pasimeta nežino ką daryti kaip daryti nemoka C-walk nežino ką reiškia prasišaudymai ir panašei.
11. Kiek laiko norite išbūti direktoriaus pozicijoje, kodėl?:Mėnesį drąsei per tas 30dienų  noriu padaryti kažką naudingo serverui ir paskui nežinau aš turiu dabar daug motyvacijos ,bet nenoriu ilgai laikyti kodėl? baigiasi tavo motyvacija nežinai daugiau nieko ką būtų galima sagalvoti su veiklom ir geriausia perleisti kažkam direktorių kas nori gali ir sugeba tą išlaikyti.

Redaguota nario Jack_Strongs
Kandidatas į SWAT direktoriaus postą

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Vycka_Rycka
2. Skype, Discord kontaktai: vycioka23, vycioka23#5329
3. Kiek vidutiniškai praleidžiate laiko Serveryje?: 2 val., dėl veiklos stokos.
4. Kokia Jūsų vadovavimo patirtis teisėsaugoje?: FTB direktoriaus kėdė, PD/FBI, PD 2x, FTB pavaduotojo pareigos.
5. Kodėl pasirinkote būtent SWAT, o ne kito darbo direktorių?: Nes tai yra vienintelė firmą šiuo metu, kuri mano manymu leistų man pilnai atsiskleisti, įvykyti tikslus ir įvesti tvarką nedemotyvuojant žaidėjų. SWAT firma manau turi daug potencialo, jeigu ją valdysi gaujos stiliumi, dėl to tai norėčiau išmėginti. Daug gėdos pridarė ir pastarasis direktorius, todėl nenoriu, kad scena pasikartotų.
6. Kokius reikalavimus kelsite sau ir darbuotojams?: Na, iš savęs tik norėčiau pastovumo, o iš darbuotojų - aktyvumo ir kruopštumo, jog gebėtų pastoviai dirbti ir tobulėti. 
7. Į ką atsižvelgsite rinkdami darbuotojus?: Jų tikslus, aktyvumą, bendravimą ir norą dirbti. Patirtis serveryje man nesudaro jokio skirtumo, kadangi naujokus galima išmokyti to pačio ką senbuviai moka, o ir naujokai su laiku gali pranokti tuos senbuvius ir sugebėt daugiau, jeigu tik norės. Atrankos man daug nepasako apie žmones, visados atsirinkdavau žmones priimdamas ir išmėtydamas tuos, kurie nepatinka ir neproduktyvūs, tą patį daryčiau ir dabar.
8. Kaip motyvuosite būsimus darbuotojus pasilikti darbe?: Veiksmu, pareigomis ir premijomis, jau daugelio kitų, taip pat manau ir manęs įrodyta, kad viskas kita nėra efektyvu. Jeigu kam atgrobimai ar treniruotės atrodys rutina, pradėsiu daryti savus grobimus (šturmus, įsiveržimus), gangwar'us ar brawl'us, jog būtų įdomiau dirbti.
9. Aprašykite savo charakterį, išskirkite gerąsias ir blogąsias savybes: Paprastai esu komunikabilus ir siekiu bendradarbiauti, stengiuos su visais palaikyt gerus santykius, esu gan atsakingas ir kruopštus, atkaklus, nepalaužiamas. Esu gan įkyrus, nekantrus, tinginys, dėl ko kartais nukenčiu.
10. Kokiais būdais sieksite atsigrobti užgrobtas vietas?: Vietoves sieksiu atsigrobti greitu keliavimu ir regavimu. Per grobimų pradžias pagrindinis tikslas bus iššsaudyti kuo daugiau gaudomų nusikaltelių, dėl to nerušhinsime, o tik šaudysime, darysime prasišaudymus. Grobimui įpusėjus ar einant link galo dinamika keistųsi ir grobimas pereitų prie pastovaus rušhinimo į nusikaltelių pusę. Logiškai nesišaudysime atstumais kazinkėje ir atvirose grobiamose teritorijose, kur nuvažiuoti ar nubėgti iki grobiančiųjų yra paprasta ir atneša daugiau naudos. Jeigu žaidėjų persvara bus mūsų naudai, prioritetą teiksiu rušhinimui.
11. Kiek laiko norite išbūti direktoriaus pozicijoje, kodėl?: Norėčiau išbūti iki vasaros pabaigos, nes po jos nežinia ar bežaisiu, tačiau bent mėnesį planuoju išbūti.

Redaguota nario Vycka_Rycka

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis:Laurynas_Neidas
2. Skype, Discord kontaktai:Skype:laurynas.maiuka discord MisterisGamerisLTU#9223
3. Kiek vidutiniškai praleidžiate laiko Serveryje?:4val -5val
4. Kokia Jūsų vadovavimo patirtis teisėsaugoje?:Turiu labai daug patirties teisėsaugoje esu dirbęs tikrai daug teisėsaugoje visada siekdavau teisėsaugoje 
5. Kodėl pasirinkote būtent SWAT, o ne kito darbo direktorių?:nes labai noriu buti swat direktoriu 
6. Kokius reikalavimus kelsite sau ir darbuotojams?:
Darbuotjams,bei sau sakyčiau tiesiog čia būtų firmos įsakymas nenuleiskit ranku eikime iškėle galvą tikėdamiesi savo tikslo mūsų tikslas būtų susidoroti su fūristai,dyleriai,tiuninginiais,gal net ir su gaujom ir tikrai nenuleičiau rankų,kad ir kruvinom ašarom viestiek eičiau iškėlęs galvą aukštyn.
7. Į ką atsižvelgsite rinkdami darbuotojus?:As atsizvelksiu i ju aktyvuma i teisesaugos patirti i taisykliu zinojima ko negalima daryt grobimo metu bei okupacijas zinoti reketo taisykes nu kaip ir viskas nu ir dar i metus ju jaigu jam bus koks 10 arba 11metu tai iskart atkrys nes reikia passtoviu zaideju o ne kad del darbo ir pinigu.
8. Kaip motyvuosite būsimus darbuotojus pasilikti darbe?:Veiksmu, pareigomis ir premijomis, jau daugelio kitų
9. Aprašykite savo charakterį, išskirkite gerąsias ir blogąsias savybes:Laisvu laiku, tarp draugų mano charakteris būna skirtingas bei neprognozuojamas, tačiau visada būnu linksmas ir stengiuosi tokiais padaryti ir kitus. Taip pat esu labai komunikabilus žmogus, draugiškas, su daug sarkazmo. Punktualumas manyje pasižymi kai atlieku kokį darbą ar einu kokias pareigas. Puikiai moku adaptuotis prie įvairių situacijų ar aplinkos žmonių, dar esu žinoma smalsus vaikinukas. O paskutiniai teigiama savybė manau būtų, kad mėgstu konkurenciją su kitais žmonėmis ir taip rodyti savo pranašumus, o kartais ir minusus. Prieinant prie blogųjų savybių tai įžvelgčiau tik vieną - azartiškas. Labai mėgstu lošti ir dažnai dėl to nukenčia mano piniginė, bet manau einant SWAT direktoriaus pareigas ši spraga man netrukdys. 
10. Kokiais būdais sieksite atsigrobti užgrobtas vietas?: Pirmiausia tai pats pereičiau per vietovės kur yra galimi grobimai ir bandyčiau mąstyti kokiais veiksmais paeiliui galima atgrobti. Taip pat paprašyčiau savo pavaduotojo ar pavaduotojų pagalbos. Labiausiai atkreipčiau dėmesį į tai, kad būtų išnaudoti visi  galimi SWAT reikmenys, o tuomet su darbuotojais bandytume tas taktikas per treniruotės. Pavyzdžiui vieni būtų užgrobėjai, o kiti atgrobėjai ir jei pasiseks pabandytume naudoti tai realiame grobime, o jei ir ten pasitvirtintu šis atsigrobimo būdas pasidalintume taktikomis ir su kitomis teisėsaugos institucijomis. 
11. Kiek laiko norite išbūti direktoriaus pozicijoje, kodėl?:Norėčiau direktoriumi išbūti šiuo metu bent iki vasaros galo, nes vėliau prasidės mokslai ir panašiai, tad laiko būtų mažiau. Arba kitas scenarijus išbūti direktoriumi kol teisėsauga vėl viešpataus miesteliuose ir bus išgalvota daug atgrobimo scenarijų kurios bus veiksmingos.

Pasiekimai

Buves Baikeriu pavas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Koldunu_Vagis
2. Skype, Discord kontaktai: Skype bei discord kontaktus turi.
3. Kiek vidutiniškai praleidžiate laiko Serveryje?: Na savo aktyvumą galėčiau vertinti tikrai gerai, jis šiuo metu serveryje sieka nuo 2 iki 5 valandų. Retkarčiais aktyvumas gali svyruoti į vieną ar kitą pusę, tačiau manau tai yra žmonišką, nes vis dėlto aktyvumas priklauso nuo mūsų dienos užimtumo. Plius atsiminkime faktorių, jog už lango yra vasara, o ne žiema ir manau kaip daugelis, taip ir aš nesėdi visą laiką namuose, o kaip tik leidžia laiką lauke.
4. Kokia Jūsų vadovavimo patirtis teisėsaugoje?: Na kalbant apie patirtį teisėsaugoje, tai galėčiau teigti, jog jos tikrai turiu. Visų pirma esu buvęs visų teisėsaugos firmų valdžioje ir gana susipažinęs su šia serverio puse. Visų antra esu buvęs pas daugelį įsimintinų direktorių, pas kuriuos teko nemažai ko pasisemti. Taip pat paskutiniuoju laikotarpiu savo laiką praleidžiu teisėsaugoje, taip kad manau tai įrodo, jog esu gana nemažai teisėsaugos duonos paragavusi asmenybė.
5. Kodėl pasirinkote būtent SWAT, o ne kito darbo direktorių?: Na apie swatus neslėpsiu, bet galvojau gana ilgai, tačiau vis nerasdavau progos čia pasireikšti. Swat asmeniškai laikau kaip stipriausią teisėsaugos grandį serveryje, dėlto mane ir traukia kandidatuoti būtent čia. Taip pat ši firma pasižymi be galo dideliu darbo inventoriu, kuris puikiai gali būti išnaudojamas treniruotėse ar kitose įgūdžių gerinimo veiklose. Swat be darbo inventoriaus taip pat užema gerą lokaciją, nuo kurios tiek kazino, tiek hotelis yra greitai pasiekiami, žinant, jog šios vietos yra dažniausiai grobemos. Šie aspektai manau bent kažkiek įtikina, kodėl norėčiau stoti būtent už šios firmos vairo, pridedant, jog esu teisėsaugos atstovas.
6. Kokius reikalavimus kelsite sau ir darbuotojams?: Na kalbant apie save, visų pirma norėčiau savyje matyti atsakingumą, teisingumą, aktyvumą bei bendruomeniškumą. Vis dėlto visa firma yra kaip būrys, todėl norėčiau su visais sueiti kaip su gerais bičiuliais, jog firmoje jaustusi gera atmosfera ir visi bendrai dirbtume dėl vieno tikslo - teisingumo. Iš darbuotojų norėčiau reikalauti gana panašaus aspekto, jog visi darbuotojai žinotų savo rolę žaidime, būtų supratingi bei nebijotų pasireikšti, kadangi nežadu nei vieno dedamų pastangų numoti rankomis, žinant mano ftb erą galiu patvirtinti, jog visiems darbuotojams yra suteikiamas šansas kas nekelia baltos vėliavėlės, o sieka savų tikslų.
7. Į ką atsižvelgsite rinkdami darbuotojus?: Labiausiai atsižvelgsiu į norą dirbti firmoje, nusiteikimą bei motivaciją, kadangi firmoje norėsiu matyti pavyzdingus darbuotojus, kurie kruopščiai bei su malonumu atliktų savo darbą. Iš patirties esu matęs keletą erų, kuomet darbuotojai buvo priemami neatsižvelgiant į šiuos faktorius ir firma akimirksniu krisdavo iš matomumo, neslėpsiu keletas momentų buvo ir pas mane eroje, tačiau padarius šiokias tokias išvadas viskas vėl grįžo į savas vėžes.
8. Kaip motyvuosite būsimus darbuotojus pasilikti darbe?: Na labai kažko įspūdingo nepadarysi, kadangi darbuotojai turi savo galvas ir patys sprendžia kur jie nori eiti, tačiau tikiuosi, jog gera atmosfera, smagios treniruotės pavieks darbuotojus ir jie nenorės palikti mūsų gretų. Žinoma, taip pat skatinsiu darbuotojus privilegijomis, kurios bus suteikiamos nusipelniusiems firmos darbuotojams.
9. Aprašykite savo charakterį, išskirkite gerąsias ir blogąsias savybes: Na manau pradėkime nuo blogųjų savybių. Visų pirma esu gana emocinga asmenybė, todėl retkarčiais būna, jog per daug išreiškiu savo emocijas ts3 programoje. Visų antra kartais nesuvaldau keiksmažodžių, dėlto tenka nukentėti darbuotojams kanale. O daugiau net nežinau ką čia galima būtų pridėti, taip kad manau pats metas pereiti prie teigiamų savybių. Na viena iš teigiamų savybių, jog esu gana atsakingas žmogus, visada stengiuosi užsiimti vienu darbu ir jį padaryti iki galo, niekada neapsiemu darbais, kurių negaliu įgyvendinti. Antroji savybė, jog esu teisingas, visada viską mėgstu išspresi teisingai bei taikiai, neužsiemant jokia korupcijos veikla. Trečioji savybė būtų, jog esu bendraujanti asmenybė ir su visais stengiuosi bendrauti lygiai, kadangi realybėje visi esame žmonės ir nematau reikalo, dėl pareigų kažką labiau išskirti, o kitą palikti likimo valioje, vis dėlto man patinka su visais rasti kompromisą. 
10. Kokiais būdais sieksite atsigrobti užgrobtas vietas?: Manyčiau yra logiška, jog pasirenkant treniruočių metodą. Treniruotes stengtumėmės atlikti trijų tipų, tai būtų reakcijos/reagavimo, šaudymo bei komandiškumo. Kadangi, mano manymu, šie aspektai yra svarbiausi sukuriant kokybišką bei greitai reaguojanti kolektyvą. Žinomą, būtų treniruotės, kuriose bandytume naujus atsigrobimo metodus, jeigu matytume, kad atsigrobimai vyksta ne taip, kaip norime, tačiau tai manau atliktume kartu su visa teisėsaugos komanda.
11. Kiek laiko norite išbūti direktoriaus pozicijoje, kodėl?: Na su tuo laiku tai yra tikrai rizikinga, kadangi nežinai kas nutiks rytoj ar poryt, tačiau šiuo metu žiūrint į ateitį tikiuosi, jog iki rudens viskas bus tvarkoje ir direktorius bus sėkmingai išlaikytas. Žinoma, jeigu viskas eisis kaip per sviestą direktorių galėsiu išlaikyti žymiai ilgiau, tačiau nemėgstu iškarto apsibrėžti viena data, geriau veliau nustebinti, negu galvoti kažkokius nors pasiaiškinimus. Kalbant kodėl norėčiau išbūti tokį laiką, tai nes paprasčiausiai nebežinau kiek dar to laiko bus lmg platybėse, kol galiu norėčiau išnaudoti savo laisvą laiką projektui ir pasidžiaugti samp erdvėje, nes prasidedanti 12 klasei nežinia kokia linkme mane ji pasuks.

Redaguota nario Koldunu_Vagis
“Tvarka ir teisingumas”

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis: Cristian_Opps
2. Skype, Discord kontaktai: skype - christian.lead, discord - CO#7030
3. Kiek vidutiniškai praleidžiate laiko Serveryje?: Apie 3-6 valandas per dieną.
4. Kokia Jūsų vadovavimo patirtis teisėsaugoje?: Esu buvęs Apsaugos direktorius, 2x PD/FBI pavaduotojas, SWAT pavaduotojas.
5. Kodėl pasirinkote būtent SWAT, o ne kito darbo direktorių?: Iš tiesų, apie šią kandidatūrą svarsčiau ilgą laiką. Pirmiausia grįžus į serverį pasirinkau teisėsaugos pusę, todėl šios srities direktorius man yra prioritetas. Kalbant apie simpatijas darbams, SWAT ir Fūristais visais laikais buvo mano mylimiausios ir labiausiai akį traukiančios firmos, todėl esant progai ir priėmus atsakingq sprendimą - renkuosi kandidaduoti į šias pareigas. Taip pat šioje firmoje gavau pirmąsiąs pavaduotojo pareigas teisėsaugoje, todėl jaučiu didelią nostalgiją ir susižavėjimą šiuo darbu. Gaila, tačiau šiuo metu galime pamatyti didelį firmų nuvertėjimą, atrankos sumažėjimą, todėl jaučiu pareigą ir turiu asmeninį tikslą - prikelti SWAT gretas ir paversti šią firmą prestižo viršūne tarp frakcijų. Turiu aiškia šios firmos viziją ir žinau, kaip galiu išnaudoti šios firmos inventorių, kuris yra vienas geriausių serveryje. Na ir galiausiai, jau dabar turiu komandą žmonių, kurie grįžtų, ateitų iš kitų kolektyvų ir prisidėtų prie manęs, tad šis palaikymas taip pat paskatino kandidatuoti BŪTENT ČIA. Reziumė - ilgalaikė simpatija, nostalgija, komandos skatinimas ir siekis pakelti šios frakcijos kartelę - pagrindiniai argumentai.
6. Kokius reikalavimus kelsite sau ir darbuotojams?: Svarbiausi reikalavimai sau - palaikyti savo paties aktyvumą žaidime, noriai bendrauti ir organizuoti veiklą darbuotojams. Taip pat išlikti objektyviu, laikytis lygiavertiškumo principo ( t.y. atsižvelgti į kiekvieną firmos darbuotoją taip pat, nevertinant jų pagal amžių, užimamas pareigas serveryje ir t.t.). Iš darbuotojų reikalausiu aktyvumo, operatyvumo, disciplinos ir organizuotumo. Mano nuomone, tai pagrindiniai aspektai, kurių privalo laikytis kiekvienas teisėsaugos firmos darbuotojas. Skatinsiu darbuotojus dirbti operatyviai ir organizuotai, kad darbas vyktų sklandžiai ir be jokių problemų. Aktyvumas ir disciplina - pagrindas pajėgaus ir brandaus kolektyvo. Kalbant apie aktyvumą, neturiu omeny, jog reikalausiu iš kiekvieno darbuotojo milžiniško praleisto laiko serveryje, tačiau norėsiu matyti stabilų darbą, kuris nekistų be priežasties. O disciplina - vienas iš svarbiausių reikalavimų, be kurio stiprus kolektyvas neegzistuoja, todėl iš kiekvieno asmens tikėsiuos, o jei ne - išmokysiu elgtis atitinkamai, kad darbo atmosfera būtų puiki ir maloni visam kolektyvui. 
7. Į ką atsižvelgsite rinkdami darbuotojus?: Rinkdamas komandą ir ieškodamas naujų kolektyvo darbuotojų, didžiausią dėmesį skirsiu į žmogaus norą, darbo supratimą ir bendravimą. Taisyklių nežinantys, visiškai patirties teisėsaugoje nuturintys asmenys bus nukreipti kitur ir gražiai paprašomi dalyvauti vėliau. Žinoma, patirtį gali atsverti noras ir darbo supratimas, todėl formuojant komandą bus taikomos prielaidos atsižvelgiant į situaciją. Žaidėjo reputacija, kenkėjas ar ne - taip pat bus vienas iš veiksnių, į kurį bus skirtas dėmesys. Kaip ir minėjau, noriu sugrąžinti šios firmos prestižą, todėl stengsiuos palaikyti stiprią atranką, kurios metu atsirinksiu geriausius ir labiausiai motyvuotus žaidėjus. Pagrindinis prioritetas tiems, kurie apklausos metu parodo potencialą, grobimų nuostatų ir darbo išmanymą bei įrodo, jog būtent ši firma yra jų pagrindinis siekis. Tikslas - surinkti kokybišką komandą, todėl kiekybė nebus mano, kaip vadovo, orientyras.
8. Kaip motyvuosite būsimus darbuotojus pasilikti darbe?: Mano nuomone, aktyvus ir brandus valdžios darbas yra vienas iš veiksnių, kuris motyvuoja darbuotojus pasilikti darbe, todėl stengsiuosi suformuoti valdžios pagrindą, kuris atsakingai ir aktyviai atliktų savo darbą. Taip pat firmoje vyraus gera darbo atmosfera ir lygiavertiškumo principas. Iš vadovavimo patirties žinau, kad darbuotojai renkasi darbą ir pagal asmeninius siekius, todėl galimybes atskleisti save ir užsitarnauti savo vietą turės kiekvienas. Nežadu didelių premijų, algų. Žinoma, jų bus, tačiau pagrindas - valdžios indėlis ( t.y. įvairesnių veiklų vedimas, dėmesys darbuotojams, lygiavertiškas požiūris ) , draugiškas kolektyvas ir vyraujanti disciplina, kuri neleis atsipalaiduoti ir pasijusti visiškoje komforto zonoje, kurioje viskas pasiekta. Kol ribos didelės, kuo mažiau apribotos - motyvacijos turės kiekvienas. Tarp kitko, šios firmos inventorius yra vienas iš didžiausių ir įvairiausių, todėl einant laikui būtų galima realizuoti idėjas, kurios pagyvintų darbą ir priverstų darbuotojus išlikti. 
9. Aprašykite savo charakterį, išskirkite gerąsias ir blogąsias savybes: Pirmiausia esu komunikabilus, darbštus ir padedantis žmogus. Vertinu lojalumą ir pastovumą, todėl dažnai apsupu save žmonėmis, kurie yra ištikimi ir padedantys. Netoleruoju jokių išsišokimų, vaidmainiavimo, todėl discipliną ir brandumą ypač vertinu. Taip pat esu sąžiningas ir paprastas žmogus, laisvai bendraujantis su kitais ir neieškantis žodžio kišenejė. Nevertinu žmonių ir jų darbo, jeigu jų nepažįstų ir nesu iš arčiau apžvelgęs jų veiklos. Gebu priimti greitai ir užtikrintai sunkius sprendimus, nevengiu atsakomybės, visada turiu tvirtą nuomonę. Dažnai esu linkęs stebėti situaciją ir ją įvertinti, apskaičiuoti galimus variantus. Iš blogųjų savybių, manyčiau, kad retkarčiais esu neatidus ir greitai priimti sprendimus mėgstantis žmogus. Kartais tenka kentėti dėl šių savybių, tačiau su laiku tobulėjame. 
10. Kokiais būdais sieksite atsigrobti užgrobtas vietas?: Pagrindiniai faktoriai - teisėsaugos organizuotumas ir apmokymai. Stengsimės su valdžia ir komanda analizuoti valstybinius pastatus, ieškoti naujų būdų vis greičiau perimti užgrobtą pastatą iš nusikaltėlių. Mano manymu, apmokymai visada bus pravartūs, ypač naujiems komandos nariams, kurie galbūt nežino taktikų, todėl stengsimes gerinti darbuotojų individualius sugebėjimus ir lavinti kolektyvo organizuotumą grobimo metu. Taip pat siekčiau į apmokymus įtraukti ir kitų teisėsaugos frakcijų kolektyvus, kad visa teisėsaugos sritis būtų organizuota ir gebėtų dirbti komandiškai. 
11. Kiek laiko norite išbūti direktoriaus pozicijoje, kodėl?: Sunku atsakyti į šį klausimą. Ne kartą esu buvęs direktorius, pavaduotojas ir serverio prižiūrėtojas, todėl žinau, kad einant pareigas norai ir planai keičiasi. Atsakysiu paprastai - išbūsiu direktoriaus pareigose tol,  kol dirbsiu motyvuotai ir jausiu malonumą atstovauti šiai firmai kaip vadovas. Mėnesį garantuoju, o kaip bus toliau pamatysime.

Redaguota nario Cristian_Opps

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.